OGX Obnovujúci šampón marocký arganový olej 88 ml mini
3,70 €

Obnovujúci šampón marocký arganový olej sa vzácnym zložením pomáha regenerovať a spevňovať vlasy, ktoré sú potom hodvábne dokonalé. Pomáha vlasy chrániť pred škodlivými účinkami ich úpravy a neobsahuje sulfáty ani parabény. .

OGX Kondicionér proti lámaniu vlasov keratínový olej 385 ml
9,10 €

Kondicionér proti lámaniu vlasov keratínový olej – Nechajte sa pripraviť o rozštiepené končeky, polétavost a ulomené časti vlasov. Pomôžte svojim vlasom získať vnútornú pevnosť a vlhkosť. S touto kúrou budú vaše vlasy pripravené rast. .

OGX Šampón biotín-kolagén 385 ml pre husté a plné vlasy
9,10 €

Už po jednom použití dodáva Šampón biotín-kolagén pre husté a plné vlasy akémukoľvek typu vlasov väčšiu hustotu a štruktúrovanosť. Účinné zloženie tohto šampónu pomáha dávať objem i tým najjemnejším vlasom a vytvárať plnšie a hustejšie účes. .

OGX Hydratačný šampón Levanduľa s UVA / UVB filtrom 385 ml
9,10 €

Hydratačný šampón Levanduľa s UVA / UVB filtrom rozjasňuje vlasy i deň. Vylepšite žiarivé tóny vlasov a odstráňte nevzhľadné mosadzné odlesky a zároveň pomôžte vašim farebným vlasom žiť dlhšie s touto zmesou s levanduľovým olejom a výťažkom z harmančeka.

OGX Posilňujúci šampón bambus.vlákno 385 ml
9,10 €

Získajte pocit, že ovládate dažďový prales s posilňujúcim šampónom bambus. vlákno. Exotická svieža vôňa sa kombinuje s bambusovými vláknami a sójovými proteínmi, aby pomohla vašim vlasom vyzerať plnšie, silnejšie a objemnejšie. Doprajte si krásne vlasy s plnými vláknami!.

OGX Coconut Miracle Oil kondicionér 385 ml
9,10 €

Coconut Miracle Oil kondicionér pomôže oživiť aj tie najviac poškodené pramene a pošlite svoje zmysly na útek na ostrov s kokosovým olejom, vanilkovým olejom a esencií z Tiarre. OGX Damage Remedy + Coconut Miracle Oil Conditioner zvlhčí vaše suché, poškodené pramene tajomstvom Maui.

OGX Coconut Miracle Oil šampón 385 ml
9,10 €

Coconut Miracle Oil šampón pomáha oživiť aj tie najviac poškodené pramene a pošlite svoje zmysly na útek na ostrov s kokosovým olejom, vanilkovým olejom a esencií z Tiarre.

OGX Hydratačný kondicionér kokosová voda 385 ml
9,10 €

Hydratačný kondicionér kokosová voda – Pomôžte svojim vlasom doplniť vlhkosť a získať osvieženie. Doprajte im ultra ľahkú a ultra výživnú dávku s obsahom kokosovej vody a kokosového oleja. Už jedno použitie pomôže z vašich vysušených vlasov urobiť hladké a hodvábne. .

OGX Hydratačný šampón kokosová voda 385 ml
9,10 €

Hydratačný šampón kokosová voda – Ultra ľahká dávka hydratácie s obsahom kokosovej vody, elektrolytov a kokosového oleja pomáha dávať vysušeným vlasom hodvábnu a lesklú dokonalosť. .

OGX Obnovujúci šampón arganový olej 385 ml
9,10 €

Obnovujúci šampón arganový olej sa vzácnym zložením obsahujúcim arganový olej z Maroka pomáha regenerovať a spevňovať vlasy, ktoré sú potom hodvábne dokonalé. Pomáha vlasy chrániť pred škodlivými účinkami ich úpravy a neobsahuje sulfáty ani parabény.

OGX Obnovujúci šampón Bonding Plex 385 ml
9,10 €

Obnovujúci šampón Bonding Plex – Jedinečný obnovujúci šampón pre veľmi poškodené vlasy s rozštiepenými končekmi s technológiou profesionálnych salónov Bonding Plex.

OGX Posilňujúci kondicionér bambus.vlákno 385 ml
9,10 €

Posilňujúci kondicionér bambus. vlákno – Je tu krása v sile. Zabaľte každý prameň touto obohacujúce zmesou vyrobenú z bambusových vlákien a sójových bielkovín, ktoré vám môžu pomôcť vyzerať ešte baculatěji a krajšie.

OGX Regeneračný kondicionér arganový olej 385 ml
9,10 €

Regeneračný kondicionér arganový olej – Potešte svoje zmysly i svoje vlasy. Tento kondicionér s regeneračným zložením pomáha spevňovať a zároveň zhebčovat vlasy, ktoré uhladí, až sú tak hodvábne, ako je to len možné. .

OGX Šampón pre husté a plné vlasy biotín-kolagén 88 ml mini
3,70 €

Už po jednom použití dodáva Šampón biotín-kolagén pre husté a plné vlasy akémukoľvek typu vlasov väčšiu hustotu a štruktúrovanosť. Účinné zloženie tohto šampónu pomáha dávať objem i tým najjemnejším vlasom a vytvárať plnšie a hustejšie účes. .

OGX Šampón proti lámaniu vlasov keratínový olej 385 ml
9,10 €

Šampón proti lámaniu vlasov keratínový olej pomáha bojovať s rozštiepenými končekmi a zbavovať vlasy nepríjemné lámavosti. Keratínový šampón s obsahom oleja pomáha spevňovať každý prameň, pretože len pevnejšie vlasy môžu dosiahnuť väčšie dĺžky a byť krajší.

OGX Vyživujúce kondicioner kokosové mlieko 385 ml
9,10 €

Vyživujúce kondicioner kokosové mlieko – Táto exkluzívna zmes hlboko vyživujúci dobroty je naplnená kokosovým mliekom, ultra šľahaným vaječnými bielkovinami a kokosovými olejmi. Vaše vlasy budú mať väčšiu silu a pružnosť a príchuť trópov, ktoré vás budú sprevádzať po celý deň. .

OGX Vyživujúce šampón kokosové mlieko 385 ml
9,10 €

Vyživujúce šampón kokosové mlieko – Táto lahodne krémová a vyživujúce zmes, naplnená kokosovým mliekom, šľahaným vaječnými bielkovinami a kokosovými olejmi, pomáha posilniť a hydratovať vaše vlasy a zanecháva ich jemne voňajúce, super jemné a žiariace. .

OGX Zjemňujúci kondicionér s brazil.keratinem 88 ml mini
3,70 €

Zjemňujúci kondicionér s brazil. keratinem – Exkluzívna receptúra s kokosovým olejom, keratínovými proteíny, avokádovým olejom a kakaovým maslom pomáha spevňovať a zjemňovať vlasy a zároveň pomáha vyhladiť pokožku pre silné kučery, dodáva žiarivý lesk. .

OGX Zjemňujúci šampón brazílsky keratín 385 ml
9,10 €

Zjemňujúci šampón brazílsky keratín s kokosovým olejom, keratínovými proteíny, avokádovým olejom a kakaovým maslom pomáha spevňovať a zjemňovať vlasy a zároveň pomáha vyhladiť pokožku pre silné kučery, dodáva žiarivý lesk. .

OGX Zjemňujúci šampón s brazil.keratinem 88 ml mini
3,70 €

Zjemňujúci šampón s brazil. keratinem – Exkluzívna receptúra s kokosovým olejom, keratínovými proteíny, avokádovým olejom a kakaovým maslom pomáha spevňovať a zjemňovať vlasy a zároveň pomáha vyhladiť pokožku pre silné kučery, dodáva žiarivý lesk. .