Ocun Via Ferrata Twist set

Ocun Via Ferrata Twist set

Hodnotenie: 3,6
110 € 99 €

Set na via ferraty je vhodný na celodenné zdolávanie zaistených ciest. Disponuje tlmičom pádov VF Captur s pevnosťou 15 kN. Súčasťou sú 2 elastické popruhy s nastaviteľnou dĺžkou a centrálne oko. Ocun Via Ferrata Twist set má priehľadné okno pre ľahkú kontrolu prevádzkyschopnosti.

Ocun Via Ferrata Webee set
105 € 93,90 €

Set na via ferraty pozostáva z tlmiča a veľmi ľahkého a priedušného viazania Webee 3. Disponuje tlmičom pádov Torq 2 s harmonikovou konštrukciou a 2 dlaňovými key-lock karabínami pre ľahkú manipuláciu. Ocun Via Ferrata Webee ponúka pevnosť až 15 kN.

Ocun Guru 10mm 60m Violet
175 € 157,50 €

Trvanlivé lano Ocún Guru 10mm je vhodné pre široké spektrum lezeckých aktivít vrátane pravidelného tréningu na stene. Určené pre lezcov, ktorí preferujú pocit bezpečia pred nízkou hmotnosťou lana. Dĺžka 60 m.

Ocun Strike LU-30%

Ocun Strike LU

Hodnotenie: 5
75 € 51,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ocún Strike LU patrí do kategórie all-round lezečiek – to znamená, že je všestranne použiteľná v rôznych lezeckých disciplínach a poskytuje dostatočné pohodlie aj pri dlhšom nosení.

Ocun Crest LU

Ocun Crest LU

Hodnotenie: 5
65 € 49,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Lezačky pre začiatočníkov disponujú rovným profilom a nulovou asymetrií. Sú presné na stupoch umelých stien i skál. Jesienka Crest LU orange sa zaväzujú pomocou šnúrok a majú vysokú životnosť vďaka pogumovanej špičke a odolnej podošve.

Ocun Hawk QD Zoom PA 15/22mm 12cm 5-pack
72 € 59,70 €

Polyamidová expreska disponuje Key-Lock systémem, který usnadňuje vycvakávání v převisu. Horní karabina má rovný zámek, spodní prohnutý a obě se snadno cvakají. Gumová vložka udržuje karabinu ve správné poloze. Ocún Hawk QD Zoom PA 15/22mm 12cm 5-pack najde využití při RP stylu lezení.

Ocun WeBee Lady

Ocun WeBee Lady

Hodnotenie: 5
57 € 51,30 €

Dámsky 3 prackový sedací úväzok Ocún WeBee Lady pre všestranné použitie. Strih rešpektujúci ženské tvary. Kombinuje komfort polstrovanie v páse s priedušnosťou a odolnosťou konceptu WeBee.

Ocun Hawk QD Combi DYN 11mm 10cm 5-pack
72 € 57,80 €

Polyamidová expreska disponuje horní karabinou s Key-Lock systémem, který usnadňuje vycvakávání v převisu. Spodní karabina má drátový zámek, který nezamrzá. Gumová vložka udržuje karabinu ve správné poloze. Ocún Hawk QD Combi DYN 11mm 10cm 5-pack Blue najde využití při horském lezení.

Ocun Finger Board

Ocun Finger Board

Hodnotenie: 4,8
80,60 €

Ocun Finger Board je tréningová doska pre domáce i profi použitie. Doska má širokú škálu úchopov, veľkostí a sklonov chytov.

Ocun Crest QC

Ocun Crest QC

Hodnotenie: 4,9
65 € 49,90 €

Lezačky pre začiatočníkov disponujú rovným profilom a nulovou asymetriou. Majú sliprovú konštrukciu a dobre tvarovanú pätu. Ocún Crest QC orange sa zapínajú pomocou remienkov na suchý zips a majú vysokú životnosť vďaka pogumovanej špičke a odolnej podošve.

Ocun Jett QC-25%

Ocun Jett QC

Hodnotenie: 5
80 € 59,90 €

Akcia

Sportovní lezečka pro zdolávání překážek při boulderingu i vícedélkovém lezení se složením z kombinace kůže, gumy a mikrovlákna. S pevnou podrážkou o tloušťce 4 mm dosáhnete lezeckého komfortu a to při nízké váze. Ocún Jett QC vás nezklame při návštěvách tuzemských i zahraničních destinací.

Ocun Pearl LU-31%

Ocun Pearl LU

Hodnotenie: 4,2
85 € 57,90 €

Akcia

Ocun Pearl LU je rokmi preverená výkonnostná lezečka s radikálnym prehnutím a miernu asymetriou. Podošva zabezpečuje výborné trenie na malých lištách aj v platniach. Šnurovací systém.

Ocun Úväzok Climbing Twist set
80 €

Posledný kus za túto cenu!

Set úväzku Twist s anatomickým tvarovaním a doplnkového príslušenstva. Nastaviteľný obvod nohavíc. Pracky z nerez ocele SS-420J2. Súčasťou balenia je karabína Eagle HMS Triple, istítko Hurry Blue, vrecko na magnézium, opasok Chalk Bag a dávka magnézia v množstve 35 g. Ideálny štartovací set.

Ocun OXI S-32%
95 € 63,90 €

Akcia

Ocun Oxi S sú ideálne lezečky pre boulderistov a bouldering vo všetkých jeho formách a úrovniach. Vďaka špeciálnemu ogumovaniu je Oxi perfektný pri pätovaní, špičkovaní a ďalších technicky náročných krokoch.

Ocun WeBee Move

Ocun WeBee Move

Hodnotenie: 5
57 € 51,30 €

Všestranný sedací úväzok Ocún WeBee Move je novinka roku 2015. Kombinácia webee technológie a pohyblivého polstrovania v páse robí z tohto sedadla všestranne použiteľný.

Ocun Hawk QD Combi PA 16mm 10cm 5-pack
69 € 55,20 €

Polyamidová expreska disponuje horní karabinou s Key-Lock systémem, který usnadňuje vycvakávání v převisu. Spodní karabina má drátový zámek, který nezamrzá. Gumová vložka udržuje karabinu ve správné poloze. Ocún Hawk QD Combi PA 16mm 10cm 5-pack najde využití při horském lezení.

Ocun FALCON screw

Ocun FALCON screw

Hodnotenie: 5
11 € 9,40 €

Plánujete šplhání po pískovci? Pak se vám bude hodit šroubovací karabina Ocún Falcon Screw v klasických rozměrech. Je ideální pro lezce, kteří si potrpí na vysokou pevnost a maximální spolehlivost. Karabina má kromě šroubovacího zámku také keylock, světlost 17 mm a pevnost 25 kN, 9 kN a 9 kN.

Ocun Rental QC-30%

Ocun Rental QC

Hodnotenie: 5
70 € 48,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ocún Rental QC je pohodlná topánka navrhnutá s dôrazom na vysokú životnosť a vybavená doplnkami pre prevádzku v požičovni na umelej stene.

Ocun OZONE PLUS-27%

Ocun OZONE PLUS

Hodnotenie: 5
103 € 74,90 €

Akcia

Výkonnostní lezečky nabízejí výraznou asymetrii lezcům se širší nohou. OCÚN Ozone vynikají patentovanou konstrukcí 3-Force System, která vylepšuje jejich torzní stabilitu a schopnost udržet se i na malých stupech. Model je doladěn rozdělenou podešví a propracovaným designem paty.

Ocun Eagle HMS twist

Ocun Eagle HMS twist

Hodnotenie: 5
15 € 13,10 €

Ocun Eagle HMS twist je karabína s K-lock zámkom a Twist-lock poistkou zaisťujúca ľahkú manipuláciu a bezpečné zamknutie. Karabína má elaxovaný povrch a príjemný ergonomický tvar.

Ocun Belay Set Condor / Hurry
29 € 26,10 €

Sada základních jistících prvků se skládá z velké šroubovací karabiny a ultralehkého kyblíku. Belay Set Condor / Hurry je ideálním pomocníkem pro začátečníky. Bez problému umožňuje spouštění a slaňování. Karabina je opatřena zámkem typu keylock a jistítko umožňuje jednoduché i dvojité jištění.

Ocun Hero QC
45 € 35,50 €

Pohodlné topánočky Ocún Hero QC pre malých hrdinov a hrdinky. Aj malí lezci a lezkyne chcú podávať hrdinské výkony. Hero QC je navrhnutá tak, aby poskytovala dokonalé pohodlie a jednoduché obúvanie a vyzúvanie. Spĺňa ortopedické požiadavky kladené na detskú obuv.

Ocun WeBee Kid

Ocun WeBee Kid

Hodnotenie: 5
49 € 42,90 €

Detský úväzok Ocún WeBee Kid sa ľahko prispôsobí rozdielnym detským postavám. Ponúka komfort pohyblivého polstrovania v páse, a pritom priedušnosť a odolnosť konceptu WeBee.

Ocun Chalk Rattle 250 g

Ocun Chalk Rattle 250 g

Hodnotenie: 5
7 € 5,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ocún Chalk 250 je sypané magnézium novej generácie špeciálne navrhnuté pre lezenie. Skvele absorbuje vlhkosť a zaisťuje tak vysoké trenie po celú dobu vášho lezeckého výkonu.

Ocun Lezecký balíček Twist Lady
75 € 54,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Cenově výhodný lezecký balíček Ocun Twist Lady obsahující 3-přezkový odlehčený úvazek Twist Lady, karabinu HMS Keylock, jistící kýbl Hurry, kouli a pylik MID s páskem na magnésium.

Ocun Webee Chest

Ocun Webee Chest

Hodnotenie: 5
37 € 31,10 €

Pohodlný, priedušný a univerzálny prsný úväzok Ocun Webee Chest. Ideálny pre viacdĺžkové cesty ** a lezenie v horách alebo na **via ferratách.

Ocun HAWK Screw 3-pack

Ocun HAWK Screw 3-pack

Hodnotenie: 5
30 € 25,80 €

Barevně odlišené a se šroubovacím typem zámku – zamykací karabinky Ocún Hawk Screw 3-pack využijete do důležitých postupových jištění nebo k sestavení vlastní zámkové expresky. Sada obsahuje 3 ks karabinek. Kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost a bezpečí při používání.

Ocun Harpy HMS Screw

Ocun Harpy HMS Screw

Hodnotenie: 5
14 € 12,30 €

Harpy Screw je největší HMS karabina od Ocúnu. Díky své velikosti je vhodná pro budování štandů i komfortní jištění přes poloviční lodní uzel nebo s jisticí pomůckou.

Ocun Chalk Liquid 200ml

Ocun Chalk Liquid 200ml

Hodnotenie: 5
9 € 7,90 €

Tekuté magnézium Ocún Chalk Liquid novej generácie výborné pre indoor aj outdoor lezenie. Vydrží až dvakrát dlhšie ako bežné sypané magnézium a nepráši. Minimalizuje zafarbenie skaly.

Ocun Falcon Screw 3-pack

Ocun Falcon Screw 3-pack

Hodnotenie: 5
30 € 19,40 €

Balení tří klasických karabin vybavených šroubovacím zámkem. Ocún Falcon Screw se vyznačuje vysokou pevností a vroubky pro lepší manipulaci. Tato karabina klasických rozměrů váží 53 g a je vhodná především pro lezce, kteří kladou důraz na pevnost a spolehlivost.

Ocun Lucky Kid + Belt Blue-29%
17 € 11,90 €

Akcia

Ocun Lucky Kid je praktické detské vrecúško na sypané magnézium so sviežim farebným vzorom. Je navrhnuté pre všetkých malých lezcov, ktorí majú chuť sa vizuálne odlíšiť.

Ocun Ferry

Ocun Ferry

Hodnotenie: 5
20 € 13,50 €

Ocun Ferry je zlaňovací kýbel s kanálikmi v tvare V. Vďaka nim je veľmi efektívny a zároveň šetrný k lanu..

Ocun Lucky + Belt-33%
21 € 13,90 €

Akcia

Pytlík se zajímavým vzorem určený pro zdolávání překážek na skalní stěně i v indoor prostředí. Určeno na magnézium, které slouží k vysušení rukou při lezení, čímž zabraňuje prokluzu. Ocún Lucky + Belt je určen pro magnézium v podobě prášku i kuliček a navíc ho lze bezpečně uzavřít stahovací šňůrou.

Ocun Belay Set Eagle / Ferry
27 € 23,80 €

Sada základních jistících prvků se skládá z lehké šroubovací karabiny a univerzálního jistítka. Belay Set Eagle / Ferry je ideálním pomocníkem do hor i na skály. Bez problému umožňuje spouštění a slaňování. Karabina je opatřena zámkem typu keylock a jistítko umožňuje jednoduché i dvojité jištění.

Ocun Strike QC

Ocun Strike QC

Hodnotenie: 5
75 € 59,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Lezečky disponujú rovným profilom a ľahkou asymetriou. Majú polstrovaný jazyk a voľnejšiu pätu. Jesienka Strike QC sa zapínajú pomocou pásikov na suchý zips a nájdu využitie pri boulderingu a tréningu.

Ocun WeBee Quattro

Ocun WeBee Quattro

Hodnotenie: 4,3
73 € 65,90 €

Pohodlný, plne nastaviteľný 4 prackový sedací úväzok Ocún WeBee Quattro pre technické a bigwallové lezenie ponúka sedem materiálových pútok a dve istiace oká.

Ocun Crest QC

Ocun Crest QC

Hodnotenie: 4,8
59 € 48,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Ocun Crest QC je veľmi pohodlná lezečka, primárne určená pre začínajúcich lezcov. Lezečka je presná na stupoch umelých stien i skál. Pogumovaná špička. Nazúvací systém zapínania.

Ocun OXI QC-32%

Ocun OXI QC

Hodnotenie: 4,7
95 € 63,90 €

Akcia

Ocun Oxi QC sú topánky pre všestranných lezcov, ktorí chcú dosiahnuť svoje maximum vo všetkých disciplínach. Vysoko ogumovaná špička s pätou umožňujú špičkovanie a pätovanie na každom materiáli. Dvojdielny jazyk s protismernými suchými zipsami sa ľahko zapína a pevne fixuje nohu v topánke.

Ocun Twist Tech

Ocun Twist Tech

Hodnotenie: 5
60 € 50,40 €

Ocún Twist Tech je pohodlný všestranný trojprackový sedací úväzok so 4 materiálovými pútkami. Nové tvarovanie a geometria pása zaistia optimálne rozloženie váhy tela, čo spolu so širšími polstrovanými nohavičkami zaručí pohodlie pri dlhom použití.

Ocun Crest LU

Ocun Crest LU

Hodnotenie: 4,6
63 € 49,90 €

Ocun Crest LU je veľmi pohodlná lezečka, primárne určená pre začínajúcich lezcov. Lezečka je presná na stupoch umelých stien i skál. Pogumovaná špička. Šnúrovací systém obúvania

Ocun Neon-32%

Ocun Neon

Hodnotenie: 4,5
65 € 43,90 €

Akcia

Sportovní úvazek typu C vhodný pro rekreační lezení, ale i do hor a ferrat. Pevná konstrukce s nízkou vahou vás při dlouhých chvílích na stěně rozhodně nezklame. Prodyšná výstelka pasu a nohavic z umělé kůže chrání před otlačením. Ocún Neon v reflexní barvě je opatřený samosvornou kovovou přezkou pro snadnou manipulaci.

Ocun EGO3 Lady
57,69 € 46,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Ocun EGO3 Lady je dámska verzia nového, ľahkého 3 – prackového všestranne použiteľného lezeckého úväzku s optimálnym prenosom sily prostredníctvom lemoviek. Jeho konštrukcia je anatomicky prispôsobená krivkám ženskej postavy, sedák je tak veľmi pohodlný a vďaka perforovanej pene dobre priedušný..

Ocun Spirit 9,5mm 50m Green
145 € 122,40 €

Ľahké lano Ocún Spirit 9,5 mm je určené pre lezenie v lete na skale a v zime na ľade. Ideálne pre všestranných lezcov. Dĺžka 50 m.

Ocun Twist Lady

Ocun Twist Lady

Hodnotenie: 4,8
53 € 47,50 €

Dámsky trojprackový úväzok klasickej konštrukcie Ocún Twist Lady pre všestranné použitie. Polstrovaný pás a nastaviteľné nohavičky z kvalitného sendviča zaručia komfort na skale aj na stene.

Ocun Vision 9,1mm 60m Orange-28%
185 € 131,90 €

Akcia

Veľmi ľahké lano Ocún Vision 9,1 mm je určené pre najnáročnejšie športové lezenie typu on sight, flash, red point a tiež pre viacdĺžky. Dĺžka 60 m.

Ocun Hurry

Ocun Hurry

Hodnotenie: 5
15 € 13,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Ocun Hurry je istiaca a zlaňovacia pomôcka ultra ľahkej konštrukcie vážiaca iba 43 g .. Novinka roku 2015 vhodná na umelú stenu aj športové lezenie na skalách.

Ocun Kestrel QD DYN 8 mm 15 cm 5-Pack
72 € 58,50 €

Ultralehký expresní set Ocún Kestrel QD DYN 5-Pack se skládá z karabiny s drátovým zámkem, díky kterému se sama od sebe neotvírá a nezamrzá, a expresní smyčky s 8mm popruhem o délce 10 cm a pevnosti 22 kN.

Ocun OXI Lady-24%

Ocun OXI Lady

Hodnotenie: 5
84,23 € 63,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ocun Oxi Lady sú ideálne lezečky pre boulderistky a bouldering vo všetkých jeho formách a úrovniach. Vďaka špeciálnemu ogumovamiu je Oxi perfektný pri pätovaní, špičkovaní a ďalších technicky náročných krokoch. Zúžený strih a plytšia päta lepšie padnú ženskej nohe.

Počiatky lezeckého vybavenia vyrábaného pod značkou OCÚN sa datujú ku koncu roku 1998. V tej dobe si tím vývojárov okolo lezeckých topánok ROCK PILLARS uvedomil, že k lezeckým topánkam patrí aj lezecké vybavenie. Vzniklo tak logo „Červeného kvetu“ OCÚN (colchicum autumnale = ocún jesenný), ktoré dalo tvár novému vznikajúcemu lezeckému vybaveniu. Títo ľudia vedení nadšeným inovátorom a lezcom Pavlom Hendrychom sa potom pustili do práce a začali tak vznikať prvé lezecké úväzky, bouldermatky, expreskové slučky a ďalšie vybavenie, ktoré si rýchlo získalo vďaka svojej kvalite, funkčnosti a designovej čistote popularitu medzi širokou lezeckou verejnosťou. Povedomie „Červeného kvetu“ Ocún sa rýchlo prehuplo aj cez české hranice a rovnako ako sa šíril chýr o značke, vznikali aj ďalšie a ďalšie produkty, ktoré spájalo jediné. Značka OCÚN a všetko, čo je jej pôvodnou myšlienkou. Teda, že „Len najlepšie nápady prinesú to najlepšie lezenie“.

Dnes má firma okolo 100 zamestnancov, ktorí vyvíjajú a vyrábajú lezecké vybavenie OCÚN a lezečky ROCK PILLARS stále v Českej republike, teda v krajine s veľkou tradíciou v obuvníckej aj textilnej výrobe. Po celú dobu histórie firmy značka Ocún stále rástla a my sme hrdí, že Vám môžeme prinášať stále nové a kvalitnejšie vybavenie, ktoré neustále testujeme v spolupráci s tými najlepšími svetovými lezcami na čele s majstrami sveta Tomášom Mrázkom a Salavatom Rachmetovom.

Nikdy sme nezabudli na našu pôvodnú myšlienku prinášať nové nápady do sveta lezeckého vybavenia. Vďaka nazbieraným skúsenostiam a novým technickým možnostiam tieto nápady prinášať stále budeme.

Váš OCÚN tím.

Počiatky lezeckého vybavenia vyrábaného pod značkou OCÚN sa datujú ku koncu roku 1998. V tej dobe si tím vývojárov okolo lezeckých topánok ROCK PILLARS uvedomil, že k lezeckým topánkam patrí aj lezecké vybavenie. Vzniklo tak logo „Červeného kvetu“ OCÚN (colchicum autumnale = ocún jesenný), ktoré dalo tvár novému vznikajúcemu lezeckému vybaveniu. Títo ľudia vedení nadšeným inovátorom a lezcom Pavlom Hendrychom sa potom pustili do práce a začali tak vznikať prvé lezecké úväzky, bouldermatky, expreskové slučky a ďalšie vybavenie, ktoré si rýchlo získalo vďaka svojej kvalite, funkčnosti a designovej čistote popularitu medzi širokou lezeckou verejnosťou. Povedomie „Červeného kvetu“ Ocún sa rýchlo prehuplo aj cez české hranice a rovnako ako sa šíril chýr o značke, vznikali aj ďalšie a ďalšie produkty, ktoré spájalo jediné. Značka OCÚN a všetko, čo je jej pôvodnou myšlienkou. Teda, že „Len najlepšie nápady prinesú to najlepšie lezenie“.

Dnes má firma okolo 100 zamestnancov, ktorí vyvíjajú a vyrábajú lezecké vybavenie OCÚN a lezečky ROCK PILLARS stále v Českej republike, teda v krajine s veľkou tradíciou v obuvníckej aj textilnej výrobe. Po celú dobu histórie firmy značka Ocún stále rástla a my sme hrdí, že Vám môžeme prinášať stále nové a kvalitnejšie vybavenie, ktoré neustále testujeme v spolupráci s tými najlepšími svetovými lezcami na čele s majstrami sveta Tomášom Mrázkom a Salavatom Rachmetovom.

Nikdy sme nezabudli na našu pôvodnú myšlienku prinášať nové nápady do sveta lezeckého vybavenia. Vďaka nazbieraným skúsenostiam a novým technickým možnostiam tieto nápady prinášať stále budeme.

Váš OCÚN tím.