Oball Box na hračky Oball H2O O - Scoop
14,41 €

Box s nápadným dizajnom, umožňuje ľahké uchopenie aj malými detskými ručičkami. Vďaka výrezu voda z boxu vytečie, čím sa zabráni vzniku plesní. Môže slúžiť na hranie, tak aj na uloženie menších hračiek.


Oball Hračka Oball Grip & Play
14,44 €
14,10 €

Vaše dieťa si zamiluje túto hrkálku, ktorá vďaka loptičke na prísavke zabaví dieťa takmer kdekoľvek. Prísavka na spodnej strane udrží hračku na mieste. Zábavná interaktívna hračka pomáha deťom rozvíjať základné zručnosti a jemnú motoriku.


Oball Auto-vláčikodráha zábavná prechádzka Go Grippers
46,51 €

40,69 €
+ doprava zadarmo

Interaktívna dráha s jedným autíčkom v dizajne Oball pre deti do 24 mesiacov. Zaujímavý a originálny dizajn, ktorý zaručene deti upúta. Hračka podporuje aktívnu a nápaditú hru. Neexistuje lepší spôsob ako inšpirovať Vaše dieťa nápaditou hrou.


Oball Go Grippers autíčko bager 18m+
19,21 €
18,99 €

Interaktívny bager, autíčko v dizajne Oball pre deti už od 18 mesiacov. Hračka podporuje aktívnu a nápaditú hru. Vďaka dierovanému dizajnu sa ľahko uchopuje. Má pohyblivú lopatu, umožňuje prepravu hračiek. Nechýba veseáý tvár s veľkými očkami.


Oball Go Grippers Dráha a autíčko 24m+
55,52 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Interaktívna dráha s jedným autíčkom v dizajne Oball pre deti do 24 mesiacov. Zaujímavý a originálny dizajn, ktorý zaručene deti upúta. Hračka podporuje aktívnu a nápaditú hru. Zábavná trať ponúka tiež uchopenie autíčka a následné pustenie na odrazovú podložku.


Oball Go Grippers nákladné autíčko 18m+
19,21 €
18,99 €

Interaktívne nákladné autíčko v dizajne Oball pre deti už od 18 mesiacov. Hračka podporuje aktívnu a nápaditú hru. Vďaka dierovanému dizajnu sa ľahko uchopuje. Má otvárací kryt, korbu v ktorej sa dajú prepravovať ďalšie hračky a veselú tvár s veľkými očkami.


Oball Go Grippers záchranné vozidlá
15,87 €
15,09 €

Úžasná hračka na štyroch kolesách, balenie troch jedinečných záchranných autíčok v unikátnom dizajne Oball, ktoré podporujú nápaditú hru. Sú ľahko uchopiteľné vďaka geometrickým otvorom. Vaše dieťa bude milovať svoje prvé autíčko.


Oball Go Grippers Závodné autíčka 18m+
15,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Úžasné interaktívne autíčka pre najmenších závodných fanúšikov od 18 mesiacov. Balenie troch jedinečných autíčok v unikátnom dizajne Oball, ktoré podporujú nápaditú hru. Sú ľahko uchopiteľné vďaka geometrickým otvorom.


Oball Go Grippers Závodné autíčka 2ks 18m+
8,80 €

Úžasné interaktívne autíčka pre najmenších závodných fanúšikov od 18 mesiacov. Balenie dvoch jedinečných autíčok v unikátnom dizajne Oball, ktoré podporujú nápaditú hru. Sú ľahko uchopiteľné vďaka geometrickým otvorom.


Oball Hračka vibrujúca Bounce with Me
19,36 €
17,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Hračka vibrujúca Bounce with Meveľkosti 15cm je skvelá hračka pre vaše najmenšie deti. Vďaka ľahkému uchopeniu a zaujímavému prevedeniu ponúka flexibilnú zábavu. Pri zatrasení hračka vibruje.


Oball Lietadlo Dusty Oball Go Grippers
24,01 €
22,85 €

Interaktívne auto, autíčko v dizajne Oball pre deti už od 18 mesiacov. Hračka podporuje aktívnu a nápaditú hru. Vďaka dierovanému dizajnu sa ľahko uchopuje. Vydáva zvuky, napájanie z bateriek .. Nechýba veselá tvár s veľkými očkami.


Oball Hračka Oball FlexiLoops
9,90 €

Vaše dieťa si zamiluje chytanie tejto ľahko uchopiteľnej hračky, ktorá upúta množstvom aktivít. Hračka Oballo FlexiLoops 0m+ má jasné farby pre skúmanie a objavovanie, rôzne textúry pre zúbky. Dieťa ju nebude chcieť odložiť.


Oball Hryzátko krúžky Oball 12ks
9,90 €

Unikátna interaktívna sada rôznych tvarov na spájanie, chytanie a hryzenie. Vďaka mäkkému tvarovateľnému materiálu sa dajú ľahko pripevniť na vajíčko, kočík, tašku, či inam. Ideálna hračka na cesty. Hračka stimuluje zrak a deti si zlepšujú jemnú motoriku.


Oball Hračka Oball H2O O-Float
6,26 €

Klasický Oball, ktorý pláva na hladine vody pre ešte väčšiu zábavu pri kúpaní. Hračka je ľahko uchopiteľná pre malé detské ručičky. Hladký a pružný materiál robí Oball mäkký a podmanivým pre každé dieťa.


Oball Hračka Oball Rollin Rainstick 15cm
13,30 €

Hračka Oball Rollin Rainstick o veľkosti 15cm je skvelá hračka pre vaše najmenšie deti. Vďaka ľahkému uchopeniu a humorným zvukom ponúka flexibilnú zábavu. Obsahuje hrkálku „dažďová palica“ s farebnými korálkami vydáva upokojujúce zvuky.


Oball Hračka triedenie tvarov Oball Jungle Adventures
16,40 €

Prvá detská skladačka pritiahne pozornosť dieťaťa a pomôže pochopiť konštrukciu skladačky. Hračka Jungle Adventrues Shape Sorter ponúka hračky v tvare zvierat, ktoré majú mäkký, flexibilný tvar. Otvory na hračky zodpovedajú tvaru zvierat, ktoré dieťa vkladá do skladačky. Skladačka je jednoduchá, vzbudzuje u dieťaťa dôveru a zvedavosť.


Oball Hračka korytnačka Oball H2O Wind In Swim
7,37 €

Interaktívna plávajúca hračka v tvare farebnej korytnačky. Dokonalá hračka, ktorá zaujme a zabaví dieťatko počas kúpania. Korytnačí pancier Oball je ľahko uchopiteľný pre malé ručičky detí. Hračka je vyrobená z kvalitných a nezávadných produktov.


Oball Hrazdička odnímateľná na kočík Oball Flex'n Go
24,57 €
22,19 €

Pripevnite túto univerzálnu hraciu hrazdičku na kočík a prechádzky či nakupovanie sa stane dobrodružstvom. Odnímateľná hrazdička od Oball™ sa ľahko pripevní takmer na akýkoľvek kočík. Súčasťou hrazdičky sú veselé hrkálky lev a slon. Hrazdička a hrkálky sú vyrobené z nezávadných plastov.


Oball Go Grippers Ružové autíčka 18m+
15,60 €

Úžasná dievčenská hračka na štyroch kolesách, balenie troch jedinečných ružových autíčok v unikátnom dizajne Oball, ktoré podporujú nápaditú hru. Sú ľahko uchopiteľné vďaka geometrickým otvorom. Vaše dievčatko bude milovať svoje prvé autíčko.