O´ lala Pets

-34%
O´ lala Pets Pelech Amélie De luxe 70 cm svetlo modrá
5x

O´ lala Pets Pelech Amélie De luxe 70 cm svetlo modrá

38,26 €
25,03 €
Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.

Pelech pre psov i mačky s priemerom 70 cm poskytuje zimomravým zvieratám teplo a komfort. Je možné ho vyprať na 30 °C, výhodou je rýchle schnutie. Výplň z dutého vlákna je mäkká a odolná proti zľahnutiu. O'lala Pets Pelech Amélie De luxe 70 cm neelektrizuje srsť.

Tovar od predajcu MALL
Ortopedický matrac Economy 45x60 cm ružová
104x

O´ lala Pets Ortopedický matrac Economy

22,16 €

Matrac pre psy s výškou 8 cm poskytuje mäkký a pohodlný oddychový priestor vášmu miláčikovi. Výplň je z peny s tvarovou pamäťou, ktorá je vhodná pre psov s problémami pohybového aparátu. Súčasťou je praktický snímateľný a prateľný obal. O' lala Pets Ortopedický matrac Economy nezachytáva srsť.

Tovar od predajcu MALL
Chladiaca podložka 40 x 30 cm
33x

O´ lala Pets Chladiaca podložka

8,45 €

Chladiaca podložka je vhodná pre psov i mačky. Vnútri dochádza k endotermickej reakcii, ktorá mení kryštalický obsah na kvapalinu. Výhodou je, že podložku nemusíte pred použitím vkladať do chladničky. O 'lala Pets Chladiaca podložka nájde využitie pri cestovaní.

Tovar od predajcu MALL
Matrac Happy 90x90 cm sivá
51x

O´ lala Pets Matrac Happy

24,11 €
Posledný kus za túto cenu!

Matrac pre psy s výškou 4 cm poskytuje mäkký a pohodlný oddychový priestor vášmu miláčikovi. Výplň je z molitanu, ktorý dobre izoluje. Súčasťou je praktický snímateľný a prateľný obal. O' lala Pets Matrac Happy nezachytáva srsť.

Tovar od predajcu MALL
O´ lala Pets Adina 45 cm hnedá
10x

O´ lala Pets Adina 45 cm

23,71 €

Pelech pre psov i mačky s priemerom 45 cm poskytuje zimomravým zvieratám teplo a komfort. Obsahuje striešku, pod ktorou sa zviera môže schovať. Výplň z dutého vlákna je mäkká a odolná proti zľahnutiu. O 'lala Pets Adina 45 cm neelektrizuje srsť.

Tovar od predajcu MALL
O´ lala Pets Pelech do auta 60x45 cm čierna
34x

O´ lala Pets Pelech do auta 60x45 cm

31,41 €

Pelech do auta disponuje výplňou z dutého vlákna, ktoré je priedušné a rýchlo schne. Vnútorný popruh má nastaviteľnú dĺžku a možno ním pripútať psíka. Zadná časť obsahuje popruhy, ku ktorým pelech pripútate bezpečnostným pásom. O 'lala Pets Pelech do auta 60×45 cm má vnútro z umelej kožušiny.

Tovar od predajcu MALL
Fantastic Elegance 86x65 cm hnedá
16x

O´ lala Pets Fantastic Elegance

44,52 €
Posledný kus za túto cenu!

Pelech pre psov disponuje mäkkou posteľnou plochou z molitanu. Vyvýšený okraj, na ktorý si psík môže položiť hlavu, je vyplnený dutým vláknom, ktoré je odolné proti zľahnutiu a rýchlo schne. O 'lala Pets Fantastic Elegancia má snímateľný a samostatne prateľný povlak.

Tovar od predajcu MALL
Kukáň Elegance 2v1 tmavomodrá
5x

O´ lala Pets Kukáň Elegance 2v1

44,05 €
Posledný kus za túto cenu!

Pelech pre psov disponuje molitanovou výstužou, ktorá pekne drží tvar. Vankúš vyplnený dutým vláknom je možné vybrať a samostatne vyprať. Poskytuje súkromie a pocit bezpečia. O 'lala Pets Kukáň Elegance 2v1 sa stane rýchlo obľúbeným miestom vašich maznáčikov.

Tovar od predajcu MALL
O´ lala Pets Amélie 50 cm svetlo modrá
105x

O´ lala Pets Amélie

17,27 €

Pelech pre psov i mačky poskytuje zimomravým zvieratám teplo a komfort. Výplň z dutého vlákna je mäkká a odolná proti zľahnutiu. O 'lala Pets Amélie neelektrizujú srsť a rýchlo sa stane obľúbeným miestom vašich maznáčikov.

Tovar od predajcu MALL
Pelech pre hlodavce papuče 31 × 24 cm modrý
69x

O´ lala Pets Pelech pre hlodavce papuče 31 × 24 cm

7,69 €

Pelech pre hlodavce je vyrobený z mäkkého materiálu coral fleece. Strieška je vystužená molitanom pre udržanie tvaru. Poskytuje nielen pohodlie, ale aj teplo a bezpečie. O ’lala Pets Pelech pre hlodavce papuče 31×24 cm sa rýchlo stane obľúbeným miestom vášho zvieratka.

Tovar od predajcu MALL
Esther 50 cm hnedá
17x

O´ lala Pets Esther 50 cm

29,84 €

Pelech pre psov poskytuje zimomrivým zvieratám teplo a komfort. Je sťahovací a možno ho rôzne tvarovať. Výplň z dutého vlákna je mäkká a odolná proti zľahnutiu. O 'lala Pets Esther 50 cm sa stane rýchlo obľúbeným miestom vašich maznáčikov.

Tovar od predajcu MALL
O´ lala Pets Natalie 45 cm hnedá
38x

O´ lala Pets Natalie 45 cm

24,68 €
Posledný kus za túto cenu!

Pelech pre psov disponuje vyberateľným vankúšom, ktorý je možné samostatne prať. Všetko má náplň z dutého vlákna, ktoré rýchlo schne a je odolné proti zľahnutiu. Pelech možno využiť aj ako vak na schovávanie. O' lala Pets Natalie 45 cm sa stane rýchlo obľúbeným miestom vašich maznáčikov.

Tovar od predajcu MALL