O´ lala Pets Matrac Happy

O´ lala Pets Matrac Happy

Hodnotenie: 4,5
15,80 €

Matrac pre psy s výškou 4 cm poskytuje mäkký a pohodlný oddychový priestor vášmu miláčikovi. Výplň je z molitanu, ktorý dobre izoluje. Súčasťou je praktický snímateľný a prateľný obal. O' lala Pets Matrac Happy nezachytáva srsť.

O´ lala Pets Kukaň 42x30 cm
22,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Pelech pre psov disponuje molitanovú výstužou, ktorá pekne drží tvar. Výplň vankúša je z dutého vlákna, ktoré je mäkké a odolné proti zľahnutiu. Uzavretý tvar dodá na pocite bezpečia. O 'lala Pets Kukaň 42×30 cm sa stane rýchlo obľúbeným miestom vašich maznáčikov.

O´ lala Pets Ortopedický matrac Economy
20,70 €

Matrac pre psy s výškou 8 cm poskytuje mäkký a pohodlný oddychový priestor vášmu miláčikovi. Výplň je z peny s tvarovou pamäťou, ktorá je vhodná pre psov s problémami pohybového aparátu. Súčasťou je praktický snímateľný a prateľný obal. O' lala Pets Ortopedický matrac Economy nezachytáva srsť.

O´ lala Pets Ortopedický matrac Luxury
34,50 €

Matrac pre psy s výškou 12 cm poskytuje mäkký a pohodlný oddychový priestor vášmu miláčikovi. Výplň je z peny s tvarovou pamäťou, ktorá je vhodná pre psov s problémami pohybového aparátu. Súčasťou je praktický snímateľný a prateľný povlak. O 'lala Pets Ortopedický matrac Luxury je z čalúnického materiálu.

O´ lala Pets Kukaň House
30,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Pelech pre psov disponuje molitanovou výstužou, ktorá pekne drží tvar. Je vyrobený z materiálu coral fleece, ktorý je veľmi mäkký a hrejivý. Poskytuje súkromie a pocit bezpečia. O' lala Pets Kukaň House 53×53 cm sa rýchlo stane obľúbeným miestom vašich maznáčikov.

O´ lala Pets Casper Trendy

O´ lala Pets Casper Trendy

Hodnotenie: 4,4
22 €

Pelech pre psov disponuje obojstranným vankúšom, ktorý poslúži v zime aj v lete. Výplň z dutého vlákna je mäkká, odolná proti zľahnutiu a ľahko sa udržiava. O 'lala Pets Casper Trendy neelektrizuje srsť a rýchlo stane obľúbeným miestom vašich maznáčikov.

O´ lala Pets Chladiaca podložka
7,78 € 7,70 €

Chladiaca podložka je vhodná pre psov i mačky. Vnútri dochádza k endotermickej reakcii, ktorá mení kryštalický obsah na kvapalinu. Výhodou je, že podložku nemusíte pred použitím vkladať do chladničky. O 'lala Pets Chladiaca podložka nájde využitie pri cestovaní.

O´ lala Pets Amélie

O´ lala Pets Amélie

Hodnotenie: 4,9
16,60 €

Pelech pre psov i mačky poskytuje zimomravým zvieratám teplo a komfort. Výplň z dutého vlákna je mäkká a odolná proti zľahnutiu. O 'lala Pets Amélie neelektrizujú srsť a rýchlo sa stane obľúbeným miestom vašich maznáčikov.

O´ lala Pets Pelech Super Comfort
38,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Pelech pre psov disponuje vyberateľným vankúšom, ktorý je možné samostatne prať. Všetko má výplň z dutého vlákna, ktoré rýchlo schne a je odolné proti zľahnutiu. O 'lala Pets Pelech Super Comfort sa stane rýchlo obľúbeným miestom vašich maznáčikov.

O´ lala Pets Adina 45 cm

O´ lala Pets Adina 45 cm

Hodnotenie: 4,6
22,70 €

Pelech pre psov i mačky s priemerom 45 cm poskytuje zimomravým zvieratám teplo a komfort. Obsahuje striešku, pod ktorou sa zviera môže schovať. Výplň z dutého vlákna je mäkká a odolná proti zľahnutiu. O 'lala Pets Adina 45 cm neelektrizuje srsť.

O´ lala Pets Agga 42 x 50 cm
22,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Pelech pre psov i mačky poskytuje zimomravým zvieratám teplo a komfort. Vyvýšený okraj vystužený molitanom a dodáva zvieraťu na pocite bezpečia. Výplň z dutého vlákna je mäkká a odolná proti zľahnutiu. O 'lala Pets Agga 42 × 50 cm neelektrizuje srsť.

O´ lala Pets Fantastic Elegance
42,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Pelech pre psov disponuje mäkkou posteľnou plochou z molitanu. Vyvýšený okraj, na ktorý si psík môže položiť hlavu, je vyplnený dutým vláknom, ktoré je odolné proti zľahnutiu a rýchlo schne. O 'lala Pets Fantastic Elegancia má snímateľný a samostatne prateľný povlak.

O´ lala Pets Pelech do auta 60x45 cm
29,60 €

Pelech do auta disponuje výplňou z dutého vlákna, ktoré je priedušné a rýchlo schne. Vnútorný popruh má nastaviteľnú dĺžku a možno ním pripútať psíka. Zadná časť obsahuje popruhy, ku ktorým pelech pripútate bezpečnostným pásom. O 'lala Pets Pelech do auta 60×45 cm má vnútro z umelej kožušiny.

O´ lala Pets Agga Economy

O´ lala Pets Agga Economy

Hodnotenie: 3,6
14,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pelech pre psov i mačky disponuje svojím materiálom, ktorý nepohlcuje chlpy a jeho údržba je veľmi nenáročná. Je odolný aj voči poškriabaniu. Výplň je z mäkkého molitanu. O 'lala Pets Agga Economy sa stane obľúbeným miestom vašich maznáčikov.

O´ lala Pets Taška Madonna 25x40x30 cm
33,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Taška na prenášanie zvierat neelektrizuje ich srsť. Celkový tvar udržiava molitanová výplň. Súčasťou je pútko pre pripnutie obojka. O 'lala Pets Taška Madonna 25×40×30 cm je opatrená materiálom, do ktorého sa nezaznamenávajú chlpy.

O´ lala Pets Pelech Super Luxury
31,90 €

Pelech pre psov disponuje vyberateľným vankúšom, ktorý je možné samostatne prať. Výplň je z dutého vlákna, ktoré rýchlo schne a je odolné proti zľahnutiu. O 'lala Pets Pelech Super Luxury neelektrizuje srsť a má vyvýšený okraj pre opretie hlavy.

O´ lala Pets Poduška Trendy 80x50 cm biela
14,12 € 11,90 €

Poduška pre psov poskytuje mäkký a pohodlný odpočinkový priestor vášmu miláčikovi. Výplň je z molitanovej drti. Spodná strana je vybavená impregnáciou, ktorá zamedzuje zapichovanie chlpov. O 'lala Pets Poduška Trendy 80×50 cm biela je obojstranná.

O´ lala Pets Esther 50 cm

O´ lala Pets Esther 50 cm

Hodnotenie: 4,2
28,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Pelech pre psov poskytuje zimomrivým zvieratám teplo a komfort. Je sťahovací a možno ho rôzne tvarovať. Výplň z dutého vlákna je mäkká a odolná proti zľahnutiu. O 'lala Pets Esther 50 cm sa stane rýchlo obľúbeným miestom vašich maznáčikov.

O´ lala Pets Vankúš Economy
17,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Vankúš pre psy poskytuje mäkký a pohodlný odpočinkový priestor vášmu miláčikovi. Výplň je z dutého vlákna, ktoré je priedušné a rýchlo schne. Súčasťou je praktický snímateľný a prateľný povlak. O 'lala Pets Vankúš Economy na seba neviaže chlpy.

O´ lala Pets Diana 50 cm

O´ lala Pets Diana 50 cm

Hodnotenie: 4,5
24,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Pelech pre psov s protišmykovým dnom poskytuje zimomrivým zvieratám teplo a komfort. Výplň z dutého vlákna je mäkká a odolná proti zľahnutiu. Je možné ho vyprať pri 30 ° C, a uschne veľmi rýchlo. O 'lala Pets Diana 50 cm sa stane rýchlo obľúbeným miestom vašich maznáčikov.

O´ lala Pets Kukáň Trendy 40x32 cm biela
25,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.

Pelech pre psov disponuje molitanovou výstužou, ktorá pekne drží tvar. Vankúš vyplnený dutým vláknom je možné vybrať a samostatne vyprať. Poskytuje súkromie a pocit bezpečia. O 'lala Pets Kukáň Trendy 40×32 cm biela sa stane rýchlo obľúbeným miestom vašich maznáčikov.

O´ lala Pets Závesný tunel pre hlodavce 30x15 cm
11,20 €

Tunel pre hlodavce je vyrobený z kvalitného a teplého materiálu coral fleece. Ľahko ho pomocou očiek zavesíte do klietky. O 'lala Pets Závesný tunel pre hlodavce 30×15 cm sa rýchlo stane obľúbeným miestom na hranie vášho zvieratka.

O´ lala Pets Pelech na sedačku
30,61 € 29 €

Praktický pelech pre psov disponuje všitým golierom, ktorý ochráni vašu sedačku pred poškriabaním, či zašpinením. Je vyplnený dutým vláknom, ktoré je odolné proti zľahnutie a rýchlo schne. O 'lala Pets Pelech na sedačku má vnútornú časť z umelej kožušiny.

O´ lala Pets Adriana de luxe 50 cm
26 €

Pelech pre psov i mačky s priemerom 50 cm poskytuje zimomravým zvieratám teplo a komfort. Je možné ho rôzne tvarovať vďaka možnosti sťahovania. Výplň z dutého vlákna je mäkká a odolná proti zľahnutiu. O 'lala Pets Adriana de luxe 50 cm sa stane rýchlo obľúbeným miestom vašich maznáčikov.

O´ lala Pets Pelech Terézia pre hlodavce 35 cm
8,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Pelech pre hlodavce je vyrobený z mäkkého materiálu soft fleece. Výhodou je, že neelektrizuje srsť. Výplň z dutého vlákna je odolná proti zľahnutiu a rýchlo schne. O 'lala Pets Pelech Terézia pre hlodavce 35 cm sa rýchlo stane obľúbeným miestom vášho zvieratka.

O´ lala Pets Amélie De luxe
17,90 € 16,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Pelech pre psov i mačky poskytuje zimomravým zvieratám teplo a komfort. Výplň z dutého vlákna je mäkká, odolná proti zľahnutiu a ľahko sa udržiava. O 'lala Pets Amélie De luxe neelektrizujú srsť a rýchlo sa stane obľúbeným miestom vašich maznáčikov.

O´ lala Pets Matrace Happy de luxe 64x48 cm
18,90 €

Matrac pre psy s výškou 4 cm poskytuje mäkký a pohodlný oddychový priestor vášmu miláčikovi. Výplň je z pamäťovej peny, ktorá sa skvelo prispôsobí telu psa. Súčasťou je praktický snímateľný a prateľný obal. O' lala Pets Matrac Happy de luxe 64×48 cm nezachytáva srsť.

O´ lala Pets Závesná polička Soft 34x52 cm
16,70 €

Polička pre mačky je mäkká vďaka dutému vláknu. Posteľná plocha je vystužená doskou z drevotriesky. Ľahko ju zavesíte pomocou 2 hákov na radiátor. Vhodná pre pranie v práčke. O 'lala Pets Závesná polička Soft 34×52 cm sa rýchlo stane obľúbeným miestom vašej mačičky.

O´ lala Pets Rohož na zem 90 x 50 cm leopard
19,15 € 17,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Škrabadlo je vhodné umiestniť pred mačaciu toaletu, kde zabráni roznášaniu piesku. Je obšité efektnou umelou kožušinou. Možno ju zavesiť aj na stenu či dvere. O 'lala Pets Rohož na zem 90 × 50 cm leopard je vhodný do každého bytu.

O´ lala Pets Taška Luxury 32 cm
33,90 €

Taška na prenášanie zvierat disponuje vyberateľným vankúšom, ktorý má zimnú i letnú stranu. Celkový tvar udržiava molitanová výplň. Súčasťou je pútko pre pripnutie obojka. O 'lala Pets Taška Luxury 32 cm je opatrená materiálom, do ktorého sa nezachytávajú chlpy.

O´ lala Pets Nora hlodavce Peržan 13x28 cm
5,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pelech pre hlodavce je vyrobený z hrejivého a mäkkého materiálu coral fleece. Vchod je vystužený molitanom pre udržanie tvaru. O 'lala Pets Nora hlodavcami Peržan 13×28 cm sa stane obľúbeným miestom vášho zvieratka pre schovávanie.

O´ lala Pets Cube 53x53 cm
19,50 €

Pelech pre psov poskytuje zvieratám teplo a komfort. Výplň z dutého vlákna je mäkká a odolná proti zľahnutiu. Je možné ho vyprať pri 30 °C, uschne veľmi rýchlo. O 'lala Pets Cube 53×53 cm sa stane rýchlo obľúbeným miestom vašich maznáčikov.

O´ lala Pets Podložka Fuzzy 70 x 100 cm
20,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Podložka pre psov s výškou 3,5 cm poskytuje mäkký a pohodlný odpočinkový priestor vášmu miláčikovi. Výplň je z dutého vlákna, ktoré je odolné voči zľahnutiu a rýchlo schne. O 'lala Pets Podložka Fuzzy 70 × 100 cm má prostiskluzové dno pre vyššiu bezpečnosť.

O´ lala Pets Poduška Praktik 124x94 cm-22%
67,12 € 52,20 €

Poduška pre psov s výškou 5 cm poskytuje mäkký a pohodlný odpočinkový priestor vášmu miláčikovi. Výplň je z mäkkého molitanu. Súčasťou je praktický snímateľný a prateľný povlak. O 'lala Pets Poduška Praktik 124×94 cm nepohlcuje chlpy.

O´ lala Pets Kukaň Bella 52x45 cm
29,30 €

Pelech pre psov disponuje molitanovou výstužou, ktorá pekne drží tvar. Vonkajšia strana je z čalúnnického materiálu a vnútorná z coral fleece. Pelech neelektrizuje srsť, dodáva súkromie a pocit bezpečia. O 'lala Pets Kukáň Bella 52×45 cm sa stane rýchlo obľúbeným miestom vašich maznáčikov.

O´ lala Pets Pelech Super de luxe
62,90 €

Pelech pre psov disponuje vyberateľným vankúšom, ktorý je možné samostatne prať. Výplň je z dutého vlákna, ktoré rýchlo schne a je odolné proti zľahnutiu. O 'lala Pets Pelech Super de luxe neelektrizuje srsť a má vyvýšený okraj plnený molitanom pre opretie hlavy.

O´ lala Pets Iglú Comfort 38x38 cm
28,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Pelech pre psov disponuje obojstranným vankúšom, ktorý možno využiť ako prenosnú tašku. Výplň je z dutého vlákna, ktoré je mäkké a odolné proti zľahnutiu. Uzavretý tvar dodá na pocite bezpečia. O 'lala Pets Iglu Comfort 38×38 cm sa stane rýchlo obľúbeným miestom vašich maznáčikov.

O´ lala Pets Kukáň Comfort 45x30 cm
23,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Pelech pre psov disponuje molitanovou výstužou, ktorá pekne drží tvar. Vnútorná strana je z mäkkého coral fleecu. Pelech neelektrizuje srsť, dodáva súkromie a pocit bezpečia. O 'lala Pets Kukáň Bella 52×45 cm sa stane rýchlo obľúbeným miestom vašich maznáčikov.

O´ lala Pets Ochranný pléd zadných sedadiel veľký
46,40 €

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.

Prikrývka do auta udržuje priestor auta čistý a bez chlpov. Je vyrobený z nepremokavého materiálu s PVC záterom. Obsahuje otvory pre pripútanie psa do bezpečnostných pásov. O 'lala Pets Ochranný pléd zadných sedadiel veľký je dodávaný s prepravným obalom.

O´ lala Pets Ochranný pléd do batožinového priestoru 81x73 cm tmavo šedá
45,90 €

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.

Prikrývka do auta udržiava kufor auta čistý a bez chlpov. Ochráni dno, bočnú aj zadnú časť batožinového priestoru. Je vyrobený z nepremokavého materiálu s PVC záterom. O 'lala Pets Ochranný pléd do batožinového priestoru 81×73 cm tmavo šedý je dodávaný s prepravným obalom.

O´ lala Pets Pelech Super Trendy
40,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Pelech pre psov disponuje vyberateľným vankúšom, ktorý je možné samostatne prať. Výplň je z dutého vlákna, ktoré rýchlo schne a je odolné proti zľahnutiu. O 'lala Pets Pelech Super Trendy neelektrizuje srsť a má vyvýšený okraj pre opretie hlavy.

O´ lala Pets Tunel pre mačky 100x30 cm
17,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Tunel pre mačky je vyrobený z impregnovanej látky, ktorá je šuštiaca a láka ich k hre. Je možné ho zložiť do kompaktných rozmerov. Vhodný pre pranie v práčke. O 'lala Pets Tunel pre mačky 100 × 30 cm sa rýchlo stane obľúbeným miestom vašej mačičky

O´ lala Pets Cube Fuzzy 53 cm
23,90 €

Pelech pre psov poskytuje zvieratám teplo a komfort. Výplň z dutého vlákna je mäkká a odolná proti zľahnutiu. Je možné ho vyprať pri 30 °C, uschne veľmi rýchlo. O 'lala Pets Cube Fuzzy 53 cm sa stane rýchlo obľúbeným miestom vašich maznáčikov.

O´ lala Pets Natalie 45 cm

O´ lala Pets Natalie 45 cm

Hodnotenie: 4,6
23,30 €

Pelech pre psov disponuje vyberateľným vankúšom, ktorý je možné samostatne prať. Všetko má náplň z dutého vlákna, ktoré rýchlo schne a je odolné proti zľahnutiu. Pelech možno využiť aj ako vak na schovávanie. O' lala Pets Natalie 45 cm sa stane rýchlo obľúbeným miestom vašich maznáčikov.

O´ lala Pets Taška Queen 40 cm
42,60 €

Taška na prenášanie zvierat disponuje vyberateľným vankúšom, ktorý má zimnú aj letnú stranu .. Celkový tvar udržiava molitanová výplň. Súčasťou je pútko pre pripnutie obojka. O 'lala Pets Taška Queen 40 cm je opatrená materiálom, do ktorého sa nezachytávajú chlpy.

O´ lala Pets Kukáň Elegance 2v1
39,90 €

Pelech pre psov disponuje molitanovou výstužou, ktorá pekne drží tvar. Vankúš vyplnený dutým vláknom je možné vybrať a samostatne vyprať. Poskytuje súkromie a pocit bezpečia. O 'lala Pets Kukáň Elegance 2v1 sa stane rýchlo obľúbeným miestom vašich maznáčikov.

O´ lala Pets Pelech pre hlodavce Tin 23x18 cm
11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Pelech pre hlodavce je vyrobený z mäkkého materiálu coral fleece. Poskytuje nielen pohodlie, ale aj teplo a bezpečie. Výplň z dutého vlákna je odolná proti zľahnutiu a rýchlo schne. O 'lala Pets Pelech pre hlodavce Tin 23×18 cm sa rýchlo stane obľúbeným miestom vášho zvieratka.