O´ lala Pets Adina 45 cm
21,43 €

Novinka

Pelech pre psov i mačky s priemerom 45 cm poskytuje zimomravým zvieratám teplo a komfort. Obsahuje striešku, pod ktorou sa zviera môže schovať. Výplň z dutého vlákna je mäkká a odolná proti zľahnutiu. O 'lala Pets Adina 45 cm neelektrizuje srsť.


O´ lala Pets Adriana de luxe 50 cm
24,56 €

Novinka

Pelech pre psov i mačky s priemerom 50 cm poskytuje zimomravým zvieratám teplo a komfort. Je možné ho rôzne tvarovať vďaka možnosti sťahovania. Výplň z dutého vlákna je mäkká a odolná proti zľahnutiu. O 'lala Pets Adriana de luxe 50 cm sa stane rýchlo obľúbeným miestom vašich maznáčikov.


O´ lala Pets Agga 42 x 50 cm
20,07 €

Novinka

Pelech pre psov i mačky poskytuje zimomravým zvieratám teplo a komfort. Vyvýšený okraj vystužený molitanom a dodáva zvieraťu na pocite bezpečia. Výplň z dutého vlákna je mäkká a odolná proti zľahnutiu. O 'lala Pets Agga 42 × 50 cm neelektrizuje srsť.


O´ lala Pets Agga Economy
13,82 €

Novinka

Pelech pre psov i mačky disponuje svojím materiálom, ktorý nepohlcuje chlpy a jeho údržba je veľmi nenáročná. Je odolný aj voči poškriabaniu. Výplň je z mäkkého molitanu. O 'lala Pets Agga Economy sa stane obľúbeným miestom vašich maznáčikov.


O´ lala Pets Amélie
15,64 €

Novinka

Pelech pre psov i mačky poskytuje zimomravým zvieratám teplo a komfort. Výplň z dutého vlákna je mäkká a odolná proti zľahnutiu. O 'lala Pets Amélie neelektrizujú srsť a rýchlo sa stane obľúbeným miestom vašich maznáčikov.


O´ lala Pets Amélie De luxe
17,90 €

Novinka

Pelech pre psov i mačky poskytuje zimomravým zvieratám teplo a komfort. Výplň z dutého vlákna je mäkká, odolná proti zľahnutiu a ľahko sa udržiava. O 'lala Pets Amélie De luxe neelektrizujú srsť a rýchlo sa stane obľúbeným miestom vašich maznáčikov.


O´ lala Pets Casper Trendy
20,80 €

Novinka

Pelech pre psov disponuje obojstranným vankúšom, ktorý poslúži v zime aj v lete. Výplň z dutého vlákna je mäkká, odolná proti zľahnutiu a ľahko sa udržiava. O 'lala Pets Casper Trendy neelektrizuje srsť a rýchlo stane obľúbeným miestom vašich maznáčikov.


O´ lala Pets Cube 53x53 cm
19,43 €

Novinka

Pelech pre psov poskytuje zvieratám teplo a komfort. Výplň z dutého vlákna je mäkká a odolná proti zľahnutiu. Je možné ho vyprať pri 30 °C, uschne veľmi rýchlo. O 'lala Pets Cube 53×53 cm sa stane rýchlo obľúbeným miestom vašich maznáčikov.


O´ lala Pets Cube Fuzzy 53 cm
19,43 €

Novinka

Pelech pre psov poskytuje zvieratám teplo a komfort. Výplň z dutého vlákna je mäkká a odolná proti zľahnutiu. Je možné ho vyprať pri 30 °C, uschne veľmi rýchlo. O 'lala Pets Cube Fuzzy 53 cm sa stane rýchlo obľúbeným miestom vašich maznáčikov.


O´ lala Pets Diana 50 cm
21,58 €

Novinka

Pelech pre psov s protišmykovým dnom poskytuje zimomrivým zvieratám teplo a komfort. Výplň z dutého vlákna je mäkká a odolná proti zľahnutiu. Je možné ho vyprať pri 30 ° C, a uschne veľmi rýchlo. O 'lala Pets Diana 50 cm sa stane rýchlo obľúbeným miestom vašich maznáčikov.


O´ lala Pets Emily 48 cm
18,18 €

Novinka

Pelech pre psov poskytuje zimomrivým zvieratám teplo a komfort. Výplň z dutého vlákna je mäkká a odolná proti zľahnutiu. Je možné ho vyprať pri 30 ° C, a uschne veľmi rýchlo. O 'lala Pets Emily 48 cm sa stane rýchlo obľúbeným miestom vašich maznáčikov.


O´ lala Pets Esther 50 cm
26,97 €

Novinka

Pelech pre psov poskytuje zimomrivým zvieratám teplo a komfort. Je sťahovací a možno ho rôzne tvarovať. Výplň z dutého vlákna je mäkká a odolná proti zľahnutiu. O 'lala Pets Esther 50 cm sa stane rýchlo obľúbeným miestom vašich maznáčikov.


O´ lala Pets Fantastic Elegance
53,71 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Pelech pre psov disponuje mäkkou posteľnou plochou z molitanu. Vyvýšený okraj, na ktorý si psík môže položiť hlavu, je vyplnený dutým vláknom, ktoré je odolné proti zľahnutiu a rýchlo schne. O 'lala Pets Fantastic Elegancia má snímateľný a samostatne prateľný povlak.


O´ lala Pets Iglú Comfort 38x38 cm
28,18 €

Novinka

Pelech pre psov disponuje obojstranným vankúšom, ktorý možno využiť ako prenosnú tašku. Výplň je z dutého vlákna, ktoré je mäkké a odolné proti zľahnutiu. Uzavretý tvar dodá na pocite bezpečia. O 'lala Pets Iglu Comfort 38×38 cm sa stane rýchlo obľúbeným miestom vašich maznáčikov.


O´ lala Pets King Trendy 50 cm hnedá
32,30 €

Novinka

Pelech pre psov disponuje molitanovou výstužou, ktorá pekne drží tvar. Vankúš vyplnený dutým vláknom je možné vybrať a samostatne vyprať. Poskytuje súkromie a pocit bezpečia. O 'lala Pets King Trendy 50 cm hnedá sa stane rýchlo obľúbeným miestom vašich maznáčikov.


O´ lala Pets Kukaň 42x30 cm
21,93 €

Novinka

Pelech pre psov disponuje molitanovú výstužou, ktorá pekne drží tvar. Výplň vankúša je z dutého vlákna, ktoré je mäkké a odolné proti zľahnutiu. Uzavretý tvar dodá na pocite bezpečia. O 'lala Pets Kukaň 42×30 cm sa stane rýchlo obľúbeným miestom vašich maznáčikov.


O´ lala Pets Kukaň Bella 52x45 cm
27,72 €

Novinka

Pelech pre psov disponuje molitanovou výstužou, ktorá pekne drží tvar. Vonkajšia strana je z čalúnnického materiálu a vnútorná z coral fleece. Pelech neelektrizuje srsť, dodáva súkromie a pocit bezpečia. O 'lala Pets Kukáň Bella 52×45 cm sa stane rýchlo obľúbeným miestom vašich maznáčikov.


O´ lala Pets Kukáň Comfort 45x30 cm
23,41 €

Novinka

Pelech pre psov disponuje molitanovou výstužou, ktorá pekne drží tvar. Vnútorná strana je z mäkkého coral fleecu. Pelech neelektrizuje srsť, dodáva súkromie a pocit bezpečia. O 'lala Pets Kukáň Bella 52×45 cm sa stane rýchlo obľúbeným miestom vašich maznáčikov.


O´ lala Pets Kukáň Elegance 2v1
39,90 €

Novinka

Pelech pre psov disponuje molitanovou výstužou, ktorá pekne drží tvar. Vankúš vyplnený dutým vláknom je možné vybrať a samostatne vyprať. Poskytuje súkromie a pocit bezpečia. O 'lala Pets Kukáň Elegance 2v1 sa stane rýchlo obľúbeným miestom vašich maznáčikov.


O´ lala Pets Kukaň House
29,09 €

Novinka

Pelech pre psov disponuje molitanovou výstužou, ktorá pekne drží tvar. Je vyrobený z materiálu coral fleece, ktorý je veľmi mäkký a hrejivý. Poskytuje súkromie a pocit bezpečia. O' lala Pets Kukaň House 53×53 cm sa rýchlo stane obľúbeným miestom vašich maznáčikov.


O´ lala Pets Kukáň Trendy 40x32 cm biela
24,20 €

Novinka

Pelech pre psov disponuje molitanovou výstužou, ktorá pekne drží tvar. Vankúš vyplnený dutým vláknom je možné vybrať a samostatne vyprať. Poskytuje súkromie a pocit bezpečia. O 'lala Pets Kukáň Trendy 40×32 cm biela sa stane rýchlo obľúbeným miestom vašich maznáčikov.


O´ lala Pets Matrac Happy
14,57 €

Novinka

Matrac pre psy s výškou 4 cm poskytuje mäkký a pohodlný oddychový priestor vášmu miláčikovi. Výplň je z molitanu, ktorý dobre izoluje. Súčasťou je praktický snímateľný a prateľný obal. O' lala Pets Matrac Happy nezachytáva srsť.


O´ lala Pets Matrace Happy de luxe 64x48 cm
18,13 €

Novinka

Matrac pre psy s výškou 4 cm poskytuje mäkký a pohodlný oddychový priestor vášmu miláčikovi. Výplň je z pamäťovej peny, ktorá sa skvelo prispôsobí telu psa. Súčasťou je praktický snímateľný a prateľný obal. O' lala Pets Matrac Happy de luxe 64×48 cm nezachytáva srsť.


O´ lala Pets Natalie 45 cm
22,36 €

Novinka

Pelech pre psov disponuje vyberateľným vankúšom, ktorý je možné samostatne prať. Všetko má náplň z dutého vlákna, ktoré rýchlo schne a je odolné proti zľahnutiu. Pelech možno využiť aj ako vak na schovávanie. O' lala Pets Natalie 45 cm sa stane rýchlo obľúbeným miestom vašich maznáčikov.


O´ lala Pets Nora hlodavce Peržan 13x28 cm
5,38 €

Novinka

Pelech pre hlodavce je vyrobený z hrejivého a mäkkého materiálu coral fleece. Vchod je vystužený molitanom pre udržanie tvaru. O 'lala Pets Nora hlodavcami Peržan 13×28 cm sa stane obľúbeným miestom vášho zvieratka pre schovávanie.


O´ lala Pets Ochranný pléd do batožinového priestoru 81x73 cm tmavo šedá
36,94 €

Novinka

Prikrývka do auta udržiava kufor auta čistý a bez chlpov. Ochráni dno, bočnú aj zadnú časť batožinového priestoru. Je vyrobený z nepremokavého materiálu s PVC záterom. O 'lala Pets Ochranný pléd do batožinového priestoru 81×73 cm tmavo šedý je dodávaný s prepravným obalom.


O´ lala Pets Ochranný pléd zadných sedadiel malý
25,79 €

Novinka

Prikrývka do auta udržuje priestor auta čistý a bez chlpov. Je vyrobený z nepremokavého materiálu s PVC záterom. Obsahuje otvory pre pripútanie psa do bezpečnostných pásov. O 'lala Pets Ochranný pléd zadných sedadiel malý je dodávaný s prepravným obalom.


O´ lala Pets Ochranný pléd zadných sedadiel veľký
37,41 €

Novinka

Prikrývka do auta udržuje priestor auta čistý a bez chlpov. Je vyrobený z nepremokavého materiálu s PVC záterom. Obsahuje otvory pre pripútanie psa do bezpečnostných pásov. O 'lala Pets Ochranný pléd zadných sedadiel veľký je dodávaný s prepravným obalom.


O´ lala Pets Ortopedický matrac Economy
20,09 €

Novinka

Matrac pre psy s výškou 8 cm poskytuje mäkký a pohodlný oddychový priestor vášmu miláčikovi. Výplň je z peny s tvarovou pamäťou, ktorá je vhodná pre psov s problémami pohybového aparátu. Súčasťou je praktický snímateľný a prateľný obal. O' lala Pets Ortopedický matrac Economy nezachytáva srsť.


O´ lala Pets Ortopedický matrac Luxury
34,32 €

Novinka

Matrac pre psy s výškou 12 cm poskytuje mäkký a pohodlný oddychový priestor vášmu miláčikovi. Výplň je z peny s tvarovou pamäťou, ktorá je vhodná pre psov s problémami pohybového aparátu. Súčasťou je praktický snímateľný a prateľný povlak. O 'lala Pets Ortopedický matrac Luxury je z čalúnického materiálu.


O´ lala Pets Pelech Amélie De luxe 70 cm svetlo modrá
38,26 €

Novinka

MALL.SK Dni – Zľava 20 % na vybrané kapsičky, konzervy a pelechy pre psy a kočky značky s kódom MDLSK10 (platí od 15. 7. do 21. 7. 2019 alebo do vypredania zásob)!

Pelech pre psov i mačky s priemerom 70 cm poskytuje zimomravým zvieratám teplo a komfort. Je možné ho vyprať na 30 °C, výhodou je rýchle schnutie. Výplň z dutého vlákna je mäkká a odolná proti zľahnutiu. O'lala Pets Pelech Amélie De luxe 70 cm neelektrizuje srsť.


O´ lala Pets Pelech do auta 60x45 cm
28,36 €

Novinka

Pelech do auta disponuje výplňou z dutého vlákna, ktoré je priedušné a rýchlo schne. Vnútorný popruh má nastaviteľnú dĺžku a možno ním pripútať psíka. Zadná časť obsahuje popruhy, ku ktorým pelech pripútate bezpečnostným pásom. O 'lala Pets Pelech do auta 60×45 cm má vnútro z umelej kožušiny.


O´ lala Pets Pelech na sedačku
30,61 €

Novinka

Praktický pelech pre psov disponuje všitým golierom, ktorý ochráni vašu sedačku pred poškriabaním, či zašpinením. Je vyplnený dutým vláknom, ktoré je odolné proti zľahnutie a rýchlo schne. O 'lala Pets Pelech na sedačku má vnútornú časť z umelej kožušiny.


O´ lala Pets Pelech pre hlodavce papuče 26x34 cm Fuzzy
8,04 €

Novinka

Pelech pre hlodavce je vyrobený z mäkkého materiálu coral fleece. Strieška je vystužená molitanom pre udržanie tvaru. Poskytuje nielen pohodlie, ale aj teplo a bezpečie. O 'lala Pets Pelech pre hlodavce papuče 26×34 cm Fuzzy sa rýchlo stane obľúbeným miestom vášho zvieratka.


O´ lala Pets Pelech pre hlodavce Tin 23x18 cm
10,53 €

Novinka

Pelech pre hlodavce je vyrobený z mäkkého materiálu coral fleece. Poskytuje nielen pohodlie, ale aj teplo a bezpečie. Výplň z dutého vlákna je odolná proti zľahnutiu a rýchlo schne. O 'lala Pets Pelech pre hlodavce Tin 23×18 cm sa rýchlo stane obľúbeným miestom vášho zvieratka.


O´ lala Pets Pelech Super Comfort
38,31 €

Novinka

Pelech pre psov disponuje vyberateľným vankúšom, ktorý je možné samostatne prať. Všetko má výplň z dutého vlákna, ktoré rýchlo schne a je odolné proti zľahnutiu. O 'lala Pets Pelech Super Comfort sa stane rýchlo obľúbeným miestom vašich maznáčikov.


O´ lala Pets Pelech Super de luxe
59,24 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Pelech pre psov disponuje vyberateľným vankúšom, ktorý je možné samostatne prať. Výplň je z dutého vlákna, ktoré rýchlo schne a je odolné proti zľahnutiu. O 'lala Pets Pelech Super de luxe neelektrizuje srsť a má vyvýšený okraj plnený molitanom pre opretie hlavy.


O´ lala Pets Pelech Super Luxury
30,15 €

Novinka

Pelech pre psov disponuje vyberateľným vankúšom, ktorý je možné samostatne prať. Výplň je z dutého vlákna, ktoré rýchlo schne a je odolné proti zľahnutiu. O 'lala Pets Pelech Super Luxury neelektrizuje srsť a má vyvýšený okraj pre opretie hlavy.


O´ lala Pets Pelech Super Trendy
25,54 €

Novinka

Pelech pre psov disponuje vyberateľným vankúšom, ktorý je možné samostatne prať. Výplň je z dutého vlákna, ktoré rýchlo schne a je odolné proti zľahnutiu. O 'lala Pets Pelech Super Trendy neelektrizuje srsť a má vyvýšený okraj pre opretie hlavy.


O´ lala Pets Pelech Terézia pre hlodavce 35 cm
7,53 €

Novinka

Pelech pre hlodavce je vyrobený z mäkkého materiálu soft fleece. Výhodou je, že neelektrizuje srsť. Výplň z dutého vlákna je odolná proti zľahnutiu a rýchlo schne. O 'lala Pets Pelech Terézia pre hlodavce 35 cm sa rýchlo stane obľúbeným miestom vášho zvieratka.


O´ lala Pets Pelech Terezie 40 cm
18,41 €

Novinka

Pelech pre psov je vyrobený zo soft fleece materiálu s dlhým vlasom. Výplň je z dutého vlákna, ktoré rýchlo schne a je odolné proti zľahnutiu. O 'lala Pets Pelech Terezie 40 cm neelektrizuje srsť a má vyvýšený okraj pre poskytnutie súkromia.


O´ lala Pets Podložka Fuzzy 70 x 100 cm
19,52 €

Novinka

Podložka pre psov s výškou 3,5 cm poskytuje mäkký a pohodlný odpočinkový priestor vášmu miláčikovi. Výplň je z dutého vlákna, ktoré je odolné voči zľahnutiu a rýchlo schne. O 'lala Pets Podložka Fuzzy 70 × 100 cm má prostiskluzové dno pre vyššiu bezpečnosť.


O´ lala Pets Poduška Praktik 124x94 cm
67,12 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Poduška pre psov s výškou 5 cm poskytuje mäkký a pohodlný odpočinkový priestor vášmu miláčikovi. Výplň je z mäkkého molitanu. Súčasťou je praktický snímateľný a prateľný povlak. O 'lala Pets Poduška Praktik 124×94 cm nepohlcuje chlpy.


O´ lala Pets Poduška Trendy 80x50 cm biela
14,12 €

Novinka

Poduška pre psov poskytuje mäkký a pohodlný odpočinkový priestor vášmu miláčikovi. Výplň je z molitanovej drti. Spodná strana je vybavená impregnáciou, ktorá zamedzuje zapichovanie chlpov. O 'lala Pets Poduška Trendy 80×50 cm biela je obojstranná.


O´ lala Pets Rohož na zem 90 x 50 cm leopard
19,15 €

Novinka

Škrabadlo je vhodné umiestniť pred mačaciu toaletu, kde zabráni roznášaniu piesku. Je obšité efektnou umelou kožušinou. Možno ju zavesiť aj na stenu či dvere. O 'lala Pets Rohož na zem 90 × 50 cm leopard je vhodný do každého bytu.


O´ lala Pets Skladací záchod 20 x 30 cm
14,75 €

Novinka

Záchod pre mačky je vhodný na cestovanie a výstavy vďaka svojim kompaktným rozmerom. Po rozložení ho môžete naplniť akoukoľvek podstielkou. Je 100 % nepriepustný a odolný. O 'lala Pets Skladací záchod 20 × 30 cm je vyrobený zo špeciálnej textílie s PVC záterom.


O´ lala Pets Taška Luxury 32 cm
26,92 €

Novinka

Taška na prenášanie zvierat disponuje vyberateľným vankúšom, ktorý má zimnú i letnú stranu. Celkový tvar udržiava molitanová výplň. Súčasťou je pútko pre pripnutie obojka. O 'lala Pets Taška Luxury 32 cm je opatrená materiálom, do ktorého sa nezachytávajú chlpy.


O´ lala Pets Taška Madonna 25x40x30 cm
30,82 €

Novinka

Taška na prenášanie zvierat neelektrizuje ich srsť. Celkový tvar udržiava molitanová výplň. Súčasťou je pútko pre pripnutie obojka. O 'lala Pets Taška Madonna 25×40×30 cm je opatrená materiálom, do ktorého sa nezaznamenávajú chlpy.