NYX Ceruzka na pery Professional Makeup ( Slim Lip Liner) 1,04 g
3,90 € 2,70 €

Ceruzka na pery Professional Makeup Slim Lip Liner od značky NYX vám pomôže definovať obrysy pier a zabráni rozpíjaniu vašej rúžu. Aj o pery stará vďaka obsiahnutému kokosovému oleju, ktorý pery vyživuje a ochraňuje. Je dlhotrvajúci, vhodná pre každodenné nosenie.

NYX Očné tiene Professional Makeup Pigments (Eyeshadow) 2 g
4,30 € 3,40 €

Očné tiene Professional Makeup Pigments od značky NYX majú veľmi intenzívny pigmentáciu a trblietavý efekt. S týmito žiarivými pigmenty ľahko vytvoríte širokú škálu trblietavých look. Navyše sa medzi sebou dajú livobolně miešať, takže je naozaj na vás, ktorý odtieň zvolíte. .

NYX Odličovacie mlieko Stripped Off ( Cleansing Milk) 100 ml
5,80 € 3,90 €

Odličovacie mlieko Stripped Off je určené pre všetky typy pleti. Slúži pre každodenné odlíčenie pleti a jej dokonalé vyčistenie. Nielen že pleť zbaví všetkých nečistôt vrátane zvyškov líčidiel, navyše o ňu stará. Zjemňuje pleť a zvláčňuje ju, zanecháva ju hebkú na dotyk.

NYX Okrúhly štetec na očné tiene Precision Brush
9,30 € 7,50 €

Okrúhly štetec na očné tiene Precision Brush sa perfektne dostane presne tam, kam potrebujete. Pomôže vám vytvoriť tie najprecíznejšie detaily – zvýraznenie kútika oka, zvýraznenie očnicového oblúka v okolí obočia, ľahko rozmazať linku alebo vytvoriť ostré hrany pier.

NYX Oválny štetec na púder Light weight Powder Brush
13,60 € 12,30 €

Oválny štetec na púder Light weight Powder Brush sa hodí na kompaktné i sypké púdre. Tento štetec je vyrobený zo syntetických štetín, ktoré sú hodvábne jemné. Má ergonomickú rukoväť pre maximálny komfort a jednoduchú aplikáciu.

NYX Plochý štetec na očné tiene Tapered All Over Shadow Brush
11,70 € 9,30 €

Plochý štetec na očné tiene Tapered All Over Shadow Brush od značky NYX nemôže chýbať v základnej výbave pri líčení očí. Tiene sa s ním ľahko nanášajú aj vrstvia k dokonalosti. Je vyrobený zo syntetických štetiniek, ktoré sú hodvábne jemné.

NYX Púdrový mejkap Stay Matte But Not Flat (Powder Foundation) 7,5 g
10,50 €

Púdrový mejkap Stay Matte But Not Flat od značky NYX vám poskytne prirodzené krytie s matným finišom. Dokonale zakrýva všetky nedokonalosti pleti a zjednocuje jej farebný tón. Ak chcete vyzerať prirodzene bezchybne as minimálnym úsilím, siahnite po tomto púdrovom make-upu.

NYX Skosený štetec na púder a bronzer nasmerovanej Buffing Brush
11,70 € 10,50 €

Posuňte techniky v líčení na ďalší level s týmto skoseným štetcom na púder a bronzer nasmerovanej Buffing Brush od značky NYX Professional Makeup. Jeho e rgonomické rukoväť bola vytvorená pre maximálny komfort pri používaní, takže sa môžete plne sústrediť na líčenie.

NYX Štetec na aplikáciu púdru Tapered Powder Brush-23%
11,70 € 8,90 €

Akcia

Štetec na aplikáciu púdru Tapered Powder Brush od značky NYX má našuchorené štetiny, s ktorými ľahko oprášite prebytočný púder aj tiene alebo projasníte najvyššie miesta tváre. Je vyrobený zo syntetických štetín, ktoré sú hodvábne jemné.

NYX Štetec na detaily Dual Fiber Shading Brush
11,70 € 7,50 €

Štetec na detaily Dual Fiber Shading Brush od značky NYX Professional Makeup s kratším, dvojitým vláknom je pevný, ale pružný. Tento štetec je ideálny pre vytvorenie vystínovaného očného líčenia s postupným strácaním tieňov. Využijete ho predovšetkým pri vytváraní dymového líčenia.

NYX Štetec na fixáciu make-upu Dual Fiber Setting Brush
11,70 € 8,40 €

Štetec na fixáciu make-upu Dual Fiber Setting Brush je vyrobený z dvoch druhov vlákien, vďaka ktorým naberie primerané množstvo púdru pre zafixovanie make-upu pre dokonalý finiš. Ponúka jednoduchú manipuláciu s hodvábne jemnými štetinami.

NYX Štetec na korektor Prime & Conceal Brush
12,80 € 8,20 €

Štetec na korektor Prime & Conceal Brush s dvoma druhmi vlákien je určený pre jednoduchú aplikáciu krémové báza pod očné tiene, alebo korektora. Je vyrobený zo syntetických štetín, ktoré sú hodvábne jemné. Štetec má ergonomickú rukoväť pre maximálny komfort a jednoduchú aplikáciu.

NYX Štetec na rozmazávaniu očných tieňov Dual Fiber Smudger Brush
11,70 € 9,30 €

Štetec Dual Fiber Smudger Brush má dva druhy vlákien, vďaka ktorým jednoducho rozmažete očnú linku pre dosiahnutie dymového líčenia a ľahko sa dostanete aj k riasam na spodnej linke. Ponúka jednoduchú manipuláciu s hodvábne jemnými štetinami.

NYX Tekutý make-up Total Control (Drop Foundation) 13 ml
14,40 € 10,10 €

Tekutý make-up Total Control od značky NYX je určený pre všetky typy pleti. Zjednocuje farebný tón pleti, poskytuje vysokú kryciu schopnosť a zanecháva pleť prirodzenú. Zakrýva drobné nedokonalosti pleti a dodáva matný finiš. Vydrží po celý deň. .

NYX Zaguľatený štetec na očné tiene Buffing Brush
11,70 € 9,30 €

Zaguľatený štetec na očné tiene Buffing Brush perfektne padne do záhybu oka, takže nanášanie základného tieňa pre definíciu tvaru očného líčenia vám pôjde úplne samo. Je vyrobený zo syntetických štetín, ktoré sú hodvábne jemné.

NYX je meno antickej gréckej bohyne noci a tým sa aj značka NYX zameriava na nočné líčenie a udáva božské trendy. Založená bola v roku 1999 umeleckou maskérkou a mladou podnikateľkou Toni Ko v slnečnom Los Angeles. Jej princípom je držať sa „najnovších trendov v oblasti make-upu a najlepšej kvality v optimálnom pomere cena/výkon“. Profesionálne produkty v oblasti make-upu a nezabudnuteľné kozmetické štetce a pomôcky, sú obľúbené aj medzi profesionálnymi vizážistami. Štýlový dizajn tvorí imidž značky, ktorá sa dôsledne zrieka pokusov na zvieratách.

NYX je meno antickej gréckej bohyne noci a tým sa aj značka NYX zameriava na nočné líčenie a udáva božské trendy. Založená bola v roku 1999 umeleckou maskérkou a mladou podnikateľkou Toni Ko v slnečnom Los Angeles. Jej princípom je držať sa „najnovších trendov v oblasti make-upu a najlepšej kvality v optimálnom pomere cena/výkon“. Profesionálne produkty v oblasti make-upu a nezabudnuteľné kozmetické štetce a pomôcky, sú obľúbené aj medzi profesionálnymi vizážistami. Štýlový dizajn tvorí imidž značky, ktorá sa dôsledne zrieka pokusov na zvieratách.