Nuvita Audio baby monitor Planet-15%
96,84 € 81,62 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Audio baby monitor Planet zelená digitálna technológia „TULE“. Pestúnka má funkciu obojsmernej komunikácie až do vzdialenosti 600 m. Do rodičovskej jednotky sú súčasťou balenia lítiové batérie, nabíjací adaptér sa predáva zvlášť.

Nuvita Audio baby monitor Starry s projektorom-28%
143,90 € 102,37 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Nuvita audio baby monitor Starry s projektorom je detská digitálna pestúnka s projektorom nočného osvetlenia, ktoré určite bábätku urobí radosť. Má dosah až 650 m a ponúka technológiu SmartVOX, ktorá sa automaticky aktivuje, akonáhle je detekovaný zvuk dieťaťa.

Nuvita Babymonitor - digital audio Quadryo Grey
59,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Babymonitor – digital audio Quadryo Taliansky dizajn ukrývajúci pokročilú technológiu. Inteligentné funkcie automatickej aktivácie pri zaznamenaní zvuku zaistia úsporu energie a predĺžia dobu používania.

Nuvita Kozmetická sada pre bábätká
16,50 €

Nuvita Kozmetická súprava pre bábätká, 2017 sa skladá z: malých zaoblených nožníc, klieštikov, pilníkov, kefy a hrebeňa na vlásky a jednoduché odsávačky hlienov.

Nuvita Nerezová termoska 1,2l s 3 miskami
27,11 € 24,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nuvita Nerezová termoska o objeme 1200ml je vyrobená z nerezovej ocele. Môžete v nej uchovávať polievky či inú tekutú stravu alebo môžete v 3 nádobách uchovať 3 rôzne jedlá. Dvojitá stena zaisťuje vákuovú izoláciu pre maximálne uchovanie teploty jedla.

Nuvita Nerezová termoska, 350ml
17,28 € 16,10 €

Nuvita Nerezová termoska o objeme 350ml je vyrobená z nerezovej ocele. Široké hrdlo umožňuje ľahké plnenie nádoby a tiež pohodlné kŕmenie a samozrejme uľahčuje aj jeho čistenie. Dvojitá stena zaisťuje vákuovú izoláciu pre maximálne uchovanie teploty jedla.

Nuvita Nerezová termoska, 500ml
18,84 € 17,90 €

Nuvita Nerezová termoska o objeme 500ml je vyrobená z nerezovej ocele. Široké hrdlo umožňuje ľahké plnenie nádoby a tiež pohodlné kŕmenie a samozrejme uľahčuje aj jeho čistenie. Dvojitá stena zaisťuje vákuovú izoláciu pre maximálne uchovanie teploty jedla.

Nuvita Nerezový termoobal na jedlo, 350 ml
14,92 € 13,90 €

Nuvita Nerezový termoobal na jedlo s obsahom 350ml je vyrobený zo 100% nerezovej ocele. Široké hrdlo umožňuje ľahké plnenie nádoby a tiež pohodlné kŕmenie a samozrejme uľahčuje aj jeho čistenie. Dvojitá stena zaisťuje vákuovú izoláciu pre maximálne uchovanie teploty jedla.

Nuvita Plastové misky, 2 ks
9,07 € 8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nuvita Plastové misky, 2 ks – v inovatívnom dizajne. Dieťatko si misku čoskoro obľúbi a bude sa mu lepšie trénovať samostatnosť pri jedle. Miska sa deťom dobre drží. Vo veselých farbách na výber.

Nuvita Skladací stojan na fľaše
7,83 € 7,50 €

NUVITA skladací stojan na fľaše je ideálnym riešením pre ukladanie dojčenských fliaš a ďalších detských doplnkov po umytí. Stojan má dve veľkosti držiakov. Vyšší je vhodný pre fľaše, nižší pre ostatné príslušenstvo. Kompatibilný so všetkými dojčenskými fľašami.

Nuvita Stredné cumlíky svietiace v tme 6m+
10,33 € 10,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Nuvita Stredné cumlíky svietiace v tme 6m+ pre detičky od pol roka veku. V balení 2 kusy odlišných cumlíkov, ktoré v tme svietia. Inovatívny mriežkovaný tvar a materiál pre čo najväčšie pohodlie dieťatku.

Nuvita Stredné ortodontické cumlíky 6m+
10,33 € 10,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Nuvita Stredné ortodontické cumlíky 6m+ pre detičky od pol roka veku. V balení 2 kusy rôzne farebných cumlíkov. Inovatívny mriežkovaný tvar a materiál pre čo najväčšie pohodlie dieťatku.

Nuvita Stredné symetrické cumlíky 6m+
10,33 € 10,20 €

Nuvita Stredné symetrické cumlíky 6m+ pre detičky od pol roka veku. V balení 2 kusy rôzne farebných cumlíkov. Inovatívny mriežkovaný tvar a materiál pre čo najväčšie pohodlie dieťatku.

Nuvita Video baby monitor 5"-15%
229,08 € 193,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Video baby monitor 5 má digitálne technológie s 2,4 GHz FHSS, 5" farebný displej (rozlíšenie TFT 480×272) a mikrofón s vysokou citlivosťou. Maximálny dosah je až 300 m. Pestúnka môže Vášmu malému bábätku zahrať až 4 uspávanky a je vybavená 8 hod. pohotovostným režimom.

Nuvita Robot + ohrievač fliaš + sterilizátor
103,87 € 97,90 €
+ doprava zadarmo

Multifunkčný Robot + ohrievač fliaš + sterilizátor vie sterilizovať, ohrievať dojčenské fľaštičky a poháre s detskou stravou. Dva prístroje v jednom pomáhajú jednoducho a rýchlo pripraviť všetky jedlá vášho dieťaťa.

Nuvita Kompaktný parný sterilizátor
43,10 € 39,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nuvita Kompaktný parný sterilizátor na použitie doma i na cestách vám vysterilizuje 4 až 5 fliaš s príslušenstvom za 4–8 minút, v pare pri teplote 100 °C.

Nuvita Multifunkčná sada 4 v 1
12,95 € 11,90 €

Nuvita Multifunčná sada 4 v 1 obsahuje všetko, čo potrebujete k príprave detského jedla pri navykanie dieťatka na pevnú stravu. Umožňuje strúhať ovocie, vymačkať pomaranč, pomlieť a rozomlieť zeleninu, mäso, rybu a čerstvé ovocie.

Nuvita Sterilizátor do mikrovlnnej rúry
17,61 € 16,50 €

Nuvita Sterilizátor do mikrovlnnej rúry na použitie doma i na cestách (vhodný aj pre malé mikrovlnné rúry) pojme 3 široké fľaše s príslušenstvom.

Nuvita Bezkontaktný teplomer
49,92 €

NUVITA Bezkontaktný teplomer Malý a ľahko ovládateľný teplomer, využívajúci najnovšiu IR technológiu, ktorá umožňuje meranie teploty tela a teploty objektu za 1 sekundu, bez d

Nuvita Kefa na fľaše a cumlíky + kliešte zelená
5,57 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada na čistenie obsahuje kefu na dojčenské fľaše, kefku na cumlíky na fľaše a kliešte na manipuláciu s horúcimi predmetmi po sterilizácii. Kefa je vybavená špongiou pre dôkladnejšie vyčistenie záhybov a ťažšie dostupných miest. Kefka na cumlíky je prakticky umiestnená v rukoväti kefy. Erg

Nuvita Miska EasyEating modrá
7,92 €

Posledný kus za túto cenu!

NUVITA Miska EasyEating modrá Inovatívny dizajn so zvýšeným okrajom a zaobleným bokom, umožňuje jednoduché naberanie detského jedla

Nuvita Miska EasyEating zelená
7,92 €

Posledný kus za túto cenu!

NUVITA Miska EasyEating zelená Inovatívny dizajn so zvýšeným okrajom a zaobleným bokom, umožňuje jednoduché naberanie detského jedla.

Nuvita Nerezová termoska 1000 ml s dvomi nádobami
35,80 €

NUVITA Nerezová termoska 1000 ml s dvomi nádobami Široké hrdlo umožňuje ľahké plnenie nádoby a tiež pohodlné kŕmenie a samozrejme uľahčuje aj jeho čistenie. Obsahuje odvzdušňovací ventil pre ľahšie otváranie.

Nuvita Nočné svetlo drak
16,44 €

Posledný kus za túto cenu!

NUVITA Nočné svetlo drak Príjemne svietiaca nočná lampa, ktorá pomáha vášmu dieťaťu pokojne zaspať.

Nuvita Nočné svetlo hroch
16,44 €

NUVITA Nočné svetlo hroch Príjemne svietiaca nočná lampa, ktorá pomáha vášmu dieťaťu pokojne zaspať.

Nuvita Organizér na kočík
15,91 €

Posledný kus za túto cenu!

NUVITA Organizér na kočík Široká a pohodlná taška na kočíky so zipsom a prednou mobilnou priehradkou. Skladovacie vrecko na zips a dva držiaky na poháre.

Nuvita Pappafacile multifunkčný set 4v1 modrý
12,73 €

NUVITA Pappafacile multifunkčný set 4v1 modrý Funkčná zostava na pasírovanie ovocia, vytláčanie citrusov, rozmelnenie a strúhanie zeleniny, mäsa, rýb a čerstvého ovocia.

Nuvita Silikónová lyžička 2ks, Modrá
6,36 €

Posledný kus za túto cenu!

NUVITA Silikónová lyžička 2ks, Modrá Je ideálna na kŕmenie dieťatka. Má mäkký silikónový koniec, je jemný a šetrný k detským ďasnám a zubom.

Nuvita Tanierik EasyEating modrý
7,92 €

NUVITA Tanierik EasyEating modrý Inovatívny dizajn so zvýšeným okrajom a zaobleným bokom, umožňuje jednoduché naberanie detského jedla.

Nuvita Tanierik EasyEating ružový
7,92 €

NUVITA Tanierik EasyEating ružový Inovatívny dizajn so zvýšeným okrajom a zaobleným bokom, umožňuje jednoduché naberanie detského jedla.

Nuvita Tanierik EasyEating zelený
7,92 €

NUVITA Tanierik EasyEating zelený Inovatívny dizajn so zvýšeným okrajom a zaobleným bokom, umožňuje jednoduché naberanie detského jedla.

Nuvita Termolyžičky 2ks, Modrá
6,36 €

NUVITA Termolyžičky 2ks, Modrá Termolyžička, pomáha overiť, či potravina alebo napoj majú správnu teplotu, zmení farbu keď sa dotkne potraviny viac ako 37 stupňov.

Nuvita Termolyžičky 2ks, Ružová
6,36 €

NUVITA Termolyžičky 2ks, Ružová Termolyžička, pomáha overiť, či potravina alebo napoj majú správnu teplotu, zmení farbu keď sa dotkne potraviny viac ako 37 stupňov.

Nuvita Termolyžičky 2ks, Zelená
6,36 €

NUVITA Termolyžičky 2ks, Zelená Termolyžička, pomáha overiť, či potravina alebo napoj majú správnu teplotu, zmení farbu keď sa dotkne potraviny viac ako 37 stupňov.