Nuvita Robot + ohrievač fliaš + sterilizátor
103,20 €
+ doprava zadarmo

Multifunkčný Robot + ohrievač fliaš + sterilizátor vie sterilizovať, ohrievať dojčenské fľaštičky a poháre s detskou stravou. Dva prístroje v jednom pomáhajú jednoducho a rýchlo pripraviť všetky jedlá vášho dieťaťa.


Nuvita Elektronická odsávačka mléka
105 €

99 €
+ doprava zadarmo

Elektronická odsávačka mléka je vhodná pro každodenní použití a umožňuje obě fáze odsávání, od rychlého lehkého až po hluboké pomalé sání. Odsávačka je nastavitelná i na lahvičky se širokým hrdlem.


Nuvita Babymonitor - digital audio Quadryo
59,90 €
59 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Babymonitor – digital audio Quadryo Taliansky dizajn ukrývajúci pokročilú technológiu. Inteligentné funkcie automatickej aktivácie pri zaznamenaní zvuku zaistia úsporu energie a predĺžia dobu používania.


Nuvita Duálna odsávačka mlieka
224,03 €

214 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nuvita Duálna odsávačka mlieka Materno® DUAL je skvelým riešením, ako nakŕmiť dieťatko materským mliekom, aj keď práve nie ste s ním. Použiť ju možno ako v single tak i dvojitom režime. Umožňuje nastavenie rovnakého druhu sania u oboch prsníkov, alebo individuálne nastavenie pre pravé a ľavé prso podľa potreby mamičky. Naviac je súčasťou balenia praktická taška


Nuvita Fľaštička s anti-kolickým systémom, 250 ml
8 €

Posledný kus za túto cenu!

Nuvita Fľaštička s anti-kolickým systémom, 250 ml s ergonomickým tvarom pre ľahší úchop dieťatkom. Fľaštička napodobňuje v mnohých ohľadoch materský prsník a tým si dieťatko oveľa rýchlejšie zvykne. Pre prirodzené kŕmenie z fľaše.


Nuvita Malé ortodontické cumlíky 0m+
10,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Nuvita Malé ortodontické cumlíky 0m+ pre najmenšie detičky už od narodenia. V balení 2 kusy rôzne farebných cumlíkov. Inovatívny mriežkovaný tvar a materiál pre čo najväčšie pohodlie dieťatku.


Nuvita Miska silikón 540 ml skladacia
11,40 €
11,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Nuvita Miska silikón 540 ml skladacia je praktická a ideálna na cesty. Použiteľná pri teplotách od –40 °C do 240 °C. Môžete dať do mikrovlnnej rúry, mrazničky i umývačky riadu. Miska je ohybná a skladacia.


Nuvita Multifunkčná sada 4 v 1
12,95 €
12,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Nuvita Multifunčná sada 4 v 1 obsahuje všetko, čo potrebujete k príprave detského jedla pri navykanie dieťatka na pevnú stravu. Umožňuje strúhať ovocie, vymačkať pomaranč, pomlieť a rozomlieť zeleninu, mäso, rybu a čerstvé ovocie.


Nuvita Nerezová termoska 1,2l s 3 miskami
27 €

Posledný kus za túto cenu!

Nuvita Nerezová termoska o objeme 1200ml je vyrobená z nerezovej ocele. Môžete v nej uchovávať polievky či inú tekutú stravu alebo môžete v 3 nádobách uchovať 3 rôzne jedlá. Dvojitá stena zaisťuje vákuovú izoláciu pre maximálne uchovanie teploty jedla.


Nuvita Nerezový termoobal na jedlo, 350 ml
15 €

Nuvita Nerezový termoobal na jedlo s obsahom 350ml je vyrobený zo 100% nerezovej ocele. Široké hrdlo umožňuje ľahké plnenie nádoby a tiež pohodlné kŕmenie a samozrejme uľahčuje aj jeho čistenie. Dvojitá stena zaisťuje vákuovú izoláciu pre maximálne uchovanie teploty jedla.


Nuvita Plastové misky, 2 ks
9,20 €

Nuvita Plastové misky, 2 ks – v inovatívnom dizajne. Dieťatko si misku čoskoro obľúbi a bude sa mu lepšie trénovať samostatnosť pri jedle. Miska sa deťom dobre drží. Vo veselých farbách na výber.


Nuvita Skladacia silikónová miska 230 ml
7,70 €

Nuvita Skladacia silikónová miska 230 ml je praktická a ideálna na cesty. Použiteľná pri teplotách od –40 °C do 240 °C. Môžete ju dať do mikrovlnnej rúry, mrazničky i umývačky riadu. Miska je ohybná a skladacia.


Nuvita Skladací stojan na fľaše
8 €

Nuvita Skladací stojan na fľaše pre odkvapkanie a sušenie detských fliaš, hrnčekov, dudlíkov atď. Vhodné pre väčšinu fliaš. Ideálne na cestu, kvôli jeho konzistencii.


Nuvita Skladací stojan na fľaše
8 €

NUVITA skladací stojan na fľaše je ideálnym riešením pre ukladanie dojčenských fliaš a ďalších detských doplnkov po umytí. Stojan má dve veľkosti držiakov. Vyšší je vhodný pre fľaše, nižší pre ostatné príslušenstvo. Kompatibilný so všetkými dojčenskými fľašami.


Nuvita Stredné cumlíky svietiace v tme 6m+
10,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Nuvita Stredné cumlíky svietiace v tme 6m+ pre detičky od pol roka veku. V balení 2 kusy odlišných cumlíkov, ktoré v tme svietia. Inovatívny mriežkovaný tvar a materiál pre čo najväčšie pohodlie dieťatku.


Nuvita Sterilizátor do mikrovlnnej rúry
17,61 €
16,49 €

Nuvita Sterilizátor do mikrovlnnej rúry na použitie doma i na cestách (vhodný aj pre malé mikrovlnné rúry) pojme 3 široké fľaše s príslušenstvom.


Nuvita Kompaktný parný sterilizátor
43,10 €
41,90 €
+ doprava zadarmo

Nuvita Kompaktný parný sterilizátor na použitie doma i na cestách vám vysterilizuje 4 až 5 fliaš s príslušenstvom za 4–8 minút, v pare pri teplote 100 °C.


Nuvita Termálne prsné vložky
13,50 €

Nuvita Termálne prsné vložky pre podporu dojčenia a úľavu pri bolestiach pŕs. Mäkké gélové vankúšiky možno ohriať alebo schladiť a tak poskytnúť okamžitú pomoc. Ideálne pre prvé dni dojčenia.


Nuvita Malé cumlíky svietiace v tme 0m+
10,40 €

Nuvita Malé cumlíky svietiace v tme 0m+ pre detičky už od narodenia. V balení 2 kusy odlišných cumlíkov, ktoré v tme svietia. Inovatívny mriežkovaný tvar a materiál pre čo najväčšie pohodlie dieťatku.


Nuvita Nerezová termoska, 350ml
17,28 €
17 €

Nuvita Nerezová termoska o objeme 350ml je vyrobená z nerezovej ocele. Široké hrdlo umožňuje ľahké plnenie nádoby a tiež pohodlné kŕmenie a samozrejme uľahčuje aj jeho čistenie. Dvojitá stena zaisťuje vákuovú izoláciu pre maximálne uchovanie teploty jedla.


Nuvita Nerezová termoska, 500ml
19 €

Nuvita Nerezová termoska o objeme 500ml je vyrobená z nerezovej ocele. Široké hrdlo umožňuje ľahké plnenie nádoby a tiež pohodlné kŕmenie a samozrejme uľahčuje aj jeho čistenie. Dvojitá stena zaisťuje vákuovú izoláciu pre maximálne uchovanie teploty jedla.