Nuvita Sterilizátor do mikrovlnnej rúry
17,61 €
16,50 €
+ doprava zadarmo

Nuvita Sterilizátor do mikrovlnnej rúry na použitie doma i na cestách (vhodný aj pre malé mikrovlnné rúry) pojme 3 široké fľaše s príslušenstvom.


Nuvita Robot + ohrievač fliaš + sterilizátor
103,87 €

97,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Multifunkčný Robot + ohrievač fliaš + sterilizátor vie sterilizovať, ohrievať dojčenské fľaštičky a poháre s detskou stravou. Dva prístroje v jednom pomáhajú jednoducho a rýchlo pripraviť všetky jedlá vášho dieťaťa.


Nuvita Audio baby monitor Planet
96,84 €

89,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Audio baby monitor Planet zelená digitálna technológia „TULE“. Pestúnka má funkciu obojsmernej komunikácie až do vzdialenosti 600 m. Do rodičovskej jednotky sú súčasťou balenia lítiové batérie, nabíjací adaptér sa predáva zvlášť.


Nuvita Audio baby monitor Starry s projektorom
143,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nuvita audio baby monitor Starry s projektorom je detská digitálna pestúnka s projektorom nočného osvetlenia, ktoré určite bábätku urobí radosť. Má dosah až 650 m a ponúka technológiu SmartVOX, ktorá sa automaticky aktivuje, akonáhle je detekovaný zvuk dieťaťa.


Nuvita Babymonitor - digital audio Quadryo Grey
59,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Babymonitor – digital audio Quadryo Taliansky dizajn ukrývajúci pokročilú technológiu. Inteligentné funkcie automatickej aktivácie pri zaznamenaní zvuku zaistia úsporu energie a predĺžia dobu používania.


Nuvita Duálna odsávačka mlieka
224,03 €
219,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nuvita Duálna odsávačka mlieka Materno® DUAL je skvelým riešením, ako nakŕmiť dieťatko materským mliekom, aj keď práve nie ste s ním. Použiť ju možno ako v single tak i dvojitom režime. Umožňuje nastavenie rovnakého druhu sania u oboch prsníkov, alebo individuálne nastavenie pre pravé a ľavé prso podľa potreby mamičky. Naviac je súčasťou balenia praktická taška


Nuvita Kompaktný parný sterilizátor-15%
43,10 €

36,45 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Nuvita Kompaktný parný sterilizátor na použitie doma i na cestách vám vysterilizuje 4 až 5 fliaš s príslušenstvom za 4–8 minút, v pare pri teplote 100 °C.


Nuvita Miska silikón 540 ml skladacia
11,40 €
10,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nuvita Miska silikón 540 ml skladacia je praktická a ideálna na cesty. Použiteľná pri teplotách od –40 °C do 240 °C. Môžete dať do mikrovlnnej rúry, mrazničky i umývačky riadu. Miska je ohybná a skladacia.


Nuvita Multifunkčná sada 4 v 1
12,95 €
11,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nuvita Multifunčná sada 4 v 1 obsahuje všetko, čo potrebujete k príprave detského jedla pri navykanie dieťatka na pevnú stravu. Umožňuje strúhať ovocie, vymačkať pomaranč, pomlieť a rozomlieť zeleninu, mäso, rybu a čerstvé ovocie.


Nuvita Nerezová termoska 1,2l s 3 miskami
27,11 €
24,90 €
+ doprava zadarmo

Nuvita Nerezová termoska o objeme 1200ml je vyrobená z nerezovej ocele. Môžete v nej uchovávať polievky či inú tekutú stravu alebo môžete v 3 nádobách uchovať 3 rôzne jedlá. Dvojitá stena zaisťuje vákuovú izoláciu pre maximálne uchovanie teploty jedla.


Nuvita Nerezová termoska, 350ml
17,28 €
16,10 €
+ doprava zadarmo

Nuvita Nerezová termoska o objeme 350ml je vyrobená z nerezovej ocele. Široké hrdlo umožňuje ľahké plnenie nádoby a tiež pohodlné kŕmenie a samozrejme uľahčuje aj jeho čistenie. Dvojitá stena zaisťuje vákuovú izoláciu pre maximálne uchovanie teploty jedla.


Nuvita Nerezová termoska, 500ml
18,84 €
17,90 €
+ doprava zadarmo

Nuvita Nerezová termoska o objeme 500ml je vyrobená z nerezovej ocele. Široké hrdlo umožňuje ľahké plnenie nádoby a tiež pohodlné kŕmenie a samozrejme uľahčuje aj jeho čistenie. Dvojitá stena zaisťuje vákuovú izoláciu pre maximálne uchovanie teploty jedla.


Nuvita Nerezový termoobal na jedlo, 350 ml
14,92 €
13,90 €
+ doprava zadarmo

Nuvita Nerezový termoobal na jedlo s obsahom 350ml je vyrobený zo 100% nerezovej ocele. Široké hrdlo umožňuje ľahké plnenie nádoby a tiež pohodlné kŕmenie a samozrejme uľahčuje aj jeho čistenie. Dvojitá stena zaisťuje vákuovú izoláciu pre maximálne uchovanie teploty jedla.


Nuvita Plastové misky, 2 ks
9,07 €
8,90 €
+ doprava zadarmo

Nuvita Plastové misky, 2 ks – v inovatívnom dizajne. Dieťatko si misku čoskoro obľúbi a bude sa mu lepšie trénovať samostatnosť pri jedle. Miska sa deťom dobre drží. Vo veselých farbách na výber.


Nuvita Sada kief na vlasy pre bábätká
7,55 €
7,30 €
+ doprava zadarmo

Nuvita Sada kief na vlasy pre bábätká je praktická farebná sada na česanie pre bábätká. Kefa je s pravými vlnenými štetinami. Vo veselých farbách na výber.


Nuvita Skladacia silikónová miska 230 ml
7,55 €
7 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nuvita Skladacia silikónová miska 230 ml je praktická a ideálna na cesty. Použiteľná pri teplotách od –40 °C do 240 °C. Môžete ju dať do mikrovlnnej rúry, mrazničky i umývačky riadu. Miska je ohybná a skladacia.


Nuvita Skladací stojan na fľaše
7,96 €
7,50 €
+ doprava zadarmo

Nuvita Skladací stojan na fľaše pre odkvapkanie a sušenie detských fliaš, hrnčekov, dudlíkov atď. Vhodné pre väčšinu fliaš. Ideálne na cestu, kvôli jeho konzistencii.


Nuvita Skladací stojan na fľaše
7,83 €
7,50 €
+ doprava zadarmo

NUVITA skladací stojan na fľaše je ideálnym riešením pre ukladanie dojčenských fliaš a ďalších detských doplnkov po umytí. Stojan má dve veľkosti držiakov. Vyšší je vhodný pre fľaše, nižší pre ostatné príslušenstvo. Kompatibilný so všetkými dojčenskými fľašami.


Nuvita Stredné cumlíky svietiace v tme 6m+
10,33 €
10,20 €
+ doprava zadarmo

Nuvita Stredné cumlíky svietiace v tme 6m+ pre detičky od pol roka veku. V balení 2 kusy odlišných cumlíkov, ktoré v tme svietia. Inovatívny mriežkovaný tvar a materiál pre čo najväčšie pohodlie dieťatku.


Nuvita Stredné ortodontické cumlíky 6m+
10,33 €
10,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nuvita Stredné ortodontické cumlíky 6m+ pre detičky od pol roka veku. V balení 2 kusy rôzne farebných cumlíkov. Inovatívny mriežkovaný tvar a materiál pre čo najväčšie pohodlie dieťatku.


Nuvita Stredné symetrické cumlíky 6m+
10,33 €
9,67 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Nuvita Stredné symetrické cumlíky 6m+ pre detičky od pol roka veku. V balení 2 kusy rôzne farebných cumlíkov. Inovatívny mriežkovaný tvar a materiál pre čo najväčšie pohodlie dieťatku.


Nuvita Video baby monitor
166,03 €

155,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nuvita Video baby monitor funguje na základe bezdrôtovej technológie 2.4 GHz s dosahom až 300m. Vďaka funkcii „see, talk and listen“ umožňuje rodičom počúvať, vidieť a zároveň hovoriť k svojmu bábätku.


Nuvita Video baby monitor 5"
229,08 €

219,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Video baby monitor 5 má digitálne technológie s 2,4 GHz FHSS, 5" farebný displej (rozlíšenie TFT 480×272) a mikrofón s vysokou citlivosťou. Maximálny dosah je až 300 m. Pestúnka môže Vášmu malému bábätku zahrať až 4 uspávanky a je vybavená 8 hod. pohotovostným režimom.


Nuvita Digitálny ohrievač fľaše home
44,90 €
+ doprava zadarmo

Programovateľný digitálny ohrievač fliaš NUVITA Home ponúka možnosť pomalého ohrievania dojčenskej stravy a je vhodný nielen na dojčenské fľaše ale aj na dózy s potravinami.


Nuvita Gumové kousátko Romeo
13,60 €
+ doprava zadarmo

Romeo kousátko je vyrobený z přírodního kaučukuvanilkovým aroma. Je to ideální kamarád pro uklidňování bolavých dásní. Struktura, přírodní potravinářská barviva a pískání jsou navrženy pro stimulaci dětských dásní, zraku a sluchu. Romeo je navržen z měkkých, tvrdých a vystouplých částí, aby pomohl miminku během celého růstu zubů.


Nuvita Malé ortodontické cumlíky 0m+
9,90 €
+ doprava zadarmo

Nuvita Malé ortodontické cumlíky 0m+ pre najmenšie detičky už od narodenia. V balení 2 kusy rôzne farebných cumlíkov. Inovatívny mriežkovaný tvar a materiál pre čo najväčšie pohodlie dieťatku.


Nuvita Fľaštička s anti-kolickým systémom, 250 ml
7,30 €
+ doprava zadarmo

Nuvita Fľaštička s anti-kolickým systémom, 250 ml s ergonomickým tvarom pre ľahší úchop dieťatkom. Fľaštička napodobňuje v mnohých ohľadoch materský prsník a tým si dieťatko oveľa rýchlejšie zvykne. Pre prirodzené kŕmenie z fľaše.


Nuvita Fľaštička s anti-kolickým systémom, 330 ml
8,10 €
7,90 €
+ doprava zadarmo

Nuvita Fľaštička s anti-kolickým systémom, 330 ml s ergonomickým tvarom pre ľahší úchop dieťatkom. Fľaštička napodobňuje v mnohých ohľadoch materský prsník a tým si dieťatko oveľa rýchlejšie zvykne. Pre prirodzené kŕmenie z fľaše.


Nuvita Malé cumlíky svietiace v tme 0m+
9,90 €
+ doprava zadarmo

Nuvita Malé cumlíky svietiace v tme 0m+ pre detičky už od narodenia. V balení 2 kusy odlišných cumlíkov, ktoré v tme svietia. Inovatívny mriežkovaný tvar a materiál pre čo najväčšie pohodlie dieťatku.


Nuvita Termálne prsné vložky
12,90 €
+ doprava zadarmo

Nuvita Termálne prsné vložky pre podporu dojčenia a úľavu pri bolestiach pŕs. Mäkké gélové vankúšiky možno ohriať alebo schladiť a tak poskytnúť okamžitú pomoc. Ideálne pre prvé dni dojčenia.