Nuvita Nerezový termoobal na jedlo, 350 ml
14,92 € 13,90 €

Nuvita Nerezový termoobal na jedlo s obsahom 350ml je vyrobený zo 100% nerezovej ocele. Široké hrdlo umožňuje ľahké plnenie nádoby a tiež pohodlné kŕmenie a samozrejme uľahčuje aj jeho čistenie. Dvojitá stena zaisťuje vákuovú izoláciu pre maximálne uchovanie teploty jedla.

Nuvita Nerezová termoska, 350ml
17,28 € 16,40 €

Nuvita Nerezová termoska o objeme 350ml je vyrobená z nerezovej ocele. Široké hrdlo umožňuje ľahké plnenie nádoby a tiež pohodlné kŕmenie a samozrejme uľahčuje aj jeho čistenie. Dvojitá stena zaisťuje vákuovú izoláciu pre maximálne uchovanie teploty jedla.

Nuvita Nerezová termoska, 500ml
18,84 € 17,90 €

Nuvita Nerezová termoska o objeme 500ml je vyrobená z nerezovej ocele. Široké hrdlo umožňuje ľahké plnenie nádoby a tiež pohodlné kŕmenie a samozrejme uľahčuje aj jeho čistenie. Dvojitá stena zaisťuje vákuovú izoláciu pre maximálne uchovanie teploty jedla.

Nuvita Babymonitor - digital audio Quadryo Grey
59,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Babymonitor – digital audio Quadryo Taliansky dizajn ukrývajúci pokročilú technológiu. Inteligentné funkcie automatickej aktivácie pri zaznamenaní zvuku zaistia úsporu energie a predĺžia dobu používania.

Nuvita Sterilizátor do mikrovlnnej rúry
17,61 € 16,50 €

Nuvita Sterilizátor do mikrovlnnej rúry na použitie doma i na cestách (vhodný aj pre malé mikrovlnné rúry) pojme 3 široké fľaše s príslušenstvom.

Nuvita Termálne prsné vložky
12,90 €

Nuvita Termálne prsné vložky pre podporu dojčenia a úľavu pri bolestiach pŕs. Mäkké gélové vankúšiky možno ohriať alebo schladiť a tak poskytnúť okamžitú pomoc. Ideálne pre prvé dni dojčenia.

Nuvita Prebalovacia podložka
15,88 €

Posledný kus za túto cenu!

NUVITA Prebalovacia podložka Pohodlne prebaľte svoje dieťa, keď ste mimo domov alebo počas cestovania.

Nuvita Multifunkčná sada 4 v 1
12,95 € 11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nuvita Multifunčná sada 4 v 1 obsahuje všetko, čo potrebujete k príprave detského jedla pri navykanie dieťatka na pevnú stravu. Umožňuje strúhať ovocie, vymačkať pomaranč, pomlieť a rozomlieť zeleninu, mäso, rybu a čerstvé ovocie.

Nuvita Digitálny ohrievač fľaše home
44,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Programovateľný digitálny ohrievač fliaš NUVITA Home ponúka možnosť pomalého ohrievania dojčenskej stravy a je vhodný nielen na dojčenské fľaše ale aj na dózy s potravinami.

Nuvita Pappafacile multifunkčný set 4v1 modrý
8,47 €

NUVITA Pappafacile multifunkčný set 4v1 modrý Funkčná zostava na pasírovanie ovocia, vytláčanie citrusov, rozmelnenie a strúhanie zeleniny, mäsa, rýb a čerstvého ovocia.

Nuvita Audio baby monitor Starry s projektorom - zánovné-48%
143,90 € 74 €

Zánovné

Nuvita audio baby monitor Starry s projektorom je detská digitálna pestúnka s projektorom nočného osvetlenia, ktoré určite bábätku urobí radosť. Má dosah až 650 m a ponúka technológiu SmartVOX, ktorá sa automaticky aktivuje, akonáhle je detekovaný zvuk dieťaťa.

Nuvita Miska EasyEating modrá
5,28 €

Posledný kus za túto cenu!

NUVITA Miska EasyEating modrá Inovatívny dizajn so zvýšeným okrajom a zaobleným bokom, umožňuje jednoduché naberanie detského jedla

Nuvita NUVITA 3100 tlakoměr - na zápěstí
19,43 €

Měřič krevního tlaku – použití na zápěstí – Velký LCD displej – Podpora 99 pozic paměti uložených měření. Spuštění měření systolického, diastolického tlaku a pulzu jedním dotykem. Automatické vypnutí po 1 minutě nečinnosti. Automatické nafouknutí a vyfouknutí.

Nuvita NUVITA 3250 tlakoměr - na zápěstí
20,27 €

Tlakoměr Nuvita 3250 umožňuje uložit až 99 měřených hodnot. Velký LCd displej zajišťuje dobrou čitelnost. Pouze jedním dotykem lze spustit měření systolického i diastolického tlaku a pulzu. V případě nečinnosti po dobu jedné minuty se tlakoměr automaticky vypne.

Nuvita NUVITA 4200 tlakoměr - na rameno
28,19 €

Měřič krevního tlaku na rameno – velký LCD displej podpora 396 pozic paměti pro uložení měření ve 4 skupinách pro 4 lidi Indikace pomocí barevných LED dle WHO klasifikace Jednim dotykem změří systolický a diastolický tlak a puls.

Nuvita Skladacia silikónová miska 230 ml
8,20 €

Nuvita Skladacia silikónová miska 230 ml je praktická a ideálna na cesty. Použiteľná pri teplotách od –40 °C do 240 °C. Môžete ju dať do mikrovlnnej rúry, mrazničky i umývačky riadu. Miska je ohybná a skladacia.

Nuvita Tanierik EasyEating zelený
5,28 €

NUVITA Tanierik EasyEating zelený Inovatívny dizajn so zvýšeným okrajom a zaobleným bokom, umožňuje jednoduché naberanie detského jedla.

Nuvita Termolyžičky 2ks, Zelená
4,24 €

NUVITA Termolyžičky 2ks, Zelená Termolyžička, pomáha overiť, či potravina alebo napoj majú správnu teplotu, zmení farbu keď sa dotkne potraviny viac ako 37 stupňov.

Nuvita Skladovacie sáčky na materské mlieko 25 ks
11 €

Nuvita Skladovacie sáčky na materské mliekovopred sterilizované a 100% bez BPA. Majú dvojaký zapínanie na zips, dobre tesní a môžete ich uložiť aj do mrazničky. S praktickou stupnicou.