Nuvita Fľaštička s anti-kolickým systémom, 330 ml
8,10 € 7,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nuvita Fľaštička s anti-kolickým systémom, 330 ml s ergonomickým tvarom pre ľahší úchop dieťatkom. Fľaštička napodobňuje v mnohých ohľadoch materský prsník a tým si dieťatko oveľa rýchlejšie zvykne. Pre prirodzené kŕmenie z fľaše.

Nuvita Stredné symetrické cumlíky 6m+
10,33 € 10,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Nuvita Stredné symetrické cumlíky 6m+ pre detičky od pol roka veku. V balení 2 kusy rôzne farebných cumlíkov. Inovatívny mriežkovaný tvar a materiál pre čo najväčšie pohodlie dieťatku.

Nuvita Plastové misky, 2 ks
9,07 € 8,90 €

Nuvita Plastové misky, 2 ks – v inovatívnom dizajne. Dieťatko si misku čoskoro obľúbi a bude sa mu lepšie trénovať samostatnosť pri jedle. Miska sa deťom dobre drží. Vo veselých farbách na výber.

Nuvita Nerezová termoska, 350ml
17,28 € 16,20 €

Nuvita Nerezová termoska o objeme 350ml je vyrobená z nerezovej ocele. Široké hrdlo umožňuje ľahké plnenie nádoby a tiež pohodlné kŕmenie a samozrejme uľahčuje aj jeho čistenie. Dvojitá stena zaisťuje vákuovú izoláciu pre maximálne uchovanie teploty jedla.

Nuvita Skladací stojan na fľaše
7,83 € 7,50 €

NUVITA skladací stojan na fľaše je ideálnym riešením pre ukladanie dojčenských fliaš a ďalších detských doplnkov po umytí. Stojan má dve veľkosti držiakov. Vyšší je vhodný pre fľaše, nižší pre ostatné príslušenstvo. Kompatibilný so všetkými dojčenskými fľašami.

Nuvita Skladací stojan na fľaše
7,96 € 7,50 €

Nuvita Skladací stojan na fľaše pre odkvapkanie a sušenie detských fliaš, hrnčekov, dudlíkov atď. Vhodné pre väčšinu fliaš. Ideálne na cestu, kvôli jeho konzistencii.

Nuvita Nerezová termoska 1,2l s 3 miskami
27,11 € 24,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nuvita Nerezová termoska o objeme 1200ml je vyrobená z nerezovej ocele. Môžete v nej uchovávať polievky či inú tekutú stravu alebo môžete v 3 nádobách uchovať 3 rôzne jedlá. Dvojitá stena zaisťuje vákuovú izoláciu pre maximálne uchovanie teploty jedla.

Nuvita Termálne prsné vložky
12,90 €

Nuvita Termálne prsné vložky pre podporu dojčenia a úľavu pri bolestiach pŕs. Mäkké gélové vankúšiky možno ohriať alebo schladiť a tak poskytnúť okamžitú pomoc. Ideálne pre prvé dni dojčenia.

Nuvita Miska silikón 540 ml skladacia
11,40 € 10,90 €

Nuvita Miska silikón 540 ml skladacia je praktická a ideálna na cesty. Použiteľná pri teplotách od –40 °C do 240 °C. Môžete dať do mikrovlnnej rúry, mrazničky i umývačky riadu. Miska je ohybná a skladacia.

Nuvita Air ortodonický cumlík, Svietiaci v tme, 2ks, 6+m
6,71 €

Posledný kus za túto cenu!

NUVITA Air ortodonický cumlík, Svietiaci v tme, 2ks, 6+m Cumlík na dieťatko pôsobí relaxačnými a upokojujúcimi účinkami a preto mnohí odborníci jeho využívanie podporujú, a to najmä počas spánku.

Nuvita Air symetrický cumlík, Svietiaci v tme, 2ks, 0+m
6,35 €

Posledný kus za túto cenu!

NUVITA Air symetrický cumlík, Svietiaci v tme, 2ks, 0+m Cumlík na dieťatko pôsobí relaxačnými a upokojujúcimi účinkami a preto mnohí odborníci jeho využívanie podporujú, a to najmä počas spánku.

Nuvita Skladacia silikónová miska 230 ml
7,55 € 7 €

Posledný kus za túto cenu!

Nuvita Skladacia silikónová miska 230 ml je praktická a ideálna na cesty. Použiteľná pri teplotách od –40 °C do 240 °C. Môžete ju dať do mikrovlnnej rúry, mrazničky i umývačky riadu. Miska je ohybná a skladacia.

Nuvita Babymonitor - digital audio Quadryo Grey
59,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Babymonitor – digital audio Quadryo Taliansky dizajn ukrývajúci pokročilú technológiu. Inteligentné funkcie automatickej aktivácie pri zaznamenaní zvuku zaistia úsporu energie a predĺžia dobu používania.

Nuvita Prebalovacia podložka
15,88 €

NUVITA Prebalovacia podložka Pohodlne prebaľte svoje dieťa, keď ste mimo domov alebo počas cestovania.

Nuvita Digitálny ohrievač fľaše home
44,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Programovateľný digitálny ohrievač fliaš NUVITA Home ponúka možnosť pomalého ohrievania dojčenskej stravy a je vhodný nielen na dojčenské fľaše ale aj na dózy s potravinami.

Nuvita Audio baby monitor Starry s projektorom
143,90 € 97,60 €

Nuvita audio baby monitor Starry s projektorom je detská digitálna pestúnka s projektorom nočného osvetlenia, ktoré určite bábätku urobí radosť. Má dosah až 650 m a ponúka technológiu SmartVOX, ktorá sa automaticky aktivuje, akonáhle je detekovaný zvuk dieťaťa.

Nuvita Multifunkčná sada 4 v 1
12,95 € 11,90 €

Nuvita Multifunčná sada 4 v 1 obsahuje všetko, čo potrebujete k príprave detského jedla pri navykanie dieťatka na pevnú stravu. Umožňuje strúhať ovocie, vymačkať pomaranč, pomlieť a rozomlieť zeleninu, mäso, rybu a čerstvé ovocie.

Nuvita 3D chránič matraca do postieľky
18,08 €

Posledný kus za túto cenu!

NUVITA 3D chránič matraca do postieľky Chránič matraca do postieľky s trojrozmernou štruktúrou a so systémom Aero Mesh 3D.

Nuvita 3D mantinel na postieľku
15,88 €

Posledný kus za túto cenu!

NUVITA 3D mantinel na postieľku Ochranný límec do postieľky s s trojrozmernou štruktúrou a so systémom Aero Mesh 3D.

Nuvita Audio baby monitor Planet
96,84 € 89,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Audio baby monitor Planet zelená digitálna technológia „TULE“. Pestúnka má funkciu obojsmernej komunikácie až do vzdialenosti 600 m. Do rodičovskej jednotky sú súčasťou balenia lítiové batérie, nabíjací adaptér sa predáva zvlášť.

Nuvita Duálna odsávačka mlieka
224,03 € 219,90 €

Nuvita Duálna odsávačka mlieka Materno® DUAL je skvelým riešením, ako nakŕmiť dieťatko materským mliekom, aj keď práve nie ste s ním. Použiť ju možno ako v single tak i dvojitom režime. Umožňuje nastavenie rovnakého druhu sania u oboch prsníkov, alebo individuálne nastavenie pre pravé a ľavé prso podľa potreby mamičky. Naviac je súčasťou balenia praktická taška

Nuvita Miska EasyEating modrá
5,28 €

Posledný kus za túto cenu!

NUVITA Miska EasyEating modrá Inovatívny dizajn so zvýšeným okrajom a zaobleným bokom, umožňuje jednoduché naberanie detského jedla

Nuvita Pappafacile multifunkčný set 4v1 modrý
8,47 €

NUVITA Pappafacile multifunkčný set 4v1 modrý Funkčná zostava na pasírovanie ovocia, vytláčanie citrusov, rozmelnenie a strúhanie zeleniny, mäsa, rýb a čerstvého ovocia.

Nuvita Elektronická odsávačka mléka
105 € 99,90 €

Elektronická odsávačka mléka je vhodná pro každodenní použití a umožňuje obě fáze odsávání, od rychlého lehkého až po hluboké pomalé sání. Odsávačka je nastavitelná i na lahvičky se širokým hrdlem.

Nuvita Nerezová termoska 1000 ml s dvomi nádobami
23,82 €

NUVITA Nerezová termoska 1000 ml s dvomi nádobami Široké hrdlo umožňuje ľahké plnenie nádoby a tiež pohodlné kŕmenie a samozrejme uľahčuje aj jeho čistenie. Obsahuje odvzdušňovací ventil pre ľahšie otváranie.

Nuvita NUVITA 1068 elektrický parní ohřívač lahví
23,63 €

Posledný kus za túto cenu!

Rychle ohřeje láhem s mlékem a jídlem do třech minut.Nastavení zvolené teploty – zvukový signál oznámí dokončení cyklu ohřívání.Automatické vypnutíNapájeci kabel je možné schovat pod základnu.