Nutspread 100% arašidové maslo Nutspread
3,70 €

100% arašidové maslo je 100% prírodný – preto má arašidové maslo Nutspread najlepšiu chuť na slovenskom trhu. Arašidy sú pozoruhodnú potravinou plnú bielkovín, zdravých tukov a minerálov – len malé balenie arašidového masla Nutspread dokáže pokryť takmer polovicu odporúčanej dennej dávky horčíka.

Nutspread 100% orieškové maslo Nutspread Trio z troch druhov orechov
7,60 €

orieškové maslo Nutspread Trio z troch druhov orechov kombinuje to najlepšie z najlepšieho – superzdravé mandle plné horčíka pre krásne vlasy, kešu pre dobrú náladu i nezameniteľný sladkastý kokos – na štítnu žľazu, na trávenie, na pleť.

Nutspread 100% kešu maslo Nutspread
8 €

Kešu maslo Nutspread je bez aróm, bez farbív, bez stužených tukov, skrátka naprostý zázrak prírody. Čo vás na tomto masle poteší? Za zmienku určite stojí vysoký obsah horčíka, zinku a medi v kešu orieškoch – konkrétne meď je veľmi dôležitá pre správnu absorpciu selénu z potravín.

Nutspread 100% kokosové maslo Nutspread
4,90 €

100% kokosové maslo má prirodzene sladkú chuť, neobsahuje absolútne žiadny pridaný cukor. Kokosový olej alebo tiež kokosový tuk si u nás za posledné roky získal veľa priaznivcov – je úžasný na varenie, smaženie, k starostlivosti o telo i vlasy.

Nutspread 100% mandľové maslo Nutspread
7,20 €

mandľové maslo dodáva mandliam úplne nový rozmer – uchováva ich jemnú a nevtieravú chuť, v podobe našej mandľové nátierky sú tieto oriešky pikantnejšiu, výraznejšie a skrátka zaujímavejšie.

Nutspread Mandľové maslo s perníkom Nutspread
8 €

Mandľové maslo s perníkom je jemný mandľový krém s neodolateľnou chuťou perníka. Každá lyžička vám pripomenie detstvo a tešenie sa na Vianoce, s každým sústom budete mandle milovať viac a viac.

Nutspread 100% arašidové maslo Nutspread crunchy
4,10 €

arašidové maslo crunchy – americká klasika, ktorá sa konečne pomaly dostáva aj do Čiech, teraz v báječné chrumkavej verzii. Ak túto pre niekoho nezvyklou arašidovou nátierku míňate v obchodoch bez povšimnutia, zbystrite! Arašidy sú pozoruhodnú potravinou plnú bielkovín, zdravých tukov a minerálov.

Nutspread 100% dvojfarebné lieskovoorieškové maslo s kešu Nutspread
7,60 €

100% dvojfarebné lieskovoorieškové maslo s kešu je najžiadanejší, najmilovanejšiu, najlahodnejšie. Výsledkom kombinácie dvoch druhov orechov je výrobok úplne jedinečné chuti i vzhľadu, ktorý predstavuje výbornú zdravú alternatívu komerčných presladených nátierok.

Nutspread 100% kokosovo-arašidové maslo Nutspread
4,90 €

Kokosovo-arašidové maslo v sebe spája všetky výhody nášho kokosového a arašidového masla v jednom: úžasnú chuť a vôňu, dokonalú konzistenciu, nulový obsah pridaných olejov, konzervantov, cukru, lepku alebo chémie. A na to sme pyšní!.

Nutspread 100% kokosovo-makovej maslo Nutspread
7,60 €

Kokosovo-makové maslo má doslova opojnú a luxusné päťhviezdičkové novinku, ktorá uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. Teraz aj vo výhodnom veľkom balení! Maková semienka krásne upokojujú, tlmí bolesť a podráždenie a fungujú ako antioxidant.

Nutspread 100% lieskovoorieškové maslo Nutspread
7,60 €

100% lieskovoorieškové maslo, to je čistá chuť lieskových orechov a nič iné! Vytvorili sme orieškovú nátierku, v ktorej je orieškov 100% a ktorá žiadna vylepšovanie nepotrebuje. Lieskovoorieškové maslo sa tak nedá porovnávať s ničím, čo ste kedy ochutnali.

Nutspread 100% mandľové maslo Nutspread crunchy
7,60 €

mandľové maslo s delikátnymi praženými mandľami je niečo úplne unikátneho! Akokoľvek uchováva ich jemnosť a nevtieravú chuť, v podobe tejto chrumkavé mandľové nátierky je ich chuť pikantnejšiu, výraznejšie a skrátka zaujímavejšie.

Nutspread 100% máslo z para ořechů
9,10 €

Para orechy čiže brazílske orechy sú nielen obrovskou zásobárňou selénu, zinku a ďalších minerálov, ale hlavne úplnou chuťovú bombou. V porovnaní s ostatnými druhmi obsahujú väčšie množstvo tuku, ktoré im dodáva neuveriteľne jemnú a sýtu chuť. .

Nutspread 100% maslo z vlašských orechov Nutspread
7,60 €

100% maslo z vlašských orechov má intenzívnu chuť, sladkú a nezameniteľnú, nič ořechovějšího už asi v prírode nájsť nedá. Vlašské oriešky obsahujú zo všetkých orechov najviac omega-3 mastných kyselín.

Nutspread Kešu maslo s kávou Nutspread
8,40 €

Kešu maslo s kávou a vlašskými orechmi snúbi v sebe smotanovú chuť vášho milovaného kešu masla, káva . ak tomu veľké a chrumkavé kusy pražených vlašských orechov.

Nutspread Kokosové maslo s kakaom Nutspread
5,60 €

Kokosové maslo s kakaom predčí Vaše očakávania a svojou chuťou a vôňou Vás prenesie rovno do tropického raja. Kokosový olej alebo tiež kokosový tuk si u nás za posledné roky získal veľa priaznivcov – je úžasný na varenie, smaženie, k starostlivosti o telo i vlasy.