Nutrisslim Xylitol 250 g
9 €

Nutrisslim Xylitol je sladidlo vyrobené na báze Xylitolu – „brezového cukru“ – prírodného sladidla. Je vhodné pre športovcov, diabetikov a pre všetkých, ktorí hľadajú alternatívu cukru.

Nutrisslim BIO Detox Supermix 125 g
12,53 €

BIO zmes superpotravín Detox Supermix obsahuje päť starostlivo vybraných superpotravín, ktoré sú 100% čisté a bez akýchkoľvek umelých aditív.

Nutrisslim Magnesium Citrate (Citrát horečnatý) 150 g
7,04 €

Magnesium Citrate (Citrát horečnatý) je Horčík vo forme rozpustného nápoja s pomarančovou príchuťou. Dostatočná hladina Horčíka v tele súvisí s energetickým metabolizmom, funkciou svalov, nervovým systémom. 

Nutrisslim BIO Ketchup 340 g
5,47 €

Nutrisslim BIO Ketchup je kečup z paradajok v bio kvalite, sladený sirupom z Agáve, bez pridaného cukru.

Nutrisslim Coconut Water BIO 100 g
11,75 €

Kokosová voda – prirodzene osviežujúca, s nízkou energetickou hodnotou. Môže hydratovať organizmus, ochladzovať telo po športovom výkone, podporovať srdce a svalovú výkonnosť, dodávať energiu, mať antibakteriálne a antivírusové účinky.

Nutrisslim Alfalfa Leaf Powder 250 g
9,78 €

100% prášok z listov Alfalfa (Medicago sativa – Lucerna siata) obsahuje bielkoviny, 8 esenciálnych aminokyselín, vitamíny A, B, C, E, K a minerály. Má na organizmus množstvo pozitívnych účinkov.

Nutrisslim B-Complex 150 g
6,64 €

Rozpustný nápoj s pomarančovou príchuťou obsahujúci komplex vitamínov skupiny B - B1, B2, B3, B5, B6, B9 a B12.

Nutrisslim BIO Acai Berry Powder 60 g
12,93 €

BIO Acai Berry powder je prášok z plodov Palmy acai (Euterpe oleracea). Produkt je zameraný na posilnenie organizmu, zvýšenie vitality, obohatenie stravy o antioxidanty.

Nutrisslim BIO Agave Sirup 370 ml
7,82 €

Nutrisslim BIO Agave Sirup je prírodné bio sladidlo na dochutenie pokrmov i nápojov, vyrobené z Agave Tequilana (Modrá agáva). Je 100 % RAW & vegan.

Nutrisslim BIO Ashwagandha Powder 125 g
8,22 €

Prášok z Ashwagandha je vhodný na posilnenie imunity, zlepšenie celkovej kondície organizmu, zvýšenie odolnosti proti stresu, zvýšenie sexuálnej energie a vitality. V certifikovanej kvalite BIO, vhodný pre vegánov, RAW.

Nutrisslim BIO Baobab Fruit Powder 125 g
10,18 €

Plody Baobabu obsahujú vitamíny, vlákninu, bielkoviny i minerály. Produkt sa odporúča na posilnenie imunity a vitality, ochranu a regeneráciu buniek, zlepšenie stavu kostí a svalov, potlačenie únavy a vyčerpania.

Nutrisslim BIO Barley Grass Powder (China) 125 g
8,61 €

V Zelenom jačmeni sa nachádza veľké množstvo Chlorofylu, antioxidantov, enzýmov, minerálov i vitamínov. Odporúča sa na zlepšenie stavu organizmu, trávenia a metabolizmu, zníženie prekyslenia žalúdka, detoxikáciu organizmu, spaľovanie tukov.

Nutrisslim BIO Barley Grass Powder (New Zealand) 125 g
14,89 €

V Zelenom jačmeni sa nachádza veľké množstvo Chlorofylu, antioxidantov, enzýmov, minerálov i vitamínov. Odporúča sa na zlepšenie stavu organizmu, trávenia a metabolizmu, zníženie prekyslenia žalúdka, detoxikáciu organizmu, spaľovanie tukov.

Nutrisslim BIO Cacao Powder 250 g
8,22 €

Kakaový prášok (Theobroma cacao) v bio kvalite, obsahujúci fytonutrienty, antioxidanty, vitamíny a minerály a majúci pozitívny vplyv na ľudské zdravie.

Nutrisslim BIO Chia Pudding 200 g
9,78 €

Zmes Chia semienok, kakaového prášku, palmového cukru a vanilkového prášku na prípravu pudingu. Chia semienka môžu doplniť chýbajúcu energiu a podporiť koncentráciu i pomôcť pri chudnutí, pretože dodávajú pocit nasýtenia na dlhú dobu.

Nutrisslim BIO Chia Seeds 250 g
7,82 €

Chia semienka (Salvia hispanica) v bio kvalite môžu doplniť chýbajúcu energiu a podporiť koncentráciu, pomôcť pri tréningu i chudnutí, pretože hydratujú telo a dodávajú pocit nasýtenia na dlhú dobu.

Nutrisslim BIO Chia semienka 400 g
10,96 €

Zásobáreň tekutín a zdroj živín pre akýkoľvek tréning. Chia semienka Nutrisslim neobsahujú žiadne aditíva a sú vynikajúcim zdrojom proteínov, antioxidantov, mastných kyselín a radu ďalších prvkov.

Nutrisslim BIO Chlorella Powder 125 g
11,75 €

Prášok z Chlorelly v kvalite BIO sa odporúča na detoxikáciu organizmu, rýchlu regeneráciu, dodanie energie, podporu metabolizmu, doplnenie stravy o antioxidanty, každodenné doplnenie minerálov, bielkovín, fytonutrientov a ďalších živín.

Nutrisslim BIO Chocolate Granola 320 g
5,07 €

BIO Chocolate Granola sú čokoládové müsli v 100% bio kvalite, majú vysoký obsah vlákniny, bohatú chuť čokolády, sú sladené prírodnými sladidlami, sú vhodné pre vegánov.

Nutrisslim BIO Chocolate Porridge 350 g
4,92 €

BIO Chocolate porridge – čokoládová kaša s ovsenými otrubami, kakaom, Chia semienkami a palmovým cukrom v bio kvalite je vynikajúcim zdrojom bielkovín a vlákniny.

Nutrisslim BIO Coconut Palm Sugar 250 g
5,86 €

Kokosový palmový cukor v bio kvalite. Odporúča sa ako prísada do zákuskov a na pečenie, na dochutenie müsli, kokteilov, kaší, kávy a čaju.

Nutrisslim BIO Cordyceps Powder 125 g
23,54 €

Cordyceps je tradičná čínska huba s výraznými účinkami. Patrí medzi adaptogény podporujúce imunitu, je dôležitá pre športovcov a pre všetkých, ktorí hľadajú prírodnú cestu, ako ovplyvniť výkon a v

Nutrisslim BIO Erytritol 500 g
10,18 €

Erytritol je prírodné sladidlo s nízkym glykemickým indexom. Možno ho teda odporučiť všetkým osobám zameraným na prevenciu alebo úpravu stravy kvôli diabetu.

Nutrisslim BIO Good Morning Supermix 125 g
11,75 €

Good Morning Supermix obsahuje sedem vybraných rastlín bez chemických aditív, ktoré sú výživovo hodnotné, bohaté na esenciálne mastné kyseliny, proteíny, aminokyseliny, vitamíny, minerály a antioxidanty.

Nutrisslim BIO Guarana Powder 125 g
15,68 €

BIO Guarana Powder možno odporučiť ako stimulant na zvýšenie telesnej i psychickej energie, vytrvalosti i doplnenie stravy o antioxidant.

Nutrisslim BIO Maca Root Powder 100 g
8,22 €

Maca je osviežujúci superpotravina známa už od čias starých Inkov. Obsahuje celý rad vitamínov, minerálov a všetkých esenciálnych aminokyselín.

Nutrisslim BIO Maca Root Powder 250 g
17,64 €

BIO Maca Root Powder je v certifikovanej kvalite BIO, bez GMO a je vhodný aj pre vegánov. Maca je superpotravina známa už od čias starých Inkov. Obsahuje vitamíny, minerály a všetky esenciálne aminokyseliny.

Nutrisslim BIO Matcha Powder 70 g
10,18 €

Matcha je skvelou alternatívou kávy, odporúčaný ako prostriedok proti zníženiu stresu a napätia, na zvýšenie energie a sústredenia, na doplnenie stravy o antioxidant a Vitamín C, na kontrolu hladiny krvného cukru a Cholesterolu.

Nutrisslim BIO Moringa Powder 250 g
13,71 €

BIO Moringa Powder je superpotravina, získaná z listov indického stromu, extrémne bohatá na bielkoviny, vitamíny A, B, C a minerály. Prášok z Moringa je v certifikovanej kvalite BIO, je vhodný aj pre vegánov a vyhovuje št

Nutrisslim BIO Peanut Butter 250 g
6,25 €

BIO Peanut Butter je 100% prírodný arašidový krém bez prídavku soli, cukru, palmového oleja, umelých konzervantov a bez chemických aditív.

Nutrisslim BIO Reishi Mushroom 125 g
13,71 €

Reishi sa nazýva „hubou nesmrteľnosti“. Obsahuje okolo 200 minerálov a vitamínov, v tradičnej čínskej medicíne sa používa už viac ako 2000 rokov. Má širokospektrálne pozitívne účinky na ľudské zdr

Nutrisslim BIO Rhodiola Rosea 125 g
25,11 €

Prášok z koreňa Rhodiola rosea (Rozchodnica ružová) v bio kvalite. Rastlina je považovaná za liečivú bylinu s rozsiahlymi účinkami a je prirovnávaná ku Ženšenu.