Nutram Sound Adult Dog 11,4 kg
60,20 €

Superprémiové krmivo vhodné pre všetky plemená dospelých psov. Nutram Sound Adult Dog 11,4 kg je svojím zložením vhodný aj pre športovo zaťažené psy. Pri výrobe je použitá receptúra, vychádzajúce z holistického prístupu. 100 % prírodný produkt bez pridania chémie. Pozitívne ovplyvňuje dĺžku a kvalitu života psa.

Nutram Total Grain Free Small Breed Salmon Dog 5,4 kg
53,80 €

Krmivo vyrobené z pstruha a lososa, s prídavkom ďalších kvalitných surovín (cícer, sušená zelenina a ovocie). Nutram Total Grain Free Small Breed Salmon Dog 5,4 kg je zdrojom omega 3 a omega 6 mastných kyselín. Do zmesi sú pridané aj byliny s liečivými účinkami. Vyrobené 100 % prírodnou metódou bez pridania chémie.

Nutram Total Grain Free Small Breed Turkey Dog 5,4 kg
45 € 44,30 €

Krmivo vhodné pre malé a trpasličie plemená. Zmes kuracieho a morčacieho mäsa so sušenou zeleninou a bylinami. Nutram Total Grain Free Small Breed Turkey Dog 5,4 kg sa môže pochváliť 100 % prírodnou výrobou bez škodlivej chémie. Má nízky glykemický index a pôsobí pozitívne na telesnú kondíciu psa.

Nutram Ideal Sensitive Dog 2 kg
21,90 € 21,60 €

Kanadské krmivo pre dospelých psov, ktorí sú nároční na potravu, alebo trpia vyššou citlivosťou na niektoré jej zložky. Nutram Ideal Sensitive Dog 2 kg je vyrobené z jahňacieho mäsa, ktoré predstavuje zdroj nealergénnych bielkovín. 100 % prírodná výroba bez použitia chémie. Vyrobené receptúrou, ktorá sa opiera o holistický prístup.

Nutram Sound Large Breed Adult Dog 11,4 kg
59,40 €

Krmivo určené pre dospelých psov veľkých a obrích plemien. Nutram Sound Large Breed Adult Dog 11,4 kg je ľahko stráviteľné, s vysokým podielom proteínov a bielkovín. Receptúra vychádza z princípu celostnej medicíny. 100 % prírodný produkt bez pridania chémie. Pozitívne ovplyvňuje dĺžku a kvalitu života psa.

Nutram Total Grain Free Lamb, Legumes Dog 11,4 kg
82,20 € 80,80 €

Krmivo z vykosteného jahňacieho mäsa, vhodné aj pre citlivé a prieberčivé psy. Nutram Total Grain Free Lamb, Legumes Dog 11,4 kg je úplne prírodný, bez pridania chémie. Vďaka obsahu vlákniny a správnych uhľovodíkov má krmivo nízky glykemický index. Je vhodné pre zvieratá akéhokoľvek veku.

Nutram Total Grain Free Salmon Dog 11,4 kg
90,10 € 88,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezobilné krmivo vhodné pre precitlivených a náročných psov. Moderná receptúra vychádza z celostnej medicíny – holistického prístupu. Nutram Total GrainFree Turkey Chicken Duck, Dog 11,4 kg je vyrobené z kvalitného mäsa s podielom pstruha a lososa. Pridané aj liečivé ingrediencie v podobe harmančeka, mäty piepornej, kurkumy a zázvoru.

Nutram Ideal Weight Control 11,4 kg
59,30 €

Kanadské krmivo vhodné pre dospelých psov so sklonom k nadváhe. Táto zmes svojim zložením podporuje znižovanie telesnej hmotnosti a nezaťažuje zažívanie zvieraťa. Nutram Ideal Weight Control 11,4 kg je 100 % prírodný bez použitia chémie. Vyrobené receptúrou, ktorá sa opiera o holistický prístup. Kombinácia kuracieho mäsa, ovsených vločiek, ryže, granátového jablka a ďalších surovín.

Nutram Sound Small Breed Adult 2 kg
15,30 € 15 €

Krmivo pre dospelých psov malých a trpasličích plemien, vyrobené výhradne z kanadských surovín. Zloženie je prispôsobené psom, chovaným prevažne v byte. Nutram Sound Small Breed Adult 2 kg je vyrobený na princípe celostnej medicíny. 100 % prírodný produkt bez pridania chémie. Pozitívne ovplyvňuje dĺžku a kvalitu života psa.

Nutram Ideal Weight Control 2 kg
15,30 € 15 €

Kanadské krmivo vhodné pre dospelých psov so sklonom k nadváhe. Táto zmes svojim zložením podporuje znižovanie telesnej hmotnosti a nezaťažuje zažívanie zvieraťa. Nutram Ideal Weight Control 2 kg je 100 % prírodný bez použitia chémie. Vyrobené receptúrou, ktorá sa opiera o holistický prístup. Kombinácia kuracieho mäsa, ovsených vločiek, ryže, granátového jablka a ďalších surovín.

Nutram Sound Adult Dog Lamb 11,4 kg
59,40 €

Kanadské kompletné krmivo pre dospelých psov všetkých plemien. Svojim zložením je vhodné aj pre alergické, citlivé, choré alebo veľmi prieberčivé psy. Prírodný produkt bez pridanej chémie. Nutram Sound Adult Dog Lamb 11,4 kg obsahuje kvalitné novozélandské jahňacie mäso, ktoré je zdrojom bielkovín.

Nutram Sound Adult Dog Lamb 2 kg
15,40 €

Kanadské krmivo pre dospelých psov všetkých plemien. Prírodný produkt bez pridanej chémie. Receptúra vychádza z princípu celostnej medicíny. Nutram Sound Adult Dog Lamb 2 kg má vysoký podiel jahňacieho mäsa, ktoré je ľahko stráviteľným zdrojom proteínu. Je teda vhodné aj pre citlivé, alergické alebo choré psy.

Nutram Sound Large Breed Puppy 11,4 kg
63,30 €

Kompletné suché krmivo pre šteňatá, mladé psy, gravidné a dojčiace fenky. Nutram Sound Large Breed Puppy 11,4 kg obsahuje veľké množstvo proteínov a bielkovín. Vyrobené z rýdzo kanadských surovín. Pri výrobe použitá receptúra, vychádzajúca z holistického prístupu. Krmivo je 100 % prírodné, bez pridania chémie.

Nutram Sound Senior Dog 11,4 kg
59,40 €

Kanadské krmivo vhodné pre seniorných psov. Nutram Sound Senior Dog 11,4 kg predstavuje zmes kurčaťa, obilných vločiek a vajca. Vyrobené receptúrou, ktorá sa opiera o holistický prístup. Prírodný obsah bez pridania chémie. Doplnené granátovým jablkom a zeleným čajom, ktoré sú zdrojom vitamínov a antioxidantov.

Nutram Sound Senior Dog 2 kg
15,30 € 15 €

Kanadské krmivo vhodné pre seniorných psov. Nutram Sound Senior Dog 2 kg predstavuje zmes kurčaťa, obilných vločiek a vajca. Vyrobené receptúrou, ktorá sa opiera o holistický prístup. Prírodný obsah bez prídavku chémie. Doplnené granátovým jablkom a zeleným čajom, ktoré sú zdrojom vitamínov a antioxidantov.

Nutram Total Grain Free Lamb, Legumes Dog 2 kg
22,20 €

Krmivo z vykosteného jahňacieho mäsa, vhodné aj pre citlivé a prieberčivé psy. Prírodný obsah bez pridania chémie. Nutram Total Grain Free Lamb, légumes Dog 2 kg je založené na modernej receptúre, vychádzajúce z celostnej medicíny – holistického prístupu. Je vhodné pre zvieratá akéhokoľvek veku.

Nutram Total Grain Free Salmon Dog 2 kg
24,40 €

Krmivo z rybieho mäsa s podielom pstruha a lososa. Svojim zložením bude vyhovovať aj precitliveným a vyberavým psom. Receptúra vychádza z holistického prístupu. Total Grain Free Salmon Dog 2 kg je bezobilné a neobsahuje žiadnu pšenicu, kukuricu, zemiaky a sóju. Vysoký podiel omega mastných kyselín z lososového oleja.

Nutram Total Grain Free Small Breed Lamb, Legumes Dog 2 kg
22,10 €

Bezobilné krmivo pre psov malých a trpasličích plemien. Nutram Total Grain Free Small Breed Lamb, Legumes Dog 2 kg je zastúpené jahňacím mäsom a strukovinami. Bez obilia, bez zemiakov a kuracieho mäsa. Vyrobené 100 % prírodnou metódou bez pridania chémie.

Nutram Total Grain Free Small Breed Salmon Dog 2 kg
24,30 € 23,90 €

Krmivo vyrobené z pstruha a lososa, s prídavkom ďalších kvalitných surovín ako cícer, sušená zelenina a ovocie. Nutram Total Grain Free Small Breed Salmon Dog 2 kg je úplne bezobilné. Vyrobené 100 % prírodnou metódou. Receptúra vychádza z celostnej medicíny – holistického prístupu.

Nutram Total GrainFree Turkey Chicken Duck, Dog 11,4 kg-16%
74 € 61,60 €

Zmes kuracieho, kačacieho a morčacieho mäsa je vhodná pre citlivé a náročné psov všetkých plemien. Nutram Total GrainFree Turkey Chicken Duck, Dog 11,4 kg je vyrobené receptúrou, opierajúci sa o holistický prístup. Úplne bez obilnín. Výhodou je ľahká stráviteľnosť a podpora prirodzenej detoxikácie tela.

Nutram Ideal Sensitive Dog 11,4 kg
75,30 €

Kanadské krmivo pre dospelých psov, ktorí sú nároční na potravu, alebo trpia vyššou citlivosťou na niektoré jej zložky. Nutram Ideal Sensitive Dog 11,4 kg je vyrobené z jahňacieho mäsa, ktoré predstavuje zdroj nealergénnych bielkovín. 100 % prírodná výroba bez použitia chémie. Vyrobené receptúrou, ktorá sa opiera o holistický prístup.

Nutram Sound Puppy 11,4 kg
62,20 € 61,20 €

Komplexné suché krmivo, určené pre šteňatá a mladých psov. Svojim zložením je prospešné aj gravidným alebo dojčiacim sučkám, psom zotavujúcim sa po chorobe. Nutram Sound Puppy 11,4 kg má vysoký podiel proteínov a bielkovín. Pridané byliny podporujú imunitu a pôsobia blahodárne na tráviaci systém.

Nutram Sound Puppy 2 kg
15,40 €

Kompletné kanadskej krmivo, vhodné pre zdravý vývoj šteniat a mladých psov. Svojim zložením je prospešné aj pre gravidné a dojčiace fenky. Nutram Sound Puppy 2 kg je vysoko energetickou potravou, ktorá podporuje vývoj tkanív. Pri výrobe bola použitá receptúra, vychádzajúca z celostnej medicíny.

Nutram Sound Adult Dog 2 kg
15,30 € 15 €

Kanadské krmivo, vhodné pre dospelých psov veľkých a obrích plemien. Svojim zložením dodá potrebné živiny aj veľmi zaťaženým psom pri športových výkonoch. Nutram Sound Adult Dog 2 kg bol vyrobený receptúrou, vychádzajúcou z holistického prístupu. Bez pridania chémie a so 100 % prírodným zložením. Pozitívne ovplyvňuje dĺžku a kvalitu života psa.

Nutram Total Grain Free Small Breed Turkey Dog 2 kg
23,90 €

Kompletné kanadské krmivo vhodné pre dospelých psov malých a trpasličích plemien. Prírodná výroba bez škodlivej chémie. Nutram Total Grain Free Small Breed Turkey Dog 2 kg je zdrojom živín a proteínov vďaka vysokému obsahu hydinového mäsa. Pridané aj liečivé rastliny v podobe mäty priepornej, harmančeka, rozmarínu a koreňa čakanky.

Nutram Total GrainFree Turkey Chicken Duck, Dog 2 kg
22,10 €

Kanadské bezobilné krmivo, ktoré svojim zložením bude vyhovovať aj precitliveným a náročným psom. Vhodné pre dospelých psov aj šteňatá. Nutram Total GrainFree Turkey Chicken Duck, Dog 2 kg je vyrobený metódou, opierajúcej se o celostnú medicínu a holistický prístup. Prírodný obsah bez pridania chémie.