Nuk Forest Fun Hračka Sovička s klipom
11,40 €

Forest Fun Sovička s klipom je skvelá plyšová hračka pre vývoj všetkých 5-tich detských zmyslov v nežných farbách. Zamestná a povzbudí bábätko v kočíku, postieľke alebo kolíske. Pomáha prerezávaniu zúbkov.

Nuk Forest Fun Hračka Sovička
11,70 €

Forest Fun Sovička je skvelá plyšová hračka pre vývoj detských zmyslov v nežných farbách. Zamestná bábätko a vedie ho k aktivite. Sprevádza bábätko v rôznych fázach vývoja: od ležania na sedenie až po lezenie.

Nuk POOL PARTY Hračka Domček
14,16 € 10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Aj tí najmenší si zaslúžia svoju prvú hračku! Zamestná a povzbudí bábätko. Pomáha pri rozvoji zmyslov a prerezávaní zúbkov.

Nuk Pool Party Hračka Sloník s klipom
11,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Pool Party Hračka Sloník s klipom je skvelá plyšová hračka pre vývoj všetkých 5-tich detských zmyslov v atraktívnych farbách. Zamestná a povzbudí bábätko v kočíku, postieľke alebo kolíske. Pomáha prerezávaniu zúbkov.

Nuk Forest Fun Hračka Méďa s klipom
11,40 €

Forest Fun Méďa s klipom je skvelá plyšová hračka pre vývoj všetkých 5-tich detských zmyslov v nežných farbách. Zamestná a povzbudí bábätko v kočíku, postieľke alebo kolíske. Pomáha prerezávaniu zúbkov.

Nuk Pool Party Hrajúci hrošík
11 € 10 €

Pool Party Hrajúci hrošík je skvelá plyšová hračka pre vývoj všetkých 5-tich detských zmyslov v atraktívnych farbách. Hrá príjemnú melódiu, ktorá bábätko upokojí. Pomáha bábätku pri zaspávaní.

Nuk Pool Party Hrajúci sloník
10,90 €

Pool Party Hrajúci sloník je skvelá plyšová hračka pre vývoj všetkých 5-tich detských zmyslov v atraktívnych farbách. Hrá príjemnú melódiu, ktorá bábätko upokojí. Pomáha bábätku pri zaspávaní.