Novation Bass Station II Analógový syntezátor
375 €
+ doprava zadarmo

Analógový syntezátor. Bass Station II je analógový monofónny syntetizátor, ktorý vyniká najmä v basoch. Jeho zvukové jadro je však univerzálne, takže z tohto „drobca“ dostanete takisto ostré leady a arpeggiá, ktoré obohatia vašu tvorbu.

Novation Circuit Mono Station Syntezátor-15%
421 € 357 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Syntezátor. Circuit Mono Station je intrikářská a manipulativní malá mašinka s křikem tak mocným, že je potřeba ho zkrotit. Její používání je nakažlivé, snadno se ovládá a výsledky práce s ní může vést k velmi nečekaným, a dokonce nebezpečným výsledkům.

Novation Circuit Produkčná stanica
275 €
+ doprava zadarmo

Produkčná stanica. Novation Circuit je pokročilý groovebox a produkční stanice, s jejíž pomocí vytvoříte masivní beaty, syntezátorové linky a kompletní elektronické tracky během chvilky.

Novation Circuit zahrnuje vše, co potřebujete pro tvorbu elektronické hudby.

Novation Launchkey 25 MK2 USB/MIDI keyboard
139 €
+ doprava zadarmo

USB/MIDI keyboard. Launchkey prichádza s novým faceliftom, RGB farebnými padmi a novými farbami.

Nová generácia nástroja pre váš počítač a iPad!!!

Launchkey vychádza v troch verziách (25, 49, 61) odlišujúcich sa vo veľkosti a počte klávesov.

Novation Launchkey Mini MK3 USB/MIDI keyboard
99 €
+ doprava zadarmo

Novinka

USB/MIDI keyboard. Od roku 2014 patří Launchkey Mini mezi oblíbené MIDI kontroléry, jejichž hlavním úkolem je ovládat DAW softwary na vašem PC, laptopu nebo tabletu.

Novation Launchpad Mini MK3 USB/MIDI kontrolér
109 €
+ doprava zadarmo

Novinka

USB/MIDI kontrolér. Launchpad Mini patří mezi oblíbené MIDI kontroléry, jejichž hlavním úkolem je ovládat DAW softwary na vašem PC, laptopu nebo tabletu.

Novation Launchpad PRO USB/MIDI kontrolér
235 €
+ doprava zadarmo

USB/MIDI kontrolér. NOVATION LAUNCHPAD PRO
Launchapad Pro je výkonný kontrolér, ktorý vám nielen v programe Ableton Live umožní produkovať, miešať a spúšťať sample tej najvyššej kvality. To všetko v intuitívnom, atraktívnom a veľmi zábavnom prostredí.

Novation Launchpad X USB/MIDI kontrolér
199 €
+ doprava zadarmo

Novinka

USB/MIDI kontrolér. Launchpad patří mezi oblíbené MIDI kontroléry, jejichž hlavním úkolem je ovládat DAW softwary na vašem PC, laptopu nebo tabletu. Launchpad si získal srdce zákazníků především svým štíhlým a jednoduchým designem, přehlednými Pady a intuitivním ovládáním.

Novation miniNOVA Virtuálny analógový syntezátor, vokodér
320 €
+ doprava zadarmo

Virtuálny analógový syntezátor, vokodér. MiniNova je úžasne výkonný a pritom kompaktný syntetizátor, ktorý hrá rovnako dobre, ako vyzerá. Ponúka inovatívne ovládanie pre živé hranie, ako knob pre cutoff, vokodér alebo novinku VocalTuneTM.

Novation PSU05-EU Sieťový adaptér
25 €

Sieťový adaptér. Náhradní zdroj pro stávající produkty Novation. 12V DC, 1250 mA, pro Focusrite Saffire Pro 24, Pro 24 DSP, Pro 14, 8i6, 2i2, 18i6, Novation UltraNova, Novation SL MK2 a Novation ZeRO SL MK2