Noble Isle Tělo vý krém Tea Rose ( Body Cream) 250 ml
46,40 €

Tělo vý krém z elegantnej a sofistikované radu Noble Isle Tea Rose, ktorá sa inšpiruje britským rituálom popoludňajšieho čaju – oddychom, potešením, príjemnou bodkou za každodennými povinnosťami.

Noble Isle Krém na ruky Rhubarb Rhubarb! (Hand Lotion) 250 ml
25,80 €

Doprajte vašim rukám starostlivosť s horkosladkú vôňou rebarbory, bohatú na vitamín C a vápnik. Krém na ruky s populárnou vôňou Rhubarb Rhubarb! od Noble Isle poteší členov vašej rodiny i hostí. Krásne balenie bude perfektný ozdobou každej miestnosti.

Noble Isle Hydratačný telový gél Rhubarb Rhubarb! ( Body Hydrator) 250 ml
30,50 €

Luxusný telový gél na vodnej báze Rhubarb Rhubarb! je ľahký, chladivý a intenzívne hydratujúce. Po pokožke kĺže ako hodváb, gélová konzistencia ju zanecháva sviežu, vyživenú a hebkú. Rebarborový výťažok, bohatý na vitamín C a vápnik, preniká hlboko do pokožky a dodáva jej vlahu bez lepivého pocitu.

Noble Isle Krém na ruky Tea Rose (Hand Lotion) 250 ml
25,80 €

Novinka

Luxusný krém na ruky Noble Isle Tea Rose má čistú, očarujúce vôňu. Vaše ruky zvláčni a ochráni pred vonkajšími vplyvmi. Obsahuje prírodné výťažky z čierneho čaju a ružových okvetných lístkov plné vzácnych prírodných olejov, ktoré pomáhajú zadržať v pokožke vlhkosť a vyhladiť ju.

Noble Isle Kúpeľový a sprchový gél Whisky & Water (Bath & Shower Gel) 250 ml
25,80 €

Novinka

Kúpeľový a sprchový gél Whisky & Water gél má drevitú, korenistú vôňu a je bohatý na jačmennej proteíny. Prirodzene upokojuje pokožku. Plná vôňa evokuje tú najjemnejšiu jednosladová whisky z dubového suda, horúcu vanilku a cédrové drevo. Škótsky sladový jačmeň upokojí vašu pokožku aj nos.

Noble Isle Tekuté mydlo na ruky Rhubarb Rhubarb! (Hand Wash) 250 ml
23,80 €

Novinka

Tekuté mydlo Rhubarb Rhubarb! od Noble Isle je vďaka rebarborovému výťažku bohaté na vitamín C a vápnik a má osviežujúce a čistiace vlastnosti. Poteší vaše oko aj čuchové bunky. Populárna svetlo ružové mydlo premení umývanie rúk v maximálnej zmyslový zážitok.

Noble Isle Tekuté mydlo na ruky Whisky & Water (Hand Wash) 250 ml
23,80 €

Novinka

Aromatické tekuté mydlo Whisky & Water má drevitú, korenistú vôňu a je bohaté na prírodné jačmennej proteíny, ktoré prirodzene upokojujú pokožku. Plná vôňa evokuje tú najjemnejšiu jednosladová whisky z dubového suda, horúcu vanilku a cédrové drevo.

Noble Isle Tělo vý krém Willow Song ( Body Cream) 250 ml
46,40 €

Luxusný telový krém Noble Isle Willow Song má bohatú zamatovú textúru, zvlášť vhodnú pre suchú pokožku. Jeho základ tvorí bambucké maslo, ktoré upokojí pokožku bez zanechania pocitu mastnoty. Opulentné a dekadentnej aróma pre chvíle, kedy sa chcete cítiť skutočne rozprávkovo.

Noble Isle Vonná sviečka Rhubarb Rhubarb! 200 g
50,40 €

Rozžiarte svoj domov s vonnou sviečkou Rhubarb Rhubarb! . Vpustite horkosladkú vôňu rebarbory, bobúľ borievky a rozmarínu do všetkých izieb. Vôňa dokážu zlepšovať náladu, navracať spomienky a vytvárať putá.

Noble Isle Vonná sviečka Tea Rose 200 g
50,40 €

Čistá a okúzľujúca vôňa so všetkým pôvabom a jemnosťou londýnskeho popoludňajšieho čaju. Vo sviečke Tea Rose sa miešajú upokojujúce tóny lístkov čierneho čaju a anglické ruže s osviežujúcimi tónmi jazmínu a šalvie muškátovej. Vôňa dokážu zlepšovať náladu, navracať spomienky a vytvárať putá.

Noble Isle Vonná sviečka Willow Song 200 g
50,40 €

Uvoľnite sa s luxusnou vôňou Willow Song. Nechajte jemné, romantické kvety prestúpiť váš domov a preniesť vás do tichého jarného rána. Neskrývane romantická vôňa pripomínajúca vzdušnú kvetenu a zeleň. Obohatená o výťažky z vŕbovej kôry a lekna vyhľadávané pre svoje upokojujúce vlastnosti. .

Noble Isle Vonný difuzér Rhubarb Rhubarb! 180 ml
53,50 €

Naplňte svůj domov hořkosladkým aroma rebarbory, bobulí jalovce a rozmarýnu. Vůně dokáží zlepšovat náladu, navracet vzpomínky a vytvářet pouta. Difuzéry obsahují hedvábné tyčinky, které plynule uvolňují jemné aroma.

Noble Isle Vonný difuzér Willow Song 180 ml
53,50 €

Nechajte nežné, zasnené, rozmarné jar prestúpiť celý váš dom. Difuzér Willow Song vonia po ružových okvetných lístkoch a brečtanu. Okamžite navodí uvoľňujúcu atmosféru pre váš odpočinok. Vôňa dokážu zlepšovať náladu, navracať spomienky a vytvárať putá.