Niny Oslík LAKI, multiaktívna hračka
59,22 € 52,90 €
+ doprava zadarmo

Plyšové hracie centrum v podobe oslíka je určené pre všetky malé zvedavé deti. V jeho chvostíku je všitý materiál, ktorý pri dotyku vydáva zvuk pokrčeného papiera. Všetky časti jeho tela obsahujú ďalšie hracie prvky ako sú hryzátka, pískatko a hrkálky. Na prednej nožičke je umiestnené zrkadlo vyrobené zo špeciálne bezpečnostnej fólie.

Niny Hrkálka psík IPO

Niny Hrkálka psík IPO

Hodnotenie: 5
5,34 €

Hrkajúci psík IPO je veľmi obľúbená hračka pre tých najmenších. Psík obsahuje stimulačné prvky, ktoré Vaše dieťa zaujmú. Píska, šuští a je vhodné ako hryzátko na prvé zúbky.

Niny Maznáčik medvedík MATAHI
8,80 €

Medvedík MATAHI je maznáčik z mäkkého plyšu, ktorý pri pohybe vydáva jemné zvonivé zvuky. Vhodný na prichytenie na kočík, alebo po odopnutí použiť ako maznáčika do postieľky. Dizajn nemeckej návrhárky Britty Hurter.

Niny Maznací oslík "LAKI"
9,96 € 8,90 €

Maznací oslík LAKI je trošičku tvrdohlavé zvieratko. Je vyrobený z veľmi mäkkého a príjemného materiálu a je zároveň hrkálkou. V jeho uškách je všitý materiál, ktorý pri dotyku vydáva zvuk pokrčeného papiera. Obsahuje úchyt, ktorý môže slúžiť ako hryzátko a za ktorý je možné ho zavesiť na kočík.

Niny Maznáčik slon Kaleo
10,31 € 7,90 €

Slon KALEO je veľmi príjemný plyšový kamarát, ktorý sa dá zavesiť na kočík, alebo môže slúžiť ako maznáčik do postieľky. Telíčko má vyrobené z mäkkého maznavého plyšu, kly, chobot a chvostík priamo nabáda k okusovaniu a k bližšiemu preskúmavaniu. Dizajn nemeckej návrhárky Britty Hurter.

Niny Maznajúca sova HOKU
10,31 € 7,90 €

Sova HOKU je vyrobená z veľmi mäkkého a maznavého plyšu. Pri pohybe vydáva zvonivé zvuky a pierka na brušku a uškách šuštia, čo deti milujú. Klip na pripnutie ku kočíku sa dá odstrániť a sova je razom plyšákom na hranie.

Niny Maznáčik veverička APIA
10,31 € 8,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Veverčka APIA zaujme svojim príjemným mazlivým plyšom a krásnou farbou. Vydáva zvonivé zvuky a po stlačení chvostíka píska. Možnosť pripnutia ku kočíku, alebo využiť ako hračku na maznanie. Dizajn nemeckej návrhárky Britty Hurter.

Niny Loptička

Niny Loptička

Hodnotenie: 5
7,37 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšová Loptička s aktivitami patrí do skupiny kolekcie Niny. Loptička ponúka deťom nespočetné množstvo herných variantov. Je mäkučká s pestrofarebnou kombináciou látok s výšivkou zvieratiek. Jednotlivé doplnky, ktoré sú našité na loptičke buď šuštia alebo hrkajú. Loptička obsahuje plastové hryzátko.

Niny Panáčik "KEIKI"

Niny Panáčik "KEIKI"

Hodnotenie: 5
16,63 € 14,20 €

Plyšový panáčik Keiko je nezbedník a lumpáreň mu pozerá z očí. Interaktívny panáčik je maznáčik, ale tiež edukatívny kamarát. Deti si pri hre rozvíjajú jemnú motoriku. Všetky oblečky možno vyzliekať, na nôžkach je suchý zips pre opakovaný tréning.

Niny Textilné kocky

Niny Textilné kocky

Hodnotenie: 4
15,29 € 12,60 €

Úžasné textilné kocky s rôznymi hracími komponentmi. Kocky majú integrované hrkálky, pískatká a zrkadlo z bezpečnostnej fólie. Kocky stimulujú detské zmysly a * jemnú motoriku. Balenie obsahuje **4 kocky.

Niny Hrkálka medvedík MATAHI
7,64 € 6,70 €

Veľmi obľúbený medvedík MATAHI, ktorý hrká, šuští a píska. Plastové tvary na hryzenie vhodné na okusovanie prvými zúbkami. Medvedík je vhodný pre tých najmenších. Dizajn nemeckej návrhárky Britta Hurter.

Niny Maznajúci psík "IPO"
9,96 € 8,20 €

Psík IPO stále niečo vymýšľa a je s ním veľká zábava. Rád by sa stal tvojím najlepším kamarátom. Ušká pri dotyku šuštia, závesné plastové koliesko slúži zároveň ako hryzátko. Pri pohybe zazvoní rolnička.

Niny Maznajúci vankúš, sova "HOKU"
18,90 €

Maznajúci vankúš v podobe fialovej sovy Hoku je ušitý z kombinácií rôznych štruktúr textílií. Všetky použité materiály sú príjemné na dotyk a ponúkajú deťom ničím nerušený čas relaxácie, aj maznanie v pelechu pred zaspaním.

Niny Maznáčik s hrkálkou, medvedík MATAHI
7,64 € 6,90 €

Veľmi príjemný muchláček MATAHI je ideálny na zaspávanie aj upokojenie počas dňa. Zaujme svojou farbou a hebkosťou. Obsahuje stimulačné prvky a slúži ako hryzátko a hrkálka. Vhodný pre tých najmenších.

Niny Maznáčik s hrkálkou, oslík LAKI
7,64 €

Maznáčik muchláček oslík LAKI, vhodný na zaspávanie a maznanie. Veľmi pekný na dotyk. Obsahuje stimulačné prvky, ako je napríklad uzlík na žužlanie, alebo hryzátko na prvé zúbky. Ideálny pre tých najmenších.

Niny Moja prvá knižka

Niny Moja prvá knižka

Hodnotenie: 4
11 €

Krásna látková knižka pre bábätká a batoľatá, ktorá stimuluje vnemy bábätka. Píska, šuští, slúži ako hryzátko. Vek 0+. Dizajn nemeckej návrhárky Britty Hurter.

Niny Psík "IPO" so 60-timi loptičkami
59,22 € 52,90 €
+ doprava zadarmo

Veľký plyšový kamarát psík IPO so 60-timi loptičkami je upokojujúca hračka z kolekcie Niny. V jeho tele je uložených 60 farebných plastových loptičiek. Chvostík je vyrobený z látkovej loptičky, ktorý vydáva zvonivý zvuk. Na tele psíka sú hracie prvky, Prostrkávacie okienka a zrkadlo, ušká šuštia.

Niny Bábika "ALANI"

Niny Bábika "ALANI"

Hodnotenie: 5
16,63 € 14,20 €

Plyšová bábika ALANI je nežná dievčatko. Interaktívna bábika je maznáčik, ale tiež edukatívna kamarátka. Deti si pri hre rozvíjajú jemnú motoriku. Šatôčky možno vyzliekať, na nôžkach je suchý zips pre opakovaný tréning. Na vrecku na vestičke je všitý veľký drevený gombík na tréning zapínania.

Niny Triangl

Niny Triangl

Hodnotenie: 1
13,67 € 11,90 €

Plyšový trojuholník s aktivitami patrí do skupiny kolekcie Niny. Trojuholník ponúka deťom nespočetné množstvo herných variantov. V tele trojuholníka je vložený vyberateľný menší plyšový trojuholník. Vonkajšie hrany väčšieho trojuholníka šuštia, pískajú a obsahujú plastové hryzátko.