Niny Drevená hrazda

Niny Drevená hrazda

Hodnotenie: 5
48 € 44,50 €

Drevená hrazda s látkovými a plastovými hrkálkami, ktoré sú odnímateľné, aby bolo možné ich umyť či vyprať. Na nohách hrazdy je umiestnená otáčacia hviezdička a koliesko s bezpečnostným zrkadlom. Dizajn hrazdy pochádza z dielne nemeckej návrhárky Britta Hurter.

Niny Oslík LAKI, multiaktívna hračka
61,50 € 52,90 €

Plyšové hracie centrum v podobe oslíka je určené pre všetky malé zvedavé deti. V jeho chvostíku je všitý materiál, ktorý pri dotyku vydáva zvuk pokrčeného papiera. Všetky časti jeho tela obsahujú ďalšie hracie prvky ako sú hryzátka, pískatko a hrkálky. Na prednej nožičke je umiestnené zrkadlo vyrobené zo špeciálne bezpečnostnej fólie.

Niny Dřevěná hrazda Niny
42,47 €

Dřevěná hrazda s látkovými a plastovými chrastítky, která jsou odnímatelná, aby bylo možno je omýt či vyprat. Na stojnách hrazdy je umístěna otáčecí hvězdička a kolečko s bezpečnostním zrcátkem.

Niny baby set: deka, valec, loptička
43,43 €

Deka, válec i míček jsou vyrobeny z jemného měkkého plyše a obsahují různé hrací komponenty: chrastítka, kousátka, pískátka, zrcátka vyrobená z bezpečnostní fólie ve kterých mů…

Niny Psík "IPO" so 60-timi loptičkami
61,50 € 52,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľký plyšový kamarát psík IPO so 60-timi loptičkami je upokojujúca hračka z kolekcie Niny. V jeho tele je uložených 60 farebných plastových loptičiek. Chvostík je vyrobený z látkovej loptičky, ktorý vydáva zvonivý zvuk. Na tele psíka sú hracie prvky, Prostrkávacie okienka a zrkadlo, ušká šuštia.

Niny Maznáčik medvedík MATAHI
10,30 € 8,80 €

Medvedík MATAHI je maznáčik z mäkkého plyšu, ktorý pri pohybe vydáva jemné zvonivé zvuky. Vhodný na prichytenie na kočík, alebo po odopnutí použiť ako maznáčika do postieľky. Dizajn nemeckej návrhárky Britty Hurter.

Niny Textilné kocky

Niny Textilné kocky

Hodnotenie: 4,7
15,30 € 13,70 €

Úžasné textilné kocky s rôznymi hracími komponentmi. Kocky majú integrované hrkálky, pískatká a zrkadlo z bezpečnostnej fólie. Kocky stimulujú detské zmysly a * jemnú motoriku. Balenie obsahuje **4 kocky.

Niny Hrkálka medvedík MATAHI
7,70 € 6,70 €

Veľmi obľúbený medvedík MATAHI, ktorý hrká, šuští a píska. Plastové tvary na hryzenie vhodné na okusovanie prvými zúbkami. Medvedík je vhodný pre tých najmenších. Dizajn nemeckej návrhárky Britta Hurter.

Niny Maznajúci psík "IPO"
10,90 €

Psík IPO stále niečo vymýšľa a je s ním veľká zábava. Rád by sa stal tvojím najlepším kamarátom. Ušká pri dotyku šuštia, závesné plastové koliesko slúži zároveň ako hryzátko. Pri pohybe zazvoní rolnička.

Niny Loptička

Niny Loptička

Hodnotenie: 4,5
7,90 €

Plyšová Loptička s aktivitami patrí do skupiny kolekcie Niny. Loptička ponúka deťom nespočetné množstvo herných variantov. Je mäkučká s pestrofarebnou kombináciou látok s výšivkou zvieratiek. Jednotlivé doplnky, ktoré sú našité na loptičke buď šuštia alebo hrkajú. Loptička obsahuje plastové hryzátko.

Niny Maznáčik s hrkálkou, medvedík MATAHI
7,70 € 6,90 €

Veľmi príjemný muchláček MATAHI je ideálny na zaspávanie aj upokojenie počas dňa. Zaujme svojou farbou a hebkosťou. Obsahuje stimulačné prvky a slúži ako hryzátko a hrkálka. Vhodný pre tých najmenších.

Niny Maznací oslík "LAKI"
10,30 € 9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Maznací oslík LAKI je trošičku tvrdohlavé zvieratko. Je vyrobený z veľmi mäkkého a príjemného materiálu a je zároveň hrkálkou. V jeho uškách je všitý materiál, ktorý pri dotyku vydáva zvuk pokrčeného papiera. Obsahuje úchyt, ktorý môže slúžiť ako hryzátko a za ktorý je možné ho zavesiť na kočík.

Niny Maznáčik veverička APIA
10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Veverčka APIA zaujme svojim príjemným mazlivým plyšom a krásnou farbou. Vydáva zvonivé zvuky a po stlačení chvostíka píska. Možnosť pripnutia ku kočíku, alebo využiť ako hračku na maznanie. Dizajn nemeckej návrhárky Britty Hurter.

Niny Dřevěné kostky
14,27 €

Dřevěné kostky s potiskem pro batolata obsahují otočné kuličky a nalepené bezpečnostní zrcátko, které je u takto starých dětí velmi oblíbeným prvkem.| věk: 12m+| Rozměr krychle: 4 cm Všechny hračky splňují evropské předpisy.

Niny Hrací deka NINY, 150 x 150 cm
35,27 €

Prostorná hrací deka ve stylu patchwork nabízí mnoho hracích aktivit, které jsou zakomponovány do jednotlivých obrázků.

Niny Magická kolečka Niny
10,67 €

Magická kolečka ´´Niny´´

S magickými kolečky ´´Niny´´ se dítě naučí rozlišovat různé velikosti a barvy.

Niny Maznajúci vankúš, sova "HOKU"
19,20 € 18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Maznajúci vankúš v podobe fialovej sovy Hoku je ušitý z kombinácií rôznych štruktúr textílií. Všetky použité materiály sú príjemné na dotyk a ponúkajú deťom ničím nerušený čas relaxácie, aj maznanie v pelechu pred zaspaním.

Niny Maznáčik s hrkálkou, oslík LAKI
7,64 €

Posledný kus za túto cenu!

Maznáčik muchláček oslík LAKI, vhodný na zaspávanie a maznanie. Veľmi pekný na dotyk. Obsahuje stimulačné prvky, ako je napríklad uzlík na žužlanie, alebo hryzátko na prvé zúbky. Ideálny pre tých najmenších.

Niny NINY - hrazda
69,95 €


Hrací aréna je vybavena odepínacími polštářky ve tvaru válečků. Tyto polštářky lze odepnout a využívat samotnou deku.

Niny Maznáčik slon Kaleo-23%
10,30 € 7,90 €

Slon KALEO je veľmi príjemný plyšový kamarát, ktorý sa dá zavesiť na kočík, alebo môže slúžiť ako maznáčik do postieľky. Telíčko má vyrobené z mäkkého maznavého plyšu, kly, chobot a chvostík priamo nabáda k okusovaniu a k bližšiemu preskúmavaniu. Dizajn nemeckej návrhárky Britty Hurter.

Niny Moja prvá knižka

Niny Moja prvá knižka

Hodnotenie: 3,7
10,30 €

Krásna látková knižka pre bábätká a batoľatá, ktorá stimuluje vnemy bábätka. Píska, šuští, slúži ako hryzátko. Vek 0+. Dizajn nemeckej návrhárky Britty Hurter.

Niny Hrkálka psík IPO

Niny Hrkálka psík IPO

Hodnotenie: 4,9
5,34 €

Hrkajúci psík IPO je veľmi obľúbená hračka pre tých najmenších. Psík obsahuje stimulačné prvky, ktoré Vaše dieťa zaujmú. Píska, šuští a je vhodné ako hryzátko na prvé zúbky.