Nines 31260 Maha con bebe 45cm
40,70 €
36,72 €

Akcia

Krásna bábika-dievčatko, černoška. Má mäkké telíčko. Dokonale prepracované ručičky, nožičky a jemnú roztomilú tváričku. Na sebe má nohavičky, krásne ružové zdobené šatôčky. Vlásky má ako copy s mašličkami.


Nines 32200 GOLOSINAS chlapček v modrom
24,41 €
22,50 €

Bábätko Plaváčik chlapček. Na sebe má modré nohavičky, kabátik, na hlave má svetlomodrú pletenú čiapočku. Súčasťou bábätka je cumlík a vankúšik. Telíčko aj hlavička vypracované do najmenších detailov.


Nines 30250 mini golosinas plaváčik 21cm dievčatko
19,22 €

17,20 €

Bábätko plaváčik, dievčatko. Na sebe má nohavičky, na hlave má pletenú čiapočku. Súčasťou bábätka je cumlík a vankúšik – pelech z mäkkého a príjemného a chlpatého materiálu. Telíčko aj hlavička vypracované do najmenších detailov.


Nines 30840 TAI VERANO 45 cm
44,41 €

39,80 €

Krásna bábika dievčatko, aziatka. Má mäkké telíčko, hnedé dlhé česacie vlásky s červenou čelenkou s bodkami. Dokonale prepracované ručičky, nožičky a jemnú roztomilú tváričku. Na sebe má modro červeno ružové šatôčky s jemnými kvietkami.


Nines 30882 Tina Verano 45cm Blond
51,77 €

45,90 €
+ doprava zadarmo

Klasická bábika s výškou 45 cm, ktorá plače a hovorí mama a tata. Na sebe má nohavičky, šatôčky, zladený kabátik a čelenku vo vlasoch. Súčasťou bábiky je cumlík, ktorý aktivuje jej funkcie.


Nines 31011 Tita Tricot mechanická
59,17 €

49,96 €
+ doprava zadarmo

Krásna bábika dievčatko ako živá. Má mäkké telíčko a blonďavé dlhé vlásky. Na sebe má pančucháče, pletené šaty, šál a na nohách má kožené topánky. Vie aj plakať a hovorí mama a tata.


Nines 31031 Tita collection mechanická
55,52 €
51,81 €
+ doprava zadarmo

Krásne bábätko-dievčatko ako živá. Má mäkké telíčko a blonďavé vlásky, ktoré sa dajú česať. Dokonale prepracovanú krásnu roztomilú pusinku, noštek, tváričky aj ručičky a nožičky. Na sebe má pančucháče a krásne šaty s mašličkami. Vie aj ** plakať a hovorí ** mama a tata.


Nines 31033 Tita coleccion copy 45 cm
55,70 €
+ doprava zadarmo

Krásne bábätko-dievčatko je ako živé. Má mäkké telíčko, blond vlásky a dokonale prepracovanú tváričku, ručičky aj nožičky. Vie aj plakať a hovoriť mama a papa.


Nines 31061 TITA Pastel blond ružová
55,52 €
54,52 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Krásné miminko-holčička je jako živé. Má měkké tělíčko a kloubové nohy i ruce. Součástí je měkká deka a dudlíček. Miminko se po odblokování strojku směje a říká mama a tata.


Nines 31261 Maria con bebe 45cm
39,98 €
38,81 €

Krásna bábika-dievčatko černoška má mäkké telíčko, dokonale prepracované ručičky, nožičky a jemnú roztomilú tváričku. Na sebe má nohavičky, pestrofarebné šaty a v rovnakom vzore aj šatku na hlave. Cez rameno má šatku a v ňom bábätko o veľkosti 21 cm.


Nines 31401 Carol ryšavka dlhé vlasy
51,81 €
48,20 €
+ doprava zadarmo

Krásna bábika dievčatko. Má mäkké telíčko, dlhé česacie ryšavé vlásky s kvetinovou čelenkou. Dokonale prepracovanú krásnu roztomilú pusinku, noštek, tváričku aj ručičky a nožičky. Na sebe má ružovo vínovú dlhšiu blúzku s jemnými kvietkami, červeným lemom a volánikom.


Nines Baby recién Nacido chlapček plaváčik
36,72 €

Akcia

Bábätko chlapček plaváčik. Reálne bábätko s jemnými detailmi na telíčku. Chlapček má na sebe bledomodrý oblek, na hlave má čiapočku a na nohách ponožky. Súčasťou bábätka je cumlík a vankúšik.


Nines Baby Recien Nacido dievčatko plaváčik
37,11 €

Akcia

Bábätko dievčatko plaváčik. Reálne bábätko s jemnými detailmi na telíčku. Dievčatko má na sebe biele nohavičky a jemne ružové vzorované šatôčky. Na hlave má mašľu, na nohách topánočky. Súčasťou bábätka je cumlík a vankúšik.


Nines CELIA DOT 45 cm, mechanická
57,43 €
56,07 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Krásne bábätko-dievčatko, vyzerá ako živé vďaka roztomilej a veľmi precízne prepracovanej tvári. Dlhé blond vlásky sa dajú česať. Hovorí, vie sa aj smiať a jemne a trvalo vonia. Vyrobené v Španielsku. Vhodný darček pre slečny od 3 rokov.


Nines Golosinas dievčatko v ružovom s vankúšikom
21 €

Bábätko dievčatko v ružovom svetríku Plaváček. Na sebe má nohavičky, kabátik, ponožky, na hlave má čelenku vo farbe ružovej a bielej. Súčasťou bábätka je cumlík a vankúšik.


Nines Mechanická bábika Susi, 45 cm
70,27 €
65,80 €
+ doprava zadarmo

Krásne bábätko – dievčatko ako živá. Bábätko má otvorenú pusinku a polohovateľné končatiny. Na sebe má kytkované nohavice, tričko a kabátik s kapucňou na zaväzovanie, na hlave čiapočku a na nohách kožené topánočky.


Nines Bábika blond vlasy mechanická
44,04 €

32,50 €

Krásne bábätko-dievčatko ako živé. Má mäkké telíčko, blond vlasy učesané do dvoch copov. Dokonale prepracovanú krásnu roztomilú pusinku, noštek, tváričku aj ručičky a nožičky. Na sebe má biele dlhšiu nohavičky, topánočky, kockované šatôčky s golierom a svetrík. Vie aj plakať a hovorí mama a tata.


Nines bábika novorodeniatko plaváčik 45 cm
45,55 €
44,46 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Reálna kópia novorodeného chlapčeka je úžasným darčekom pre slečny od 3 rokov. Vyzerá ako živé a jeho tvár aj telíčko je na nerozoznanie od živého bábätka. Dá sa kúpať. Jemne a trvalo vonia. Je vyrobený v Španielsku.


Nines Sara bábika v svadobných šatách
51,88 €

33,33 €

Bábika s mäkkým telom s dlhými blonďavými vláskami, ktoré sú po celej hlave a dajú sa česať. Na sebe má bohato zdobené svadobné šaty, na hlave krásnu prepracovanú mašľu.


Nines Tai Invierno Taika v zimných šatôčkach
43,40 €
+ doprava zadarmo

Bábika s mäkkým telom a s vláskami. Má nádhernú tvár s pravými riasami. Na sebe má svetlomodré šatôčky, chlpatý šál s mašľou, biele nohavičky a na nohách má topánočky. Súčasťou bábiky je cumlík.


Nines 31571 CLAUDIA 55 cm

Nines 31571 CLAUDIA 55 cm

Hodnotenie: 4,5
65 €

57 €
+ doprava zadarmo

Bábika dievčatko. Patrí medzi väčšie bábätká, preto je veľkou výhodou, že ju malé slečny môžu obliekať do body, alebo iných oblečkov, ktoré ako bábätká samé nosili. Má blonďavé vlásky s dvoma vrkôčikmi, ktoré sa dajú rozpustiť. Ako jedna z mála bábik má mrkacie očká. Vie aj plakať a hovorí mama a tata.


Nines Bábika TAI černoška dlhé vlasy
43 €
+ doprava zadarmo

Krásna bábika-dievčatko, černoška. Má mäkké telíčko, čierne dlhé česacie vlásky a vo vlasoch má mašľu. Dokonale prepracované ručičky, nožičky a jemnú roztomilú tváričku. Na sebe má bielo-ružové šatôčky s volánikom ozdobené mašličkami.


Nines Tai bábika čierne vlasy 45 cm
43 €
+ doprava zadarmo

Krásna bábika-dievčatko, asiatko. Má mäkké telíčko, čierne dlhé česacie vlásky a vo vlasoch má mašľu. Dokonale prepracované ručičky, nožičky a jemnú roztomilú tváričku. Na sebe má bielo-ružové šatôčky s volánikom ozdobené mašličkami.


Nines bábika Tita Borboleta modrá mechanická
42,91 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Krásne bábätko – dievčatko je ako živé. Má mäkké telíčko, dlhé blond vlásky, ktoré sa dajú česať. Dokonale prepracovanú krásnu roztomilú pusinku, noštek, tváričku aj ručičky a nožičky. Na sebe má modré šaty ozdobené aplikáciami motýlikov. Vie aj plakať a hovorí mama a otec.


Nines CELIA 45 cm mechanická
54,52 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Úžasné bábätko-dievčatko, ktoré je ako živé. Má mäkké telíčko a krásne blond vlásky zviazané do vrkôčkov. Roztomilá tvár je detailne prepracovaná. Hovorí, vie sa aj smiať a jemne a trvalo vonia. Vyrobené v Španielsku.


Bábiky značky Nines pochádzajú zo Španielska. Jedná sa o jednu z mála značiek vyrábaných v Európe. Pri ich výrobe sa používajú výhradne kvalitné materiály pre zákazníkov, ktorí kladú dôraz na kvalitu. Bábiky jemne voňajú po vanilke, ich vôňa vydrží až niekoľko rokov. Vlásky sú vyrábané z nemeckého vynilu a sú ručne upravované, tváre sú ručne maľované. Všetky materiály použité pri výrobe bábik Nines spĺňajú prísne európske normy a požiadavky na kvalitu a bezpečnosť.

Bábiky značky Nines pochádzajú zo Španielska. Jedná sa o jednu z mála značiek vyrábaných v Európe. Pri ich výrobe sa používajú výhradne kvalitné materiály pre zákazníkov, ktorí kladú dôraz na kvalitu. Bábiky jemne voňajú po vanilke, ich vôňa vydrží až niekoľko rokov. Vlásky sú vyrábané z nemeckého vynilu a sú ručne upravované, tváre sú ručne maľované. Všetky materiály použité pri výrobe bábik Nines spĺňajú prísne európske normy a požiadavky na kvalitu a bezpečnosť.