Nines 36701 Bábika Noa žmurkacia s vláskami 45 cm
61,70 € 53,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Bábika Noa s mäkkým telom a s vláskami po celej hlavičke urobí radosť každej malej mamičke. Bábika má žmurkacie oči, ktoré lemujú riasy a vyzerá ako naozajstné bábätko. Vie plakať a dokonca volá otca a mama, keď potrebuje upokojiť. Stačí do jej pusinky potom vložiť cumlík a prestane plakať.

Nines 36101 Bábika Susi kĺbová 45 cm so zvukmi
74,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bábätko Susi má mäkké telo a nohy a ruky upevnené tak, že sú kĺbové. Bábätkom sa dobre manipuluje do rôznych polôh a je mechanické. Má jemné riasy a nádherné vlásky, ktoré sa dajú česať. S pootvorenou pusinkou vyzerá ako živé.

Nines 33072 Bábika Mia 30 cm sivá
61,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bábika Mia má vinylové telíčko a dlhé česacie vlásky po celej hlavičke. Na sebe má roztomilé čiernočervené šatočky, okolo krku nosí šál, a aby jej naozaj nebola zima, tak na hlave má krásnu sivú čiapočku. Pod šatami má nohavičky a nohy jej chránia čierno-zlaté pančuchy, ktoré jej ladia s vínovými teniskami.

Nines 36500 Bábika Celia 45 cm s čiapkou
52,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Bábika Celia s mäkkým telom a s vláskami po celej hlavičke, ktoré sa dajú česať, urobí radosť každej malej mamičke. Bábika má krásne riasy a vyzerá ako živá. Je oblečená do roztomilých šiat, ktoré sú bohato zdobené. Celý outfit podčiarkuje ružový šál spoločne s čiapkou, na ktorej sú bambuľky.

Nines 31501 Celia little bag 45 cm mech
51,96 € 48,90 €

Bábika s dlhými vláskami a mäkkým telom. Vlásky sa dajú česať. Na sebe má bavlnenú košieľku, ozdobené nohavice, kabátik, kabelku a na hlave mašľu. Na nohách má topánočky. Bábika je mechanická, po odistení strojčeka poistkou sa po stlačení bruška začne bábika smiať a volať pápá, mama. Po uplynutí niekoľkých cyklov sa bábika umlčí automaticky.

Nines 30221 Dolosinas NANA plaváčik 26 cm chlapec
19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Reálne bábätko plaváčik chlapček je vypracované do najjemnejších detailov. Má na sebe nohavičky a podbradník. Na hlave má čiapočku. Súčasťou je tiež cumlík, ktorý je možné vložiť do pusinky bábiky. Bábätko leží v spacom vaku.

Nines 36810 Plaváček 45 cm Dievčatko
48,60 € 45,90 €

Plaváček novorodené dievčatko urobí radosť každej malej mamičke. Bábika má vinylové telíčko, takže sa môže kúpať vo vode a je prepracovaná do tých najmenších detailov. Okolo očí má riasy a celá bábika jemne vonia.

Nines 35001 Bábika 40 cm s vlásky so zvukmi
48,90 €

Bábika s mäkkým telom a s vláskami po celej hlavičke, ktoré sa dajú česať. Bábika má krásne riasy a vyzerá ako naozajstné bábätko. Vie plakať a dokonca volá pápa a mama, keď potrebuje upokojiť. Stačí do jej pusinky potom vložiť cumlík a prestane plakať.

Nines 31410 Celia baby edition 45 cm kĺbová
50,01 € 42,20 €

Akcia

Bábika s mäkkým telom, krátkymi vlasmi a je kĺbová. Na sebe má body reálnej veľkosti živého novorodenca. Súčasťou balenia je podbradník a cumlík so sponou na prichytenie. Na nohách má ponožky a hlavu chráni ružová čiapočka.

Nines 36400 Bábika Černoška Addis 45 cm
52,90 €

Bábika Addis je černoška s mäkkým telom a urobí radosť každej malej mamičke. Bábika má krásne riasy a vyzerá ako naozajstné bábätko. Je oblečená do roztomilých ružových šiat, ktoré sú bohato zdobené. Celý outfit podčiarkuje ružová čelenka s mašľou a lakované topánočky.

Nines 30400 BRN Cuna plav 37 cm dievča s taškou
42,97 € 40,90 €

Krásne bábätko dievčatko plaváčik, je vyrobená do najjemnejších detailov. Bábätko má na sebe nohavičky, podbradník a capačky. Na hlave má mašľu. Súčasťou je cumlík a dečka na spanie.

Nines 30521 Baby 40 cm-33%

Nines 30521 Baby 40 cm

Hodnotenie: 3
46,30 € 30,70 €

Akcia

Krásne bábätko-dievčatko má mäkké telíčko, dokonale prepracované ručičky, nožičky a jemnú roztomilú tváričku. Bábika je bez vláskov a vie plakať a hovoriť mama a papá, keď sa vloží do pusinky cumlík, tak prestane. Bábätko jemne a trvalo vonia.

Nines 35071 Bábätko 40 cm so zvukmi
44,80 €

Bábika s mäkkým telom má krásne riasy a vyzerá ako naozajstné bábätko. Vie plakať a dokonca volá otca a mama, keď potrebuje upokojiť. Stačí do jej pusinky potom vložiť cumlík a prestane plakať.

Nines 36001 Bábätko Tita 45 cm so zvukmi
50,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bábika Tita s mäkkým telom má krásne riasy a vyzerá ako naozajstné bábätko. Vie plakať a dokonca volá otca a mama, keď potrebuje upokojiť. Stačí do jej pusinky potom vložiť cumlík a prestane plakať.

Nines 31311 Minerva vichy 45 cm-19%
58,19 € 46,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásna bábika-dievčatko ako je ako živá. Má mäkké telíčko, dlhé blond vlásky a dokonale prepracovanú tváričku, ručičky aj nožičky. Vie aj plakať a hovoriť mama a papa.

Nines 31331 Minerva Foxy 45 cm-20%
60,52 € 47,90 €

Krásna bábika-dievčatko je ako živá. Má mäkké telíčko, dlhé vlásky a dokonale prepracovanú tváričku, ručičky aj nožičky. Vie sa aj smiať a hovoriť mama a papa.

Nines 36820 Plaváček 45 cm Chlapček
48,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Plaváček novorodený chlapček urobí radosť každej malej mamičke. Bábika má vinylové telíčko, takže sa môže kúpať vo vode a je prepracovaná do tých najmenších detailov. Okolo očí má riasy a celá bábika jemne vonia.

Nines 38001 Bábika Claudia s vláskami žmurkacia 55 cm so zvukmi
70,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bábika Claudia s mäkkým telom a s vláskami po celej hlavičke, ktoré sa dajú česať, urobí radosť každej malej mamičke. Bábika má žmurkacia oči, ktoré lemujú riasy a vyzerá ako ozajstná. Vie plakať a dokonca volá papa a mama, keď potrebuje upokojiť. Stačí do jej pusinky potom vložiť cumlík a prestane plakať.

Nines 30241 Mini Golosinas baby plav 21 cm chlapec
17,40 € 15,80 €

Krásne bábätko chlapček plaváčik, je vypracované do najjemnejších detailov. Bábätko má na sebe nohavičky, podbradník a ponožky. Chlapček má na hlave čiapočku. Súčasťou je cumlík a spací vankúšik.

Nines 33042 Bábika Mia 30 cm ružová
60,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bábika Mia má vinylové telíčko a dlhé česacia vlásky po celej hlavičke. Na sebe má roztomilé šatôčky s kvietkami, okolo krku nosí šál, a aby jej naozaj nebola zima, tak na hlave má krásnu ružovú čiapočku. Pod šatami má nohavičky a nohy jej chránia podkolienky, ktoré jej ladia s teniskami.

Nines 36560 Bábika Celia s vláskami 45 cm
56,90 €

Bábika Celia s mäkkým telom a s vláskami po celej hlavičke, ktoré sa dajú česať, urobí radosť každej malej mamičke. Bábika má krásne riasy a vyzerá ako živá. Je oblečená do roztomilých tylových šatičiek, ktoré sú bohato zdobené. Celý outfit podčiarkuje ružová mašľa a lakované topánočky.

Nines 37011 Bábätko Mi Bebito 45 cm so zvukmi
54,20 €

Bábika Mi Bebito s mäkkým telom urobí radosť každej malej mamičke. Bábika má krásne riasy a vyzerá ako naozajstné bábätko. Vie plakať a dokonca volá otca a mama, keď potrebuje upokojiť. Stačí do jej pusinky potom vložiť cumlík a prestane plakať.

Nines 31491 Celia pink 45 cm
54,31 € 50,90 €

Krásna bábika-dievčatko je ako živá. Má mäkké telíčko, blond vlásky a dokonale prepracovanú tváričku, ručičky aj nožičky. Vie sa aj smiať a hovoriť mama a papa.

Nines 31043 Bábika Tita so zvukmi 45 cm Blond
54,40 €

Bábika s mäkkým telom a s vláskami po celej hlavičke, ktoré sa dajú česať. Bábika má krásne riasy a vyzerá ako živá. Vie plakať a dokonca volá papa a mama, keď potrebuje upokojiť. Stačí do jej pusinky potom vložiť cumlík a prestane plakať.

Nines TITA BORBOLETA 45 cm, mechanická-28%
56,82 € 40,90 €

Nádherné bábätko-dievčatko s ryšavými a hustými vláskami, ktoré sa dajú česať je ideálnym darčekom pre dievčatká od 3 rokov. Dokonale a precízne prepracovaná tvár. Bábika krásne a trvalo vonia. Vie plakať a hovorí mama a tata. Vyrobené v Španielsku.

Nines 30880 Tina 40 cm blond
40,23 € 36,30 €

Táto bábika s mäkkým telom a krásnymi dlhými vlasmi, ktoré sa dajú česať, urobí radosť každému dievčatku. Bábika má na sebe tylovú sukienku, mäkké tričko s aplikáciou srdca, bavlnené legíny a topánočky.

Bábiky značky Nines pochádzajú zo Španielska. Jedná sa o jednu z mála značiek vyrábaných v Európe. Pri ich výrobe sa používajú výhradne kvalitné materiály pre zákazníkov, ktorí kladú dôraz na kvalitu. Bábiky jemne voňajú po vanilke, ich vôňa vydrží až niekoľko rokov. Vlásky sú vyrábané z nemeckého vynilu a sú ručne upravované, tváre sú ručne maľované. Všetky materiály použité pri výrobe bábik Nines spĺňajú prísne európske normy a požiadavky na kvalitu a bezpečnosť.

Bábiky značky Nines pochádzajú zo Španielska. Jedná sa o jednu z mála značiek vyrábaných v Európe. Pri ich výrobe sa používajú výhradne kvalitné materiály pre zákazníkov, ktorí kladú dôraz na kvalitu. Bábiky jemne voňajú po vanilke, ich vôňa vydrží až niekoľko rokov. Vlásky sú vyrábané z nemeckého vynilu a sú ručne upravované, tváre sú ručne maľované. Všetky materiály použité pri výrobe bábik Nines spĺňajú prísne európske normy a požiadavky na kvalitu a bezpečnosť.