Nina Ricci Nina - EDT 50 ml
8x

Nina Ricci Nina - EDT

52,30 € 1,05 €/ml

Nina Ricci uvádza na svetový trh magickú dámsku vôňu Nina. Francúzsky luxus, šarm, kultivovanosť, neha a zmyselnosť. Vôňa, ktorá ako mávnutím čarovného prútika prevonia realitu vášho života tými najkrajšími pocitmi. Flakón vychádza z podstaty filozofie domu Nina Ricci.

Partner: Vivantis
Nina Ricci L`Extase Caresse De Rose s - EDP 30 ml
2x

Nina Ricci L`Extase Caresse De Rose s - EDP

22,30 € 0,74 €/ml

Nová kvetinová vôňa L´Extase Caresse De Rose s od značky Nina Ricci je inšpirovaná ženskou príťažlivosťou. Parfumér Francis Kurkdjian navrhol túto jemnú a zmyselnú vôňu, ktorá je zvodná rovnako ako nahá žena. Kvetinové tóny ruže, fialky, konvalinky a pivonky sa snúbi so sviežimi ovocnými akordmi.

Partner: Vivantis
Nina Ricci L'Air Du Temps (holubička) - EDT 30 ml
1x

Nina Ricci L'Air Du Temps (holubička) - EDT

20,10 €
18,40 € 0,61 €/ml

Vôňa L'Air Du Temps je kvetinovo-sladká vôňa plná harmónie. V každom veku sa dobre nosí. Klasická vôňa francúzskej parfumérie – je v každom smere svetovým úspechom.

Partner: Vivantis
Nina Ricci Luna - EDT 50 ml
1x

Nina Ricci Luna - EDT

34,30 € 0,69 €/ml

Vôňa Les Belles Nina Luna od Niny Ricci je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy. Táto vôňa zodpovedá ženám, ktoré sú lákavé, mocné, tajomné a zároveň romantické a moderné. Táto vôňa je nerozhodná trochu ako blíženci.

Partner: Vivantis
-48%
Nina Ricci Rose Extase - EDT 80 ml

Nina Ricci Rose Extase - EDT

68,20 €
35,20 € 0,44 €/ml

Rose Extase je dámska kvetinovo-drevitá vôňa s pižmovým základom; ďalší z kolekcie L´Extase. Ovocnú hlavu otvárajú červené bobuľovité plody, v srdci sa miešajú akordy ruže a malín. Základ dotvára sladká vanilka, pižmo a ambrové drevo. Romanticky ladená vôňa, ako stvorená pre denné nosenie.

Partner: Vivantis
Nina Ricci mini sada - 4 x 4 ml

Nina Ricci mini sada - 4 x 4 ml

38,50 €
36,40 €

Sada obsahuje:  

Nina Rouge – EDP(Kvetinovo-ovocná)

 

Nina – EDT(Kvetinovo-ovocná)

 

Luna – EDT(Kvetinovo-ovocná)

 

Bella – EDT(Kvetinovo-ovocná)

 .

Partner: Vivantis
Nina Ricci Premier Jour - EDP 100 ml
2x

Nina Ricci Premier Jour - EDP

44,20 €
38,50 € 0,39 €/ml

Premier Jour znamená „prvý deň“. Hlava vône je veľmi živá a svieža, srdce je kvetinové a základ vône je zmyselný a teplý. Luxusná, jedinečná, romantická a nezameniteľná vôňa, ktorá vás nenechá chladnou. Je výzvou na flirtovanie.

Partner: Vivantis
Nina Ricci L`Air Du Temps - sprchový gel 200 ml

Nina Ricci L`Air Du Temps - sprchový gel

30,10 €
28,90 € 0,14 €/ml

Vôňa L´Air Du Temps je kvetinovo-sladká vôňa plná harmónie. V každom veku sa dobre nosí. Klasická vôňa francúzskej parfumérie – je v každom smere svetovým úspechom.

Partner: Vivantis
-27%
Nina Ricci Les Monstres De Nina Ricci Luna - EDT 50 ml

Nina Ricci Les Monstres De Nina Ricci Luna - EDT

36,90 €
26,80 € 0,54 €/ml

Les Monstres De Nina Ricci Luna je limitovaná edícia pôvodnej vône Luna (2006, kolekcia Less Belles De Nina). Jedná sa o gurmánsku, kvetinovo-ovocnú vôňu pre ženy so sviežou limetkou a šťavnatým ananásom v úvodných tónoch, kvetinovými akordy v srdci a sladkým karamelom v základe.

Partner: Vivantis
-16%
Nina Ricci Les Sorbets De Luna - EDT 50 ml

Nina Ricci Les Sorbets De Luna - EDT

52,20 €
43,50 € 0,87 €/ml
Posledný kus za túto cenu!

Toaletná voda pre ženy značky Nina Ricci Les Sorbets De Luna je kvetinovo-ovocná vôňa, ktorá vás očarí. Táto toaletná voda je k dispozícii v špeciálnej letnej verzii inšpirovanej zmrzlinou Amorino. Na trh bola uvedená v roku 2019.

Partner: Vivantis
-19%
Nina Ricci Chant D`Extase - EDP 50 ml
1x

Nina Ricci Chant D`Extase - EDP

36,10 €
28,90 € 0,58 €/ml

Chant D´Extase je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy. Hlava obsahuje maliny, ružové korenie, citrón a zázvor. V srdci sa snúbi kvetinové tóny v podobe ruže, jazmínu a magnólie podčiarknuté sviežimi morskými akordy. Kompozíciu uzatvára šedá ambra, pižmo a sladká bodka v podobe karamelu a vanilky.

Partner: Vivantis