Nils Extreme Freestyle kolobežka HS104 čierna/červená
14x

Nils Extreme Freestyle kolobežka HS104

56,10 €
53,60 €

Ďalšie ponuky od 69,45 €

Posledný kus za túto cenu!

Freestyle kolobežka disponuje konštrukciou zo silnej a trvanlivej ocele. Súčasťou sú riadidlá pretáčajúce sa o 360 ° a zadná prítlačná brzda. Nils Extreme Freestyle kolobežka HS104 je vhodná pre deti aj dospelých.

Tovar od predajcu MALL
Nils Extreme Skateboard CR3108 Geometric NILS Extreme

Nils Extreme Skateboard CR3108 Geometric NILS Extreme

33,23 €

Skateboard určený pre rekreačnú jazdu na spevnených plochách. Vysoká tvrdosť koliesok zaručuje dobrú rýchlosť a priľnavosť.Skateboard určený pre rekreačnú jazduSkateboard určený na rekreačnú jazdu na spevnených plochách. Vysoká tvrdosť koliesok zaručuje dobrú rýchlosť a priľnavosť.

Partner: PrimeFit.sk
Nils Extreme skateboard CR3108 Mountain

Nils Extreme skateboard CR3108 Mountain

31,63 €

Skateboard určený na rekreačnú jazdu na spevnených plochách. Vysoká tvrdosť kolies zaručuje dobrú rýchlosť a priľnavosť. Použitie 9-vrstvovej preglejky zaručuje vysokú pevnosť skateboardu. Ložiská ABEC 7 zaručujú rýchlu jazdu.

Nils Extreme prilba MTW08 ružová veľkosť XS (48-55 cm)

Nils Extreme prilba MTW08 ružová

15,99 €

Prilba NILS Extreme MTW08 na bezpečnú jazdu na kolobežke, korčuliach alebo skateboarde je vyrobená technológiou In-mold. Model MTW08 je k dispozícii v dvoch veľkostiach pre obvod hlavy od 48 do 57 cm.

Výrobca Abisal pôsobí na trhu už od roku 1990. Špecializuje sa na širokú škálu športového a fitness tovaru. V Českej republike spoločnosť Abisal otvorila pobočky v roku 2005. Firma vyrába produkty vlastných značiek. Populárna je najmä značka Nils Extreme, ktorá zaznamenala značné predajné a aj kvalitatívne pokroky. Sortiment značky sa rozrastá z in-line korčulí tiež na kolobežky, trekingové a nordic walking palice, zimné korčule a ďalšie pripravované projekty. Kvalitné spravovanie kolobežiek prináša skvelý pôžitok z jazdy. Ich ľahké zloženie sa hodí najmä deťom v mestách, kedy si kolobežku môžu vziať všade so sebou.