-61%
 teplákové nohavice čierna , 38

NIKKIE teplákové nohavice čierna

129,99 €
49,90 €
Posledný kus za túto cenu!

NIKKIE Raily Tape Pant sú čierne teplákové nohavice s dvoma červeno-zlatými širokými pásmi na boku. Ľahké nohavice s kontrastnou páskou na boku. Úžasne pohodlná kvalita, ktorá sa nekrčí!Nohavice majú pohodlné nosenie a strih je normálny.Polyester 77%,Viskóza 17% ,Elastan 6 %

-69%
 sukňa čierna , 34

NIKKIE sukňa čierna

129,99 €
39,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Sukňa Nikkie jiva skirt, viacfarebná s červenými a čiernymi detailmi. Sukňa Jiva má v hornej časti gumičku, v dolnej časti volániky a je rozšíreným modelom.62% viskóza / 30% nylon / 8% elastán.Pri praní sa vždy riaďte pokynmi uvedenými na štítku výrobcu!Pôvodná cena 129,99 €.

NIKKIE otriasla európskym módnym priemyslom svojimi ženskými, sexy, elegantnými vzormi. Značka, ktorú v roku 2011 založila holandská celebrita Nikkie Plessen, je jednou z najrýchlejšie rastúcich holandských módnych značiek.So svojimi luxusnými módnymi kolekciami poskytuje NIKKIE odpoveď na šaty pre každodennú príležitosť života moderných žien. Sila značky spočíva v ponuke špičkových dizajnov a luxusných materiálov za stále dostupné ceny v kombinácii s radom módnych doplnkov a elegantných šiat.