-21%
Nike detské tričko Pro M ružová
1x

Nike detské tričko Pro

25 €
19,60 € 19,60 €/ks
Posledný kus za túto cenu!

Tričko Nike pre väčšie dievčatá je vybavené technológiou Dri-FIT a sieťovinou, ktoré udržuje v suchu a chlade. Strečový materiál má priliehavý strih, ktorý nebráni v pohybe.

Tovar od predajcu MALL
-19%
Nike NK HRD SHELL SLP GRD Yellow L
1x

Nike NK HRD SHELL SLP GRD

15,34 €
12,40 €
Posledný kus za túto cenu!

Nike futbalové chrániče holení NK HRD SHELL SLP GRD sú odľahčené a tvarované pre upraviteľnú ochranu na ihrisku.

Tovar od predajcu MALL
-18%
Nike Tr Hypercharge Twist Bottle 16 Oz - Game Royal/Cool Grey/Hyper Crimson
7x

Nike Tr Hypercharge Twist Bottle 16 Oz

22,73 €
18,60 €

Robustná fľaša na vodu s objemom 473 mluzatvárateľnou krytom s rukoväťou. Nike Tr Hypercharge Twist Bottle 16 Oz má ergonomický tvar, vďaka ktorému vám uľahčí prepravu, či už sa vydávate kamkoľvek. Fľaša neobsahuje BPA.

Tovar od predajcu MALL
Nike dievčenská tepláková súprava Sportswear Heritage XS sivá
2x

Nike dievčenská tepláková súprava Sportswear Heritage

53,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Dievčenská tepláková súprava od značky NIKE zaistí pohodlie pri nosení vďaka kvalitnému mäkkému materiálu. Súčasťou súpravy je bunda so zipsom a nohavice. Oba kúsky sú vyrobené z hrejivého a ľahkého materiálu.

Tovar od predajcu MALL
NIKE je americká spoločnosť s dlhodobou tradíciou, bola založená v roku 1957, zakladatelia boli Bill Bowerman a Phil Knight. V 60.rokoch 20. storočia je vymyslený dizajn atletickej obuvi, otvorený obchod v Stanforde, spolupráca oboch pánov vyúsťuje v založenie spoločnosti s názvom BLUE RIBBON SPORTS, atletická obuv rady Tigger má obrovský úspech, spoločnosť sa dostáva do povedomia verejnosti, podiela sa na akciách v športovej oblasti... 70. roky 20. storočia – v roku 1970 začína spoločnosť používať logo, ktoré využíva dodnes a zároveň mení názov na NIKE. Začína tiež vyrábať prvé tričká, detskú športovnú obuv, spolupracuje s radou športovcov, rozvíja naďalej svoju obchodnú činnosť i do zahraničia -Taiwan, Kórea, Európa... 80.roky 20. storočia NIKE vyrába cez 200 typov topánok, vytvára špeciálnu sériu basketbalových dresov a športovného oblečenia, spolupracuje nielen v oblasti sponzorovania, ale i reklamy so svetovými športovcami, rozširuje svoju výrobu o denimové oblečenie...V 90. rokoch spoločnosť NIKE neustále zdokonaľuje a vyvíja svoje technológie, rozširuje oblasť zahraničnej výroby a obchodu a celkovo rozširuje sortiment svojich produktov. V roku 2000 začína NIKE vyrábať hodinky. Tieto hodinky sa vyznačujú skvelým spracovaním a moderným dizajnom, variabilita hodiniek NIKE umožňuje ich využitie v každodennej činnosti ako aj v extrémnych situáciách.