Nigrin Sada na čistenie diskov

Nigrin Sada na čistenie diskov

38,90 €

Hlavica rozprašovača je nastaviteľná a uzatvárateľná. Šírku rozstreku nastavíte otáčaním trisky. Disky dôkladne nastriekajte prípravkom na čistenie diskov (Felgenreiniger). Príprava: Disky musia byť pred ošetrením dokonale čisté, suché a hlavne chladné.

Nigrin Sada na čistenie laku automobilu

Nigrin Sada na čistenie laku automobilu

29 €

NIGRIN Black Label Sada – na čistenie laku automobilu je vysokoúčinný prostriedok na obnovenie intenzity a lesku všetkých lakov a metalíz. Pôsobí efektívne aj na tie najzvetranejšie farby, pretože obsahuje high-tech leštidlá, ktoré jemne čistia a dokonale vyhladzujú farbu.

Nigrin Sada na ošetrenie diskov

Nigrin Sada na ošetrenie diskov

39,90 €

NIGRIN Sada na ošetrenie diskov Príprava: Na utierku z mikrovlákna naneste odstraňovač silikónu a vytrite ňou dôkladne pneumatiky. Pre docielenie dokonalej farby by mala byť guma dokonale očistená. Odstraňovač silikónu nechajte odpariť a pneumatiky nejchajte vyschnúť.

Nigrin Leštenka a vosk - sada

Nigrin Leštenka a vosk - sada

34,40 €

NIGRIN Black Label -Sada na starostlivosť o lak automobilu odmasťuje všetky povrchy, odstraňuje odolné nečistoty a dlhodobo chráni Návod: Vozidlo pred aplikáciou dokonale umyjte a osušte. Pred použitím fľašou dôkladne potraste.

Príbeh značky NIGRIN sa začal už v roku 1884, v roku, v ktorom mladý ambiciózny chemik, dr. Carl Friedrich Gentner svoju chemickú továreň Carl Gentner o.H.G. založil v Göppingene - na účely "výroby výrobkov, ako sú bieliaca sóda, pásy s lepidlom na muchy, repelenty proti hmyzu, pomády, čistiace prostriedky a škroby ...". Vytvoril rôzne značky pre rôzne výrobky rôzneho druhu ako napríklad, vosk z tvrdého dreva bol pomenovaný Roberin, kovová omietka sa volala Gentol, čistiaca pomáda Pasha a leštička na pečenie Cossack.

Za najznámejší a najobľúbenejší produkt bol čiernidlo na topánky a krém na kožu vďaka ktorým vznikla samotná značka NIGRIN, odvodené z latinského nigror = temnota.

Výrobcovia sa postupom času a expanziou automobilového priemyslu zamerali skôr na výrobu autokozmetiky čím už takmer 100 rokov uspokojujú potreby vášnivých motoristov.