Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Niceboy ORYX M666 Daemon (Oryx-m-666-daemon) Niceboy ORYX M666 Daemon (Oryx-m-666-daemon)
Niceboy ORYX M666 Daemon (Oryx-m-666-daemon)

Drôtová herná myš Niceboy ORYX M666 Daemon (Oryx-m-666-daemon) je vybavená optickým senzorom Pixart 3330 s nastaviteľnou citlivosťou 1 000–10 000 DPI, spínačmi Omron a integrovanou pamäťou pre ukladanie makier. Na ultraľahkom tele nájdete 6 programovateľných tlačidiel pre pohodlné ovládanie. Pripojenie pomocou 1,8m opleteného kábla s pozláteným konektorom USB-A.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Niceboy ORYX M300 Duke (oryx-m-300-duke) Niceboy ORYX M666 Daemon (Oryx-m-666-daemon)
Niceboy ORYX M300 Duke (oryx-m-300-duke)

Drôtová herná myš s optickým senzorom. Niceboy ORYX M300 Duke (Oryx-m-300-duke) disponuje 7 programovateľnými tlačidlami, citlivosťou až 6 400 DPI a kvalitnými spínačmi Huano. Štýlové podsvietenie s dynamickými efektmi, odolná sklznica z teflónu, ľahká konfigurácia vďaka vlastnému SW. Prepojenie cez USB kábel v dĺžke 1,8 m.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Niceboy RAZE 3 Guru Niceboy ORYX M666 Daemon (Oryx-m-666-daemon)
Niceboy RAZE 3 Guru

Bezdrôtový Bluetooth reproduktor Niceboy RAZE 3 Guru je úplne prachotesný a odolný proti vode pri dočasnom ponorení. Ak ho nechtiac vykúpete pri bazéne alebo na rieke, žiadne nešťastie sa nestane. S výdržou batérie na 10 hodín ho možno využiť aj ako powerbanku pre váš telefón.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Niceboy Náhradná batéria 900 mAh pre akčné kamery Niceboy Niceboy Náhradná batéria 900 mAh pre akčné kamery Niceboy
Niceboy Náhradná batéria 900 mAh pre akčné kamery Niceboy

Vysoko kvalitná náhradná batéria 900 mAh pre akčné kamery Niceboy určená pre modely Niceboy VEGA X Lite, Niceboy VEGA X Play. Jedná sa o 3.7V Li-Ion batériu. Nahradí starú batériu alebo poslúži ako záložná batéria.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Niceboy ORYX K300X, Outemu Blue, CZ (oryx-k-300x) Niceboy Náhradná batéria 900 mAh pre akčné kamery Niceboy
Niceboy ORYX K300X, Outemu Blue, CZ (oryx-k-300x)

Drôtová herná mechanická klávesnica s farebným nastaviteľným podsvietením Niceboy ORYX K300X, CZ. Štýlový dizajn, mechanické spínače OUTEMU blue, WINLOCK, Anti-ghosting pre 26 klávesov, CZ layout, bez numerickej klávesnice. Pripojenie opleteným káblom s konektorom USB.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Niceboy HIVE Podsie 3 Niceboy Náhradná batéria 900 mAh pre akčné kamery Niceboy
Niceboy HIVE Podsie 3

Vďaka mobilnej aplikácii Niceboy ION ich ľahko vyhľadáte a tiež nastavíte ich zvuk podľa svojich preferencií – Bluetooth 5.1 slúchadlá Niceboy HIVE Podsie 3 sú osadené 8 mm meničmi, poskytujú čistý zvuk a pýšia sa mikrofónom s potlačením okolitých šumov pre zrozumiteľné handsfree hovory. Automaticky sa párujú s už jednou spárovaným zdrojom zvuku a na nabití hrajú 9,5 h. Energiu pre ďalších 25,5 h prevádzky dodá 500 mAh nabíjací box.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Niceboy OFFICE M10 Ergonomic (office-M10) Niceboy OFFICE M10 Ergonomic (office-M10)
Niceboy OFFICE M10 Ergonomic (office-M10)

Štýlová bezdrôtová optická kancelárska myš Niceboy OFFICE M10 Ergonomic. Disponuje vysoko presným optickým senzorom s maximálnou citlivosťou až 1 600 DPI, nízkou odozvou a 6 tlačidlami spoločne s rolovacím kolieskom. Bola ergonomicky vytvarovaná tak, aby krásne držala v pravej ruke. Je veľmi ľahká, takže ju budete môcť ľubovoľne nosiť so sebou. Do tejto myši sa jednoducho nedá nezamilovať sa!

môžete mať DNES

Partner: MALL
Niceboy HIVE Pins 3 ANC Niceboy OFFICE M10 Ergonomic (office-M10)
Niceboy HIVE Pins 3 ANC

Po dizajnovej stránke veľmi podarené moderné Bluetooth 5.3 slúchadlá Niceboy HIVE Pins 3 ANC ponúka prepracovaný plný zvuk vďaka osadeniu 10mm meničmi a ANC technológii aktívne potláčajúcej okolité hluky. Na nabitie hrajú 10 h, ďalších 30 h prevádzky pridá 400mAh nabíjací box. Sú odolné vode a potu podľa normy IPX4 a podporujú hlasové ovládanie. Ich funkcia rozširuje mobilné aplikácie ION.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Niceboy HIVE Beans Niceboy OFFICE M10 Ergonomic (office-M10)
Niceboy HIVE Beans

Inšpirované drobnými fazuľkami – moderné Bluetooth 5.0 slúchadlá Niceboy HIVE Beans majú po fazuľkách názov a pripomínajú ich aj svojím tvarom a mini veľkosťou. Hrajú krištáľovo čistým zvukom vďaka 10 mm meničom s MaxxBass technológiou. Na nabitie hrajú 4 h a ďalších 16 h dodá 300 mAh nabíjací box. Model je odolný proti vode a podporuje hlasové ovládanie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Niceboy ORYX X300 (Oryx-x-300) Niceboy tyčový vysavač ION Hurricane H7
Niceboy ORYX X300 (Oryx-x-300)

Herné slúchadlá Niceboy ORYX X300 (Oryx-x-300) s priestorovým zvukom 7.1 a kvalitnými basmi. Univerzálne pripojenie vďaka USB 2.0 a 3,5 mm jacku. Slúchadlá sú kompatibilné s PC, konzolami aj mobilnými telefónmi. Drôtové prevedenie má k dispozícii 2 m opletený kábel. Ovládať hlasitosť možno priamo na slúchadlách a pohodlné náušníky zaisťujú komfort.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Niceboy tyčový vysavač ION Hurricane H7 Niceboy tyčový vysavač ION Hurricane H7
Niceboy tyčový vysavač ION Hurricane H7

Tyčový akumulátorový vysavač v provedení 2 v 1 kombinuje tyčový a ruční vysavač. Niceboy ION Hurricane H7 nabízí specializované nástavce, které vám pomohou i s úklidem hůře dostupných míst. Baterie poskytuje energii pro 40 minut vysávání a prachová nádoba o objemu 600 ml vystačí i pro úklid větších prostor.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Niceboy VEGA X PRO Niceboy tyčový vysavač ION Hurricane H7
Niceboy VEGA X PRO

Vodotesná 4K akčná kamera natáča videá v 4K (60 sn./s, H.265) či Full HD (120 sn./s) a vyhotovuje 20Mpx fotografie. Niceboy VEGA X PRO je vybavená 2“ dotykovým displejom a 1,4" selfie displejom. Je vodotesná až do 12 metrov a opatrená stabilizáciou X-STEADY pre nadobudnutie tých najkvalitnejších záberov. Nechýba Wi-Fi.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Niceboy HIVE sport 2 Niceboy M40 (office-M40-vertical)
Niceboy HIVE sport 2

Ľahké a v ušiach perfektne sediace aj pri športe? Bezdrôtové Bluetooth 5.0 slúchadlá Niceboy HIVE šport 2 s vami oddane pôjdu do každej športovej výzvy a vďaka IPX5 odolajú aj zásahu vodou alebo kontaktu s potom. Na nabitie hrajú až 16 h, majú handsfree mikrofón a senzačný zvuk so silnými MaxxBass basmi.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Niceboy WATCH Lite 3 Niceboy M40 (office-M40-vertical)
Niceboy WATCH Lite 3

Inteligentné hodinky Niceboy WATCH Lite 3 majú farebný 1,69" TFT displej a na jedno nabitie vydržia až 7 dní. Nepretržite monitorujú váš srdcový tep, tlak a okysličenie krvi (SpO2), celkovú dennú aktivitu aj spánok. Majú 20 športových režimov, sú vodeodolné a prachuvzdorné podľa normy IP68, zobrazujú notifikácie z telefónu, upozorní na SMS správy aj prichádzajúce hovory. Funkcia ovládania hudobného prehrávača, sledovanie menštruačného cyklu, sprievodná aplikácia.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Niceboy M40 (office-M40-vertical) Niceboy M40 (office-M40-vertical)
Niceboy M40 (office-M40-vertical)

Štýlová bezdrôtová optická kancelárska myš Niceboy M40 Vertical. Disponuje vysoko presným optickým senzorom s maximálnou citlivosťou až 1 600 DPI, nízkou odozvou a 6 tlačidlami. Spoľahlivé bezdrôtové pripojenie cez 2,4GHz USB prijímač. Ergonomicky vytvarovaná tak, aby krásne držala v pravej ruke a vďaka jej vertikálnemu usporiadaniu vám zaistí maximálne možný komfort pri práci. Je veľmi ľahká, preto si ju môžete vziať kamkoľvek. Do tejto myši sa úplne zamilujete!

môžete mať DNES

Partner: MALL
Niceboy PILOT XR Radar Niceboy WATCH GTR, Silver
Niceboy PILOT XR Radar

4K autokamera je vybavená 170° širokouhlým objektívom a magnetickým držiakom pre ľahkú inštaláciu. Niceboy PILOT XR Radar je vybavená 2,45" displejom, WiFi a GPS. Videá nahráva v rozlíšení 4K 30i fps a vyhotovuje 12Mpx fotografie. Pomocou G-senzoru zamyká zápis v prípade nehody a nahráva v slučke.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Niceboy WATCH GTR, Silver Niceboy WATCH GTR, Silver
Niceboy WATCH GTR, Silver

Inteligentné hodinky Niceboy WATCH GTR majú farebný 1,35" AMOLED displej, prémiové kovové telo a na jedno nabitie vydržia až 5 dní. Sledujú váš tep, dennú aktivitu aj spánok. Majú 12 športových režimov, sú odolné podľa normy IP67 a merajú hladinu SpO2 aj krvný tlak. Zobrazujú notifikácie, ovládajú hudobný prehrávač a je možné s nimi aj volať prostredníctvom Bluetooth.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Niceboy HIVE SpacePods Niceboy WATCH GTR, Silver
Niceboy HIVE SpacePods

Nádherný vesmírny modrý dizajn, superzvuk so špeciálnym gaming módom – Bluetooth 5.1 slúchadlá Niceboy HIVE SpacePods ponúka potešenie pre oči aj pre uši. Do výbavy dostala handsfree mikrofón, výkonné 13mm meniče, pohodlné kôstky do uší, batériu s výdržou 6,5 h, odolnosť vode podľa normy IPX5 aj nabíjacie puzdro pre ďalších 18,5 h prevádzky slúchadiel.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Niceboy RAZE Fusion Niceboy Plávajúca rukoväť
Niceboy RAZE Fusion

Sloboda v počúvaní hudby – prenosný a vysoko štýlový reproduktor Niceboy RAZE Fusion sa pýši vodeodolným prevedením, bezdrôtovou Bluetooth 5.1 technológiou, USB portom pre prehrávanie MP3 súborov, FM tunerom, AUX In vstupom, slotom pre microSD karty, handsfree funkciou. Na jedno nabitie hrá až 12 h, hudobný RMS výkon je krásnych 10 W.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Niceboy HIVE Airsport 3 Niceboy Plávajúca rukoväť
Niceboy HIVE Airsport 3

Výborne sa s nimi športuje – Bluetooth 5.1 slúchadlá Niceboy HIVE Airsport 3 majú ľahučkú a vysoko odolnú konštrukciu s háčikmi za uši pre ešte lepšiu fixáciu počas pohybovej aktivity. Hrajú bravúrne vyladeným zvukom, podporujú hlasové ovládanie, disponujú handsfree mikrofónom a na jedno nabitie vydržia v prevádzke 7 h. Vďaka nabíjaciemu puzdru hrajú až 25 h.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Niceboy Plávajúca rukoväť Niceboy Plávajúca rukoväť
Niceboy Plávajúca rukoväť

Rukoväť pre outdoorové kamery ideálna pre natáčanie vo vode, pretože udrží vašu kameru na hladine.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Niceboy ORYX VOX 2.0 Niceboy ORYX VOX 2.1 Maxx Bass
Niceboy ORYX VOX 2.0

Svoje pracovné povinnosti už máte za sebou a teraz si chcete užiť trochu pokoja, pustiť vašu obľúbenú hudbu, film alebo si naplno užívať dychberúci zážitok z vašej obľúbenej PC hry? Tak zapojte túto novú zostavu kompaktných stereofónnych reproduktorov Niceboy ORYX VOX 2.0 a začnite si užívať naplno! Zostava reproduktorov ORYX VOX 2.0 od značky Niceboy vám ponúkne mimoriadne silný výkon 12W, jednoduché ovládanie a efektné farebné podsvietenie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Niceboy ORYX VOX 2.1 Maxx Bass Niceboy ORYX VOX 2.1 Maxx Bass
Niceboy ORYX VOX 2.1 Maxx Bass

Svoje pracovné povinnosti už máte za sebou a teraz si chcete užiť trochu pokoja, pustiť vašu obľúbenú hudbu, film alebo si naplno užívať dych vyrážajúci zážitok z vašej obľúbenej PC hry? Tak zapojte túto novú zostavu kompaktných stereofónnych reproduktorov vrátane basovej jednotky Niceboy ORYX VOX 2.1 Maxx Bass a začnite si užívať naplno! Zostava reproduktorov ORYX VOX 2.1 Maxx Bass od značky Niceboy vám ponúkne mimoriadne silný výkon 25W s naozaj hlbokými basmi a veľmi jednoduché ovládanie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Niceboy RAZE Supersonic XL Niceboy ORYX VOX 2.1 Maxx Bass
Niceboy RAZE Supersonic XL

Skvělý zvuk plný ohromujících basů díky technologii MaxxBass nabízí přenosný Bluetooth 5.0 reproduktor Niceboy RAZE Supersonic XL s hudebním výkonem 24 W a s TWS funkcí pro bezdrátové spojení s další stejnou reprojednotkou. Disponuje handsfree mikrofonem, FM tunerem, AUX In vstupem, USB portem i microSD slotem. Na nabití hraje až 12 h a jeho předností je powerbanka funkce.

môžete mať DNES

Partner: MALL