Neutrogena Hydratačný pleťový krém Hydro Boost (Gel-Cream) 50 ml
12,70 €

Osviežujúci pleťový krém Hydro Boost obsahuje inovatívne komplex s kyselinou hyalurónovou a obnovujúcim zložením. Obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá má schopnosť viazať vo vode až 1000-násobok svojej vlastnej hmotnosti a uzamyká tak vlhkosť v pleti.

Neutrogena Hydrogélová maska Cellular Boost (100% Hydrogel Mask) 1 ks
3,90 €

Objavte 100% hydrogélové masku NEUTROGENA® Cellular Boost pre vyhladenie vrások z novej generácie pleťových masiek navrhnutých v Kórei. Maska s inovatívnou textúrou je vyrobená zo 100% hydrogélu so zložením pre vyhladenie jemných vrások, obohateným o Adenozín.

Neutrogena Hydro Boost micelárna voda 3v1 (Micellar Water) 400 ml
6,20 €

Neutrogena Hydro Boost micelárna voda 3v1 má jedinečné zloženie z troch micelárny molekúl, ktoré je podporené kyselinou hyalurónovou. Každá micelárny molekula je zameraná na iné účinky: odstraňuje aj vodeodolný make-up, čistí pleť a zanechá pokožku intenzívne hydratovanú.

Neutrogena Rozjasňujúci očný krém Hydro Boost (Eye Awakening Gel-Cream) 15 ml
10,40 €

Rozjasňujúci očný krém Hydro Boost obsahuje komplex s kyselinou hyalurónovou, ktorá vám pomôže naštartovať deň vďaka trojitému účinku:

okamžite intenzívne hydratuje očné okolie, dodáva sviežosť a rozjasňuje unavené oči, zanecháva pleť hydratovanú po dobu 24 hodín, zabraňuje strate pružnosti a u

Neutrogena Tělový balzam Hydro Boost (Whipped Body Balm) 200 ml
4,50 €

Tělový balzam HydroBoost prináša pokročilé skúsenosti s hydratáciou pleti aj do starostlivosti o pokožku tela pre intenzívne jemnú a hladkú pokožku. Osviežujúci a mimoriadne ľahké zloženie s kyselinou hyalurónovou sa okamžite vstrebe.

Neutrogena Krém na ruky (Hand Cream) 75 ml
4,10 € 3,70 €

Okamžitá dlhotrvajúca úľava aj pre veľmi suché ruky. Receptúra obohatená o glycerín okamžite chráni aj veľmi suché a popraskané ruky. Aj v značne nepriaznivých podmienkach zanechá ruky poznateľne jemnejšie a vláčnejšie.

Neutrogena Micelárny gél Curcuma Clear 200 ml
7 €

Okamžite odstraňuje make-up a zároveň upokojuje pleť namáhanú stresom. Micelárny gél odstráni aj vodeodolný make-up do hĺbky bez poškodenia pleti. Pre vyváženú, zdravo vyzerajúca pleť. Vhodný pre problematickú, zmiešanú a suchú pleť.

Neutrogena Gélový pleťový peeling ( Skin Detox ) 150 ml
7,70 € 6,50 €

Gélový pleťový peeling z radu Skin Detox s chladivým zložením šetrne odstraňuje každodenné nečistoty bez narušenia prirodzenej vlhkosti pleti. Hĺbkovo čistí pleť od toxínov a vonkajších nečistôt. Zanechá hebký a rozjasnený vzhľad.

Neutrogena Radiance hydrogél maska
3,90 € 3,60 €

NEUTROGENA Radiance Boost Rozjasňujúci hydrogélová maska. Trvá dlhšie, než sa Vaša pleť zotaví z rušného dňa alebo dlhej noci? Objavte NEUTROGENA Radiance Boost Rozjasňujúci hydrogélové masku z novej generácie tvárových masiek navrhnutých v Kórei.

Neutrogena Hydratačný pleťový gél Hydro Boost (Water Gel) 50 ml
12,70 €

Pleťový gél Hydro Boost dodáva pleti v priebehu celého dňa potrebnú hydratáciu a zaisťuje viditeľne rozjasnený vzhľad. Prináša pokročilé skúsenosti s hydratáciou pleti aj do starostlivosti o pokožku tela pre intenzívne jemnú a hladkú pokožku.

Neutrogena Očný krém Cellular Boost (Eye Rejuven ating Cream) 15 ml
12,70 €

Bunkové vyhorenia spomaľuje procesy v bunkách pokožky a je tak jednou z hlavných príčin starnutia pleti. Dôsledkom je strata elasticity, vznik vrások a nejednotný tón pleti. Príčinami bunkového vyhorenia sú najmä UV žiarenie, znečistenie ovzdušia, stres a únava.

Neutrogena Ošetrujúca maska na ruky CICA- Repair (Hand Mask) 1 pár
3,30 €

Regeneračná CICA maska na ruky pomáha regenerovať pokožku od prvého použitia. Pôsobí ako zábal, ktorý intenzívne hydratuje a upokojí vašu pokožku. Je navrhnutá tak, aby zachovala optimálnu hladinu hydratácie, ktorá je zásadná pre hojenie pokožky. Zloženie s vysokou znášanlivosťou.

Neutrogena Hydratačná hmla Curcuma Clear (Toning Mist)  125 ml
5,70 €

Hydratačná hmla Curcuma Clear je ultra jemná hmla s obsahom kurkumy, ktorá osviežuje a upokojuje namáhanú pleť so sklonom k pupienkom. Ideálne na ráno alebo kedykoľvek, keď potrebujete rýchle osvieženie. Skvelá pre citlivú pleť so sklonom k tvorbe vyrážok, pre zmiešanú alebo dehydratovanú pleť.

Neutrogena HydroBoost obrúsky
3,90 € 3,50 €

NEUTROGENA Hydro Boost Čistiace pleťové obrúsky. Hydratácia je najdôležitejším kľúčom ku zdravo vyzerajúce pleti. Jedinečné mäkké čistiace obrúsky s ľahkým odličovacím mliekom jednoducho odstráni všetky nečistoty a make-up, vrátane vodeodolné riasenky, a navyše pleť intenzívne hydratujú.

Neutrogena Vysoko koncentrovaný krém na ruky (Hand Cream) 75 ml
4,10 € 3,70 €

Vysoko koncentrovaný krém na ruky dodá okamžitú a dlhotrvajúcu úľavu aj veľmi suchej pokožke. Špeciálne vyvinuté pre veľmi suché a popraskané ruky. Aj v značne nepriaznivých podmienkach zanechá ruky poznateľne jemnejšie a vláčnejšia. Vysoko koncentrované zloženie až pre 300 použitie.

Neutrogena je súčasťou skupiny Johnson & Johnson. Je poprednou značkou pre starostlivosť o pleť odporúčaná dermatológmi z celého sveta. Jej produkty sú dostupné vo vyše 70 krajinách sveta. Medzi najznámejšie produkty Neutrogena na Slovensku patria hydratačné krémy, regeneračné telové mlieka, výživné krémy a balzamy na pery.

Neutrogena je súčasťou skupiny Johnson & Johnson. Je poprednou značkou pre starostlivosť o pleť odporúčaná dermatológmi z celého sveta. Jej produkty sú dostupné vo vyše 70 krajinách sveta. Medzi najznámejšie produkty Neutrogena na Slovensku patria hydratačné krémy, regeneračné telové mlieka, výživné krémy a balzamy na pery.