Netscroll 5x podložka na gril, BBQ Mat-40%
24,90 € 14,90 €

Novinka

Šetrite čas a námahu pri pečení a čistení grilu! Gril majstri, vyhnite sa strate jedla, ktoré popadá medzi mriežky grilu a po pikniku bez nepríjemného drhnutia zanechajte gril čistý ako pred pečením.

Netscroll Vodotesná podložka na pláž alebo kempovanie, Mat4Beach-28%
24,90 € 17,90 €

Novinka

Hit leta 2021! Mat4Beach je pohodlná podložka, ktorá je vhodná do všetkých poveternostných podmienok a povrchov, keď trávime voľný čas v prírode, či už na pláži, v parku, v lese alebo kdekoľvek inde. Podložka Mat4Beach ponúka dostatok priestoru pre celú rodinu, pretože pokrýva 200 × 210 cm.

Netscroll Webová kamera Full HD so zabudovaným mikrofónom, WebStar-37%
39,90 € 24,90 €

Novinka

V dnešnej dobe, keď čelíme práci z domu, diaľkovému štúdiu a izolácii od blízkych, je webová kamera nevyhnutnosťou! WebStar vám poskytne všetko, čo potrebujete pre služobné a domáce použitie, s rozlíšením Full HD a špičkovým zabudovaným mikrofónom!

Netscroll Záhradný prstový nôž + chránič prsta, ThumbKnife-52%
24,90 € 11,90 €

Novinka

Ak ste niekedy potrebovali kvalitný a šikovný malý nôž na malé záhradnícke práce, potom ste ho práve našli! ThumbKnife je prstový záhradný nôž vyrobený z najkvalitnejších materiálov a má ostrý hrot pre ľahšiu prácu v záhrade.

Netscroll 5-dielna sada elastických gúm na cvičenie kdekoľvek, SportStar-36%
24,90 € 15,90 €

Novinka

Elastické gumy sú nevyhnutnou pomôckou na cvičenie! Poskytujú vynikajúci tréning nôh a rúk v rôznych stupňoch záťaže v pohodlí vášho domova. Nekonečné množstvo využití a kombinácia rôznych gúm z 5 – dielnej sady SportStar, udržia vaše cvičenie zaujímavé a efektívne kdekoľvek a kedykoľvek.

Netscroll Elastické tréningové pásy s držadlami, FitBands-40%
39,90 € 23,90 €

Novinka

Elastické pásy FitBands na zahrievanie, naťahovanie a silový tréning sú skvelé cvičebné vybavenie vhodné pre peňaženku, ktoré nezaberá veľa miesta a účinky cvičenia sú rovnaké alebo dokonca lepšie ako silový tréning, pretože poskytujú odpor v oboch smeroch

Netscroll Odolné lietadlo na ručné spúšťanie, FlyStar-48%
24,90 € 12,90 €

Novinka

FlyStar, hit medzi detskými hračkami, je odolné, ale ľahké lietadlo, ktoré vzlietne k oblohe jednoduchým poklesom rúk! FlyStar nepotrebuje žiadne neobvyklé diaľkové ovládače ani batérie, a tak pláva po oblohe pomocou jedinečného dizajnu a výroby z mäkkej peny.

Netscroll Záhradné nožnice na štepenie a orezávanie, CEPISTAR-26%
29,90 € 21,90 €

Novinka

Aj vy u vašich stromčekov zachovávate rovnováhu medzi rastom a úrodnosťou? Viete, že sú na to potrebné ideálny rezy vetiev? V tom prípade potrebujete Cepistar, stromové nožnice na štepenie, ktoré sú vhodné na všetky druhy sadeníc, ovocných stromov, okrasných kríkov, ruží, viniča.