NeoStrata® Exfoliačný čistiaca pena Skin Active (Exfoliating Wash) 125 ml
37,20 €

Novinka

Exfoliačný čistiaca pena Skin Active je určená pre všetky typy pleti. Zbavuje pleť všetkých nečistôt vrátane zvyškov líčidiel a pripravuje ju tak pre jej následnú starostlivosť. Podporuje obnovu kožných buniek a osviežuje pleť. Zjemňuje ju a upravuje jej pH na prirodzenú hodnotu.


NeoStrata® Čistiaci pleťový gél Restore (Facial Cleanser) 200 ml
38,80 €

Novinka

Čistiaci pleťový gél Restore je určený pre všetky typy pleti. Dokonale čistí pleť od všetkých nečistôt bez toho aby ju vysúšal a zároveň optimalizuje pH pleti. Podporuje regeneráciu pleti a navracia jej mladistvý vzhľad, vyhladzuje ju a veľmi šetrne odlupuje odumreté kožné bunky.


NeoStrata® Liftingové sérum Skin Active (Tri-Therapy Lifting Serum) 30 ml
78,30 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Liftingové sérum Skin Active vám prináša trojnásobný anti-age účinok v jedinom prípravku! Viditeľne redukuje vrásky a linky a vďaka obsiahnutým látkach pôsobí vo všetkých vrstvách pokožky. Spevňuje povädnutú pleť a zlepšuje jej elasticitu.


NeoStrata® Obnovujúci denný krém SPF 30 Skin Active ( Matrix Support) 50 g
58,40 €

Novinka

Obnovujúci denný krém SPF 30 Skin Active je určený pre všetky typy zrelej pleti. Bojuje proti starnutiu pleti spôsobeným slnečným žiarením, vplyvom voľných radikálov a úbytkom kolagénu. Vyhladzuje vrásky a linky v tvári, navracia pleti pevnosť a plnosť a tiež znižuje výskyt nerovnomerné pigmentácie.


NeoStrata® Pena pre hĺbkové čistenie pleti Resurface (Foaming Glycolic Wash) 100 ml
37,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Pena pre hĺbkové čistenie pleti Resurface je určená pre všetky typy pleti. Zbavuje pleť všetkých nečistôt vrátane zvyškov líčidiel. Zároveň intenzívne vyhladzuje jemné linky a vrásky a pripravuje pleť na aplikáciu ďalších kozmetických prípravkov. Zanecháva pleť hladkú a rozjasnenú.