NeoStrata® Čistiaci pleťový gél Restore (Facial Cleanser) 200 ml-16%
39,10 € 32,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Čistiaci pleťový gél Restore je určený pre všetky typy pleti. Dokonale čistí pleť od všetkých nečistôt bez toho aby ju vysúšal a zároveň optimalizuje pH pleti. Podporuje regeneráciu pleti a navracia jej mladistvý vzhľad, vyhladzuje ju a veľmi šetrne odlupuje odumreté kožné bunky.

NeoStrata® Exfoliačný čistiaca pena Skin Active (Exfoliating Wash) 125 ml
37,50 €

Exfoliačný čistiaca pena Skin Active je určená pre všetky typy pleti. Zbavuje pleť všetkých nečistôt vrátane zvyškov líčidiel a pripravuje ju tak pre jej následnú starostlivosť. Podporuje obnovu kožných buniek a osviežuje pleť. Zjemňuje ju a upravuje jej pH na prirodzenú hodnotu.

NeoStrata® Hydratačný pleťový krém proti vráskam Restore (Bionic Face Cream) 40 g
43,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Hydratačný pleťový krém proti vráskam Restore pomáha upokojiť podráždenú pleť a zmierniť jej začervenanie. Krém sa stará o pleť s atopickou dermatitídou a inými kožnými problémami a je tiež vhodný po neinvazívnej laserovej terapii. Vyhladzuje jemné vrásky a linky a predchádza prejavom starnutia.

NeoStrata® Lokálne gél proti akné Targeted (Spot Treatment Gel) 15 g
27,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Lokálne gél proti akné Targeted je kozmetický prípravok, ktorý reguluje tvorbu kožného mazu, minimalizuje vznik akné a čiernych bodiek a zmierňuje nežiadúce lesknutiu pleti. Chráni pleť pred voľnými radikálmi a lokálne ju zbavuje nečistôt.

NeoStrata® Obnovujúci denný krém SPF 30 Skin Active ( Matrix Support) 50 g
58,90 €

Obnovujúci denný krém SPF 30 Skin Active je určený pre všetky typy zrelej pleti. Bojuje proti starnutiu pleti spôsobeným slnečným žiarením, vplyvom voľných radikálov a úbytkom kolagénu. Vyhladzuje vrásky a linky v tvári, navracia pleti pevnosť a plnosť a tiež znižuje výskyt nerovnomerné pigmentácie.