Neno Bottle Baby 150 dojčenská fľaša
7,40 €

Novinka

Dojčenská fľaša Bottle Baby značky Neno je vhodná pre všetky druhy odsávačiek Neno. Môžete ju používať na kŕmenie bábätka už od narodenia. Mäkký silikónový cumlík zaistí dieťaťu ľahké a príjemné sanie mlieka. Antikolikový systém sa postará o to, aby vaše dieťa pri kŕmení neprehĺtalo vzduch.

Neno Bottle Baby 240 dojčenská fľaša
8,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Dojčenská fľaša Bottle Baby značky Neno je vhodná pre deti od 3 do 6 mesiacov. Vďaka praktickým držadlám budete môcť učiť dieťa samostatne piť z fľaše. Mäkký silikónový cumlík zaistí dieťaťu ľahké a príjemné sanie mlieka. Antikolikový systém sa postará o to, aby vaše dieťa pri kŕmení neprehĺtalo vzduch.

Neno Bottle Baby 300 dojčenská fľaša
8,70 €

Novinka

Dojčenská fľaša Bottle Baby značky Neno je vhodná pre deti od 6 mesiacov. Vďaka praktickým držadlám budete môcť učiť dieťa samostatne piť z fľaše. Mäkký silikónový cumlík zaistí dieťaťu ľahké a príjemné sanie. Antikolikový systém sa postará o to, aby vaše dieťa pri kŕmení neprehĺtalo vzduch.

Neno Camino Dvojitá trojfázová bezdrôtová elektrická odsávačka mlieka
96,90 € 87,90 €

Novinka

Elektrická odsávačka mlieka Camino značky Neno je určená pre dojčiace mamičky k ľahkému odsávaniu mlieka. Ľahko použiteľná odsávačka je jednoduchá na ovládanie aj čistenie. Táto bezdrôtová odsávačka vám umožní odsávať mlieko kdekoľvek, na nabíjanie postačí aj powerbanka.

Neno Nero video baby monitor
99,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Video pestúnka Nero značky Neno vám umožní vidieť, počuť aj komunikovať s vaším dieťaťom, aj keď nie ste v jednej miestnosti. Nočný režim umožní lepšiu viditeľnosť v noci. Pestúnka je vybavená uspávankami, ktoré pomôžu vášmu dieťaťu so zaspávaním.

Neno Polpo Thermic protišmyková súprava pre deti a dojčatá
29,90 € 26,30 €

Novinka

Protišmyková súprava na jedlo Polpo Thermic značky Neno je praktický pomocník do domácnosti. Táto jedálenská súprava je vyrobená z plastu a vysoko kvalitného nerezovej ocele vo vnútri. Jedlo pre vaše najmenšie udrží teplé. Táto súprava obsahuje všetko potrebné k stolovaniu pre vaše najmenšie.

Neno Medic T02 teplomer
39,92 € 33,60 €

Novinka

Infračervený teplomer Medic T02 značky Neno vám uľahčí meranie teploty u dieťaťa, bez toho aby ste ho museli budiť. Stačí teplomer namieriť senzorom na čelo dieťaťa, stlačiť tlačidlo a na ľahko čitateľnom displeji sa vám zobrazí nameraná teplota.

Neno Medic T05 profesionálny teplomer-20%
44,90 € 35,80 €

Novinka

Infračervený teplomer Medic T05 značky Neno vám uľahčí meranie teploty u dieťaťa, bez toho aby ste ho museli budiť. Stačí teplomer namieriť senzorom na čelo dieťaťa, stlačiť tlačidlo a na ľahko čitateľnom displeji sa vám zobrazí nameraná teplota.

Neno Mucca Thermic protišmyková súprava na jedlo
29,90 € 26,30 €

Novinka

Protišmyková súprava na jedlo Mucca Thermic značky Neno je praktický pomocník do domácnosti. Táto jedálenská súprava je vyrobená z plastu a vysoko kvalitného nerezovej ocele vo vnútri. Jedlo pre vaše najmenšie udrží teplé. Táto súprava obsahuje všetko potrebné k stolovaniu pre vaše najmenšie.

Neno Due prsná odsávačka
75,40 €

Novinka

Elektrická odsávačka mlieka Due značky Neno je určená pre dojčiace mamičky k ľahkému odsávaniu mlieka. Ľahko použiteľná odsávačka je jednoduchá na ovládanie aj čistenie. Táto bezdrôtová odsávačka vám umožní odsávať mlieko kdekoľvek.

Neno Uno prsná odsávačka
39,92 € 35 €

Novinka

Inteligentná prsná odsávačka Uno značky Neno je určená na odsávanie mlieka z jedného prsníka. Ľahko použiteľná odsávačka je jednoduchá na ovládaniečistenie. Odsávať môžete kdekoľvek a používať jej po celý deň.

Neno Bella prsná odsávačka
49,90 € 43,40 €

Novinka

Elektrická odsávačka mlieka Bella značky Neno je určená k odsávaniu mlieka z jedného prsníka. Ľahko použiteľná odsávačka je jednoduchá na ovládanie aj čistenie. Odsávať môžete kdekoľvek, aj keď nemáte blízkosti žiadnu elektrickú zásuvku, postačí vám PowerBank.

Neno Gato video baby monitor
70 €

V predaji od 31. 8.

Video pestúnka Gato značky Neno vám umožní vidieť, počuť aj komunikovať s vaším dieťaťom, aj keď nie ste v jednej miestnosti. Nočný režim umožní lepšiu viditeľnosť v noci. Opatrovateľka je vybavená uspávankami, ktoré pomôžu vášmu dieťaťu so zaspávaním.

Neno Sinus nosová odsávačka-21%
36,91 € 29,10 €

V predaji od 31. 8.

Nosová odsávačka Sinus značky Neno je praktický pomocník pre malé deti, ktoré si ešte nevedia poriadne vyfúkať nos. Ľahká, praktická a ľahko použiteľná odsávačka má 3 režimy prevádzky, ktoré si nastavíte podľa potrieb dieťaťa. Dodatočné LED svetlo vám uľahčí odsávanie aj počas noci, stačí ho zapnúť.