N&D PRIME DOG Adult Mini Boar & Apple 2,5 kg
26 €

Posledný kus za túto cenu!

Superprémiové suché krmivo pre dospelých psov menších plemien. Obsahuje mäso z diviaka, kura aj ovocie či zeleninu. N&D PRIME DOG Adult Mini Boar & Apple 2,5 kg predstavuje zmes bez zastúpenia obilnín. Pre zlepšenie chuti je pridané granátové jablko. Extrakt zo zeleného čaju a rozmarínu.

N&D OCEAN DOG Adult M/L Codfish & Pumpkin & Orange 12 kg
81 €

Posledný kus za túto cenu!

Superprémiové krmivo pre stredné a veľké dospelé psy. Hypoalergénne a grainfree zloženie. Obsahuje tresku aj vyvážený mix ovocia a zeleniny. Ľahko stráviteľná a prírodná receptúra. OCEAN DOG Adult M/L Codfish&Pumpkin & Orange 12 kg je určené pre plemená s bežnou pohybovou aktivitou.

N&D OCEAN DOG LG Adult M/L Codfish & Orange 12 kg
55,40 € 51,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Superprémiové krmivo pre stredné a veľké dospelé psy. Hypoalergénne zloženie. Obsahuje tresku, špaldu aj ovos a vyvážený mix ovocia a zeleniny. Ľahko stráviteľná a prírodná receptúra. OCEAN DOG LG Adult M/L Codfish & Orange 12 kg je určené pre plemená s bežnou pohybovou aktivitou.

N&D Pumpkin DOG Puppy Mini Lamb & Blueberry 2,5 kg
22,60 €

Superprémiové krmivo pre gravidné či dojčiace sučky a šteniatka malého vzrastu. Hypoalergénne zloženie bez obilnín. Obsahuje jahňacie mäso, tekvicu aj čučoriedky. Ľahko stráviteľná a prírodná receptúra. Pumpkin DOG Puppy Mini Lamb & Blueberry 2,5 kg vyniká anti-diabetickými vlastnosťami a je zdrojom prírodných antioxidantov.

N&D GF DOG Adult Mini Fish & Orange 2,5 kg
26,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Krmivo v superprémiovej kvalite vhodnej pre dospelých psov menších plemien. Sušená zmes zo sleďa, sladkých zemiakov, vajec a zeleniny je zdrojom proteínov, vlákniny a vitamínov. N&D GF DOG Adult Mini Fish & Orange 2,5 kg neobsahuje žiadne obilniny. Krmivo má nízky glykemický index a obsahuje ľahko stráviteľné tuky. Vyrobené šetrnou metódou, zachovávajúcou potrebné živiny.

N&D Pumpkin DOG Adult Mini Lamb & Blueberry 7 kg
44,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Superprémiové krmivo pre malé dospeléh psy. Hypoalergénne zloženie bez pridaných obilnín. Obsahuje jahňacie mäso, tekvicu aj čučoriedky. Ľahko stráviteľná a prírodná receptúra s nízkym glykemickým indexom. Pumpkin DOG Adult Mini Lamb & Blueberry 7 kg vyniká anti-diabetickými vlastnosťami a je zdrojom prírodných antioxidantov.

N&D LG DOG Adult Mini Chicken & Pomegranate 7 kg
31,80 € 31 €

Posledný kus za túto cenu!

Superprémiové krmivo pre dospelých psov menších plemien. Čerstvo vykostené kura je zmiešané s granátovým jablkom, obilninami, vajcami a ďalšími ingredienciami. N&D LG DOG Adult Mini Chicken & Pomegranate 7 kg má nízky glykemický index a je zdravé pre zažívanie psa.

N&D OCEAN DOG Adult Mini Codfish & Pumpkin & Orange 2,5 kg
21,70 €

Superprémiové krmivo pre malých dospelých psov. Hypoalergénne a grainfree zloženie. Obsahuje tresku aj vyvážený mix ovocia a zeleniny. Ľahko stráviteľná a prírodná receptúra. OCEAN DOG Adult Mini Codfish&Pumpkin&Orange 2,5 kg je určené pre plemená s bežnou pohybovou aktivitou.

N&D Quinoa CAT Urinary Duck & Cranberry 1,5 kg
23,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Superprémiové krmivo pre dospelé mačky s kačicou, sušenými vajcami aj brusnicami. Určené k podpore obmedzeniu opakovanej tvorby struvitových kameňov a chorobu dolných močových ciest. Prírodná receptúra s vyváženým zložením pre podporu telesných funkcií. N&D Quinoa CAT Urinary Duck & Cranberry 1,5 kg je odporúčané na začiatku miešať spoločne s používanou stravou.

N&D LG CAT Neutered Chicken & Pomegranate 10 kg
82 € 76,60 €

Superprémiové krmivo vhodné pre dospelé mačky. Zmes z kuracieho mäsa, vajec, obilnín, granátového jablka a ďalších surovín. N&D LG CAT Neutered Chicken & Pomegranate 10 kg je vyrobené šetrnou metódou, ktorý zachováva potrebné živiny. Jeho výhodou je nízky glykemický index.

N&D Quinoa CAT Urinary Duck & Cranberry 5 kg
72,40 €

Superprémiové krmivo pre dospelé mačky s kačicou, sušenými vajcami aj brusnicami. Určené k podpore obmedzeniu opakovanej tvorby struvitových kameňov a chorobu dolných močových ciest. Prírodná receptúra s vyváženým zložením pre podporu telesných funkcií. N&D Quinoa CAT Urinary Duck & Cranberry 5 kg je odporúčané na začiatku miešať spoločne s používanou stravou.

N&D Quinoa CAT Skin & Coat Herring & Coconut 5 kg
67,40 € 62 €

Superprémiové krmivo pre dospelé mačky so sleďom, quinou, kokosom, kurkumou. Určené k podpore obmedzeniu intolerancie určitých komponentov a živín. Prírodná receptúra s vyváženým zložením pre podporu telesných funkcií. N&D Quinoa CAT Skin & Coat Herring & Coconut 5 kg je odporúčané na začiatku miešať spoločne s používanou stravou.

N&D OCEAN CAT Adult Herring & Orange 10 kg
107,20 €

Superprémiové krmivo pre dospelé mačky so sleďom a pomarančom. Špeciálne zloženie bez obsahu chémie, farbív, konzervantov i obilnín. Ideálne akosť aj po otvorení balenia. Vyvážené zloženie pre podporu telesných funkcií. N&D OCEAN CAT Adult Herring & Orange 10 kg je určené pre mačky s bežnou aktivitou.

N&D Pumpkin DOG Puppy M/L Lamb & Blueberry 12 kg
75,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Superprémiové krmivo pre gravidné či dojčiace sučky a šteňatá stredných aj veľkých psov. Hypoalergénne zloženie bez obilnín. Obsahuje jahňacie mäso, tekvicu aj čučoriedky. Ľahko stráviteľná a prírodná receptúra. Pumpkin DOG Puppy M/L Lamb & Blueberry 12 kg vyniká anti-diabetickými vlastnosťami a je zdrojom prírodných antioxidantov.

N&D Quinoa CAT Digestion Lamb & Fennel 1,5 kg
23,80 €

Superprémiové krmivo pre dospelé mačky s jahňacím mäsom, quinou, feniklom, mätou. Ideálne akosť aj po otvorení balenia. Určené k podpore kompenzácie maldigescia a exokrinnej pankreatickej nedostatočnosti. Prírodná receptúra s vyváženým zložením pre podporu telesných funkcií. N&D Quinoa CAT Digestion Lamb & Fennel 1,5 kg je určené k podpore trávenia.

N&D Quinoa CAT Digestion Lamb & Fennel 5 kg
72 €

Posledný kus za túto cenu!

Superprémiové krmivo pre dospelé mačky s jahňacím mäsom, quinou, feniklom, mätou. Ideálne akosť aj po otvorení balenia. Určené k podpore kompenzácie maldigescia a exokrinnej pankreatickej nedostatočnosti. Prírodná receptúra s vyváženým zložením pre podporu telesných funkcií. N&D Quinoa CAT Digestion Lamb & Fennel 5 kg je určené k podpore trávenia.

N&D GF DOG Adult Mini Fish & Orange 7 kg
52,50 € 48,60 €

Krmivo v superprémiovej kvalite vhodnej pre dospelých psov menších plemien. Sušená zmes zo sleďa, sladkých zemiakov, vajec a zeleniny je zdrojom proteínov, vlákniny a vitamínov. N&D GF DOG Adult Mini Fish & Orange 7 kg neobsahuje žiadne obilniny. Krmivo má nízky glykemický index a obsahuje ľahko stráviteľné tuky. Vyrobené šetrnou metódou, zachovávajúcou potrebné živiny.

N&D OCEAN CAT LG Adult Codfish & Orange 5 kg
44,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Superprémiové krmivo pre dospelé mačky s treskou a pomarančom. Ideálne akosť aj po otvorení balenia. Prírodná receptúra s vyváženým zložením pre podporu telesných funkcií. N&D OCEAN CAT LG Adult Codfish & Orange 5 kg je určené pre mačky s bežnou pohybovou aktivitou.

N&D Quinoa CAT Skin & Coat Quail & Coconut 1,5 kg
22,50 € 20,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Superprémiové krmivo pre dospelé mačky s prepelicou, kokosom, kurkumou. Určené k podpore obmedzeniu intolerancie určitých komponentov a živín. Prírodná receptúra s vyváženým zložením pre podporu telesných funkcií. N&D Quinoa CAT Skin & Coat Quail & Coconut 1,5 kg je odporúčané na začiatku miešať spoločne s používanou stravou.

N&D OCEAN CAT Adult Herring & Orange 1,5 kg
21,80 €

Superprémiové krmivo pre dospelé mačky so sleďom a pomarančom. Špeciálne zloženie bez obsahu chémie, farbív, konzervantov i obilnín. Ideálne akosť aj po otvorení balenia. Vyvážené zloženie pre podporu telesných funkcií. N&D OCEAN CAT Adult Herring & Orange 1,5 kg je určené pre mačky s bežnou aktivitou.

N&D OCEAN DOG LG Adult Mini Codfish & Orange 2,5 kg
17 €

Superprémiové krmivo pre malých dospelých psov. Hypoalergénne zloženie. Obsahuje tresku, špaldu aj ovos a vyvážený mix ovocia a zeleniny. Ľahko stráviteľná a prírodná receptúra. OCEAN DOG LG Adult Mini Codfish & Orange 2,5 kg je určené pre plemená s bežnou pohybovou aktivitou.

N&D Quinoa CAT Skin & Coat Quail & Coconut 5 kg
67,40 € 62 €

Superprémiové krmivo pre dospelé mačky s prepelicou, kokosom, kurkumou. Určené k podpore obmedzeniu intolerancie určitých komponentov a živín. Prírodná receptúra s vyváženým zložením pre podporu telesných funkcií. N&D Quinoa CAT Skin & Coat Quail & Coconut 5 kg je odporúčané na začiatku miešať spoločne s používanou stravou.

N&D LG DOG Adult M/L Chicken & Pomegranate 2,5 kg
15 €

Krmivo vhodné pre dospelých psov. Zmes obsahuje veľký podiel mäsa vďaka vykostenému kurčaťu, ku ktorému je pridané granátové jablko, obilniny a sušená zelenina. N&D LG DOG Adult M/L Chicken & Pomegranate 2,5 kg pôsobí blahodárne na telesnú kondíciu psa vďaka nízkemu glykemickému indexu a ľahko stráviteľným tukom.

N&D LG DOG Adult M/L Lamb & Blueberry 2,5 kg
18,80 €

Krmivo určené pre dospelých psov stredných a veľkých plemien. Zmes jahňacieho mäsa, čučoriedok, špaldy. sušenej zeleniny a ďalších zdravých surovín. N&D LG DOG Adult M/L Lamb & Blueberry 2,5 kg psovi dodá potrebné živiny, ale zároveň je zdravé pre jeho kondíciu vďaka nízkemu glykemickému indexu.

N&D OCEAN CAT Adult Herring & Orange 5 kg
56,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Superprémiové krmivo pre dospelé mačky so sleďom a pomarančom. Špeciálne zloženie bez obsahu chémie, farbív, konzervantov i obilnín. Ideálne akosť aj po otvorení balenia. Vyvážené zloženie pre podporu telesných funkcií. N&D OCEAN CAT Adult Herring & Orange 5 kg je určené pre mačky s bežnou aktivitou.

N&D OCEAN CAT LG Adult Codfish & Orange 1,5 kg
13,80 €

Superprémiové krmivo pre dospelé mačky s treskou a pomarančom. Ideálne akosť aj po otvorení balenia. Prírodná receptúra s vyváženým zložením pre podporu telesných funkcií. N&D OCEAN CAT LG Adult Codfish & Orange 1,5 kg je určené pre mačky s bežnou pohybovou aktivitou.

N&D Pumpkin DOG Puppy Mini Lamb & Blueberry 7 kg
46,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Superprémiové krmivo pre gravidné či dojčiace sučky a šteniatka malého vzrastu. Hypoalergénne zloženie bez obilnín. Obsahuje jahňacie mäso, tekvicu aj čučoriedky. Ľahko stráviteľná a prírodná receptúra. Pumpkin DOG Puppy Mini Lamb & Blueberry 7 kg vyniká anti-diabetickými vlastnosťami a je zdrojom prírodných antioxidantov.

N&D OCEAN CAT Adult Herring, Pumpkin & Orange 5 kg
69,50 €

Superprémiové krmivo pre dospelé mačky so sleďom, tekvíc a pomarančom. Špeciálne zloženie bez obsahu chémie, farbív, konzervantov i obilnín. Ideálne akosť aj po otvorení balenia. Vyvážené zloženie pre podporu telesných funkcií. N&D OCEAN CAT Adult Herring, Pumpkin & Orange 5 kg je určené pre mačky s bežnou aktivitou.

N&D OCEAN CAT LG Adult Codfish & Orange 10 kg
88,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Superprémiové krmivo pre dospelé mačky s treskou a pomarančom. Ideálne akosť aj po otvorení balenia. Prírodná receptúra s vyváženým zložením pre podporu telesných funkcií. N&D OCEAN CAT LG Adult Codfish & Orange 10 kg je určené pre mačky s bežnou pohybovou aktivitou.

N&D OCEAN DOG Adult M/L Herring & Orange 2,5 kg
25,40 €

Superprémiové krmivo pre stredné a veľké dospelé psy. Hypoalergénne a grainfree zloženie. Obsahuje slede aj vyvážený mix ovocia a zeleniny. Ľahko stráviteľná a prírodná receptúra. OCEAN DOG Adult M/L Herring & Orange 2,5 kg je určené pre plemená s bežnou pohybovou aktivitou.

N&D OCEAN DOG LG Adult M/L Codfish & Orange 2,5 kg
18,20 €

Superprémiové krmivo pre stredné a veľké dospelé psy. Hypoalergénne zloženie. Obsahuje tresku, špaldu aj ovos a vyvážený mix ovocia a zeleniny. Ľahko stráviteľná a prírodná receptúra. OCEAN DOG LG Adult M/L Codfish & Orange 2,5 kg je určené pre plemená s bežnou pohybovou aktivitou.

N&D Quinoa CAT Skin & Coat Herring & Coconut 1,5 kg
24,10 €

Superprémiové krmivo pre dospelé mačky so sleďom, quinou, kokosom, kurkumou. Určené k podpore obmedzeniu intolerancie určitých komponentov a živín. Prírodná receptúra s vyváženým zložením pre podporu telesných funkcií. N&D Quinoa CAT Skin & Coat Herring & Coconut 1,5 kg je odporúčané na začiatku miešať spoločne s používanou stravou.

N&D LG CAT Neutered Chicken & Pomegranate 5 kg
41,50 €

Superprémiové krmivo vhodné pre dospelé mačky. Zmes z kuracieho mäsa, vajec, obilnín, granátového jablka a ďalších surovín. N&D LG CAT Neutered Chicken & Pomegranate 5 kg je vyrobené šetrnou metódou, ktorý zachováva potrebné živiny. Jeho výhodou je nízky glykemický index.

N&D LG DOG Adult M/L Chicken & Pomegranate 12 kg
52,10 €

Krmivo vhodné pre dospelých psov. Zmes obsahuje veľký podiel mäsa vďaka vykostenému kurčaťu, ku ktorému je pridané granátové jablko, obilniny a sušená zelenina. N&D LG DOG Adult M/L Chicken & Pomegranate 12 kg pôsobí blahodárne na telesnú kondíciu psa vďaka nízkemu glykemickému indexu a ľahko stráviteľným tukom.

N&D LG DOG Adult M/L Lamb & Blueberry 12 kg
57,20 €

Krmivo určené pre dospelých psov stredných a veľkých plemien. Zmes jahňacieho mäsa, čučoriedok, špaldy. sušenej zeleniny a ďalších zdravých surovín. N&D LG DOG Adult M/L Lamb & Blueberry 12 kg psovi dodá potrebné živiny, ale zároveň je zdravé pre jeho kondíciu vďaka nízkemu glykemickému indexu.

N&D OCEAN DOG LG Adult Mini Codfish & Orange 7 kg
37,50 €

Superprémiové krmivo pre malých dospelých psov. Hypoalergénne zloženie. Obsahuje tresku, špaldu aj ovos a vyvážený mix ovocia a zeleniny. Ľahko stráviteľná a prírodná receptúra. OCEAN DOG LG Adult Mini Codfish & Orange 7 kg je určené pre plemená s bežnou pohybovou aktivitou.

N&D Pumpkin DOG Adult Mini Lamb & Blueberry 2,5 kg
22,50 €

Superprémiové krmivo pre malé dospeléh psy. Hypoalergénne zloženie bez pridaných obilnín. Obsahuje jahňacie mäso, tekvicu aj čučoriedky. Ľahko stráviteľná a prírodná receptúra s nízkym glykemickým indexom. Pumpkin DOG Adult Mini Lamb & Blueberry 2,5 kg vyniká anti-diabetickými vlastnosťami a je zdrojom prírodných antioxidantov.

N&D Pumpkin DOG Puppy M/L Lamb & Blueberry 2,5 kg
23,50 €

Superprémiové krmivo pre gravidné či dojčiace sučky a šteňatá stredných aj veľkých psov. Hypoalergénne zloženie bez obilnín. Obsahuje jahňacie mäso, tekvicu aj čučoriedky. Ľahko stráviteľná a prírodná receptúra. Pumpkin DOG Puppy M/L Lamb & Blueberry 2,5 kg vyniká anti-diabetickými vlastnosťami a je zdrojom prírodných antioxidantov.

N&D OCEAN CAT Adult Herring, Pumpkin & Orange 1,5 kg
22,50 €

Superprémiové krmivo pre dospelé mačky so sleďom, tekvíc a pomarančom. Špeciálne zloženie bez obsahu chémie, farbív, konzervantov i obilnín. Ideálne akosť aj po otvorení balenia. Vyvážené zloženie pre podporu telesných funkcií. N&D OCEAN CAT Adult Herring, Pumpkin & Orange 1,5 kg je určené pre mačky s bežnou aktivitou.

N&D LG DOG Adult Mini Lamb & Blueberry 7 kg
37 €

Krmivo pre dospelých psov malých plemien. Zmes jahňacieho mäsa, čučoriedok, špaldy, vajec a ďalších nutrične bohatých surovín. N&D LG DOG Adult Mini Lamb & Blueberry 7 kg pôsobí blahodárne na zažívanie psa, pretože obsahuje ľahko stráviteľné živočíšne tuky. Takisto má nízky glykemický index.

N&D OCEAN DOG Adult Mini Herring & Orange 2,5 kg
26,30 €

Superprémiové krmivo pre malých dospelých psov. Hypoalergénne a grainfree zloženie. Obsahuje sleďa aj vyvážený mix ovocia a zeleniny. Ľahko stráviteľná a prírodná receptúra. OCEAN DOG Adult Mini Herring & Orange 2,5 kg je určené pre plemená s bežnou pohybovou aktivitou.

N&D OCEAN DOG Adult M/L Codfish&Pumpkin & Orange 2,5 kg
22,80 €

Superprémiové krmivo pre stredné a veľké dospelé psy. Hypoalergénne a grainfree zloženie. Obsahuje tresku aj vyvážený mix ovocia a zeleniny. Ľahko stráviteľná a prírodná receptúra. OCEAN DOG Adult M/L Codfish&Pumpkin & Orange 1,5 kg je určené pre plemená s bežnou pohybovou aktivitou.

N&D GF DOG Adult Mini Boar & Apple 7 kg
55 €

Krmivo v superprémiovej kvalite vhodnej pre dospelých psov menších plemien. Zmes z mäsa diviaka, sladkých zemiakov, kurčaťa a ďalších surovín. GF DOG Adult Mini Boar & Apple 7 kg neobsahuje žiadne obilniny. Je ľahko stráviteľné vďaka nízkemu glykemickému indexu a nízkemu obsahu tukov. Vyrobené šetrnou metódou, zachovávajúcou potrebné živiny.