NATURECA Sušené mäsové pláty ryba 100 g
3,99 € 3,79 €

Rybie pláty obsahujú Omega 3 nenasýtené mastné kyseliny i ďalšie rybie oleje, ktoré podporujú zdravú srsť aj kožu, pružnosť kĺbov i chrupavky.

NATURECA Sušené hovädzie hrtany 250 g
3,49 € 3,35 €

Sušený hovädzí hrtan, alebo inak hovädzia trachea je zdravá a chutná pochúťka pre psa, ktorý obsahuje vysoký podiel prírodného kolagénu a elastínu.

NATURECA Hovädzie kopýtka plnené ovčím tukom 3 ks
5,25 € 4,95 €

Vášho psíka zabaví na dlhú dobu. Žuvanie podporuje starostlivosť o chrup, jeho čistenie a zabraňuje tvorbe zubného povlaku. Navyše posilňuje žuvacie svaly a napomáha pri výmene zubov u šteniatok.

NATURECA Sušená morská treska 200 g
8,99 € 8,29 €

Sušená morská treska (Blue Wittling) z čeľade treskovitých zo Severného mora je veľmi chutná maškrta a zdravý doplnok jedálnička všetkých psov a mačiek.

NATURECA Sušený morský jazyk 200 g
9,49 € 7,85 €

Prírodná sušená ryba Jazyk obecný (Solea solea) z radu platýsov zo Severného mora je veľmi chutná maškrta a zdravý doplnok jedálnička všetkých psov a mačiek.

NATURECA Treska rolky 3 ks
3,75 € 3,35 €

Treska rolka slúži ako dentálna tyčinka na čistenie zubov, zabraňuje tvorbe zubného povlaku, precvičuje žuvacie svaly psa a je vhodná pre všetky plemená psov všetkých vekových kategórii, aj pre šteniatka.

NATURECA Sušené šproty 150 g
5,99 € 5,39 €

Novinka

Šproty posilňujú žuvacie svaly a dodávajú do organizmu psa aj mačky cenné a dôležité omega 3 a 6 mastné kyseliny, rovnako ako minerály a bielkoviny.

NATURECA Chondromix natural dog 1000 ml
23,49 € 22,49 €

Napomáha pri spevňovaní kĺbov a chrupavky a je nepostrádateľným zdrojom energie potrebnej pre metabolizmus psa, zlepšuje kvalitu pokožky a srsti a tiež napomáha tráveniu.

NATURECA Chondromix natural dog 500 ml
12,50 € 11,99 €

CHONDROMIX NATURAL DOG ​​ je vhodný pre dlhodobé užívanie, pôsobí ako prevencia proti problémom pohybového aparátu psa. Napomáha aj pri krívaní alebo iných pohybových ťažkostiach.

NATURECA Bonbóny z ovčieho tuku s lososom Mini 250 g
7,35 € 6,99 €

Novinka

Originálne bonbóny z ovčieho tuku s lososovým olejom sú prírodným produktom podporujúcim odolnosť organizmu, kvalitu pokožky a srsti, napomáhajú trávenie a priaznivo pôsobí na činnosť srdca a kardiovaskulárneho systému.

NATURECA Bonbóny z ovčieho tuku s lososom Maxi 250g
7,35 € 6,99 €

Novinka

Originálne bonbóny z ovčieho tuku s lososovým olejom sú prírodným produktom podporujúcim odolnosť organizmu, kvalitu pokožky a srsti, napomáhajú trávenie a priaznivo pôsobí na činnosť srdca a kardiovaskulárneho systému.