NATURE LAND Brunch mrkvové hranolky 4x300 g
12,60 €

Bezobilná desiata v tvare hranoliek pre králiky a iné menšie hlodavce. Výrazný zdroj vitamínu A a prírodných antioxidantov. Prírodné látky v chutnom prevedení. NATURE LAND Brunch mrkvové hranolky 4×300 g neobsahujú zrniny a hodia sa tak aj pre morčatá a ďalšie drobné hlodavce.

NATURE LAND Miska Nibble plnená bylinkami drevená 2x120 g
11,10 €

Doplnkové krmivo vo forme drevenej misky, ktoré je určené nielen pre králiky. Účinne pomáha pri obrusovaní zubov. Obsahuje dreviny, sušené proso, petržlen. Prírodné látky vo výživnom prevedení. NATURE LAND Miska Nibble plnená bylinkami drevená 2×120 g možno naďalej používať aj pre ďalšie krmivá.

NATURE LAND Bylinky Botanical so zeleninou 4x125 g
9,40 €

Bezobilný doplnok stravy hlodavcov. Sušené seno, kvety nechtíka lekárskeho, mrkvu a hrachové vločky. NATURE LAND Bylinky Botanical so zeleninou prospievajú zdravému tráveniu hlodavcov. Kombinácia sušenej zeleniny a bylín je skvelým zdrojom vitamínov a antioxidantov. Sušené šetrnou metódou pre zachovanie živín a minerálov.

NATURE LAND Pochúťka Nibble valec dva druhy zeleniny 2x160 g
11,90 €

Drevená hračka a hryzátko v jednom. Obsahuje zmes z dvoch druhov zeleniny – sušenej mrkvy a petržlenu. NATURE LAND pochúťka Nibble má dva háčiky a je možné ju zavesiť v klietke. Je vhodná pre väčšie typy hlodavcov (králiky). Umožňuje zvieraťu pravidelne obrusovať zuby a starať o chrup.

NATURE LAND Brunch sušienky s jablkami a banánmi 4x120 g
11 €

Bezobilná desiata vo forme sušienok pre králiky a iné menšie hlodavce. Obsiahnuté ovocie aj zelenina je sušené šetrným spôsobom pre zachovanie živín. NATURE LAND Brunch sušienky s jablkami a banánmi 4×120 g neobsahujú zrniny a hodia sa tak aj pre morčatá a ďalšie drobné hlodavce.

NATURE LAND Complete pre morčatá MONO 1,7 kg
8,60 € 8,10 €

Superprémiové kompletné krmivo pre morčatá. Obsahuje veľké množstvo živín, vitamínov a minerálov. Obsahuje vysoký podiel vitamínu C, ktorý je pre morčatá nevyhnutný. NATURE LAND Complete pre morčatá MONO 1,7 kg s veľkým množstvom bylín, prebiotík a prírodných antioxidantov podporuje obranyschopnosť a imunitu organizmu.

NATURE LAND Domček Living zo sena S 4x
14,20 €

Doplnkové krmivo v tvare domčeka, ktoré zároveň slúži ako úkryt. Účinne pomáha pri obrusovaní zubov. Prírodné látky vo výživnom prevedení. NATURE LAND Domček Living zo sena S 4× je určený pre menšie druhy hlodavcov, ako sú škrečky, pieskomily alebo myši.

NATURE LAND Brunch srdiečka s červenou repou 6x150 g
11,70 €

Bezobilná desiata v tvare srdiečok pre králiky a iné menšie hlodavce. Červené zafarbenie je dané, vďaka pridanej repe. Prírodné látky v chutnom prevedení. NATURE LAND Brunch srdiečka s červenou repou 6×150 g neobsahujú zrniny a hodia sa tak aj pre morčatá, činčily a ďalšie drobné hlodavce.

NATURE LAND Kameň Nibble Himalájska soľ 8x80 g
22 €

Minerálne doplnkové krmivo pre králiky, osmaky, morčatá. Pomáha zvieratám remineralizovať organizmus. NATURE LAND Kameň Nibble Himalájska soľ 8×80 g je vhodná pre väčšinu hlodavcov a podporuje správne fungovanie organizmu u týchto drobných maznáčikov.

NATURE LAND Kameň Nibble minerálny s kvetmi 4x100 g
14,20 €

Doplnkové krmivo pre králiky a iné menšie hlodavce. Pomáha zvieratám v podpore správneho zažívania. Antioxidačné účinky a vysoká chutnosť. NATURE LAND Kameň Nibble Himalájska soľ 8×80 g je vhodná pre väčšinu hlodavcov a podporuje správne fungovanie organizmu u týchto drobných maznáčikov.

NATURE LAND Miska Nibble plnená ovocím drevená 2x120 g
11,10 €

Doplnkové krmivo vo forme drevenej misky, ktoré je určené nielen pre králiky. Účinne pomáha pri obrusovaní zubov. Obsahuje dreviny, sušenú repu či marhule. Prírodné látky vo výživnom prevedení. NATURE LAND Miska Nibble plnená ovocím drevená 2×120 g možno naďalej používať aj pre ďalšie krmivá.

NATURE LAND Botanical vetvičky z liesky 4x50 g
9,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Zmes sušených vetvičiek a listov. Neobsahuje obilniny. Jedná sa o krmivo a obrušovadlo zubov v jednom. NATURE LAND Botanical vetvičky pochádzajú z liesky, ktorá je prirodzeným zdrojom antioxidantov. Vhodné pre všetky typy bežne chovaných hlodavcov. Napomáha k zdravému tráveniu.

NATURE LAND Brunch petržlenové hranolky 4x300 g
12,60 €

Bezobilná desiata v tvare hranoliek pre králiky a iné menšie hlodavce. Výrazný zdroj vitamínov A, B, C a prírodných antioxidantov. Prírodné látky v chutnom prevedení. NATURE LAND Brunch petržlenové hranolky 4×300 g neobsahujú zrniny a hodia sa tak aj pre morčatá a ďalšie drobné hlodavce.

NATURE LAND Brunch srdiečka mix 6x150 g
11,70 €

Bezobilná desiata v tvare srdiečok pre králiky a iné menšie hlodavce. Nevšedné zafarbenie je dané, vďaka pridanej repe, mrkve. Prírodné látky v chutnom prevedení. NATURE LAND Brunch srdiečka mix 6×150 g neobsahujú zrniny a hodí sa tak aj pre morčatá, činčily a ďalšie drobné hlodavce.

NATURE LAND Brunch srdiečka s mrkvou 6x150 g
11,70 €

Bezobilná desiata v tvare srdiečok pre králiky a iné menšie hlodavce. Oranžové zafarbenie je dané, vďaka pridanej mrkve. Prírodné látky v chutnom prevedení. NATURE LAND Brunch srdiečka s mrkvou 6×150 g neobsahujú zrniny a hodia sa tak aj pre morčatá, činčily a ďalšie drobné hlodavce.

NATURE LAND Brunch sušienky s mrkvou a paštrnákom 4x120 g
11 €

Bezobilná desiata vo forme sušienok pre králiky a iné menšie hlodavce. Obsiahnutá zelenina je sušená šetrným spôsobom pre zachovanie živín. NATURE LAND Brunch sušienky s mrkvou a paštrnákom 4×120 g neobsahujú zrniny a hodia sa tak aj pre morčatá a ďalšie drobné hlodavce.

NATURE LAND Complete pre pieskomily 4 x 300 g
9,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Superprémiové kompletné krmivo pre pieskomily. Obsahuje veľké množstvo živín, vitamínov a minerálov. Zdroj živočíšne bielkoviny. Bez pridaného cukru. NATURE LAND Complete pre pieskomily 4 × 300 g s veľkým množstvom obilnín a zeleniny podporuje obranyschopnosť a imunitu organizmu.

NATURE LAND Pochúťka Nibble valec s bylinkami 2x120 g
10,30 €

Hryzátko a hračka v jednom. Drevený valec naplnený zmesou z bylín. Obsahuje petržlen, lístky ruže, kukuričné vločky, proso, kvety nechtíka lekárskeho a škrob. Je vybavený dvoma háčikmi na zavesenie. Prírodný vzhľad imituje prirodzené prostredie hlodavca.

NATURE LAND Tunel Living s kvietkami S 4x
14,10 €

Doplnkové krmivo v tvare tunela, ktoré je určené nielen pre škrečky. Účinne pomáha pri obrusovaní zubov. Obsahuje okvetné lístky z ruže a nechtíka lekárskeho. Prírodné látky vo výživnom prevedení. NATURE LAND Tunel Living s kvietkami S 4× je chutnou potravou a zároveň i hračkou aj pre menšie druhy hlodavcov.

NATURE LAND Tunel Nibble zo sena plnený mrkvou 6x125 g
23,60 €

Doplnkové krmivo v tvare tunela, ktoré je určené nielen pre králiky. Účinne pomáha k obrusovaniu zubov. Má vysoký podiel vláknin. Prírodné látky vo výživnom prevedení. NATURE LAND Tunel Nibble je chutnou potravou a zároveň i hračkou aj pre menšie druhy hlodavcov.

NATURE LAND Tunel Nibble zo sena plnený ovocím 6x125 g
23,60 €

Doplnkové krmivo v tvare tunela, ktoré je určené nielen pre králiky. Účinne pomáha k obrusovaniu zubov. Má vysoký podiel vláknin. Prírodné látky vo výživnom prevedení. NATURE LAND Tunel Nibble zo sena plnený ovocím 6×125 g je chutnou potravou a zároveň i hračkou aj pre menšie druhy hlodavcov.

NATURE LAND Valec Nibble s mrkvou drevený 2x150 g
11,90 €

Doplnkové krmivo v tvare valca, ktoré je určené nielen pre králiky. Účinne pomáha pri obrusovaní zubov. Obsahuje dreviny, sušenú mrkva, proso, škrob. Prírodné látky vo výživnom prevedení. NATURE LAND Valec Nibble s mrkvou drevený 2×150 g je chutnou potravou a zároveň i hračkou aj pre väčšie druhy hlodavcov.

NATURE LAND Botanical stredomorská zelenina 4x150 g
12,10 €

Doplnkové krmivo, vhodné pre všetky typy bežne chovaných hlodavcov. Sušená stredomorská zelenina, pozostávajúce zo zmesi mrkvy, paštrnáku, červenej repy, cukety a tekvice. NATURE LAND Botanical prispieva k zdravému tráveniu zvierat. Konzervované šetrnou metódou, zachovávajúce potrebné živiny. Vysoký obsah vitamínov A, C a E.

NATURE LAND Brunch sušienky s púpavou a petržlenom 4x120 g
11 €

Bezobilná desiata vo forme sušienok pre králiky a iné menšie hlodavce. Obsiahnuté bylinky i zelenina sú sušené šetrným spôsobom pre zachovanie živín. NATURE LAND Brunch sušienky s púpavou a petržlenom 4×120 g neobsahujú zrniny a hodia sa tak aj pre morčatá a ďalšie drobné hlodavce.

NATURE LAND Complete pre králiky a zakrpatené králiky MONO 2 x 900 g-33%
10,10 € 6,70 €

Superprémiové kompletné krmivo pre králiky a zakrpatené králiky. Obsahuje veľké množstvo živín, vitamínov a minerálov. Podpora správnej funkcie tráviaceho traktu a imunitného systému. NATURE LAND Complete pre králiky a zakrpatené králiky MONO 2 × 900 g s veľkým množstvom bylín a zeleniny podporuje obranyschopnosť a imunitu organizmu.

NATURE LAND Botanical ovocný šalát 4x200 g
10,30 €

Zmes sušenej zeleniny a obilnín. Určené pre drobné druhy hlodavcov. NATURE LAND Botanical ovocný šalát je veľmi rozmanitou zmesou, pozostávajúce zo sušených banánov, ananásu, repy, karobu, kokosu a ďalších ingrediencií. Krmivo podporuje zdravé zažívanie u zvierat. Vysoký obsah olejov, tukov a proteínov dodá hlodavcovi potrebnú energiu.

NATURE LAND Bylinky Botanical s modrými kvetmi 4x100 g
10,30 €

Doplnkové bezobilné krmivo pre hlodavce. Sušená zmes z horských bylín NATURE LAND bylinky Botanical sú doplnené o liečivé rastliny (skorocel a nevädza). Posilňuje metabolizmus zvierat a napomáha regenerácii organizmu po rôznych typoch ochorení. Podporuje správnu funkciu zažívania. Sušené šetrnou metódou k zachovaniu živín.

NATURE LAND Bylinky Botanical so žltými kvetmi 4x100 g-32%
9,20 € 6,20 €

Doplnkové krmivo pre králiky, morčatá a menšie hlodavce. Obsahuje vysoké zastúpenie prírodných antioxidantov. Zloženie z nechtíka lekárskeho, púpavy a sena. NATURE LAND Bylinky Botanical so žltými kvetmi 4×100 g podporujú celkový metabolizmus a správnu funkciu zažívania.

NATURE LAND Complete pre myši a potkany 2 x 700 g
9,50 €

Superprémiové kompletné krmivo pre myši a potkany. Obsahuje veľké množstvo živín, vitamínov a minerálov. Podpora správnej funkcie dýchacích ciest. NATURE LAND Complete pre myši a potkany 2 × 700 g s veľkým množstvom obilnín a zeleniny podporuje obranyschopnosť a imunitu organizmu.

NATURE LAND Tyčinky Brunch s mrkvou 4x2 ks-33%
9,20 € 6,10 €

Doplnkové krmivo v tvare tyčiniek určené nielen pre králiky. Bezobilné Zložením pre menšie hlodavce. Prírodné látky v chutnom prevedení. NATURE LAND Tyčinky Brunch s mrkvou 4×2 ks neobsahujú zrniny a hodia sa tak aj pre morčatá, činčily Bez umelých farbív a s vysokou mierou antioxidantov.

NATURE LAND Brunch hráškové krúžky 8x100 g
13,70 €

Bezobilná desiata v tvare krúžkov pre králiky a iné menšie hlodavce. Jednozložkový obsah zo 100% hrachu. Prírodné látky v chutnom prevedení. NATURE LAND Brunch hráškové krúžky 8×100 g neobsahujú zrniny a hodia sa tak aj pre morčatá a ďalšie drobné hlodavce.

NATURE LAND Complete pre králiky a zakrslé králiky 4x600 g
17,30 €

Superprémiové kompletné krmivo pre králiky a zakrslé králiky. Potrebné množstvo vitamínov a minerálov. Bez obilnín, farbív a konzervantov. Pozitívny vplyv na trávenie. NATURE LAND Complete pre králiky a zakrslé králiky 4×600 g s veľkým množstvom zeleniny a byliniek podporuje obranyschopnosť a imunitu organizmu.

NATURE LAND Complete pre morčatá 4 x 600 g
17,20 €

Superprémiové kompletné krmivo pre morčatá. Potrebné množstvo vitamínov a minerálov. Zdroj s vysokým podielom vitamínu C. Pomoc zažívacej funkcie. NATURE LAND Complete pre morčatá 4 × 600 g s veľkým množstvom obilnín a zeleniny podporuje obranyschopnosť a imunitu organizmu.

NATURE LAND Complete pre morčatá MONO 2 x 900 g-30%
9,60 € 6,70 €

Superprémiové kompletné krmivo pre morčatá. Obsahuje veľké množstvo živín, vitamínov a minerálov. Obsahuje vysoký podiel vitamínu C, ktorý je pre morčatá nevyhnutný. NATURE LAND Complete pre morčatá MONO 2 × 900 g s veľkým množstvom bylín, prebiotík a prírodných antioxidantov podporuje obranyschopnosť a imunitu organizmu.

NATURE LAND Complete pre škrečky 4 x 300 g
9,40 €

Superprémiové kompletné krmivo pre škrečky. Vyvážené množstvo vitamínov a minerálov. Zdroj živočíšnej bielkoviny. Vyvážený pomer všetkých živín. NATURE LAND Complete pre škrečky 4 × 300 g s veľkým množstvom obilnín a zeleniny podporuje obranyschopnosť a imunitu organizmu.

NATURE LAND Complete pre zakrpatené škrečky 4 x 300 g
10,30 €

Superprémiové kompletné krmivo pre zakrpatené škrečky. Obsahuje veľké množstvo živín, vitamínov a minerálov. Zdroj živočíšne bielkoviny. Bez pridaného cukru. NATURE LAND Complete pre zakrpatené škrečky 4 × 300 g s veľkým množstvom obilnín a zeleniny podporuje obranyschopnosť a imunitu organizmu.

NATURE LAND Seno Hay bloky s púpavou 4x600 g-33%
12,30 € 8,20 €

Doplnkové krmivo pre králiky a iné hlodavce. Seno, zlisované špeciálnou technológiou do blokov. NATURE LAND Hay predstavuje zmes lúčnych bylín, pochádzajúcich z podhoria Álp. Obohatená o púpavy. Vysoký obsah vlákniny a proteínov. Zdroj vitamínov A, C, D. Napomáha zdravému zažívaniu zvierat a pravidelnému obrusovaniu ich zubov.

NATURE LAND Tyčinky Brunch kvety 4x2 ks
10,30 €

Doplnkové krmivo v tvare tyčiniek určené nielen pre králiky. Bezobilné zloženie aj pre menšie hlodavce. Prírodné látky v chutnom prevedení. NATURE LAND Tyčinky Brunch kvety 4×2 ks neobsahujú zrniny a hodia sa tak aj pre morčatá, činčily Bez umelých farbív a s vysokou mierou antioxidantov.

NATURE LAND Tyčinky Brunch s paštrnákom 4x2 ks-32%
9,20 € 6,20 €

Doplnkové krmivo v tvare tyčiniek určené nielen pre králiky. Bezobilné zloženie aj pre menšie hlodavce. Prírodné látky v chutnom prevedení. NATURE LAND Tyčinky Brunch s paštrnákom 4×2 ks neobsahujú zrniny a hodia sa tak aj pre morčatá, činčily Bez umelých farbív a s vysokou mierou antioxidantov.