Nanolab Respirátor FFP2 (NANO) - Česká výroba-29%
12 € 8,50 € 2,83 €/ks

Novinka

Nanovlákenný opakovane použiteľný respirátor / respirátor FFP2. Nanovlákenná membrána poskytuje vyššiu mieru ochrany užívateľa pred chorobou COVID-19.

Nanolab Jemný prací gél na šatky a rúška BAMBOO Gold 300ml
9,70 € 8,40 €

Akcia

BAMBOO GOLD jemný prací gél 300ml: je určený výhradne pre ručné pranie nanošátků a bavlnených rúšok. Vďaka svojmu zloženiu účinne odstraňuje bežné zašpinenie aj nebezpečné vírusy a baktérie. Nepoškodzuje štruktúru nanovlákna a jej nechcené zanesenia. Vhodné pre každodenné pranie.

Nanolab Bezpečnosť do vrecka v dizajnovej fľaštičke-50%
6 € 3 €

Akcia

Dezinfekčný sprej v 10ml fľaštičke je ideálny na cesty, obzvlášť, keď si po dlhšiu dobu nemôžete umyť ruky vodou a mydlom. Sprej jednoducho uložíte do kabelky alebo do vrecka a vyberiete vždy, keď bude treba.

Nanolab F*CK COVID vrecková dezinfekcia v spreji black edícia-50%
6 € 3 €

Akcia

Dezinfekčný sprej v 10ml fľaštičke je ideálny na cesty, obzvlášť, keď si po dlhšiu dobu nemôžete umyť ruky vodou a mydlom. Sprej jednoducho uložíte do kabelky alebo do vrecka a möžete jej vybrať vždy, keď bude treba. Vhodné je také pribaliť jej do aktovky vášmu malému školákovi.

Nanolab Dezinfekčný sprej NANO+ Silver 500 ml-27%
9 € 6,50 €

Novinka

NANO+ Silver SPREJ je vysoko účinný dezinfekčný a pritom jemný prípravok osobnej hygieny. Ničí až 99,9 % nežiadúcich vírusov a baktérií. Navyše obsahuje vonnú esenciu, takže zanecháva príjemnú vôňu.