Nania FERRARI COSMO SP CORSA ISOFIX
129,13 € 127 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitná a štýlová autosedačka Nania Cosmo Isofix je určená pre deti od 9 do 18 kg a je vybavená aretačným systémom ISOFIX ktorý zaručuje ešte väčšiu bezpečnosť dieťaťa pri jazde autom.

Nania Dream LX Bonjour

Nania Dream LX Bonjour

Hodnotenie: 5
25,58 € 23,70 €

Pohodlný sedák Bonjourzosilnené polstrovanie a pohodlné ručné opierky. Zaisťuje tak komfort dieťaťa aj na dlhších cestách. Do auta sa sedák upevňuje pomocou trojbodového pásu automobilu, ktorý zároveň slúži aj k pripútaniu dieťaťa.

Nania Beone London Grey 2020
56,70 €

Autosedačku Beone London Grey od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou centrálneho 3-bodového pásu. Ochranné vankúšiky a pohodlné polstrovanie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je veľmi priestranná a vďaka novorodeneckej vložke môže voziť aj tých najmenších cestujúcich.

Nania Dream Premium

Nania Dream Premium

Hodnotenie: 4,5
24,58 € 22,70 €

Podsedák Premium značky NANIA s príjemným detským motívom a polstrovanými ručnými opierkami je určený pre deti s hmotnosťou 15 – 36 kg. Vďaka svojej pohodlnosti zabezpečí dieťaťu príjemný pocit z jazdy.

Nania Topo CF Access

Nania Topo CF Access

Hodnotenie: 4,5
14,97 € 13,50 €

Nania Topo CF Access podsedák, ktorý umožní obvzlášť starším deťom pohodlne cestovať. Má príjemne zvýšené ručné opierky, pre ešte väčšie pohodlie. Upevnenie pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu, inštalácia po smere jazdy.

Nania BeLine SP Luxe

Nania BeLine SP Luxe

Hodnotenie: 4,5
64,90 €

Detská autosedačka BeLine SP Luxe od značky Nania je určená pre deti od 2 do 12 rokov (9 až 36 kg). Autosedačka je anatomicky tvarovaná so zosilnenou chrbtovou opierkou a okrem 5bodových nastaviteľných bezpečnostných pásov s chráničmi je vybavená bočným ochranným systémom SIDE PROTECT.

Nania Maxim Access

Nania Maxim Access

Hodnotenie: 4,6
64 € 58,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Nania Maxim Access je krásna a moderná autosedačka maximálne bezpečná pre dieťa počas jazdy. Je určená pre deti od narodenia do 18 kg. Disponuje bočným ochranným systémom side protect.

Nania Beline SP Minnie Mouse
60,42 € 55,90 €

Nania Beline SP autosedačka v modernom dizajne Minnie Mouse je určená pre deti 9–36kg (kategória I + II + III). Výškovo nastaviteľný 5-bodový bezpečnostný pás. Bezpečnosť zaistí masívny skelet, silné polstrovanie a ochranné vankúšiky.

Nania BeLine SP Skyline

Nania BeLine SP Skyline

Hodnotenie: 4,6
56,73 € 52,20 €

Nania Beline SP Skyline s bočnou ochranou a s možnosťou nastavenia polohy pásu podľa výšky dieťaťa. 5-bodový bezpečnostný pás sa používa do 15 kg, Odobratím chrbtovej časti získate podsedák pre deti 15–36kg.

Nania Topo SP Paw

Nania Topo SP Paw

Hodnotenie: 4,5
20 € 15,70 €

Anatomicky tvarovaný, pohodlný podsedák so silným polstrovaním zaručuje všetok komfort pri cestovaní pre deti od 15 do 36 kíl. Podsedák má snímateľný prací poťah.

Nania Migo Saturn Isofix Premium
229,74 € 209,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Nania Saturn Isofix Premium je určená pre deti od 9 do 18 kg. Autosedačka je dodávaná s novou solárnou základňou Isofix, ktorú možno otáčať. Vďaka nej je pohodlnejšie vkladať a vyberať dieťa do autosedačky.

Nania BEFIX PRINCESS FIRST 2020
57 €

Hurá s mamičkou a oteckom na výlety za najväčšieho bezpečia v aute vďaka autosedačke Nania BEFIX PRINCESS FIRST 2020 s motívom spanilých princezien, ergonomickou konštrukciou, uchytením pomocou 3-bodového pásu, vnútorným vankúšikom a polohovateľnou opierkou hlavy. Autosedačku je možné používať aj ako podsedák a hodí sa pre deti vo váhovej skupine 15 až 36 kg.

Nania DREAM MINNIE MOUSE LX 2020
27,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezpečnú jazdu autom a pohodlné posedeníčko bez boľavej zadnice zaistí praktický autosedák Nania DREAM MINNIE MOUSE LX 2020 s anatomickým tvarovaním, hrubým polstrovaním a vyvýšenými vystuženými opierkami rúk. Jeho snímateľný a prateľný poťah zdobí potlač roztomilej myšky Minnie, pre ktorý si ho deti veľmi obľúbia.

Nania BEONE SP MINNIE BABY LUXE 2020
71,20 €

Autosedačku Beone Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou 3-bodového pásu. Ochranný systém bočných vankúšikov a pohodlné polstrovanie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a vďaka redukčnej novorodeneckej vložke môže voziť aj tých najmenších cestujúcich.

Nania BeFix SP Skyline

Nania BeFix SP Skyline

Hodnotenie: 4,3
43,97 € 40,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačka Nania BeFix SP Skyline zaručuje vďaka silnému polstrovaniu, výškovo nastaviteľnej opierke hlavy a príjemnej ručnej opierke pohodlné cestovanie aj počas dlhých ciest.

Nania R-WAY EASYFIX MINNIE MOUSE LX 2020
123,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Zaistí správnu ochranu dieťaťa pri ceste automobilom a ponúkne mu dokonalú pohodu pri sedení – moderná silne polstrovaná autosedačka Nania R-WAY EASYFIX MINNIE MOUSE LX 2020 je určená malým cestovateľom a cestovatelkám vo váhovej kategórii 15 až 36 kg a upevňuje sa systémom ISOFIX. Jej prateľný poťah zdobí roztomilá myška Minnie.

Nania Befix SP Access

Nania Befix SP Access

Hodnotenie: 4
40,12 € 36,40 €

Nania Befix SP Access je určená pre deti od 15 do 36 kg zaručuje vďaka silnému čalúneniu a výškovo nastaviteľnej opierke hlavy pohodlné cestovanie aj pri dlhých cestách. Autosedačka sa upevňuje pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu.

Nania Cosmo SP LX

Nania Cosmo SP LX

Hodnotenie: 4,7
85,39 € 77,80 €

Nania Cosmo SP LX je určená pre deti od narodenia do 18 kg. Medzi prednosti autosedačky patrí systém bočnej ochrany SIDE PROTECT, odnímateľný a prateľný poťah, inštalácia po i proti smeru jazdy a upevnenie 3-bodovým pásom.

Nania COSMO CARS LUXE 2020
111 €

Autosedačku Cosmo Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou 3-bodového pásu. Systém bočnej ochrany a pohodlné polstrovanie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a vďaka redukčnej novorodeneckej vložke môže voziť aj tých najmenších cestujúcich.

Nania DREAM EASYFIX FROZEN LUXE 2020
54,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezpečnú jazdu autom a pohodlné sedenie bez boľavej zadnice zaistí praktická autosedačka Nania DREAM EASYFIX FROZEN LUXE 2020 s ISOFIX upevnením, anatomickým tvarovaním, silným polstrovaním a vyvýšenými polstrovanými opierkami rúk. Jej snímateľný a prateľný poťah má potlač Frozen princezien Anny a Elsy, ktorý sa bude deťom veľmi páčiť.

Nania DREAM EASYFIX SPIDERMAN BLACK 2020
54,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezpečnú jazdu autom a pohodlné posedenie bez boľavého zadočka zaistí praktická autosedačka Nania DREAM EASYFIX SPIDERMAN BLACK 2020 s ISOFIX upevnením, anatomickým tvarovaním, hrubým polstrovaním a vyvýšenými polstrovanými opierkami rúk. Jeho odnímateľný a prateľný poťah má potlač odvážneho Spidermana, pre ktorý sa bude deťom páčiť.

Nania R-WAY ISOFIX BLUE LUXE 2020
105,20 €

Detská autosedačka R-WAY ISOFIX BLUE LUXE od francúzskej značky Nania má výškovo nastaviteľnú opierku hlavy a pohodlné polstrovanie, čo zaistí nielen bezpečie počas jazdy, ale aj dostatočný komfort pre vaše dieťa. Dizajn autosedačky je navrhnutý ako pre dievčatá, tak i chlapcov. Jednoduchá inštalácia vo vašom automobile pomocou Isofix.

Nania Befix SP Luxe

Nania Befix SP Luxe

Hodnotenie: 4,5
48,15 € 43,80 €

Nania Befix SP Luxe je určená pre deti od 15 do 36 kg. Zaručuje vďaka silnému čalúneniu a výškovo nastaviteľnej opierke hlavy pohodlné cestovanie aj pri dlhých cestách. Skvelá možnosť využitia samostatného podsedáku.

Nania R-Way Easyflex Tech

Nania R-Way Easyflex Tech

Hodnotenie: 4,4
64,91 € 59,20 €

Nania R-Way Easyflex Tech je autosedačka vhodná pre deti od 15 do 36 kg. Mäkké polstrovanie a nastaviteľná opierka poskytuje dieťaťu komfort na dlhších cestách. Upevňuje sa pomocou systému EASYFLEX.

Nania Revo Access

Nania Revo Access

Hodnotenie: 4,5
123,67 € 112,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nania Revo Access je určená pre deti od narodenia do 18 kg. Autosedačka sa inštaluje pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu a vďaka možnosti otočenia o 360° sa do nej dieťatko ľahko usadzuje a vyberá.

Nania I-MAX CARS LUXE 2020
94,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačku I-Max Cars Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu. Systém bočnej ochrany a pohodlné čalúnenie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a vďaka regulovateľnej opierke hlavy môže voziť malých cestujúcich od 9 až do 36 kg.

Nania BELINE SP Paw

Nania BELINE SP Paw

Hodnotenie: 3,8
62,62 € 55,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačka BELINE SP Paw umožňuje nastavenie polohy pásu podľa výšky dieťaťa a odňatie chrbtovej opierky. Tým sa získa podsedák pre staršie dieťa a túto autosedačku tak môžete používať naozaj dlho.

Nania DREAM EASYFIX

Nania DREAM EASYFIX

Hodnotenie: 3,3
45,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezpečnú jazdu autom a pohodlné posedenie bez boľavé zadočka zaistí praktická autosedačka Nania DREAM EASYFIX s ISOFIX upevnením, anatomickým tvarovaním, silným polstrovaním a vyvýšenými polstrovanými opierkami rúk. Jeho odnímateľný a prateľný poťah je v decentnom prevedení, vďaka ktorému vyzerá podsedák elegantne a vkusne.

Nania BeLine SP Luxe

Nania BeLine SP Luxe

Hodnotenie: 4,7
64,11 € 58,40 €

Nania BeLine SP Luxe kvalitná a štýlová autosedačka, ktorá je určená pre deti od 9 do 36 kg. Ponúka anatomicky tvarované sedadlo i opierku a komfortný poťah. Medzi ďalšie prednosti patrí systém side protect a polohovateľná opierka hlavy.

Nania TOPO EASYFIX CARS 2020
40,70 €

Detský sedák TOPO EASYFIX od značky Nania sa jednoducho inštaluje pomocou Isofix systému a následného pripútania pásom pre ešte väčšiu bezpečnosť. Silné čalúnenie s motívom rozprávky Cars a príjemné ručné opierky prispejú k pohodliu aj počas dlhších ciest.

Nania Befix SP Luxe Cars

Nania Befix SP Luxe Cars

Hodnotenie: 4,8
57,76 € 52,80 €

Nania Befix SP Luxe s motívom filmu Cars je určená pre deti od 15 do 36 kg. Zaručuje vďaka silnému čalúneniu a výškovo nastaviteľnej opierke hlavy pohodlné cestovanie aj pri dlhých cestách. Skvelá možnosť využitia samostatného podsedáku.

Nania Topo CF Skyline

Nania Topo CF Skyline

Hodnotenie: 4,7
15,81 € 14,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Nania Topo CF Skyline podsedák pre deti 15–36 kg je anatomicky tvarovaný, s príjemnými ručnými opierkami. Zaručuje pohodlné sedenie aj počas dlhého cestovania.

Nania TOPO EASYFIX MINNIE STAR STRIPES 2020
39,50 €

Pohodlný podsedák TOPO EASYFIX MINNIE STAR STRIPES od francúzskej značky Nania má zosilnené polstrovanie, ktoré zaručí pohodlie vašim deťom aj počas dlhších ciest. Motív obľúbenej myšky Minnie si iste nájde zaľúbenie u vašich dievčat. Podsedák sa pripútava pomocou Isofixu a dieťa následne pripútate trojbodovým bezpečnostným pásom automobilu.

Nania Befix SP Paw Patrol

Nania Befix SP Paw Patrol

Hodnotenie: 4,5
52,44 € 47,70 €

Nania Befix SP Paw Patrol je určená pre deti od 15 do 36 kg a ponúkame ju, ako v dievčenskej, tak v chlapčenskej verzii. Zaručuje vďaka silnému čalúneniu a výškovo nastaviteľnej opierke hlavy pohodlné cestovanie aj pri dlhých cestách.

Nania RACER SPIDERMAN 2020
69,10 €

Autosedačka Racer od francúzskej značky Nania je pohodlná pri dlhých cestách vďaka silnému polstrovaniu a anatomicky tvarovanej opierke hlavy. Autosedačku si obľúbi každý fanúšik postavy Spidermana, ktorý je potlačený po celom polstrovaní sedačky.

Nania Cosmo SP, Cars

Nania Cosmo SP, Cars

Hodnotenie: 4,3
95,19 € 87,90 €

Pohodlná autosedačka Cosmo SP s obľúbeným dizajnom Cars má chrbtovú opierku, ktorú možno polohovať do 3 pozícií. Vďaka ergonomicky tvarovanému skeletu a silnému polstrovaniu je zaručený komfort dieťaťa.

Nania BeFix SP 15-36 kg

Nania BeFix SP 15-36 kg

Hodnotenie: 4,5
41,90 €

Autosedačka kategorie 2/3 (15–36kg) splňující veškerá bezpečnostní kritéria. Autosedačka Befix SP zaručuje díky silnému polstrování a výškově nastavitelné opěrce hlavy pohodlné cestování. Ochranné polštářky zmírňují boční náraz. Odnímatelný podsedák.

Nania Dream Luxe Frozen

Nania Dream Luxe Frozen

Hodnotenie: 4,8
23,99 € 21,50 €

Nania Dream Luxe Frozen je pohodlný, anatomicky tvarovaný sedák určený pre väčšie deti. Má príjemne zvýšené ručné opierky, pre ešte väčšie pohodlie.

Nania BELINE SP LUXE GREY 2020
69,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačku Beline Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu. Systém bočnej ochrany a pohodlné polstrovanie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a vďaka regulovateľnej opierke hlavy môže voziť malých cestujúcich od 9 až do 36 kg.

Nania TOPO EASYFIX MICKEY STAR STRIPES 2020
39,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlný podsedák TOPO EASYFIX MICKEY STAR STRIPES od francúzskej značky Nania má zosilnené polstrovanie, ktoré zaručia pohodlie vašim deťom aj počas dlhších ciest. Motív obľúbeného myšiaka Mickeyho si iste nájde obľubu u vašich detí. Sedák sa pripútava pomocou Isofixu a dieťa následne pripútate trojbodovým bezpečnostným pásom automobilu.

Nania Dream LX Coco

Nania Dream LX Coco

Hodnotenie: 4
29,52 € 23,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlný sedák Cocozosilnené polstrovanie a pohodlné ručné opierky. Zaisťuje tak komfort dieťaťa aj na dlhších cestách. Do auta sa sedák upevňuje pomocou trojbodového pásu automobilu, ktorý zároveň slúži aj k pripútaniu dieťaťa.

Nania Animals BeLine SP 2020 9-36 kg
52,90 €

Detská autosedačka Animals BeLine SP od značky Nania je určená pre deti od 2 do 12 rokov (9 až 36 kg). Autosedačka je anatomicky tvarovaná so zosilnenou chrbtovou opierkou a okrem 5bodových nastaviteľných bezpečnostných pásov s chráničmi je vybavená bočným ochranným systémom SIDE PROTECT.

Nania Beone Access

Nania Beone Access

Hodnotenie: 1
55,50 €

Autosedačku Beone Access od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou centrálneho 3-bodového pásu. Ochranné vankúšiky a pohodlné polstrovanie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je veľmi priestranná a vďaka novorodeneckej vložke môže voziť aj tých najmenších cestujúcich.

Nania BEFIX CARS FIRST 2020
57 €

Hurá s mamičkou a oteckom na výlety za najväčšieho bezpečia v aute vďaka autosedačke Nania BEFIX CARS FIRST 2020 s motívom sympatického Bleska McQueena, ergonomickou konštrukciou, uchytením pomocou 3-bodového pásu, vnútorným vankúšikom a polohovateľnou opierkou hlavy. Autosedačku je možné používať aj ako podsedák a hodí sa pre deti vo váhovej skupine 15 až 36 kg.

Nania BEFIX MICKEY STAR STRIPES FIRST 2020
57 €

Hurá s mamičkou a oteckom na výlety za najväčšieho bezpečí v aute vďaka autosedačke Nania BEFIX MICKEY STAR STRIPES FIRST 2020 s veselým myšiakom Mickeym, ergonomickou konštrukciou, uchytením pomocou 3-bodového pásu, vnútorným vankúšikom a polohovateľnou opierkou hlavy. Autosedačku je možné používať aj ako podsedák a hodí sa pre deti vo váhovej skupine 15 až 36 kg.

Nania BeLine SP LX, Princess
70,19 € 64,90 €

Nania Beline SP LX, Princess s bočnou ochranou a s možnosťou nastavenia polohy pásu podľa výšky dieťaťa. 5-bodový bezpečnostný pás sa používa do 15 kg, potom sa pás odníme a dieťa sa púta pásom automobilu.

Nania DREAM EASYFIX HOT WHEELS
54,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezpečnú jazdu autom a pohodlné posedeníčko bez boľavej zadnice zaistí praktický autosedák Nania DREAM EASYFIX HOT WHEELS s ISOFIX upevnením, anatomickým tvarovaním, silným polstrovaním a vyvýšenými vystuženými opierkami rúk. Jeho snímateľný a prateľný poťah má potlač Hot Wheels burákov, pre ktorý sa bude deťom páčiť.

Nania TRIO ACCESS

Nania TRIO ACCESS

Hodnotenie: 3,5
58 €

Bezpečie dieťaťa pri ceste autom výrazne zvýši kvalitná autosedačka Nania TRIO ACCESS, ktorá je vhodná pre všetky deti od ich narodenia až do váhy 25 kg. Autosedačka prešla náročnými testami vo Francúzsku a pýši sa certifikáciou podľa ECE R44/04. Pohodlne sa v nej sedí a ľahko sa pripevňuje 3bodovým bezpečnostným pásom.