Naipo Masážny golier Shiatsu NAIPO oCuddle-C1
78 €

Posledný kus za túto cenu!

Masážny golier Shiatsu, na ramená, krk, lýtka, chodidlá, chrbát a pás, nastaviteľné popruhy s patentovanú technológiu, 8 hĺbkových masážnych uzlov, 3 rýchlostné stupne, vyhrievanie prednáša teplo do svalov, väzov a šliach, zlepšuje krvný obeh, najvyššia teplota až 45 ° C, ochrana proti prehriatiu po

Naipo Masážna vanička na nohy NAIPO MGFS-17A
39 €

Masážna vanička na nohy, pre relaxačnú masáž chodidiel, 4 x masážny valček, bublinkový kúpeľ, vyberateľná pemza, akupresúrne výstupky, reliéfny povrch, funkcia udržiavania teploty, integrovaná ochrana proti striekajúcej vode.

Naipo Masážny prístroj NAIPO MGEP-206P
23,40 €

Masážny prístroj, elektronický, pulzný, používa technológiu mikropočítačového riadenia, realisticky pomáha simulovať akupunktúru, bankovanie a masáže, pomáha podporovať krvný obeh, môže aktivovať ľudské bunky, napájanie batérie 2×AAA.

Naipo Masážny prístroj NAIPO MGEP- MH2017
25,40 €

Masážny prístroj na brušné svaly, 10 úrovní intenzity masáže, bezdrôtové použitie, pracovné napätie 3V neškodné pre človeka, batérie CR2032 (obsahom balenia).

Naipo oCuzen

Naipo oCuzen

Hodnotenie: 4
243,10 €

Novinka

Masážna podložka disponuje vyhrievaním 45 °C. Súčasťou sú masážne uzly pozdĺž ramien, krku aj chrbta. V balení je aj ovládač s prehľadnými tlačidlami. Naipo oCuzen je vhodný do domácnosti, kancelárie aj auta.

Naipo MGP-LDU3
18,70 €

Novinka

Masážny golier je vyrobený z pamäťovej peny a chladivého gélu. Udržuje hlavu a krk v príjemnej a bezpečnej pozícii. Velúrový povlak je snímateľný a ľahko umývateľný. Naipo MGP-LDU3 je vhodný na cestovanie.

Naipo MGFS-17A
37,40 €

Novinka

Masážna vanička disponuje reliéfnym povrchom pre masáž chodidiel a štyrmi masážnymi valčekmi. Ponúka bublinkovú kúpeľ, má vyberateľnú pemzu a akupresúrne výstupky a reliéfny povrch. Naipo MGFS-17A má ochranu proti striekajúcej vode.

Naipo Masážna podložka pre chrbát a krk NAIPO oCuzen
253,60 €

Posledný kus za túto cenu!

NAIPO oCuzen je dizajnová Shiatsu masážna podložka pre chrbát a krk. Nová NC technológia – funkcia automatického prispôsobenie na základe výšky bez nutnosti Vášho zásahu. 3 masážne programy. Inteligentná PREHRIEVACÍ technológie. Univerzálne použitie doma, v kancelárii alebo v aute.

Naipo Masážny golier Shiatsu Naipo MGS-150DC
70,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Masážny golier Shiatsu, masáž na ramená a krk, 8 hĺbkových masážnych uzlov, vyhrievanie prednáša teplo do svalov, väzov a šliach, zlepšuje krvný obeh, najvyššia teplota až 45 ° C, ochrana proti prehriatiu po 20 min, použitie aj v aute, CL nabíjačka , tichá prevádzka.

Naipo Masážny kúpeľ oFlexiSpa
234,10 €

Posledný kus za túto cenu!

oFlexi Spa je prvý parný masážna kúpeľ sa Spa parný technológiou s elektrickými valčekmi pre starostlivosť o nohy. IF Award.

Naipo MGF-1005

Naipo MGF-1005

Hodnotenie: 4
59,80 €

Novinka

Masážny prístroj disponuje vyhrievacou funkcií pre príjemné teplo. Zaisťuje prehriatie technikou hlbokého hnetenie shiatsu. Má umývateľný a odnímateľný poťah nôh. Naipo MGFS-17A má v balení aj tlačidlový ovládač.

Naipo MGC-168
59,80 €

Novinka

Masážna podložka disponuje vyhrievacou funkciou pre zahriatie svalov a zvýšenie účinku masáže. Je ideálna k omladeniu stuhnutých kĺbov a odstráneniu bolesti a má funkciu automatického vypnutia. Naipo MGC-168 vhodná do domácnosti, kancelárie a auta.