NAIF Vlhčené obrúsky pre deti a bábätká 8x54 kusov
26,50 € 0,51 €/ks

Vlhčené obrúsky pre deti a bábätká od značky NAÏF budú praktickým pomocníkom nielen pri prebaľovaní. Balenie 8× 54 kusov využijete aj na čistenie pokožky detí, ale aj na osvieženie pri cestách. Použité materiály navyše neobsahujú žiadne plasty, sú vyrábané z eukalyptovej buničiny.

NAIF Relaxačná pena do kúpeľa 500ml
15,20 € 14,50 €

Relaxačná pena do kúpeľa Naif (Relaxing Bath Foam) pobaví Vaše bábätká, deti i Vás. Relaxujte, uvoľnite sa, fúkajte do bublín, schovajte sa do nich… Je vyrobená z prírodných ingrediencií.

NAIF Bomby do kúpeľa 8 x 24 g
10,50 € 10,10 €

Šumivé kúpeľové bomby! Deti milujú kúpeľ. S bombami do vane Naif ju budú milovať ešte viac. Už samotná príprava kúpeľa bude zábavou.

NAIF Set kozmetiky pre novorodencov
35,30 € 34,60 € 11,53 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Set prírodnej kozmetiky od značky Naif obsahuje kúpeľový olej, krém na zapareniny a upokojujúci detský olej. Zloženie neobsahuje žiadne škodlivé látky, syntetické penidla, ani žiadne alergénne látky.

NAIF Ošetrujúci krém pre deti a bábätká 75ml
15,50 € 14,90 €

Bohatý detský prírodný krém napráva a chráni. Je skvelý ako po kúpeli, tak na suché a podráždené miesta. Z najčistejších surovín a bez nezmyslov!

NAIF Štartovacia súprava kozmetiky pre deti a bábätká
59,40 € 9,90 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Štartovacia súprava kozmetiky pre deti a bábätká od značky Naif obsahuje všetko, čo budete potrebovať v starostlivosti o bábätko. Balenie Naif obsahuje prírodnú kozmetiku bez škodlivých ingrediencií, ktorá dopraje vašim deťom len to najlepšie.

NAIF Set miniatúr kozmetiky pre deti a bábätká 4x15ml
7,80 € 7,50 €

Vyskúšajte prírodnú kozmetiku pre deti a bábätká bez nezmyselných škodlivých látok. Testovací set so 4 miniatúrami. Chcete vyskúšať Naif alebo hľadáte darček pre niekoho blízkeho?

NAIF Chladivý gél po opaľovaní 100ml
14,90 €

NAIF Chladivý gél po opaľovaní 100ml je vhodný ako pre deti a bábätká, tak pre ich rodičov. Neobsahuje nezmyselné ani potenciálne škodlivé látky ako sú minerálne oleje, parabény, esenciálne oleje alebo chemické konzervanty.

NAIF Sprchová pena pre deti a bábätká 200 ml
10,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská pena do kúpeľa je vyrobená z prírodných ingrediencií. Jemne čistia a stará sa o citlivú pokožku detí S touto penou bude kúpanie pre vaše deti ešte väčšia zábava. 

NAIF Tehotenský olej na strie 90 ml
20,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Tehotenský olej značky NAÏF chráni pokožku budúcej mamičky pred vznikom strií. Bezpečná prírodná starostlivosť a relaxácia pre matku aj bábätko. S obsahom slnečnicového a kokosového oleja s prídavkom oleja zo semien hrozna

NAIF Mliečny kúpeľový olej 100 ml
15,50 € 14,90 €

Detský prírodný kúpeľový olej s harmančekom a olejom zo semien bavlníka neobsahuje nezmyselné a potenciálne škodlivé ingrediencie. Zmäkčuje vodu.

NAIF Ochranný krém proti chladu a vetru 50ml
17,50 € 16,70 €

Ochranný krém proti chladu a vetru Naif (Weather Protection Cream) bol vytvorený k ochrane citlivej pleti detí počas chladných a veterných zimných mesiacov. Je veľmi bohatý a hodí sa aj na ekzematickú pleť. Chlad môže mať neblahý vplyv na čistú a zraniteľnú pleť našich najmenších.

NAIF Tehotenský balzam na strie 100 ml
18,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Tehotenský balzam značky Naif chráni pokožku budúcej mamičky pred vznikom strií. Bezpečná prírodná starostlivosť a relaxácia pre maminku aj bábätko. S obsahom bambuckého masla, kokosového, arganového a jojobového oleja