Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
NAIF Set miniatúr kozmetiky pre deti a bábätká 4x15ml NAIF Upokojujúci masážny olej pre deti a bábätká 100ml
NAIF Set miniatúr kozmetiky pre deti a bábätká 4x15ml

Vyskúšajte prírodnú kozmetiku pre deti a bábätká bez nezmyselných škodlivých látok. Testovací set so 4 miniatúrami. Chcete vyskúšať Naif alebo hľadáte darček pre niekoho blízkeho?

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
NAIF Upokojujúci masážny olej pre deti a bábätká 100ml NAIF Upokojujúci masážny olej pre deti a bábätká 100ml
NAIF Upokojujúci masážny olej pre deti a bábätká 100ml

Ľahký detský olej k hydratácii po kúpeli a uvoľňujúce baby masáži. Z čistých prírodných olejov zo semien bavlníka, kokosu či harmančeka. Bez nezmyslov!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
NAIF Ošetrujúci krém pre deti a bábätká 75ml NAIF Upokojujúci masážny olej pre deti a bábätká 100ml
NAIF Ošetrujúci krém pre deti a bábätká 75ml

Bohatý detský prírodný krém napráva a chráni. Je skvelý ako po kúpeli, tak na suché a podráždené miesta. Z najčistejších surovín a bez nezmyslov!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
NAIF Zjemňujúce telové mlieko pre deti a bábätká 200ml NAIF Zjemňujúce telové mlieko pre deti a bábätká 200ml
NAIF Zjemňujúce telové mlieko pre deti a bábätká 200ml

Detské prírodné telové mlieko prináša toľko hydratácie ako dažďový prales. Je ľahké, z najčistejších surovín a bez nezmyslov! Vhodné už od narodenia.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
NAIF Vlhčené obrúsky pre deti a bábätká 8x54 kusov NAIF Zjemňujúce telové mlieko pre deti a bábätká 200ml
NAIF Vlhčené obrúsky pre deti a bábätká 8x54 kusov

Vlhčené obrúsky pre deti a bábätká od značky NAÏF budú praktickým pomocníkom nielen pri prebaľovaní. Balenie 8× 54 kusov využijete aj na čistenie pokožky detí, ale aj na osvieženie pri cestách. Použité materiály navyše neobsahujú žiadne plasty, sú vyrábané z eukalyptovej buničiny.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
NAIF Čistiaci a umývací gél pre deti a bábätká 500 ml NAIF Zjemňujúce telové mlieko pre deti a bábätká 200ml
NAIF Čistiaci a umývací gél pre deti a bábätká 500 ml

Prírodný čistiaci a umývací gél od značky NAÏF pre deti a bábätká. Jemne čistí, hydratuje a vyživuje pokožku. Zabraňuje vysušovaniu, svrbeniu a podráždeniu. Rovnako ako všetky ostatné produkty NAÏF ho možno použiť aj na veľmi suchú alebo ekzematickú pokožku. Vhodný už od narodenia.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
NAIF Ochranný krém na opaľovanie SPF 30 pre deti a bábätká 100ml NAIF Ochranný krém na opaľovanie SPF 30 pre deti a bábätká 100ml
NAIF Ochranný krém na opaľovanie SPF 30 pre deti a bábätká 100ml

NAIF Ochranný krém na opaľovanie SPF 30 pre deti a bábätká 100ml so 100% prírodným minerálnym zložením účinne odráža slnečné lúče a je vhodný aj pre tú najcitlivejšiu detskú pokožku!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
NAIF Výživný šampón pre deti a bábätká 500 ml NAIF Ochranný krém na opaľovanie SPF 30 pre deti a bábätká 100ml
NAIF Výživný šampón pre deti a bábätká 500 ml

Prírodný výživný šampón pre deti a bábätká od značky NAÏF. Čistí a stará sa o jemné vlásky aj pokožku hlavy. Vlásky sú po ňom hebké a lesklé a idú ľahko rozčesať. Neštípe v očiach. Obsahuje prírodné zložky ako je kokosový olej, olej zo semien bavlníka a púder z pšeničného proteínu bez lepku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
NAIF Chladivý gél po opaľovaní 100ml NAIF Ochranný krém na opaľovanie SPF 30 pre deti a bábätká 100ml
NAIF Chladivý gél po opaľovaní 100ml

NAIF Chladivý gél po opaľovaní 100ml je vhodný ako pre deti a bábätká, tak pre ich rodičov. Neobsahuje nezmyselné ani potenciálne škodlivé látky ako sú minerálne oleje, parabény, esenciálne oleje alebo chemické konzervanty.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
NAIF Čistiaci a umývací gél pre deti a bábätká 200ml NAIF Čistiaci a umývací gél pre deti a bábätká 500 ml náhradná náplň
NAIF Čistiaci a umývací gél pre deti a bábätká 200ml

Magická kúpeľ! Detský prírodný umývací gél bez nezmyselných a potenciálne škodlivých ingrediencií hydratuje a vyživuje jemnú pleť. Bez slzičiek.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
NAIF Čistiaci a umývací gél pre deti a bábätká 500 ml náhradná náplň NAIF Čistiaci a umývací gél pre deti a bábätká 500 ml náhradná náplň
NAIF Čistiaci a umývací gél pre deti a bábätká 500 ml náhradná náplň

Prírodný čistiaci a umývací gél v náhradnej náplni od značky NAÏF pre deti a bábätká. Jemne čistí, hydratuje a vyživuje pokožku. Zabraňuje vysušovaniu, svrbeniu a podráždeniu. Rovnako ako všetky ostatné produkty NAÏF ho možno použiť aj na veľmi suchú alebo ekzematickú pokožku. Vhodné už od narodenia.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
NAIF Mliečny kúpeľový olej 100 ml NAIF Čistiaci a umývací gél pre deti a bábätká 500 ml náhradná náplň
NAIF Mliečny kúpeľový olej 100 ml

Detský prírodný kúpeľový olej s harmančekom a olejom zo semien bavlníka neobsahuje nezmyselné a potenciálne škodlivé ingrediencie. Zmäkčuje vodu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
NAIF Set ošetrujúcich produktov pre tehotné ženy 2 produkty NAIF Výživný šampón pre deti a bábätká 500 ml náhradná náplň
NAIF Set ošetrujúcich produktov pre tehotné ženy 2 produkty

Set ošetrujúcich produktov pre tehotné ženy značky NAÏF je skvelým darčekom pre nastávajúcu mamičku. Set 2 produktov starajúce o pokožku mamičky, ktorú chráni pred vznikom strií. Príjemná levanduľová vôňa navodí tú správnu relaxačnú atmosféru

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
NAIF Výživný šampón pre deti a bábätká 500 ml náhradná náplň NAIF Výživný šampón pre deti a bábätká 500 ml náhradná náplň
NAIF Výživný šampón pre deti a bábätká 500 ml náhradná náplň

Prírodný výživný šampón v náhradnej náplni pre deti a bábätká od značky NAÏF. Čistí a stará sa o jemné vlásky aj pokožku hlavy. Vlásky sú po ňom hebké a lesklé a idú ľahko rozčesať. Neštípe v očiach. Obsahuje prírodné zložky ako je kokosový olej, olej zo semien bavlníka a púder z pšeničného proteínu bez lepku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
NAIF Detský šampón a kondicionér 2v1 pre ľahké rozčesávanie NAIF Výživný šampón pre deti a bábätká 500 ml náhradná náplň
NAIF Detský šampón a kondicionér 2v1 pre ľahké rozčesávanie

Detský kondicionér a kondicionér 2v1 pre ľahké rozčesávanie značky NAÏF má prírodné a špeciálne zloženie pre ľahké rozčesávanie. Výživuje a hydratuje vlasy aj pokožku hlavy. Šampón s kondicionérom s vôňou ovocných tónov limetky a čiernych ríbezlí.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
NAIF Hydratačný umývací krém pre deti a bábätká NAIF Ošetrujúci krém pre deti a bábätká bez parfumácie
NAIF Hydratačný umývací krém pre deti a bábätká

Hydratačný umývací krém pre deti a bábätká značky NAÏF je určený špeciálne pre suchú pokožku alebo pokožku s atopickým ekzémom. Prírodné zloženie olejov z kokosu, semienok bavlny a slnečnice dodá pokožke potrebnú hydratáciu a výživu. Jemne čistí a stará.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
NAIF Ochranný balzam pre deti a bábätká 75 ml NAIF Ošetrujúci krém pre deti a bábätká bez parfumácie
NAIF Ochranný balzam pre deti a bábätká 75 ml

Balzam s bambuckým maslom a harmančekom od značky Naïf napravuje a chráni citlivú pokožku detí a bábätiek. Bez parfumácie a chemických nezmyslov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
NAIF Ošetrujúci krém pre deti a bábätká bez parfumácie NAIF Ošetrujúci krém pre deti a bábätká bez parfumácie
NAIF Ošetrujúci krém pre deti a bábätká bez parfumácie

Ošetrujúci krém pre deti a bábätká značky NAÏF hydratuje jemnú a citlivú detskú pokožku a zabraňuje tak jej vysúšaniu a podráždeniu. Krém je bez parfumácie a nezanecháva nepríjemný lepivý efekt. Poradí si aj so začervenaním a prasklinkami spôsobenými vetrom a chladným počasím.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
NAIF Set kozmetiky pre novorodencov NAIF Štartovacia súprava kozmetiky pre deti a bábätká - set 6 ks
NAIF Set kozmetiky pre novorodencov

Set prírodnej kozmetiky od značky Naif obsahuje kúpeľový olej, krém na zapareniny a upokojujúci detský olej. Zloženie neobsahuje žiadne škodlivé látky, syntetické penidla, ani žiadne alergénne látky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
NAIF Sprchová pena pre deti a bábätká 200 ml NAIF Štartovacia súprava kozmetiky pre deti a bábätká - set 6 ks
NAIF Sprchová pena pre deti a bábätká 200 ml

Detská pena do kúpeľa je vyrobená z prírodných ingrediencií. Jemne čistia a stará sa o citlivú pokožku detí S touto penou bude kúpanie pre vaše deti ešte väčšia zábava. 

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
NAIF Štartovacia súprava kozmetiky pre deti a bábätká - set 6 ks NAIF Štartovacia súprava kozmetiky pre deti a bábätká - set 6 ks
NAIF Štartovacia súprava kozmetiky pre deti a bábätká - set 6 ks

Štartovacia súprava kozmetiky pre deti a bábätká od značky Naif obsahuje všetko, čo budete potrebovať v starostlivosti o bábätko. Balenie Naif obsahuje prírodnú kozmetiku bez škodlivých ingrediencií, ktorá dopraje vašim deťom len to najlepšie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
NAIF Tehotenský balzam na strie 100 ml NAIF Výživný šampón pre bábätká a deti 200ml
NAIF Tehotenský balzam na strie 100 ml

Tehotenský balzam značky Naif chráni pokožku budúcej mamičky pred vznikom strií. Bezpečná prírodná starostlivosť a relaxácia pre maminku aj bábätko. S obsahom bambuckého masla, kokosového, arganového a jojobového oleja

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
NAIF Tehotenský olej na strie 90 ml NAIF Výživný šampón pre bábätká a deti 200ml
NAIF Tehotenský olej na strie 90 ml

Tehotenský olej značky NAÏF chráni pokožku budúcej mamičky pred vznikom strií. Bezpečná prírodná starostlivosť a relaxácia pre matku aj bábätko. S obsahom slnečnicového a kokosového oleja s prídavkom oleja zo semien hrozna

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
NAIF Výživný šampón pre bábätká a deti 200ml NAIF Výživný šampón pre bábätká a deti 200ml
NAIF Výživný šampón pre bábätká a deti 200ml

Detský prírodný šampón bez nezmyselných a potenciálne škodlivých ingrediencií. Vyživuje a chráni vlásky a pokožku hlavy. Nepáli v očiach.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL