NAIF Set kozmetiky pre novorodencov 3ks
33,80 € 31,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Set prírodnej kozmetiky Naif obsahuje tie najpotrebnejšie produkty pre čerstvé bábätko. Navyše bez nezmyselných a škodlivých látok.

NAIF Chladivý gél po opaľovaní 100ml
14,40 €

NAIF Chladivý gél po opaľovaní 100ml je vhodný ako pre deti a bábätká, tak pre ich rodičov. Neobsahuje nezmyselné ani potenciálne škodlivé látky ako sú minerálne oleje, parabény, esenciálne oleje alebo chemické konzervanty.

NAIF Bomby do kúpeľa 8ks
10,50 € 9,80 €

Šumivé kúpeľové bomby! Deti milujú kúpeľ. S bombami do vane Naif ju budú milovať ešte viac. Už samotná príprava kúpeľa bude zábavou.

NAIF Mliečny kúpeľový olej 100 ml
15,50 € 14,60 €

Detský prírodný kúpeľový olej s harmančekom a olejom zo semien bavlníka neobsahuje nezmyselné a potenciálne škodlivé ingrediencie. Zmäkčuje vodu.

NAIF Ochranný krém proti chladu a vetru 50ml
17,50 € 16,40 €

Ochranný krém proti chladu a vetru Naif (Weather Protection Cream) bol vytvorený k ochrane citlivej pleti detí počas chladných a veterných zimných mesiacov. Je veľmi bohatý a hodí sa aj na ekzematickú pleť. Chlad môže mať neblahý vplyv na čistú a zraniteľnú pleť našich najmenších.

NAIF Ošetrujúci krém pre deti a bábätká 75ml
15,50 € 14,60 €

Bohatý detský prírodný krém napráva a chráni. Je skvelý ako po kúpeli, tak na suché a podráždené miesta. Z najčistejších surovín a bez nezmyslov!

NAIF Relaxačná pena do kúpeľa 500ml
15,20 € 14,20 €

Relaxačná pena do kúpeľa Naif (Relaxing Bath Foam) pobaví Vaše bábätká, deti i Vás. Relaxujte, uvoľnite sa, fúkajte do bublín, schovajte sa do nich… Je vyrobená z prírodných ingrediencií.

NAIF Štartovací set kozmetiky pre deti a bábätká 6ks
62,20 € 58,20 €

Set prírodnej kozmetiky Naif obsahuje všetko, čo potrebujete k starostlivosti o bábätko. Navyše bez nezmyselných a škodlivých látok. Štartovací set kozmetiky pre deti a bábätká Naif (Starter Kit) je určený len tým, pre ktoré chcete robiť to najlepšie.

NAIF Vlhčené obrúsky pre deti a bábätká 8x54 kusov
26,50 € 0,49 €/ks

Novinka

Vlhčené obrúsky pre deti a bábätká od značky NAÏF budú praktickým pomocníkom nielen pri prebaľovaní. Balenie 8× 54 kusov využijete aj na čistenie pokožky detí, ale aj na osvieženie pri cestách. Použité materiály navyše neobsahujú žiadne plasty, sú vyrábané z eukalyptovej buničiny.