Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Mydlove Tuhý kondicionér na normálne vlasy levanduľa 50 g Mydlove Tuhý kondicionér na normálne vlasy levanduľa 50 g
Mydlove Tuhý kondicionér na normálne vlasy levanduľa 50 g

Kondicionér je vhodný pre normálne vlasy.Vlasy vyhladí, ľahko sa rozčesávajú, dodáva im lesk a silu.Koreň alkanetu nachádzajúci sa v tomto kondicionéri účinne podporuje silu vlasov.Kondicionér je• bez konzervantov• bez umelých farbív• bez umelých vôní• nerozleje sa – fantastický aj na cestovanie• …

môžete mať 13.12 - 14.12

Mydlove Tuhý šampón na jemné vlasy citrus borovica 60 g Mydlove Tuhý kondicionér na normálne vlasy levanduľa 50 g
Mydlove Tuhý šampón na jemné vlasy citrus borovica 60 g

Tuhý šampón jemne čistí bez dráždenia vlasovej pokožky. Vlasy nezaťažuje.Po umytí sú vlasy krásne nadýchané.Dodáva vlasom objem.Hodvábny proteín a pantenol (provitamín B5) tvoria na vlasoch ochranný film.

môžete mať 13.12 - 14.12

Mydlove Telové maslo čokoláda 80g Mydlove Tuhý kondicionér na normálne vlasy levanduľa 50 g
Mydlove Telové maslo čokoláda 80g

Telové maslo Čokoláda je tvorené dvoma zložkami – BIO kakaové maslo a bambucké maslo, neobsahuje žiadne ďalšie pridané látky. Vonia príjemne a prirodzene – po kakaových bôboch.

môžete mať 13.12 - 14.12

Mydlove Tuhý šampón na mastné vlasy levanduľa 60 g Mydlove Tuhý šampón na problematickú pokožku so sírou a levanduľou 60 g
Mydlove Tuhý šampón na mastné vlasy levanduľa 60 g

Jemne čistí bez dráždenia vlasovej pokožky. Vlasy nezaťažuje.Po umytí sú vlasy krásne nadýchané.Dodáva vlasom objem.Hodvábny proteín a pantenol (provitamín B5) tvoria na vlasoch ochranný film.

môžete mať 13.12 - 14.12

Mydlove Tuhý šampón na problematickú pokožku so sírou a levanduľou 60 g Mydlove Tuhý šampón na problematickú pokožku so sírou a levanduľou 60 g
Mydlove Tuhý šampón na problematickú pokožku so sírou a levanduľou 60 g

Síra má v šampóne priaznivý vplyv na svrbiacu pokožku hlavy a tvorbu lupín, seboreu či ekzém. Kladne ovplyvňuje nadmernú tvorbu kožného mazu a mastných lupín.

môžete mať 13.12 - 14.12

Slovenská prírodná kozmetika, ktorá nie je testovaná na zvieratách. Použité ingrediencie sú z lokálnych zdrojov a bez umelých farbív a vôní, nepoužívajú plastové obaly.