My White Secret Darčeková sada dentálnej hygieny Gift Pack
37,90 €

Novinka

Darčeková sada obsahuje kompletnú starostlivosť o vašu ústnu dutinu. Sada obsahuje: Bieliace pásiky na zuby Whitening Strips 14 ks Denné a nočné bieliaca zubná pasta (Day & Night Toothpaste) 2 × 65 g Bambusový zubná kefka Soft ( Bamboo Toothbrush).

My White Secret Bieliace pásiky na zuby Whitening Strips 14 ks
30,30 €

Novinka

Ak túžite po krásne bielych zuboch sú tieto pásky priamo pre vás. Dokonale vybieli vaše zuby a zároveň sú šetrné k zubnej sklovine. Pásky môžete používať v pohodlí domova pri bežných činnostiach. Výsledky sú viditeľne už po tich dňoch pravidelného používania.

My White Secret Pudr pro bělení zubů (Whitening Powder) 60 ml
18,90 €

Novinka

Zubná púder pomôže odstrániť škvrny na zuboch a vytvoriť krásny, žiarivý úsmev. Obsiahnuté aktívne uhlie a bentonitový íl účinne bieli zuby a zároveň je leští. Účinne bojuje proti zanietenie ďasnám, upokojuje ústnu dutinu a bojuje proti baktériám. Zanechá svieži dych.

My White Secret Denný a nočný bieliace zubné pasty 2x65ml
11,70 €

Jedinečný koncept zubních past My White Secret je ve spolupráci s anglickými dentisty založen na bázi dvou past. Bílá pro denní péči a černá pasta na péči noční. Ranní pasta je navržena tak, aby pečovala o zuby během dne a přinášela svěží dech, noční pasta pak zuby bělí a odstraňuje skvrny.

My White Secret Bambusový zubná kefka Soft ( Bamboo Toothbrush)
5,30 €

Novinka

Bambusový kefka soft je vyrobený s maximálnym ohľadom na životné prostredie. Dokonale sa stará o vašu ústnu dutinu. Má mäkké, prirodzene antibakteriálne a rovno strihané štetiny, ktoré sa na konci zužujú pre lepšiu prístupnosť k zadným zubom.