My Little Pony

-23%
My Little Pony Kráľovská komnata premena

My Little Pony Kráľovská komnata premena

23,50 €
17,90 €

S touto kráľovskou sadou si môžete vyzdobiť komnatu tak, aby bola hodná princeznej! Špeciálny fix odhalí kúzelné vzory ukryté na doplnkoch. Nájdené kráľovské vzory použite pri výzdobe. Nechýba ani figúrka poníka Princess Petals s pohyblivými nohami a krídlami.

Tovar od predajcu MALL
-27%
My Little Pony Obleč poníka Rarity
6x

My Little Pony Obleč poníka Rarity

15 €
10,90 €

Odhaľte kúzlo obliekania s milovanými postavičkami zo série My Little Pony! Každá figúrka Potion Dress Up má veľkosť 12 cm a dodáva sa so 7 doplnkami, z ktorých 5 je prekvapením. Vyberte z balenia magické príslušenstvo pre česanie ich dlhej hrivy so žiarivými farbami a príslušenstvo pre obliekanie figúrky.

Tovar od predajcu MALL
-25%
My Little Pony princezná Cadance - najlepší vlasový deň
7x

My Little Pony princezná Cadance - najlepší vlasový deň

21 €
15,60 €

Ďalšia ponuka za 23,93 €

Posledný kus za túto cenu!

Princezná Cadence je kráľovnou štýlu! Jej vlasy sú dlhšie ako vlasy iných poníkov, takže je to tá pravá princezná pre štylizovanie. Balenie obsahuje 17 módnych doplnkov súvisiacich s vlasmi, s ktorými môžete skúšať rôzne štýly a farebné príčesky. Výsledné dielo ozdobte sponkami a korunkou princeznej.

Tovar od predajcu MALL
-46%
My Little Pony Autobus s poníkmi z kolekcie Módna párty

My Little Pony Autobus s poníkmi z kolekcie Módna párty

26,50 €
14,10 €

Ďalšia ponuka za 33,73 €

Výpredaj

Poníky sú späť! Pinkie Pie a DJ Pon-3 vyrážajú na epický večierok s množstvom doplnkov aj pár tajných. Táto napchatá sada obsahuje dve figúrky poníkov spolu so 30 módnych a príbehových doplnkov. Z toho sú 4 doplnky tajné! Kombinujte, upravujte jednotlivé doplnky a užite si veľa zábavy s vašimi obľúbenými poníkmi.

Tovar od predajcu MALL
-20%
My Little Pony Bábika Sunny dúhové prekvapenie
2x

My Little Pony Bábika Sunny dúhové prekvapenie

22,50 €
17,90 €

Sunny vďaka svojmu pestrofarebnému účesu úplne žiari! V balení žiariace sa Sunny nájdete doplnky inšpirované módou a príbehom a doplnkami do vlasov. Upleťte jej vrkoč v nádhernom dúhovom štýle a prehrajte si obľúbené okamihy z filmu. Deti si môžu ozdobiť vlasy rôznymi doplnkami a nosiť dočasné tetovanie so značkou Cutie Mark, aby vyzerali presne ako Sunny!

Tovar od predajcu MALL
-36%
My Little Pony Závod na zámku
14x

My Little Pony Závod na zámku

54 €
34,50 €

Ďalšia ponuka za 71,95 €

Poďte spoločne s Pipp na epické dobrodružstvo kráľovským zámkom Zephyr Heights! Pipp je princezná, ktorá nádherne spieva a musí počas svojej show vždy úžasne vyzerať. Pripevnite figúrku Pipp so špeciálnym povrchom a jej roztomilého zvieracieho kamaráta Cloudpuffa k dvojitému lanu a dajte si súťaž na trblietavé pódium!

Tovar od predajcu MALL
-46%
My Little Pony Equestrii girls najlepšie kamarátky
1x

My Little Pony Equestrii girls najlepšie kamarátky

29 €
15,60 €

Ďalšia ponuka za 31,91 €

Pripravte sa na zábavnú módnu prehliadku s dvoma najlepšími kamarátkami! Táto sada módnych figúriek My Little Pony Equestrii Girls zahŕňa dve 7centimetrové miniatúrne bábiky s tvarovanými vlasmi a piatimi kĺby. Sada obsahuje viac ako 40 módnych doplnkov, s ktorými môžete prepustiť uzdu svojej fantázii.

Tovar od predajcu MALL
My Little Pony figúrka Sunny spieva a korčuľuje

My Little Pony figúrka Sunny spieva a korčuľuje

64,50 €

Sunny sa chystá na svoj deň. Figúrka Sunny, ktorá spieva pesničky z filmu a korčuľuje. Balenie obsahuje mikrofón, takže si deti môžu zaspievať spoločne s ňou. Mikrofón je možné používať tiež ako diaľkové ovládanie, ktorý sa postará o tanečné umenie Sunny. Sunny urobí všetko pre to, aby bola na svoje predstavenie pripravená. Vďaka doplnkom jej s tým deti môžu pomôcť.

Tovar od predajcu MALL

Kto sú tí roztomilí a krásni My Little Pony? Jedná sa o hravé poníky z kanadsko - amerického seriálu, ktorý vysiela televízna stanica The Hub. Poníky z radov My Little Pony sú veľmi citliví , dobrí, zvedaví a vždy pripravení ku hre! Podobu im vdýchla ich autorka Lauren Faust a postarala sa o to, aby vzhľad každého z poníkov bol jedinečný a vyjadroval jeho povahu

Twilight Sparkle je hlavným poníkom v seriáli a je výnimočne nadaný, reprezentuje element mágie .

Rarity je módou posadnutý poník a snaží sa v tomto odbore presadiť. Je veľmi puntičkársky a záleží mu na detailoch, má perzskú mačičku, ktorá sa volá Opalescence . Rarity reprezentuje element veľkorysosti .

Rainbow Dash žije v meste Cloudsdale, ktoré je ponorené do nebeských oblakov a mrakov . Je zodpovedný za počasie, jeho miláčikom je korytnačka menom Tank, oba symbolizujú vlastnosť a element lojality .

Fluttershy žije na zemi v Ponyville, často ho všade sprevádza králik Angel s ktorým je ozajstná zábava. Fluttershy je občas bojazlivý a hanblivý, je tiež veľmi trpezlivý a schopný riskovať čokoľvek pre dobro svojich kamarátov. Reprezentuje preto element zodpovednosti .

Applejack žije a pracuje na farme v Ponyville . So svojou rodinou pestuje jabĺčka, je veľmi pohybovo nadaný, k ľuďom úprimný , ale občas veľmi tvrdohlavý . Reprezentuje preto element úprimnosti .

Pinkie Pie je poník, ktorý miluje oslavy a organizuje ich pri každej príležitosti . Má veselú a bezstarostnú povahu, ale niekedy vie vyvolať pekný chaos . Pracuje v pekárstve a reprezentuje element radosti . Vyberte si svojho milého poníka a prežívajte s ním plno dobrodružstiev .