Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Zánovné
MyKronoz ZeTime Premium Polish Gold / Brown - zánovné MyKronoz ZeTime Premium Polish Gold / Brown - zánovné
MyKronoz ZeTime Premium Polish Gold / Brown - zánovné

Analógové hodinky, ktoré v sebe spájajú prvotriedny dizajn a prelomovú technológiu. Okrúhly displej, možnosť spárovať s mobilným telefónom. Vodotesnosť do 30 metrov. 1,22“ displej s rozlíšením 240 × 240 pixelov. Optický snímač tepovej frekvencie, krokomer, meranie vzdialenosti, monitor spánku, notifikácia z mobilného telefónu, ovládanie fotoaparátu a ďalšie zaujímavé funkcie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
MyKronoz ZeBuds Pro, biela MyKronoz ZeTime Premium Polish Gold / Brown - zánovné
MyKronoz ZeBuds Pro, biela

Kvalitné stereo slúchadlá s nabíjacím puzdrom a vynikajúcou kvalitou zvuku. Bluetooth 5.0, stabilné pripojenie s dosahom 10m, intuitívne dotykové ovládanie, výdrž batérie na jedno nabitie až 4h, HD duálny mikrofón, odolnosť voči potu a striekajúcej vode, odolná konštrukcia s ergonomickým uchytením.

Momentálne nedostupné

Partner: CZC.cz
MyKronoz ZeTime MyKronoz ZeTime Premium Polish Gold / Brown - zánovné
MyKronoz ZeTime

Analógové hodinky, ktoré v sebe spájajú prvotriedny dizajn a prelomovú technológiu. Okrúhly displej, možnosť spárovanie s mobilným telefónom. Vodotesnosť do 30 metrov. 1,22" displej s rozlíšením 240 × 240 pixelov. Optický snímač tepovej frekvencie.

Momentálne nedostupné

Partner: CZC.cz
Spoločnosť bola založená v roku 2012, KRONOZ LLC je spoločnosť so sídlom v Švajčiarsku, ktorá vyrába, navrhuje a vyvíja produkty, ktoré zvyšujú náš stále mobilnejší a digitálny životný štýl. Značka MyKronoz, sa snaží rozšíriť a uľahčiť mobilné užívateľské skúsenosti s elegantnými, inovatívnimi a funkčnými doplnkami. V apríli 2013 sme spustili v mnohých krajinách po celom svete a on-line naše prvé dve SmartWatch zbierky: ZeBracelet a ZeWatch. Máme unikátny a pritom jednoduchý prístup k nositeľnej technológii. Naším cieľom je ponúknuť kompletný sortiment šikovných hodiniek pre každého. To je dôvod, prečo naši inžinieri pracujú neustále na vývoji inovatívnych technológií, takže môžeme predstaviť štvrťročne nové modely .