MXM Sada na záhradné zavlažovanie 10 metrov
62 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálna zavlažovacia súprava do skleníku alebo na záhon s celkovou dĺžkou 10 metrov. Výhodou tejto sady je hlavná rozvodná trubka 9/12 mm s dĺžkou 5 metrov a hadička 4/6 mm na rozvod k postrekovačom. Súprava na jednoduché a pohodlné zavlažovanie v akomkoľvek skleníku či záhone.

MXM Automatický zavlažovač
62 €

Automatické zavlažovanie izbových rastlín Neotravujte sa s každodenným polievaním vašich izbových rastlín a nechajte to an automatickom zavlažovacom systéme typu Blumat pre izbové rastliny. Vďaka tomuto systému bude pestovanie kvetína  bylín v kvetináči jednoduchšie.

MXM 4/7mm zavlažovacia hadica - 30m
62 €

Zavlažovacia hadica 4/7mm s dĺžkou 30 metrov vhodná na použitie v Micro – Drip systémoch. Kompatibilita s ostatními komponentami: k spájaniu hadíc slúži 4/7mm spojka k spájaniu s vytvorením rozdvojky slúži 4/7mm T spojka

MXM Bezdrôtové slúchadlá Air 6
22 €

S bezdrôtovými slúchadlami Air 6 poznáte úplnú slobodu počúvania. Jedná sa totiž o úplne bezdrôtové zariadenie, ktoré vás neobťažuje žiadnymi zbytočnými káblami.

MXM Rýchlospojka z 1,4" na 4/7mm distribučnú hadicu
62 €

Rýchlospojka ktorú nasadíte na svoj bežný záhradný kohútik s rozhraním 1/4", ktorý pomocou nej pripojíte k distribučnej zavlažovacej hadici 4 / 7mm, na ktorú ďalej môžete nasadzovať rôzne kvapkače, zadažďovače a ďalšie tzv. Micro drip príslušenstvo.

MXM T-spojka na 4 / 7mm hadicu s regulovateľnou tryskou
62 €

Praktické riešenie pre automatizované zavlažovanie rastlín. Parametre a vlastnosti: kompatibilná s distribučnými hadicami 4 / 7mm odporúčaný tlak 1,5 – 3 bary regulovateľný prietok 0 – 20l / h

MXM Tryska zadešťovací s regulací 0 - 10 litrů za hodinu
62 €

Postřikovač – zadešťovač, u kterého můžete regulovat průtok od 0, až 10 litrů za hodinu se připojí k 6 mm rozvodné hadici. Používá se pro přivedení vody přímo do kořenové zóny, pomáhá snížit odpařování a šetří vodu.

MXM Tryska zavlažovacia s reguláciou
62 €

Postrekovač – zadažďovač, u ktorého môžete regulovať prietok od 8, až 10 litrov za hodinu sa pripojí k 6 mm rozvodnej hadici ako koncový. Používa sa na privedenie vody priamo do koreňovej zóny, pomáha znížiť odparovanie a šetrí vodu.

MXM Tryska zavlažovacia s reguláciou s kolíkom 14 cm
62 €

Postrekovač – zadažďovač, u ktorého môžete regulovať prietok od 0, až 10 litrov za hodinu sa pripojí k 4/7 mm rozvodnej hadici. Používa sa pro privedenie vody priamo do koreňovej zóny, pomáha znížiť odparovanie a šetrí vodu.

MXM Zadažďovacia koncovka na 4/7mm hadicu (0-70l / h)
620 €

Praktický prvok pre fungovanie systému tzv. Micro – Drip, ktorý zaisťuje bodové zavlažovanie rastlín aj ďalších pásov s odlišnou potrebou vody. Prietok vody 0 – 70l za hodinu. Vlastnosti: súčasť tzv.

MXM Záhradnícke rukavice s pazúrmi
5,90 €

Šikovné rukavice na hrabanie pazúrmi, ktoré pri práci na záhradke nahradia hneď niekoľko nástrojov. Ľahko sa s nimi hrabe zemina, takže môžete plieť, sadiť a upravovať svoju záhradku bez obáv, že si zničíte klasické rukavice alebo dokonca svoje ruky.

MXM Zavlažovacia sada 30m hadice 4/7mm + 20 koncových zadažďovačov
1 302 €

Riešite zavlažovanie vašej záhrady alebo fóliovníka? Chcete rovnomerne zavlažovať záhony so zeleninou a nebaví vás už chodiť s krhlou pre vodu? Vyskúšajte túto sadu so zadažďovacími koncovkami. Zavlažovacia hadica 4/7mm s dĺžkou 30 metrov Jednoduchá, rýchla inštalácia s veľkou účinnosťou.

MXM Zavlažovacie hodiny analógové
62 €

Posledný kus za túto cenu!

Ručná ovládacia jednotka zavlažovania. Zavlažovacie hodiny majú batériovú jednotku na kohútik- Osvedčený a jednoduchý produkt od výrobcu komponentov pre skleníky, záhradu a závlahy. Použijete pre všetky zavlažovacie sady.