Mustela Vitamín Barrier Cream
3,80 €

Novinka

Krém ulevuje dětem hned při první aplikaci okamžitým zklidněním podrážděné pokožky. Zabraňuje zarudnutí nebo vyrážkám na pokožce kolem plenek. .

Mustela Upokojujúci a regeneračný balzam na bradavky (Nursing Comfort Balm) 30 ml
9,90 €

Novinka

Upokojujúci balzam by som špeciálne vyvinutý pre ochranu citlivých bradaviek, upokojuje a pomáha obnoviť pokožku a umožniť matkám plné potešenie z dojčenia. Je bez parfumácie a vyrobený zo 100% rastlinných zložiek, jeho kľúčovou zložkou je olivový olej, ktorý je známy svojimi výživnými vlastnosťami.

Mustela Detská čistiaca voda (No Rinse Clean sing Water) 300 ml
9,10 €

Novinka

Nie je čas na kúpeľ? Čistiaca voda s obsahom avokádom a nelepivú textúrou poskytne behom chvíľky požadované osvieženie. Dôkladne a jemne vyčistia detskú tvár alebo oblasť okolo plienok. Zanecháva detskú pokožku jemnú a sviežu.

Mustela Detská penová kúpeľ (Multi-sensory Bubble Bath) 200 ml
8,70 €

Novinka

Penová kúpeľ s organicky pestovaným avokádom je vhodná pre každodennú hygienu dojčiat, batoliat a detí už od narodenia. Vytvára príjemne voňavú kúpeľ, počas ktorej jemne a efektívne čistí detskú pokožku, bez toho aby ju vysúšala.

Mustela Tělo vý krém proti striám Stretch Mark s (Cream) 150 ml
12,40 € 11,60 €

Novinka

Tělo vý krém s účinnou látkou extrahované z oleja múčenky umožňuje tehotným ženám posilniť pružnosť pokožky a udržať ju hebkú a hladkú. Poskytuje dlhodobé zvlhčenie, posilňuje pružnosť pokožky a upokojuje pocity brnenia.

Mustela Tělo vý olej proti striám Stretch Mark s (Oil) 105 ml
11,30 € 10,70 €

Novinka

Certifikovaný organický olej na strie je zložený zo 100% prírodných ingrediencií. Poskytuje dlhodobú hydratáciu, zlepšuje pružnosť pokožky a upokojuje pocity nepohodlia a brnenia. Olej je tiež vhodný pre masáž. Zanecháva pokožku hebkú a hladkú.