Musclesport Carnitine 90tab.
7,90 €

L-Carnitin je látka, ktorá sa bežne vyskytuje v ľudskom organizme a v dostatočnom množstve pre bežnú aktivitu. Je zodpovedná za premenu tukov na energiu, priaznivo ovplyvňuje bunkové funkcie a činnosť srdca. Pri aktívnej športovej činnosti a pri redukčných diétach sa odporúča dodávať organizmu dodatkový L-karnitín vo forme doplnkov stravy.

Musclesport L-Carnitine 70.000 liquid 500ml
6,26 € 5,90 €

L-Carnitine 70.000 liquid je obľúbeným doplnkom redukčných diét a tréningových fáz, ktoré sa zameriavajú na formovanie postavy. Tekutá forma je populárny pre ľahké dávkovanie. Účinnosť L-karnitínu je zvýšená pridaným extraktom zeleného čaju, synefrínom a chrómom.

Musclesport L-Glutamine pure 500g-16%
16,63 € 13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

L-Glutamine Pure je čistá neesenciálna aminokyselina, bez ochutenia. Výrobok je určený pre obohacovanie sacharidových a proteínových nápojov aminokyselinou L-glutamínom, prípadne sa rozpustí v bežnom dennom nápoji.

Musclesport Night Extralong Protein 1135g
29,90 €

Akcia

Night Extralong Protein je jedinečnou kombináciou niekoľkých významných proteínových zdrojov, doplnených o voľné aminokyseliny a o vyvážené spektrum najdôležitejších vitamínov a stopových prvkov. Night Extralong Protein sa používa buď pred spaním alebo v dňoch, keď nemožno zabezpečiť vyvážený príjem proteínov počas dňa.

Musclesport Multivitamin Tabs 90tab.
5,89 € 5,50 €

Multivitamin Tabs je kombinácia vitamínov a stopových prvkov, ktorá bola vyvinutá pre potreby aktívnych aj príležitostných športovcov. V 3 tabletkách je obsiahnuté 100% DDD vitamínov a 30% DDD stopových prvkov. Vitamíny a minerálne látky prispievajú k správnej činnosti organizmu.

Musclesport 100 % Whey Protein 1135g
27,90 €

Akcia

100 % Whey Protein je jedinečným zdrojom srvátkových bielkovinových preparátov s výborným zastúpením aminokyselín. Práve rýchlo vstrebateľné srvátkové proteíny sú najúčinnejšie pre regeneráciu a rast svalovej hmoty.

Musclesport ArthroCollagen 90tab.
9,96 € 9,50 €

ArthroCollagen bol vyvinutý pre namáhané kĺby najmä u silových športov, pre potlačenie prejavov a ako prevencia pri poruchách pohybového aparátu – opotrebenie spojivových tkanív väzov a kĺbov. Keďže zloženie výrobku obsahuje hlavné stavebné látky týchto tkanív, kopíruje zloženie zdravého ľudského kĺbu a tým napomáha ich rýchlej regenerácii a obnove.

Musclesport Basic Protein 1000g
16,90 €

Akcia

Basic Protein je jedinečnou kombináciou bielkovinových preparátov, ktoré zabraňujú katabolizácii svalovej hmoty a navyše podporujú jej rast. Sú vhodné pre všetky druhy športov, pre ženy aj mužov a pre všetky vekové kategórie. Nápoj je veľmi dobre stráviteľný a má vysokú využiteľnosť.

Musclesport Isotonic AMG 1135g
14,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Isotonic AMG je energeticko-iontový nápoj obohatený o voľné aminokyseliny AMA, viazané aminokyseliny vo forme hydrolyzovanéhio kolagénu a vitamínov. Dodáva energiu a doplňuje potrebné látky pre športový výkon.

Musclesport Muscle Builder PROFI 1135g
19,90 €

Akcia

Muscle Builder Profi je proteínový-sacharidový nápoj špeciálne vyvinutý pre silové športy, zabezpečuje rýchlu regeneráciu a rast svalovej hmoty. Dodáva energiu a tým telesnú silu. Obsahuje jedinečnú kombináciu sacharidov, vyváženú kombináciu rýchlo vstrebateľných proteínov, voľné aminiokyseliny – L-glutamín a BCAA v instantizovanej forme.

Musclesport Vegetarian super Protein 1135g
17,30 €

Vegetarian Super Protein je jedinečnou kombináciou významných rastlinných proteínových zdrojov obohatených o vyvážené spektrum najdôležitejších vitamínov a stopových prvkov. Vegetarian Super Proteín je určený pre všetkých, ktorí nechcú alebo nemôžu prijímať srvátkové alebo mliečne proteíny.

Musclesport Saw Palmetto 90tab.
7,80 €

Saw Palmetto Plus priaznivo pôsobí na mužské pohlavné orgány. Okrem extraktu z plodov Serenoa repens obsahuje ďalšie stopové prvky, ktoré zvyšujú jeho účinnosť. Používa sa na podporu správnej činnosti prostaty.

Musclesport Hydrolysed Collagen 1135g
16,26 € 15,60 €

Hydrolysed Collagen čiže hydrolyzovaný bravčový kolagén je najviac obľúbeným zdrojom pred štiepených proteínov enzýmovou hydrolýzou. Ide o vysoko koncentrovaný zdroj živočíšnych proteínov. Obsahuje aminokyseliny, ktoré sú dôležité pre novotvorbu a regeneráciu spojivových tkanív.