Mr. Teppich Odstraňovač škvŕn z čalúnenia 500 ml
3,70 €

Špecializovaný prostriedok odstraňovač škvŕn z čalúnenia 500 ml od výrobcu Mr. Teppich na čistenie škvŕn všetkých látkových povrchov. Odstraňuje špinu, prach a iné nečistoty z kobercov, čalúnenia a ďalších. Obsahuje funkciu Active Oxygen, ktorá účinne odstraňuje aj zaschnuté škvrny.

Mr. Teppich Strojové čistenie kobercov 500 ml
5,05 € 4,30 €

Mr. Teppich je špecializovaný prostriedok na čistenie škvŕn a obnovenie pôvodnej farby všetkých textilných materiálov (koberce, čalúnenie, autosedačky, polstrovanie a pod.). Výrobky z radu Mr. Teppich sa vyznačujú praktickou funkciou Antialergen, ktorá spoľahlivo hubí baktérie a roztoče.

Mr. Teppich Antialergenný ručný čistič na koberce s vôňou Marseillské mydlo 500 ml
5,05 € 4,60 €

Čistiaci prostriedok Mr. Teppich si hravo poradí so škvrnami rôzneho druhu. Zároveň žiadnym spôsobom nepoškodzuje tkaniny, naopak, chráni štruktúru ich vlákien a farbu. Iste vás tiež potešia výrazné protialergénne účinky. Pri upratovaní bez problémou zametiete s prachom, peľmi, roztočmi a zvieracou srsťou.

Mr. Teppich ANTIALERGEN ručný čistič na koberce s vôňou KVET 500 ml
4,10 €

Špecializovaný prostriedok Antialergen ručný čistič na koberce s vôňou Kvetín 500 ml od výrobcu Mr. Teppich na čistenie všetkých textilných povrchov. Odstraňuje špinu, prach a iné nečistoty z kobercov, čalúnenia a ďalších. Obsahuje funkciu Antialergen, ktorá účinne hubí roztoče a baktérie. Zanecháva mäkké a hebké vlákna a príjemnú kvetinovú vôňu.

Mr. Teppich ANTIALERGEN prostriedok na čistenie čalúnenia "SUCHÁ PENA" s vôňou MORE 600 ml
4,60 €

Špecializovaný prostriedok ANTIALERGEN prostriedok na čistenie čalúnenia „SUCHÁ PENA“ s vôňou MORA 600 ml od výrobcu Mr. Teppich na čistenie škvŕn všetkých látkových povrchov. Odstraňuje špinu, prach a iné nečistoty z kobercov, čalúnenia a ďalších. Obsahuje funkciu Antialergen, ktorá účinne hubí roztoče a baktérie. Nielen čistí, ale tiež obnovuje pôvodnú farbu a zanecháva sviežu vôňu mora.