Mr&Mrs Osviežovač vzduchu Niki – vôňa Pure

Mr&Mrs Osviežovač vzduchu Niki – vôňa Pure

11,99 €

Ďalšie ponuky od 7,50 €

Osviežovač vzduchu Mr & Mrs Niki – vôňa Pure Luxusná dizajnová vôňa do auta v tvare figúrky. Jedinečná „čistá“ vôňa si získa každého, kto ju vyskúša. Okrem super vône zaujme svojim dizajnom, ktorý spestrí palubnú dosku vášho auta. Panáčik má aj super schopnosť, a to pohlcovanie neprí

Mr&Mrs Fragrance Cesare Pepper Mint

Mr&Mrs Fragrance Cesare Pepper Mint

5,99 €

Cesare Pepper Mint je panáčik z vonnej rady Fresh Air Friends, ktorý svojou intenzívnou vôňou spríjemní každodennú atmosféru vo vašom aute, a to až na 30–60 dní. Vonný panáčik je tiež zaujímavým dizajnovým doplnkom pre vaše auto, ktorý si všimne každý kto sa vo vašom aute povezie.

Mr&Mrs Fragrance Cesare Energy
1x

Mr&Mrs Fragrance Cesare Energy

5,99 €

Cesare Energy je panáčik z vonnej rady Fresh Air Friends, ktorý svojou intenzívnou vôňou spríjemní každodennú atmosféru vo vašom aute, a to až na 30–60 dní. Vonný panáčik je tiež zaujímavým dizajnovým doplnkom pre vaše auto, ktorý si všimne každý kto sa vo vašom aute povezie.

Mr&Mrs Fragrance Cesare Fresh Air

Mr&Mrs Fragrance Cesare Fresh Air

5,99 €

Cesare Fresh Air je panáčik z vonnej rady Fresh Air Friends, ktorý svojou intenzívnou vôňou spríjemní každodennú atmosféru vo vašom aute, a to až na 30–60 dní. Vonný panáčik je tiež zaujímavým dizajnovým doplnkom pre vaše auto, ktorý si všimne každý kto sa vo vašom aute povezie.

Mr&Mrs Osviežovač vzduchu Cesare – vôňa Lilac Blossom

Mr&Mrs Osviežovač vzduchu Cesare – vôňa Lilac Blossom

5,32 €

Osviežovač vzduchu Mr & Mrs Cesare – vôňa Lilac Blossom Obľúbené plastové panáčiky Cesare určené na prichytenie do mriežky ventilátora. Vôňa do auta, ktorá na seba upúta pozornosť nielen originálnou a prenikavou kvetovou vôňou, ale aj nezameniteľným dizajnom, ktorý si všimne každý pasažier. Po a

Mr&Mrs Náplň do osviežovača vzduchu Niki – vôňa Pure

Mr&Mrs Náplň do osviežovača vzduchu Niki – vôňa Pure

3,94 €
Posledný kus za túto cenu!

Náplň do osviežovača vzduchu Mr & Mrs Niki – vôňa Pure Náhradná náplň do osviežovača NIKI, ktorú je možné ľubovoľne meniť s rôznymi motívmi osviežovača. Vďaka tejto náplni do osviežovača vzduchu môžete svoj osviežovač vzduchu NIKI využiť naplno. Vôňa Pure je inšpirovaná čistými tónmi, ktoré osvi

Mr&Mrs Náplň do osviežovača vzduchu Niki – vôňa Gardenia of Tahiti

Mr&Mrs Náplň do osviežovača vzduchu Niki – vôňa Gardenia of Tahiti

4,49 €

Náplň do osviežovača vzduchu Mr & Mrs Niki – vôňa Gardenia of Tahiti Náhradná náplň do osviežovača NIKI, ktorú je možné ľubovoľne meniť s rôznymi motívmi osviežovača. Vďaka tejto náplni do osviežovača vzduchu môžete svoj osviežovač vzduchu NIKI využiť naplno. Vôňa Gardenia of Tahiti sa vyznačuje

Mr&Mrs Fragrance Cesare Cedar Wood

Mr&Mrs Fragrance Cesare Cedar Wood

5,99 €

Cesare Cedar Wood je panáčik z vonnej rady Fresh Air Friends, ktorý svojou intenzívnou vôňou spríjemní každodennú atmosféru vo vašom aute, a to až na 30–60 dní. Vonný panáčik je tiež zaujímavým dizajnovým doplnkom pre vaše auto, ktorý si všimne každý kto sa vo vašom aute povezie.

Mr&Mrs Fragrance Cesare Lilac Blossom

Mr&Mrs Fragrance Cesare Lilac Blossom

5,99 €

Cesare Lilac Blossom je panáčik z vonnej rady Fresh Air Friends, ktorý svojou intenzívnou vôňou spríjemní každodennú atmosféru vo vašom aute, a to až na 30–60 dní. Vonný panáčik je tiež zaujímavým dizajnovým doplnkom pre vaše auto, ktorý si všimne každý kto sa vo vašom aute povezie.

Mr&Mrs Osviežovač vzduchu Niki – vôňa Oriental

Mr&Mrs Osviežovač vzduchu Niki – vôňa Oriental

11,99 €

Osviežovač vzduchu Mr & Mrs Niki – vôňa Oriental Luxusná dizajnová vôňa do auta v tvare figúrky. Nezameniteľná vôňa sladkastej orientu si získa každého, kto ju vyskúša. Okrem super vône zaujme svojim dizajnom, ktorý spestrí palubnú dosku vášho auta. Panáčik má aj super schopnosť, a to pohlcovani

Mr&Mrs Fragrance Cesare Citrus

Mr&Mrs Fragrance Cesare Citrus

5,99 €

Cesare Citrus je panáčik z vonnej rady Fresh Air Friends, ktorý svojou intenzívnou vôňou spríjemní každodennú atmosféru vo vašom aute, a to až na 30–60 dní. Vonný panáčik je tiež zaujímavým dizajnovým doplnkom pre vaše auto, ktorý si všimne každý kto sa vo vašom aute povezie.

Mr&Mrs Fragrance Cesare Citrus Musk

Mr&Mrs Fragrance Cesare Citrus Musk

5,99 €

Cesare Citrus & Musk je panáčik z vonnej rady Fresh Air Friends, ktorý svojou intenzívnou vôňou spríjemní každodennú atmosféru vo vašom aute, a to až na 30–60 dní. Vonný panáčik je tiež zaujímavým dizajnovým doplnkom pre vaše auto, ktorý si všimne každý kto sa vo vašom aute povezie.

Koncept Mr & Mrs Fragrance vznikol v roku 2010, keď sa zakladatelia, partnerský pár Simona a Massimo Guerini, rozhodli rozprávať svoje sny, emócie a najmä spomienky na spoločné cestovanie prostredníctvom rôznych vôní. Ako už napovedá samotný názov, Mr & Mrs má predstavovať rodinu a pocit spolupatričnosti medzi tými, ktorí sa rozhodnú spestriť a viesť svoj život prostredníctvom čuchu a nových objavov v zmyslovej dimenzii. Inovatívna technológia, moderné myslenie a najlepší talianski dizajnéri (napríklad Luca Trazzi, Carlo Colombo alebo Stefano & Elisa Giovannoni) sú hlavnými synonymami tejto spoločnosti, ktorá vnáša vôňu do našich životov prostredníctvom tyčinkových aróma difúzorov, dizajnových autovôní či špeciálnych elektronických difúzorov na vonné kapsule. Vôňa je tým najzvláštnejším spôsobom vzájomnej komunikácie nielen medzi ľuďmi, ale aj ľuďmi a svetom okolo nich, naviac vyvoláva spomienky. Vône vytvárajú v každom z nás akýsi osobný denník zo spomienok a emócií. To sú hlavné slová zakladateľov Massima a Simony. Tí sa snažia vytvárať prevažne radostné, pozitívne a asertívne vône, ktoré vyvolajú originálne emócie. Každá z vôní Mr & Mrs Fragrance je inšpirovaná osobitou cestou tejto dvojice po celej planéte.