Montale Paris Aoud Ambre - EDP
58,20 €

50,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Orientálna vôňa Montale Aoudu Ambre je určená pre mužov aj pre ženy. Za jej vznikom stojí Pierre Montale. Obsahuje jantár, Ladbanum, Argawood a ružu. Na trh bola uvedená v roku 2010.


Montale Paris Aoud Ever - EDP
52,20 €

Orientálna vôňa Montale Aoudu Ever je pre ženy aj pre mužov. Hlava je tvorená citrónom, bergamotom a mandarínkou, srdce sa skladá z bieleho santalového dreva, pačuli a čierneho korenia a v základe nájdete koži, fazuľa tonka a šedú ambru. Na trh bola uvedená v roku 2012. .


Montale Paris Black Aoud - EDP
1,20 €

Dark Purple je drevito-kvetinová vôňa s pižmovým základom pre mužov. Medzi jej hlavné zložky patrí ruža, francúzsky labdanum, pižmo, pačuli, mandarínka a agarové drevo (oud). Za jej vznikom stojí Pierre Montale. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2006.


Montale Paris Pure Gold - EDP
57,50 €

Pure Gold je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy. Ovocnú hlavu tvorí talianska mandarínka a marhuľa, kvetinové srdce patrí egyptskému jazmínu, pomarančovému kvetu a neroli. V základe sa snúbi sladká vanilka, pačuli a pižmo. Za jej vznikom stojí Pierre Montale. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2009. .


Montale Paris Red Vetyver - EDP
1,60 €

Red Vetyver je orientálno-drevitá vôňa pre mužov. Medzi jej hlavné zložky patria vetiver, pačuli, céder, grapefruit, peruánsky balzam a korenie. Za jej vznikom stojí Pierre Montale. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2008.


Montale Paris Roses Musk - EDP
1,60 €

Roses Musk je kvetinovo-ovocná vôňa s pižmovým základom určená pre ženy. Obsahuje iba tri zložky, a to ružu, jazmín a pižmo. Za jej vznikom stojí Pierre Montale. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2009.


Montale Paris Vetiver Des Sables - EDP
49,50 €

Vetiver Des Sables je originálny orientálno-drevitá vôňa určená pre ženy aj mužov. Snúbi sa v nej vetiver, mahagón, morské tóny a indiánske korenia. Za jej vznikom stojí Pierre Montale. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2006. .