Montale Paris

Montale Paris Patchouli Leaves - EDP 100 ml

Montale Paris Patchouli Leaves - EDP

74,10 €
71 €
Doprava zadarmo

Orientálno-drevitá vôňa Montale Paris Patchouli Leaves je určená pre mužov aj pre ženy. Za jej vznikom stojí Pierre Montale. Úvodné tóny pižma sa mieša so sladkou vanilkou, čistú ambrou, pačuli a krétsku živicou zo skalnej ruže (labdanum). Na trh bola uvedená v roku 2006. .

Partner: Vivantis
Montale Paris Wild Aoud - EDP 100 ml

Montale Paris Wild Aoud - EDP

80,70 €
Doprava zadarmo

Wild Aoudu je nezameniteľná drevitá vôňa určená pre ženy aj mužov. Snúbi sa v nej pelargónie, palina, bergamot, agarwood (oud), teakové drevo s pačuli, tabakom a ambrou. Za jej vznikom stojí Pierre Montale. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2009. .

Partner: Vivantis
Montale Paris Full Incense - EDP 2,0 ml - vzorka s rozprašovačom

Montale Paris Full Incense - EDP

2,70 €

Orientálno-drevitá vôňa Montale Paris Full Incense je určená pre mužov aj pre ženy. Mieša sa v nej francúzskej labdanum spoločne s kadidlom, živicou elemi, pačuli a vriginijským cédrom.   Za jej vznikom stojí Pierre Montale. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2010.

Partner: Vivantis
Montale Paris Aoud Lime - EDP TESTER 100 ml

Montale Paris Aoud Lime - EDP TESTER

46,80 €
42,90 €
Doprava zadarmo

Orientálna vôňa Montale Aoudu Lime je určená pre mužov aj pre ženy a za jej vznikom stojí Pierre Montale . Predstavuje dokonalé spojenie tónov ruží, kosatce, pačuli, santalového dreva, ambry a šafranu.   Na trh bola uvedená v roku 2005.

Partner: Vivantis
Montale Paris Chocolate Greedy - EDP - TESTER 100 ml

Montale Paris Chocolate Greedy - EDP - TESTER

54,60 €
46,80 €
Doprava zadarmo
Posledný kus za túto cenu!

Chocolate Greedy je orientálno-vanilková vôňa pre ženy aj mužov. Obsahuje kávu, kakao, fazuľu tonka, sušené ovocie, horký pomaranč a sladkú vanilkou. Na trh bola uvedená v roku 2007.

Partner: Vivantis
Montale Paris Chocolate Greedy - EDP 100 ml

Montale Paris Chocolate Greedy - EDP

62,20 €
Doprava zadarmo

Chocolate Greedy je orientálno-vanilková vôňa pre ženy aj mužov. Obsahuje kávu, kakao, fazuľu tonka, sušené ovocie, horký pomaranč a sladkú vanilkou. Na trh bola uvedená v roku 2007. .

Partner: Vivantis
Montale Paris Dark Purple - EDP 100 ml

Montale Paris Dark Purple - EDP

77,70 €
Doprava zadarmo

Dark Purple je oreintálně-květěinová vôňa určená pre ženy. Ovocnú hlavu tvorí pomaranč a slivka, srdce sa skladá z pačuli, ruže, červených bobúľ a pelargónie. V základe ucítite teakové drevo spoločne s ambrou a pižmom. Za jej vznikom stojí Pierre Montale. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2011.

Partner: Vivantis
Montale Paris Roses Musk - EDP 100 ml

Montale Paris Roses Musk - EDP

66,30 €
60,10 €
Doprava zadarmo

Roses Musk je kvetinovo-ovocná vôňa s pižmovým základom určená pre ženy. Obsahuje iba tri zložky, a to ružu, jazmín a pižmo. Za jej vznikom stojí Pierre Montale. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2009.

Partner: Vivantis
Montale Paris Sweet Vanilla - EDP - TESTER 100 ml

Montale Paris Sweet Vanilla - EDP - TESTER

58,50 €
Doprava zadarmo

Sweet Vanilla je luxusná vôňa pre ženy aj mužov. Všetka sladkosť vanilky odhalená sviežosťou marhule a jemného bieleho pižma: intenzívna a prášková vôňa. Na trh bola uvedená v roku 2015.

Partner: Vivantis
Montale Paris Aoud Leather - EDP - TESTER 100 ml

Montale Paris Aoud Leather - EDP - TESTER

49,80 €
Doprava zadarmo

Aoudu Leather je luxusná kožená vôňa pre mužov aj ženy. Obsahuje šafran, bergamot, kardamom, agarové drevo, kožu, korenie a šedú ambru. Na trh bola uvedená v roku 2009.

Partner: Vivantis
Montale Paris Wild Aoud - EDP TESTER 100 ml

Montale Paris Wild Aoud - EDP TESTER

54,60 €
49,30 €
Doprava zadarmo

Wild Aoudu je nezameniteľná drevitá vôňa určená pre ženy aj mužov. Snúbi sa v nej pelargónie, palina, bergamot, agarwood (oud), teakové drevo s pačuli, tabakom a ambrou.   Za jej vznikom stojí Pierre Montale. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2009.

Partner: Vivantis
Montale Paris Aoud Flowers - EDP 100 ml

Montale Paris Aoud Flowers - EDP

66,30 €
62,40 €
Doprava zadarmo

Aoudu Flowers je kvetinovo-drevitá vôňa pre mužov. Hlavu tvorí pelargónie, guajakové drevo, bergamot, srdce sa skladá z ruže a tíkového dreva a v základe nájdete pižmo a agarwood. Nosom tejto vône je Pierre Montale. Na trh bola uvedená v roku 2008.

Partner: Vivantis