Monix Tlakový hrniec 6 litrov Selecta
88,10 € 73,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Tlakový hrniec Selecta s kapacitou 6 litrov ušetrí až 90% času oproti klasickému varenia. Tlakový hrniec značky Monixa je vybavený 3 stupňovým varením z rozlíšením pre zeleninu, mäkké mäsá, biele a červené mäsá.

Monix 24-dielny set príborov Europe, steakový nôž
35 €

Posledný kus za túto cenu!

V najtenšom bode minimálna hrúbka ocele 1,8 mm. Úchopovú časť zdobia elegantné súbežné linky po stranách. V sade Europe nájdete okrem klasického noža, nôž steakový.

Monix 24-dielny set príborov London
53,99 € 50,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Úchopová časť je širšia, oválna, zakončená elegantnou kovovou slzou pre isté držanie v elegantnom hladkom prevedení zakončeným oblúčikom s kvapkou. Elegantný príborový set London značky Monixa.

Monix 24-dielny set príborov REIMS
29,99 € 27,20 €

Prostá elegancia hladkých napriek tomu funkčne dokonalých úchopových častí príborovej sady Reims sa odlišuje od ostatných príborov. Sada obsahuje lyžicu, vidličku, nôž a malú lyžičku po šiestich kusoch.

Monix Moka kanvica Vitro Express 6 šálok
12,99 € 11,70 €

Odporúčame kávu pripravovať z čerstvo namletej zrnkovej kávy. Z kanvičky uvaríte až šesť šálok veľmi silnej kávy. Hliníkový taliansky kávovar pre tlakové varenie kávy. Dolná nádobka na vodu má nepriľnavú úpravu.

Monix Moka kanvica Vitro Noir 6 šálok
16,99 € 15,60 €

Tradičné desiatky rokov overený systém varenia zabezpečí plnú a neprekonateľnú chuť kávy. Odporúčame kávu pripravovať z čerstvo namletej zrnkovej kávy. Pre šesť šálok veľmi silnej kávy ..

Monix Moka kanvica na indukciu Cream 9 šálok
26,99 € 25,35 €

Posledný kus za túto cenu!

Vhodné na všetky druhy ohrevu vrátane indukcie. Hliníkový taliansky kávovar v hnedej farbe pre tlakové varenie kávy. Dolná nádobka na vodu má nepriľnavú úpravu. Pre deväť šálok veľmi silnej kávy.

Monix Moka kanvica AROMA 6 šálok
45,95 € 38,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Pre 6 šálok veľmi silnej aromatickej a chutnej kávy. Tradičný desiatky rokov overený systém varenia zabezpečí plnú a neprekonateľnú chuť kávy. Odporúčame kávu pripravovať z čerstvo mletej zrnkovej kávy.

Monix Nerezová panvica CHEF 24 cm
38,28 € 34,60 €

Panvica Chef vyrobená z nerezovej ocele s trojitým sendvičovým dnom, ktoré je prispôsobené na všetky druhy ohrevu. Nemusíte sa báť, držadlo nepáli aj keď je kovové a navyše má očko pre zavesenie.

Monix Nerezová panvica CHEF 26 cm
44,80 € 38,50 €

Nemusíte sa báť, držadlo nepáli aj keď je kovové a navyše má očko pre zavesenie. Panvica Chef vyrobená z nerezovej ocele s trojitým sendvičovým dnom, ktoré je spôsobené na všetky druhy ohrevu.

Monix Moka kanvica AROMA 10 šálok
53,61 € 42,90 €
+ doprava zadarmo

Odporúčame kávu pripravovať z čerstvo mletej zrnkovej kávy. Pre 10 šálok veľmi silné aromatické a chutné kávy. Tradičný desiatky rokov overený systém varenia zabezpečí plnú a neprekonateľnú chuť kávy.

Monix Sada tlakových hrncov Selecta 4+6 litrov
97,68 € 89,50 €
+ doprava zadarmo

Sada tlakových hrncov Select s kapacitou 4 a 6 litrov ušetrí až 90% času oproti klasickému vareniü. Tlakový hrniec značky Monixa je vybavený 3 stupňovým varením s rozlíšením pre zeleninu, mäkké mäso, biele a červené mäsá.

Monix 24-dielny set príborov Europe
32,99 € 31,10 €

Sadu príborov Europe zdobia elegantné súbežné linky na úchopovej časti. Príbory sú vyrobené kovaním a lisovaním z nerezovej ocele. Sada obsahuje lyžicu, vidličku, nôž a malú lyžičku po šiestich kusoch.

Monix 24-dielny set príborov Oslo, steakový nôž
65,99 € 62 €
+ doprava zadarmo

Set príborov Oslo obsahuje namiesto obyčajného noža, nôž steakový. Príbor je vyrobený kovaním a lisovaním z nerezovej ocele. Úchopovú časť zdobí elegantná linka, ktorá sa na konci spája z dvoch a následne sa tiahne uprostred k funkčnej časti príboru.

Monix 24-dielny set príborov Sea
25,99 € 23,30 €

Príborová súprava značky Monix s menom Sea je zdobená elegantnou linkou po jej obvode. Sada obsahuje lyžicu, vidličku, nôž a malú lyžičku po šiestich kusoch. Príbor je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele.

Monix Moka kanvica Vitro Rock 6 šálok
18,99 € 17,50 €

Profesionálne tlakové varenie s talianskym kávovarom z radu Vitro Rock značky Monix. Z kávovaru dostanete až šesť šálok veľmi silnej kávy. Tá najlepšie bude samozrejme z čerstvo namletej zrnkovej kávy.

Monix Moka kanvica Vitro Express 3 šálky
10,99 € 9,70 €

Hliníkový taliansky kávovar pre tlakové varenie kávy. Dolná nádobka na vodu má nepriľnavú úpravu. Na tri šálky veľmi silnej kávy (tzv. Ristreto). Odporúčame kávu pripravovať z čerstvo namletej zrnkovej kávy.

Monix Moka kanvica Vitro Noir 3 šálky
12,99 € 11,70 €

Hliníkový taliansky kávovar pre tlakové varenie kávy. Dolná nádobka na vodu má nepriľnavú úpravu. Pre tri šálky veľmi silnej kávy (tzv. Ristreto). Odporúčame kávu pripravovať z čerstvo namletej zrnkovej kávy.

Monix Moka kanvica Vitro Rock 9 šálok
24,99 € 21,40 €

Z kávovaru dostanete až deväť šálok veľmi silnej kávy. Tá najlepšia bude samozrejme z čerstvo namletej zrnkovej kávy. Profesionálne tlakové varenie s talianskym kávovarom z radu Vitro Rock značky Monix.

Monix Moka kanvica AROMA 4 šálky
38,28 € 34,50 €

Nerezový taliansky kávovar AROMA pre tlakové varenie kávy. Pre 4 šálky veľmi silnej aromatickej a chutnej kávy. Tradičný desiatky rokov overený systém varenia zabezpečí plnú a neprekonateľnú chuť kávy.

Monix Nerezová panvica CHEF 30 cm
53,23 € 45,90 €
+ doprava zadarmo

Nemusíte sa báť, držadlo nepáli aj keď je kovové a navyše má očko pre zavesenie. Panvica Chef vyrobená z nerezovej ocele s trojitým sendvičovým dnom, ktoré je prispôsobené na všetky druhy ohrevu.