Monix Moka kanvica AROMA 10 šálok
53,61 €

42,88 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Odporúčame kávu pripravovať z čerstvo mletej zrnkovej kávy. Pre 10 šálok veľmi silné aromatické a chutné kávy. Tradičný desiatky rokov overený systém varenia zabezpečí plnú a neprekonateľnú chuť kávy.


Monix Moka kanvica AROMA 4 šálky
38,28 €

34,45 €

Posledný kus za túto cenu!

Nerezový taliansky kávovar AROMA pre tlakové varenie kávy. Pre 4 šálky veľmi silnej aromatickej a chutnej kávy. Tradičný desiatky rokov overený systém varenia zabezpečí plnú a neprekonateľnú chuť kávy.


Monix Moka kanvica AROMA 6 šálok
45,95 €

38,28 €

Posledný kus za túto cenu!

Pre 6 šálok veľmi silnej aromatickej a chutnej kávy. Tradičný desiatky rokov overený systém varenia zabezpečí plnú a neprekonateľnú chuť kávy. Odporúčame kávu pripravovať z čerstvo mletej zrnkovej kávy.


Monix Nerezová panvica CHEF 30 cm
53,23 €

45,70 €
+ doprava zadarmo

Nemusíte sa báť, držadlo nepáli aj keď je kovové a navyše má očko pre zavesenie. Panvica Chef vyrobená z nerezovej ocele s trojitým sendvičovým dnom, ktoré je prispôsobené na všetky druhy ohrevu.


Monix Tlakový hrniec 6 litrov Selecta-16%
88,10 €

73,76 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Tlakový hrniec Selecta s kapacitou 6 litrov ušetrí až 90% času oproti klasickému varenia. Tlakový hrniec značky Monixa je vybavený 3 stupňovým varením z rozlíšením pre zeleninu, mäkké mäsá, biele a červené mäsá.


Monix Sada tlakových hrncov Selecta 4+6 litrov
97,68 €

89,30 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Sada tlakových hrncov Select s kapacitou 4 a 6 litrov ušetrí až 90% času oproti klasickému vareniü. Tlakový hrniec značky Monixa je vybavený 3 stupňovým varením s rozlíšením pre zeleninu, mäkké mäso, biele a červené mäsá.


Monix 24-dielny set príborov Europe
32,99 €
31 €

Sadu príborov Europe zdobia elegantné súbežné linky na úchopovej časti. Príbory sú vyrobené kovaním a lisovaním z nerezovej ocele. Sada obsahuje lyžicu, vidličku, nôž a malú lyžičku po šiestich kusoch.


Monix 24-dielny set príborov London
53,99 €
50,40 €
+ doprava zadarmo

Úchopová časť je širšia, oválna, zakončená elegantnou kovovou slzou pre isté držanie v elegantnom hladkom prevedení zakončeným oblúčikom s kvapkou. Elegantný príborový set London značky Monixa.


Monix 24-dielny set príborov Oslo, steakový nôž
65,99 €
62 €
+ doprava zadarmo

Set príborov Oslo obsahuje namiesto obyčajného noža, nôž steakový. Príbor je vyrobený kovaním a lisovaním z nerezovej ocele. Úchopovú časť zdobí elegantná linka, ktorá sa na konci spája z dvoch a následne sa tiahne uprostred k funkčnej časti príboru.


Monix 24-dielny set príborov REIMS
29,99 €
27,10 €

Prostá elegancia hladkých napriek tomu funkčne dokonalých úchopových častí príborovej sady Reims sa odlišuje od ostatných príborov. Sada obsahuje lyžicu, vidličku, nôž a malú lyžičku po šiestich kusoch.


Monix 24-dielny set príborov Sea
25,99 €

23,20 €

Príborová súprava značky Monix s menom Sea je zdobená elegantnou linkou po jej obvode. Sada obsahuje lyžicu, vidličku, nôž a malú lyžičku po šiestich kusoch. Príbor je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele.


Monix Moka kanvica Vitro Express 6 šálok
12,99 €
12,40 €

Odporúčame kávu pripravovať z čerstvo namletej zrnkovej kávy. Z kanvičky uvaríte až šesť šálok veľmi silnej kávy. Hliníkový taliansky kávovar pre tlakové varenie kávy. Dolná nádobka na vodu má nepriľnavú úpravu.


Monix Moka kanvica Vitro Rock 6 šálok
18,99 €
17,90 €

Profesionálne tlakové varenie s talianskym kávovarom z radu Vitro Rock značky Monix. Z kávovaru dostanete až šesť šálok veľmi silnej kávy. Tá najlepšie bude samozrejme z čerstvo namletej zrnkovej kávy.


Monix Moka kanvica Vitro Noir 6 šálok
16,99 €
15,90 €

Tradičné desiatky rokov overený systém varenia zabezpečí plnú a neprekonateľnú chuť kávy. Odporúčame kávu pripravovať z čerstvo namletej zrnkovej kávy. Pre šesť šálok veľmi silnej kávy ..


Monix Moka kanvica na indukciu Cream 9 šálok
26,99 €
26,40 €

Vhodné na všetky druhy ohrevu vrátane indukcie. Hliníkový taliansky kávovar v hnedej farbe pre tlakové varenie kávy. Dolná nádobka na vodu má nepriľnavú úpravu. Pre deväť šálok veľmi silnej kávy.


Monix Moka kanvica Vitro Express 3 šálky
10,99 €
10,40 €

Hliníkový taliansky kávovar pre tlakové varenie kávy. Dolná nádobka na vodu má nepriľnavú úpravu. Na tri šálky veľmi silnej kávy (tzv. Ristreto). Odporúčame kávu pripravovať z čerstvo namletej zrnkovej kávy.


Monix Moka kanvica Vitro Noir 3 šálky
12,99 €
12,40 €

Hliníkový taliansky kávovar pre tlakové varenie kávy. Dolná nádobka na vodu má nepriľnavú úpravu. Pre tri šálky veľmi silnej kávy (tzv. Ristreto). Odporúčame kávu pripravovať z čerstvo namletej zrnkovej kávy.


Monix Moka kanvica Vitro Rock 9 šálok
24,99 €
22,90 €

Z kávovaru dostanete až deväť šálok veľmi silnej kávy. Tá najlepšia bude samozrejme z čerstvo namletej zrnkovej kávy. Profesionálne tlakové varenie s talianskym kávovarom z radu Vitro Rock značky Monix.


Monix Nerezová panvica CHEF 24 cm
38,28 €
34,50 €

Panvica Chef vyrobená z nerezovej ocele s trojitým sendvičovým dnom, ktoré je prispôsobené na všetky druhy ohrevu. Nemusíte sa báť, držadlo nepáli aj keď je kovové a navyše má očko pre zavesenie.


Monix Nerezová panvica CHEF 26 cm
44,80 €

38,40 €

Nemusíte sa báť, držadlo nepáli aj keď je kovové a navyše má očko pre zavesenie. Panvica Chef vyrobená z nerezovej ocele s trojitým sendvičovým dnom, ktoré je spôsobené na všetky druhy ohrevu.