Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Columbia 1kg Mokarico 1kg
Columbia 1kg

Zrnková káva Mokarico Columbia je talianske sladké espresso zaoblené v čokoládovej chuti. Brazílska prírodné Arabica 60% zmiešaná s výberovou Robustou 40%. Víťaz International Coffee Tasting (ICT) 2006.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mokarico 1kg Mokarico 1kg
Mokarico 1kg

Značková zrnková káva Mokarico je jedinečná zmes s perfektnou vyváženosťou kyslosti, plnosti, vône, chuti a sladkosti. Obsahuje 85% arabiky a 15% robusty. Zmes kávy Mokarico je zaručene kvalitný produkt s mnohými oceneniami.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL

Značka Mokarico vznikla v Corso Tintori vo Florencii, prostredníctvom bratov Igino a Corrada Paladini, ktorí úspešne viedli spoločnosť až do roku 1984 pod vedením Marca Paladini. Uchovávali všetky tajomstvá spojené so spracovaním a miešaním kávy. Spoločnosť tvoria ľudia s prirodzenou vášňou pre kávu, kvalitu a úspech.

Moderná a inovatívna filozofia založená na stabilných tradíciách a pevných hodnotách. Dynamická spoločnosť, zameraná na úspešnú budúcnosť, ktorá venuje špeciálnu pozornosť potrebám zákazníkov milujúcich kvalitnú a lahodnú kávu. Solídna a dobre zorganizovaná spoločnosť zasväcujúca svoj záujem a energiu na nepretržitý výskum kvality a na úplné uspokojenie ľudí, ktorí sa rozhodli pre Caffe Mokarico.