MODOM Teleskopické drbátko - Bílá

MODOM Teleskopické drbátko

7 €
Posledný kus za túto cenu!

kovové teleskopické drbátko s plastovú rukoväťou vám pomôže dosiahnuť i na ťažko dostupná miesta. dĺžku možno regulovať, maximálna dĺžka je až 65,5 cm. ideálne pomôcka najmä pre ľudí sa zníženú pohyblivosťou, i keď ju iste ocenia i ľudia bez pohybových ťažkostí.

Partner: Popron.sk
MODOM Masážne ponožky - L (40-43)

MODOM Masážne ponožky

11 €

Masážne ponožky k individuálne i partnerské masáži. Užite si uvoľňujúce masáž reflexných bodov na chodidlách – úplne jednoducho a v pohodlie domova. namasírujte sa sami, alebo sa nechajte namasírovať od partnera.

Partner: Popron.sk
-14%
MODOM Akupresúrne vložky do topánok veľkosť UNI s magnetmi - dámské

MODOM Akupresúrne vložky do topánok veľkosť UNI s magnetmi

7 €
6 €

Využite vlastnosti magnetov v kombináciu s akupresúrou . Prispejte k pohodlie a dobrému pocitu z chôdze. pomocou magnetov prekrvíte dolná končatiny . akupresúrne masáž vzpruží telo a zmierni únavu . denným nosením vložiek predídete opuchnutým a unaveným nohám.

Partner: Popron.sk
MODOM Teleskopické drbátko s kamienkami - Zelená

MODOM Teleskopické drbátko s kamienkami

5 €

kovové teleskopické drbátko vám pomôže dosiahnuť i na ťažko dostupná miesta. rukoväť je zdobená umelými kamienky. dĺžku možno regulovať, maximálna dĺžka je až 51 cm. ideálne pomôcka najmä pre ľudí sa zníženú pohyblivosťou, i keď ju iste ocenia i ľudia bez pohybových ťažkostí.

Partner: Popron.sk
MODOM BOKOMA - masážna metlička (orgazmátor) - SJH 210A
1x

MODOM BOKOMA - masážna metlička (orgazmátor) - SJH 210A

5 €

známa a populárne metlička na hlavu. masážou metličkou navodíte príjemný pocit uvoľnenie a pohody. účinne pôsobí proti stresu, stavoch úzkosti, podráždenosti alebo nespavosti. pri každom použitie budete mať pocit "husacie kože ", ktorá vám navodí pocit šťastie.

Partner: Popron.sk
MODOM Masážny valček variabilné

MODOM Masážny valček variabilné

22 €

tento masážne valček je ideálne pre uvoľnenie celého pohybového aparátu. slúži k relaxáciu svalov, zmierňuje svalové napätia, stuhnutosť a prispieva ku zlepšenie krvného a lymfatického obehu. Masážne valček využijete i na problematické partie postihnutej celulitídou.

Partner: Popron.sk
MODOM Návlek na sadru, na paži nad lakeť

MODOM Návlek na sadru, na paži nad lakeť

23 €

vodeodolný návlek na sadru, obväz alebo ortézu. ochranný návlek veľmi zjednoduší osobné hygienu, umožní kúpanie a sprchovanie. návlek je vyrobený z polyuretánu, vstupné otvor je pružný, priľne ku kožu a dobre tesní, tým zabráni preniknutie vody do návleku. univerzálny veľkosť pre dospelých.

Partner: Popron.sk