MoDo Dámske nohavičky 10 black
8,79 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantné dámske nohavičky 10 Modo sú vyrobené z príjemného mäkkého materiálu, ktorý je vysoko elastický majú na bokoch nádhernú vzorovanú elastickú čipku vzadu sú celé čipkované vďaka tejto kombinácii kvalitných a vkusných materiálov vyzerajú nohavičky veľmi elegantne.


MoDo Dámske nohavičky 101 black
4,69 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske nohavičky Modo 101 vyššieho strihu, zdobené čipkou v prednej časti sú vyrobené z veľmi príjemnej bavlny. Dámske nohavičky ponúkame v bielej a čiernej farbe.


MoDo Dámske nohavičky 108 white
4,69 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske čipkované nohavičky 88 Modo strih brazílky vyrobené z romantickej elastickej čipky kvetinového motívu veľmi módny strih, ktorý nádherne tvaruje zadoček.


MoDo Dámske nohavičky 120 black
6,85 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske nohavičky 120 Modo vyrobené z veľmi príjemnej bavlny a mikrovlákna zakončenie nohavičiek netlačí a pod oblečením sú neviditeľné.


MoDo Dámske nohavičky 13 black
11,56 €

Posledný kus za túto cenu!

Módne dámske nohavičky 13 Modo z priehľadného tylu okolo nohavičiek ozdobené krásnou čipkou vďaka použitým kvalitným materiálom ich na tele takmer vôbec necítíte.


MoDo Dámske nohavičky 16 black
6,32 €

Príjemné dámske nohavičky Modo 16 s romantickou čipkou v prednom diele. Dámske nohavičky klasického strihu z príjemného mäkkého materiálu. Dámske nohavičky sú v bielej a čiernej farbe.


MoDo Dámske nohavičky 17 white
7,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske nohavičky 17 Modo klasického strihu so zníženým pásom v spodnej časti obšité efektnou sieťovanou látkou s bodkami strihané laserom.


MoDo Dámske nohavičky 19 black
7,96 €

Dámske šortkové nohavičky 19 Modo sú vyrobené z príjemného, elastického a hladkého materiálu mikrofibry na bokoch sú nohavičky kombinované nádhernou, laserom strihanou čipkou dámske nohavičky vďaka kvalitnému materiálu a precíznemu strihu sú veľmi príjemné na tele.


MoDo Dámske nohavičky 195 black
8,52 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantné dámske nohavičky 195 Modo sú vyrobené z kvalitnej balvlny v kombinácii s luxusnou čipkou použitá francúzska čipka je najvyššej kvality nohavičky sú zdobené mašličkou.


MoDo Dámske nohavičky 41 black
12,36 €

Klasické nohavičky 41 Modo sú vyrobené z efektnej čipky s kvietkovaným motívom majú vzadu výstrih v tvare trojuholníka a sú ozdobené saténovou mašličkou.


MoDo Dámske nohavičky 42 white
11,56 €

Elegantné dámske tangá 42 Modo s ozdobeným predným dielom, kde sú vyrazené ružičky tangá sú vyrobené z príjemného tylu a krajky tangá sú nižšieho bokového strihu, takže vhodné aj pod bedrové oblečenie.


MoDo Dámske nohavičky 54 white
11,16 €

Elegantné dámske nohavičky Modo 54 s čipkovaným zadočkom sú vyrobené z príjemného elastického hladkého materiálu na bokoch a vzadu sú nohavičky kombinované s nádhernou čipkou nohavičky sú vďaka kvalitnému materiálu a precíznemu strihu veľmi príjemné na tele.


MoDo Dámske nohavičky 56 black
8,14 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske nohavičky 56 Modo z hladkého mikrovlákna a efektnej čipky s kvetinovým motívom zadný diel z priehľadnej nádhernej, veľmi kvalitnej čipky vďaka nižšiemu strihu vhodná aj do módneho bokového oblečenia.


MoDo Dámske nohavičky 61 white
7,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Módne dámske nohavičky 61 Modo vyrobené z príjemného elastického hladkého materiálu zadná časť z priesvitnej látky vďaka kvalitnému materiálu a precíznemu strihu sú veľmi príjemné na tele.


MoDo Dámske nohavičky 71 white
9,84 €

Posledný kus za túto cenu!

Zvodné dámske šortky 71 Modo sú vyrobené z príjemného, hladkého mikrovlákna najvyššej kvality s jemne lesklým motívom ruží v kombinácii s nádhernou elastickou krajkou s kvetinovým vzorom zvodný charak…


MoDo Dámske nohavičky 72 red
7,18 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantné dámske nohavičky 72 Modo vyrobené z veľmi príjemného mikrovlákna spodná časť je zdobená nádhernou elastickou čipkou.


MoDo Dámske nohavičky 80 black
9,96 €

Posledný kus za túto cenu!

Zvodné dámske nohavičky 80 Modo brazílskeho strihu s nižším pásom (bedrové) sú vyrobené z príjemného, hladkého mikrovlákna najvyššej kvality v kombinácii s nádhernou elastickou čipkou s kvetinovým vzo…


MoDo Dámske nohavičky  81 white
10,76 €

Zvodné dámske nohavičky 81 Modo brazílskeho strihu s nižším pásom (bedrový) sú vyrobené z príjemného, hladkého mikrovlákna najvyššej kvality v kombinácii so sieťovinou a nádhernou elastickou čipkou s …


MoDo Dámske nohavičky 86 white
8,89 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlné dámske nohavičky 86 Modo klasického strihu s nižším pásom (bedrovým) sú vyrobené z príjemného, hladkého mikrovlákna predná časť, ozdobená malou mašličkou, je ušitá z jemnej elastickej sieťovi…


MoDo Dámske nohavičky 99 black
6 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantné dámske nohavičky Modo 99 klasického vyššieho strihu. Dámske nohavičky sú vyrobené z veľmi príjemnej bavlny a sú zdobené nádhernou kvalitnou elastickou krajkou takmer po celej spodnej časti. Dámske nohavičky môžete mať vo farbe bielej a čiernej.


MoDo Dámske tangá 20 white
7,86 €

Posledný kus za túto cenu!

Módne dámske tanga Modo 20 s čipkovaným zadočkom. Dámske tangá jsou vyrobené z príjemného elastického hladkého materiálu. Na bokoch a vzadu jsou nohavičky kombinované s nádhernou čipkou. Tangá vďaka kvalitnému materiálu a precíznemu strihu jsou veľmi príjemné na tele.


MoDo Dámske tangá 50 black
10,76 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske tangá 50 Modo z hladkého mikrovlákna a efektnej čipky s kvetinovým motívom zadný diel z priesvitnej, veľmi kvalitnej čipky vďaka svojmu nižšiemu strihu vhodné aj do módneho bokového oblečenia.


MoDo Dámske tangá 67 white
7,57 €

Posledný kus za túto cenu!

Luxusné krajkové sexy tangá Modo 67 perfetkního strihu. Dámske tangá sú vyrobené z veľmi príjemného hladkého mikrovlákna vpredu. Vzadu sú tangá z luxusnej a veľmi kvalitnej elastickej čipky, vďaka čomu vytvára očarujúce zadoček.