MIZON Kozmetická sada Mizon Nettopy ( Color ful Youth)
57,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada obsahuje:

Regenerační pleťový krém s filtrátem hlemýždího sekretu 92% (All In One Snail Repair Cream) 75 ml Pleťový krém s filtrátem sekretu Afrického černého hlemýždě 90% (Black Snail All In One Cream) 75 ml .

MIZON Krém na ruky a nohy s mucínom ( Snail Hand and Foot Cream) 100 ml
6,60 €

Novinka

Krém na ruky a nohy s mucínom, ktorý je prirodzenou zložkou hlemýždího slizu, podporuje regeneráciu a obnovu narušenej pokožky. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu hojí drobné ranky, stará sa o jazvy a celkovo napomáha aj k bielenie kožných škvŕn. Vyživuje a zjemňuje pokožku.

MIZON Nočná omladzujúci pleťové sérum (Night Repair Seruming Ampoule) 30 ml
24,60 €

Omladzujúce pleťové sérum obsahuje dve patentované zložky na omladenie pleti (patent č. 10–0628518), omladzuje vyčerpanú a unavenú pleť počas noci, kedy bojuje proti vráskam a urýchľuje regeneráciu kožných buniek. Výskyt vrások sa znižuje, koža je menej unavená, viac rozjasnená a viditeľne mladšia.

MIZON Očný krém s filtrátom hlemýždího sekrétu 80% (Snail Repair Eye Cream)
12,70 € 11,70 €

Akcia

Očný krém je určený pre starostlivosť o extrémne jemnú a citlivú pokožku v okolí očí. Obsahuje 80% hlemýždího sekrétu a EGF (endoteliálny rastový faktor), tieto dve hlavné zložky zaisťujú ošetrenie jemných vrások, regeneráciu pokožky, elimináciu tmavých kruhov okolo očí. EGF.