MIZON Nočná omladzujúci pleťové sérum (Night Repair Seruming Ampoule) 30 ml
26,80 €

Omladzujúce pleťové sérum obsahuje dve patentované zložky na omladenie pleti (patent č. 10–0628518), omladzuje vyčerpanú a unavenú pleť počas noci, kedy bojuje proti vráskam a urýchľuje regeneráciu kožných buniek. Výskyt vrások sa znižuje, koža je menej unavená, viac rozjasnená a viditeľne mladšia.

MIZON Pleťový krém s obsahom 1500 mg placenty (Placenta Ampoule Cream) 50 ml
27,30 € 23,70 €

Pleťový krém s obsahom placentou 1500mg a kyselinou hyalurónovou má schopnosť potláčať zápalové procesy preto sa odporúča pre citlivú pleť, mastnejšiu pleť so sklonom k ​​vyrážkam, podráždenú pleť vplyvom vonkajšieho prostredia a pre pleť s mnohými drobnými vráskam.

MIZON Kozmetická sada Mizon Nettopy ( Color ful Youth)
58,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada obsahuje:

Regenerační pleťový krém s filtrátem hlemýždího sekretu 92% (All In One Snail Repair Cream) 75 ml Pleťový krém s filtrátem sekretu Afrického černého hlemýždě 90% (Black Snail All In One Cream) 75 ml .

MIZON Krém na ruky a nohy s mucínom ( Snail Hand and Foot Cream) 100 ml
6,60 €

Krém na ruky a nohy s mucínom, ktorý je prirodzenou zložkou hlemýždího slizu, podporuje regeneráciu a obnovu narušenej pokožky. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu hojí drobné ranky, stará sa o jazvy a celkovo napomáha aj k bielenie kožných škvŕn. Vyživuje a zjemňuje pokožku.

MIZON Luxusná darčeková sada Collagen Mini Atur Set
36,90 €

Táto luxusná miniatúrna sada sa skladá z populárnej Kolagénové rady produktov v praktických cestovných veľkostiach. Je ideálny ako darček, do kabelky alebo ako štartovacia sada, ak si len chcete vyskúšať sériu pred nákupom produktov v klasickej veľkosti.