Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml
4,40 €

Odličovač očí obsahuje dve viditeľné fázy: olejovou a vodnou, ktoré rozpúšťajú a odstraňujú make-up bez nutnosti drhnutia. Je ideálny pre citlivé oči a viečka, dokonale odstraňuje aj vodeodolný make-up.

Mixa Baby šampón 250 ml
4,20 €

Tento detský šampón má špeciálne zloženie obsahujúce micely zbaví vlásky nečistôt bez potreby drhnutia. Krémová pena sa jednoducho obmýva. Vlásky sú rozmotanom, hebké a žiariace zdravím, s krásne čistou vôňou.

Mixa CC krém proti sčervenaniu s OF 15 50 ml
7,40 €

Upokojujúci krém na citlivú pleť proti začervenaniu s OF 15 bohatý na zložky známe pre svoje upokojujúce účinky a zmiernenie začervenania pleti zbaví vašu citlivú pleť každodenných starostí. Prvý krém pre okamžité zmiernenie začervenania a postupnú korekciu farby.

Mixa Kozmetická sada pre suchú a citlivú pleť
15,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada obsahuje:Vyživujúce telové mlieko pre veľmi suchú pokožku Intense Nourish ment (Rich Body Milk) 250 mlVyživujúci krém na ruky pre suchú pokožku 100 mlBohatý výživný krém 25% 50 ml.

Mixa Ľahký vyvažujúce hydratačný krém 6% 50 ml
5,40 €

24h ľahký vyvažujúci hydratačný krém je koncentrovaná starostlivosť s účinnými zložkami, ktorá pomáha udržiavať pleť zdravú, hydratuje ju a zároveň redukuje lesk počas dňa. Je ideálny pre zmiešanú citlivú pleť so sklonom lesknúť sa.

Mixa Micelárna pleťová voda pre citlivú pleť 200 ml
4,40 €

Micelárna pleťová voda je ideálna pre citlivú pleť tváre a očí, ktorá je náchylná k podráždeniu. Citlivá pokožka tváre a očí je dokonale vyčistená, osviežená a upokojená, bez pocitu pnutia.

Mixa Micelárna voda proti vysušovaniu pleti 400 ml
6,20 €

Micelárna pleťová voda proti vysušovaniu pleti je ideálny pre čistenie suchej a citlivej pleti. Zloženie s deionizovanou vodou ráno osvieži a prebudí Vašu pleť, zatiaľ čo plne rešpektuje jej citlivosť.

Mixa Multi-komfortné telové mlieko 400 ml
6,50 €

Multi-komfortné telové mlieko pokožku vyživuje a upokojuje od 5-tich prejavov suchej pokožky – suchosť, hrubosť, pocit stiahnutie, brnenie a svrbenie.

Mixa Multi-komfortný krém na ruky 50 ml
3,20 €

Multi-komfortný krém na ruky pre výživu a upokojenie 5-tich prejavov suchých rúk – suchosť, hrubosť, pocit stiahnutie, popraskaniu a začervenanie.

Mixa Odličovacie mlieko pre citlivú pleť 200 ml
4,40 €

Odličovacie mlieko s optimálnym rešpektom pre citlivú pleť obsahuje vysoko účinné odličovacie látky, ktoré dokonale čistia pleť bez drhnutia, je teda ideálny pre citlivú pleť náchylnú k podráždeniu.

Mixa Penivý Baby olej do kúpeľa 400 ml
5,80 €

Penivý olej do kúpeľa pre deti je ideálny pre citlivú a suchú pleť. Zloženie je bohaté na vyživujúce oleje a hydratačné glycerín, vďaka čomu pomáha posilňovať ochrannú bariéru pokožky.

Mixa Rozsvecujúcí krém proti vráskam deň / noc 45+ 50 ml
8,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Spevňujúca starostlivosť proti vráskam s optimálnym rešpektom obsahuje účinné zložky, ktoré vyhladzujú vrásky a spevňujú pleť, a pritom plne rešpektujú jej potreby. Je ideálny pre citlivú pleť od 45. roka. Pomáha bojovať proti prvým známkam starnutia, ktoré sú na citlivej pleti viditeľnejšie.