Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml
4,30 € 4,10 €

Odličovač očí obsahuje dve viditeľné fázy: olejovou a vodnou, ktoré rozpúšťajú a odstraňujú make-up bez nutnosti drhnutia. Je ideálny pre citlivé oči a viečka, dokonale odstraňuje aj vodeodolný make-up.

Mixa CC krém proti sčervenaniu s OF 15 50 ml
7,60 € 6,60 €

Upokojujúci krém na citlivú pleť proti začervenaniu s OF 15 bohatý na zložky známe pre svoje upokojujúce účinky a zmiernenie začervenania pleti zbaví vašu citlivú pleť každodenných starostí. Prvý krém pre okamžité zmiernenie začervenania a postupnú korekciu farby.

Mixa Baby šampón 250 ml
4,30 € 4 €

Tento detský šampón má špeciálne zloženie obsahujúce micely zbaví vlásky nečistôt bez potreby drhnutia. Krémová pena sa jednoducho obmýva. Vlásky sú rozmotanom, hebké a žiariace zdravím, s krásne čistou vôňou.

Mixa Ľahký vyvažujúce hydratačný krém 6% 50 ml
5,30 € 5,10 €

24h ľahký vyvažujúci hydratačný krém je koncentrovaná starostlivosť s účinnými zložkami, ktorá pomáha udržiavať pleť zdravú, hydratuje ju a zároveň redukuje lesk počas dňa. Je ideálny pre zmiešanú citlivú pleť so sklonom lesknúť sa.

Mixa Micelárna voda proti vysušovaniu pleti 400 ml
6,20 € 6 €

Micelárna pleťová voda proti vysušovaniu pleti je ideálny pre čistenie suchej a citlivej pleti. Zloženie s deionizovanou vodou ráno osvieži a prebudí Vašu pleť, zatiaľ čo plne rešpektuje jej citlivosť.

Mixa Sensitive Skin Expert, micelárna voda proti vysušovaniu pleti
8,65 €

Posledný kus za túto cenu!

Micerální voda Mixa Sensitive Skin Expert proti vysušovaniu je ideálny pre citlivú a suchú pleť. Jemné odstránenie make-upu z tváre a očí jedným ťahom: zloženie s micely odstraňuje make-up a nečistoty bez trenia.

Mixa Anti-irritation micelárna voda
8,65 €

Novinka

Micelárna voda Mixa Anti-irritation * proti pocitu podráždenia, je ideálna na odličovanie citlivej pleti. Jej jedinečná formula obsahuje micely, ktoré odstraňujú make-up a nečistoty z pokožky. Netreba trieť. Jedným ťahom jemne odstraňuje make-up na tvári a očiach. S Ph 5.

Mixa Čistiaci pleťový gél 200 ml
4,70 € 4,40 €

Čistiaci pleťový gél bez obsahu mydla je ideálny pre mastnú a citlivú pleť so sklonom k ​​nedokonalostiam.

Mixa Micelárna pleťová voda pre citlivú pleť 200 ml
4,30 €

Micelárna pleťová voda je ideálna pre citlivú pleť tváre a očí, ktorá je náchylná k podráždeniu. Citlivá pokožka tváre a očí je dokonale vyčistená, osviežená a upokojená, bez pocitu pnutia.

Mixa Multi-komfortné telové mlieko 400 ml
6,60 € 6,30 €

Multi-komfortné telové mlieko pokožku vyživuje a upokojuje od 5-tich prejavov suchej pokožky – suchosť, hrubosť, pocit stiahnutie, brnenie a svrbenie.

Mixa Odličovacie mlieko pre citlivú pleť 200 ml
4,30 € 4,10 €

Odličovacie mlieko s optimálnym rešpektom pre citlivú pleť obsahuje vysoko účinné odličovacie látky, ktoré dokonale čistia pleť bez drhnutia, je teda ideálny pre citlivú pleť náchylnú k podráždeniu.

Mixa Penivý Baby olej do kúpeľa 400 ml
5,90 € 5,60 €

Penivý olej do kúpeľa pre deti je ideálny pre citlivú a suchú pleť. Zloženie je bohaté na vyživujúce oleje a hydratačné glycerín, vďaka čomu pomáha posilňovať ochrannú bariéru pokožky.

Mixa Sensitive Skin Expert 24 h, ľahký vyvažujúce hydratačný krém
7,36 €

Mixa Sensitive Skin Expert 24 h vyvažujúce hydratačný krém je koncentrovaná starostlivosť s účinnými zložkami, ktorá pomáha udržiavať pleť zdravú, hydratuje, a zároveň redukuje lesk počas dňa. Je ideálny pre zmiešanú citlivú pleť so sklonom lesknúť sa.