Mirabela čerstvá káva Brasilia Santos 225g
6,70 €

Jednodruhová brazílska 100% Arabica z oblasti Sao Paula. Zrná sú pestované v nadmorskej výške okolo 950 m a je pre nich charakteristická nižšia acidita. V každom dúšku Vás poteší nádherne vyvážené a plné telo bez akejkoľvek stopy horkosti.

Mirabela čerstvá káva Costa Rica Tarazzu 225g
6,70 €

Costa Rica Tarrazu je jednodruhová odrodová 100% Arabica z kantónu Leon Cortés, z úpätia pohoria Tarrazu. Pre Tarrazu je typická jemná a vyvážená chuť zrelého ovocia kde sa miešajú tóny orieškov, vanilky a jemných citrusových plodov.

Mirabela čerstvá káva Indie Cherry 225g
6,70 €

Vysokokvalitná jednodruhová odrodová 100% Robusta pochádza z horských oblastí indického Karnataka. Špecifickú chuť získava aj vďaka spracovaniu tzv. metódou monzunovania, kedy sú zrná vystavená pôsobeniu silného vetra a monzúnových dažďov. Vyznačuje sa hustou cremou, silnou a plnou chuťou s nízkou aciditou a ovocnými tónmi.

Mirabela čerstvá káva Colombia Supremo 225g
6,70 €

Kávu mirabela Colombia Supremo tvorí jednodruhové odrodová 100% Arabica pestovaná v horských oblastiach pohoria Sierra Nevady v nadmorskej výške 1600–2000 m a vyznačuje sa miernou aciditou. Vyvážená chuť, aróma aj jemná kyslosť tvoria u tejto kávy dokonalý celok.

Mirabela čerstvá káva ESPRESSO CLASSICO 225g
6,70 €

Mirabela Espresso Classico je vyvážená zmes niekoľkých druhov vysokokvalitnej juhoamerickej Arabiky a prvotriedne indickej Robusty. Praženie v Českej republike špeciálnou metódou, kedy sa zrná striedavo zahrievajú a ochladzujú a táto metóda prináša plne vyváženú, sladkastú a zároveň ľahko zemitú chuť s náznakmi kakaa a ľahkých ovocných podtónov.

Mirabela čerstvá káva ESPRESSO DELICATO 225g
6,70 €

Mirabela Espresso Delicato je výberová zmes niekoľkých druhov vysoko kvalitných zŕn juhoamerickej Arabiky. Praženie v Českej republike špeciálnou metódou, kedy sa zrná striedavo zahrievajú a ochladzujú, a káve tak dodávajú plnú chuť s jemnou Creme a sladkou iskrou.