miniBatt PowerAIR - Qi bezdrôtová fast nabíjačka pre 2 zariadenia 15 W, MB-PWAIRW
77,49 € 49 €

Štýlová bezdrôtová nabíjačka. MiniBatt PowerAIR – Qi bezdrôtová nabíjačka pre 2 zariadenia 15 W s podporou Fast Charge je šikovným riešením pre nabíjanie 2 zariadení napríklad v kancelárii alebo u vás doma. Zariadenie má pogumovanú spodnú stranu, vďaka čomu zostane mobilný telefón bezpečne na svojom mieste.

miniBatt EU USB plug - zásuvka 5 V / 9 V, MB-ADP-1-USB
18,80 €

Kvalitný sieťový adaptér. MiniBatt EU USB plug – zásuvka 5 V / 9 V disponuje 1 × USB portom, ktorý podporuje rýchle nabíjanie Fast Charge (iOS) a Quick Charge (Android). Možno využiť v kombinácii s bezdrôtovou nabíjačkou (ideálne s podporou Fast / Quick Charge).

miniBatt Fs80 - Qi vstavaná bezdrôtová nabíjačka, fast charge - čierna, MB-FS80-B
36,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Vstavaná bezdrôtová nabíjačka. MiniBatt Fs80 – Qi vstavaná bezdrôtová nabíjačka, čierna s podporou Fast Charge, ktorá je perfektným dizajnovým doplnkom v každej modernej domácnosti. Vysoký výkon a kvalitné materiály sú zárukou bezstarostného a rýchleho dobíjania vášho smartphonu.

miniBatt PowerPad - Qi bezdrôtová nabíjacia podložka pod myš - čierna, MB-PAD
26,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantný a praktická bezdrôtová nabíjačka. MiniBatt PowerPad – Qi bezdrôtová nabíjacia podložka pod myš – čierna je jednoduchým riešením otravných káblov na vašom stole. Ultra tenké prevedenie a elegantný dizajn sa skvele hodí do každej kancelárie. Mobil stále nabitý a stále po ruke.

miniBatt POCKET VR - štartovacia motorová sada, MB-POCKVR
82,70 €

Spoľahlivá štartovacia sada. MiniBatt POCKET VR – štartovacia motorová sada s integrovanou PowerBankou s kapacitou 4 000 mAh disponuje 1 × USB portom pre pohodlné nabitie vašej elektroniky. V balení nájdete káble s micro USB, Lightning a USB-C konektory a nabíjacie káble.

miniBatt Fi60 - Qi vstavaná bezdrôtová (MB-FI60)
29,90 € 28,80 €

Vstavané bezdrôtové nabíjací miesto MiniBatt Fi60 – Qi (MB-FI60), ktoré možno umiestniť na akýkoľvek nábytok. Môžete si vďaka nemu skompletizovať vlastné wireless nabíjacie miesto pre 5 V zariadenie. Variabilný systém vám umožní 3 spôsoby umiestnenia nabíjačky. Je kompatibilné s akýmkoľvek Qi zariadením.

miniBatt Fs80 - Qi vstavaná bezdrôtová nabíjačka, fast charge - titanium
36,50 €

Vstavaná bezdrôtová nabíjačka. MiniBatt Fs80 – Qi vstavaná bezdrôtová nabíjačka, titanium s podporou Fast Charge, ktorá je perfektným dizajnovým doplnok každej modernej domácnosti. Vysoký výkon a kvalitné materiály sú zárukou bezstarostného a rýchleho dobíjania vášho smartfónu.

miniBatt iCharger - Qi bezdrôtová nabíjačka, fast charge, (MB-ICHA)
16,90 € 16,50 €

Bezdrôtová nabíjačka MiniBatt iCharger 2 – Qi (MB-ICHA2) umožňujúca rýchle nabíjanie Apple a Samsung chytrých telefónov a ďalších 5V zariadení. Rýchle a bezpečné nabíjanie zabezpečuje štandard Qi 1.2 s garanciou WPC. Nabíjačka má moderný, hladký a protišmykový dizajn. Nemusíte pripájať žiadne káble, funguje na princípe automatickej prevádzky.

miniBatt PRO VR - štartovacia motorová sada s testerom, MB-PROVR
188,99 €

Splátky bez navýšenia

Spoľahlivá sada pre štartovanie motorov. MiniBatt PRO VR – štartovacia motorová sada s testerom a integrovanou PowerBankou s obrovskou kapacitou 20 000 mAh disponuje 2 × USB portmi pre pohodlné nabitie vašej elektroniky. V balení nájdete kábel s konektormi 3v1 (pre mobilné telefóny) a 8v1 k notebookom.