miniBatt Fi60 - Qi vstavaná bezdrôtová (MB-FI60)
29,90 €

Vstavané bezdrôtové nabíjací miesto MiniBatt Fi60 – Qi (MB-FI60), ktoré možno umiestniť na akýkoľvek nábytok. Môžete si vďaka nemu skompletizovať vlastné wireless nabíjacie miesto pre 5 V zariadenie. Variabilný systém vám umožní 3 spôsoby umiestnenia nabíjačky. Je kompatibilné s akýmkoľvek Qi zariadením.

miniBatt FLY - podsvietená Qi bezdrôtová fast charge nabíjačka 10 W, MB-FLY
42,90 € 41,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantná bezdrôtová nabíjačka. MiniBatt FLY – podsvietená Qi bezdrôtová nabíjačka 10 W s podporou Fast Charge, ktorá sa vďaka jemnému podsvieteniu výborne hodí do každej modernej domácnosti. Vysoký výkon a šikovný chip sa postarajú o bezstarostné a rýchle dobíjanie vášho smartfónu.

miniBatt Fs80 - Qi vstavaná bezdrôtová nabíjačka, fast charge - titanium
34,60 €

Vstavaná bezdrôtová nabíjačka. MiniBatt Fs80 – Qi vstavaná bezdrôtová nabíjačka, titanium s podporou Fast Charge, ktorá je perfektným dizajnovým doplnok každej modernej domácnosti. Vysoký výkon a kvalitné materiály sú zárukou bezstarostného a rýchleho dobíjania vášho smartfónu.

miniBatt MONSTER XL24 - štartovacia motorové sada s testerom, MB-MONSTERXL
341,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitný štartovací zdroj. MiniBatt MONSTER XL24 – štartovacia motorová sada s testerom je schopná oživiť motory až do objemu 8000 kubických centimetrov (ako nafta, tak benzín). S integrovanou 35 000 mAh PowerBankou môžete napájať svoju elektroniku počas extrémne dlhej doby.

miniBatt PhoneBOX - Qi univerzálna auto nabíjačka, fast charge, MB-PHBOX
29,90 € 29,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická bezdrôtová autonabíjačka. MiniBatt PhoneBOX – Qi univerzálna autonabíjačka s podporou Fast Charge. Vysoký výkon a kvalitné prevedenie sa postarajú o bezstarostné a rýchle dobíjanie vášho smartfónu na cestách. Nabíjačka je vhodná do všetkých typov automobilov.

miniBatt POCKET VR - štartovacia motorová sada, MB-POCKVR
79,90 € 78,40 €

Spoľahlivá štartovacia sada. MiniBatt POCKET VR – štartovacia motorová sada s integrovanou PowerBankou s kapacitou 4 000 mAh disponuje 1 × USB portom pre pohodlné nabitie vašej elektroniky. V balení nájdete káble s micro USB, Lightning a USB-C konektory a nabíjacie káble.

miniBatt PowerAIR - Qi bezdrátová fast nabíječka pro 2 zařízení 15 W, MB-PWAIRW
77,49 € 49 €

Stylová bezdrátová nabíječka. MiniBatt PowerAIR – Qi bezdrátová nabíječka pro 2 zařízení 15 W s podporou Fast Charge je šikovným řešením pro nabíjení 2 zařízení například v kanceláři nebo u vás doma. Zařízení má pogumovanou spodní stranu, díky čemuž zůstane mobilní telefon bezpečně na svém místě.

miniBatt PowerGOO - Qi bezdrôtová nabíjačka + power banka, MB-PGOO
72,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantný a praktická bezdrôtová nabíjačka. MiniBatt PowerGOO – Qi bezdrôtová nabíjačka + power banka je jednoduchým riešením otravných dobíjacích káblov na cestách. Powerbanka s kapacitou 6000 mAh je vybavená silikónovým pásikom, ktorý udrží smartfón v nabíjacej pozícii aj pri voľnom uložení v taške.

miniBatt PowerPad - Qi bezdrôtová nabíjacia podložka pod myš - hnedá, MB-PADBW
25,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantný a praktická bezdrôtová nabíjačka. MiniBatt PowerPad – Qi bezdrôtová nabíjacia podložka pod myš – hnedá je jednoduchým riešením otravných káblov na vašom stole. Ultra tenké prevedenie a elegantný dizajn sa skvele hodí do každej kancelárie. Mobil stále nabitý a stále po ruke.

miniBatt PowerRing - Qi bezdrôtová nabíjačka (MB-PR-UNI)
30,90 €

Bezdrôtová nabíjačka MiniBatt PowerRing – Qi (MB-PR-UNI) podporujúca zariadenia s Qi technológiami, ale vďaka pripojeniu pomocou microUSB alebo Apple konektoru, tiež ostatné. LED indikátor zobrazujúci stav napájania a praktické očko na zavesenie, robí z nabíjačky toho správneho pomocníka. Veľmi jednoduché použitie pre každého.

miniBatt PRO VR - štartovacia motorová sada s testerom, MB-PROVR
179,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Spoľahlivá sada pre štartovanie motorov. MiniBatt PRO VR – štartovacia motorová sada s testerom a integrovanou PowerBankou s obrovskou kapacitou 20 000 mAh disponuje 2 × USB portmi pre pohodlné nabitie vašej elektroniky. V balení nájdete kábel s konektormi 3v1 (pre mobilné telefóny) a 8v1 k notebookom.

miniBatt StandUP - Qi bezdrôtový nabíjací stojan, MB-STUP
49,90 € 49,10 €

Praktický dobíjací stojan na telefón .. MiniBatt StandUP – Qi bezdrôtový nabíjací stojan s protišmykovou úpravou umožňuje mať telefón neustále v zornom poli pod správnym uhlom – nemusíte ho z podložky dvíhať. Tento inovatívny dizajn bol ocenený 2016 European Product Design Award.

miniBatt STR - štartovacia motorová sada, MB-STR12
121 €

Posledný kus za túto cenu!

Spoľahlivá sada pre štartovanie motorov. MiniBatt STR – štartovacia motorové sada s integrovanou PowerBank o obrej kapacite 12 000 mAh disponuje 2 × USB portami pre pohodlné nabitie vašej elektroniky. V balení nájdete kábel s konektormi 3v1 pre ľahké dobíjanie všetkých mobilných telefónov.

miniBatt XSlim - přilnavá Qi bezdrátová nabíječka MB-XSPW
27,40 €

Novinka

Praktická bezdrátová nabíječka je určená pro smartphony podporující technologii bezdrátového nabíjení Qi. MiniBatt XSlim MB-XSPW nabíjí připojená zařízení výkonem 10 W a podporuje Fast Charge pro Apple a Samsung. Díky nanopřísavkám se snadno „přilepí“ na nabíjený telefon a nijak neomezuje jeho používání při nabíjení.

miniBatt EU USB plug - zásuvka 5 V / 9 V, MB-ADP-1-USB
17,80 €

Kvalitný sieťový adaptér. MiniBatt EU USB plug – zásuvka 5 V / 9 V disponuje 1 × USB portom, ktorý podporuje rýchle nabíjanie Fast Charge (iOS) a Quick Charge (Android). Možno využiť v kombinácii s bezdrôtovou nabíjačkou (ideálne s podporou Fast / Quick Charge).

miniBatt Fi80 - Qi vstavaná bezdrôtová nabíjačka, fast charge, MB-FI80
49,90 € 49,10 €

Neviditeľná bezdrôtová nabíjačka. MiniBatt Fi80 – Qi vstavaná bezdrôtová nabíjačka s podporou Fast Charge, ktorú veľmi ľahko ukryjete do vášho nočného stolíka alebo pracovného stola. Vysoký výkon a úhľadný cable management robia z tejto nabíjačky ideálny doplnok do modernej domácnosti.

miniBatt iCharger - Qi bezdrôtová nabíjačka, fast charge, (MB-ICHA)
16,90 €

Bezdrôtová nabíjačka MiniBatt iCharger 2 – Qi (MB-ICHA2) umožňujúca rýchle nabíjanie Apple a Samsung chytrých telefónov a ďalších 5V zariadení. Rýchle a bezpečné nabíjanie zabezpečuje štandard Qi 1.2 s garanciou WPC. Nabíjačka má moderný, hladký a protišmykový dizajn. Nemusíte pripájať žiadne káble, funguje na princípe automatickej prevádzky.

miniBatt 4 WAY PORT - adaptér na 4 USB (MB-ADP-4USB)
30,90 €

Adaptér MiniBatt 4 WAY PORT – adaptér na 4 USB (MB-ADP-4USB) má špecifický konektor, cez ktorý je možné nabíjať tiež bezdrôtové nabíjačky miniBatt. USB Hub bezdrôtový nabíjací zdroj, ktorý je odporúčaný pre FI8O a FI60. Adaptér má európsku zástrčku a jednosmerný výstup 5V / 2,4A / DC 5V.

miniBatt M2 - Qi bezdrôtová nabíjačka - čierna, MB-M2-5V
10,30 €

Elegantná bezdrôtová nabíjačka. MiniBatt M2 – bezdrôtová nabíjačka – čierna s podporou štandardu Qi, ktorá je určená pre pripojenie cez USB port k notebooku. Vysoký výkon a kvalitné prevedenie sa postarajú o bezstarostné a rýchle dobíjanie vášho smartphonu.