Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Mimijo Silikónový cumlík mätový Mimijo Silikónový cumlík mätový
Mimijo Silikónový cumlík mätový

Silikónový cumlík s unikátnym dizajnom z jedného kusu silikónu navrhnutý v ČR. Mimijo Silikónový cumlík mätový je vybavený veľkými ventilačnými otvormi pre vysokú bezpečnosť, vysokou odolnosťou a okrúhlym cumlíkom. Vhodný pre deti od narodenia. Netoxický, bez BPA, PVC a ftalátov. Možnosť ručného umývania alebo umývania v umývačke.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mimijo Klip na cumlík Monika Mimijo Silikónový cumlík mätový
Mimijo Klip na cumlík Monika

Klip na cumlík ušetrí čas pri hľadaní zapadnutého cumlíka a zaistí, že už žiadny cumlík nebude stratený. Mimijo Klip na cumlík Monika je vybavený silikónovými a drevenými korálkami, ktoré sú jemné k detským ďasnám a prerezávajúcim sa zúbkom. Vďaka nylonovej šnúrke je možné pripevniť rôzne typy cumlíkov. Vyrobený a testovaný v ČR. Netoxický, bez BPA, ftalátov, olova, kadmia a ďalších ťažkých kovov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mimijo Silikónový cumlík biely Mimijo Silikónový cumlík mätový
Mimijo Silikónový cumlík biely

Silikónový cumlík s unikátnym dizajnom z jedného kusu silikónu navrhnutý v ČR. Mimijo Silikónový cumlík biely je vybavený veľkými ventilačnými otvormi pre vysokú bezpečnosť, vysokou odolnosťou a okrúhlym cumlíkom. Vhodný pre deti od narodenia. Netoxický, bez BPA, PVC a ftalátov. Možnosť ručného umývania alebo umývania v umývačke.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mimijo Silikónový cumlík ružový Mimijo Silikónový cumlík ružový
Mimijo Silikónový cumlík ružový

Silikónový cumlík s unikátnym dizajnom z jedného kusu silikónu navrhnutý v ČR. Mimijo Silikónový cumlík ružový je vybavený veľkými ventilačnými otvormi pre vysokú bezpečnosť, vysokou odolnosťou a okrúhlym cumlíkom. Vhodný pre deti od narodenia. Netoxický, bez BPA, PVC a ftalátov. Možnosť ručného umývania alebo umývania v umývačke.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mimijo Silikónová lyžička Mimijo Silikónový cumlík ružový
Mimijo Silikónová lyžička

Silikónová lyžička je ideálnou pomôckou pre deti, ktoré sa učia jesť samy. Mimijo Silikónová lyžička disponuje zakrivenou rukoväťou, ktorá je navrhnutá tak, aby sa deťom dobre držala a nekĺzala. Jej tvar zabraňuje tomu, aby si dieťa strčilo lyžičku príliš hlboko do úst. Netoxická, bez BPA, PVC a ftalátov. Možnosť ručného umývania či umývania v umývačke.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mimijo Klip na cumlík Mimijo Silikónový cumlík ružový
Mimijo Klip na cumlík

Klip na cumlík ušetrí čas pri hľadaní zapadnutého cumlíka a zaistí, že už žiadny cumlík nebude stratený. Mimijo Klip na cumlík je vybavený silikónovými a drevenými korálkami, ktoré sú jemné k detským ďasnám a prerezávajúcim sa zúbkom. Vďaka nylonovej šnúrke je možné pripevniť rôzne typy cumlíkov. Vyrobené a balené v ČR. Netoxický, bez BPA, ftalátov, olova, kadmia a ďalších ťažkých kovov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mimijo Klip na cumlík Slon biely Mimijo Dojčiace korále Diana ružová
Mimijo Klip na cumlík Slon biely

Klip na cumlík ušetrí čas pri hľadaní zapadnutého cumlíka a zaistí, že už žiadny cumlík nebude stratený. Mimijo Klip na cumlík Slon biely je vybavený silikónovými korálkami, ktoré sú jemné k detským ďasnám a prerezávajúcim sa zúbkom. Vďaka nylonovej šnúrke je možné pripevniť rôzne typy cumlíkov. Vyrobené a balené v ČR. Netoxický, bez BPA, ftalátov, olova, kadmia a ďalších ťažkých kovov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mimijo Dojčiace korále Agnes Mimijo Dojčiace korále Diana ružová
Mimijo Dojčiace korále Agnes

Silikónové dojčiace korále sú nielen výborným pomocníkom pri prerezávaní prvých zúbkov, ale aj krásne vyzerajúci doplnok pre mamičky. Mimijo Dojčiace korále Agnes sú jemné k detským ďasnám, kombinujú silikón a neošetrené drevené korálky českej výroby a sú netoxické. Bezpečná plastová pracka chráni šiju mamičky pred odrením. Ľahko umývateľný pod tečúcou vodou.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mimijo Dojčiace korále Diana ružová Mimijo Dojčiace korále Diana ružová
Mimijo Dojčiace korále Diana ružová

Silikónové dojčiace korále sú nielen výborným pomocníkom pri prerezávaní prvých zúbkov, ale aj krásne vyzerajúci doplnok pre mamičky. Mimijo Dojčiace korále Diana ružová sú jemné k detským ďasnám, kombinujú silikón a neošetrené drevené korálky českej výroby a sú netoxické. Bezpečná plastová pracka chráni šiju mamičky pred odrením. Ľahko umývateľný pod tečúcou vodou.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mimijo Dojčiace korále Grace mint Mimijo Dojčiace korále Grace mint
Mimijo Dojčiace korále Grace mint

Silikónové dojčiace korále sú nielen výborným pomocníkom pri prerezávaní prvých zúbkov, ale aj krásne vyzerajúci doplnok pre mamičky. Mimijo Dojčiace korále Grace mint sú jemné k detským ďasnám, kombinujú silikón a neošetrené drevené korálky českej výroby a sú netoxické. Bezpečná plastová pracka chráni šiju mamičky pred odrením. Ľahko umývateľný pod tečúcou vodou.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mimijo Dojčiace korále Kenzo Mimijo Dojčiace korále Grace mint
Mimijo Dojčiace korále Kenzo

Silikónové dojčiace korále sú nielen výborným pomocníkom pri prerezávaní prvých zúbkov, ale aj krásne vyzerajúci doplnok pre mamičky. Mimijo Dojčiace korále Kenzo sú jemné k detským ďasnám, kombinujú silikón a neošetrené drevené korálky českej výroby a sú netoxické. Bezpečná plastová pracka chráni šiju mamičky pred odrením. Ľahko umývateľný pod tečúcou vodou.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mimijo Klip na cumlík Mimijo Dojčiace korále Grace mint
Mimijo Klip na cumlík

Klip na cumlík ušetrí čas pri hľadaní zapadnutého cumlíka a zaistí, že už žiadny cumlík nebude stratený. Mimijo Klip na cumlík je vybavený silikónovými korálkami, ktoré sú jemné k detským ďasnám a prerezávajúcim sa zúbkom. Vďaka nylonovej šnúrke je možné pripevniť rôzne typy cumlíkov. Vyrobené a balené v ČR. Netoxický, bez BPA, ftalátov, olova, kadmia a ďalších ťažkých kovov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mimijo Klip na cumlík Nebo modrá Mimijo Klip na cumlík Nebo modrá
Mimijo Klip na cumlík Nebo modrá

Klip na cumlík ušetrí čas pri hľadaní zapadnutého cumlíka a zaistí, že už žiadny cumlík nebude stratený. Mimijo Klip na cumlík Nebo modrá je vybavený silikónovými a drevenými korálkami, ktoré sú jemné k detským ďasnám a prerezávajúcim sa zúbkom. Vďaka nylonovej šnúrke je možné pripevniť rôzne typy cumlíkov. Vyrobený a testovaný v ČR. Netoxický, bez BPA, ftalátov, olova, kadmia a ďalších ťažkých kovov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mimijo Klip na cumlík Tučniak Mimijo Klip na cumlík Nebo modrá
Mimijo Klip na cumlík Tučniak

Klip na cumlík so silikónovým zvieratkom ušetrí čas pri hľadaní zapadnutého cumlíka a zaistí, že už žiadny cumlík nebude stratený. Mimijo Klip na cumlík Tučniak je vybavený silikónovými korálkami, ktoré sú jemné k detským ďasnám a prerezávajúcim sa zúbkom. Vďaka nylonovej šnúrke je možné pripevniť rôzne typy cumlíkov. Vyrobené a balené v ČR. Netoxický, bez BPA, ftalátov, olova, kadmia a ďalších ťažkých kovov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mimijo Klip na dudlík Tina Mimijo Klip na cumlík Nebo modrá
Mimijo Klip na dudlík Tina

Klip na dudlík ušetří čas při hledání zapadlého dudlíku a zajistí, že už žádný dudlík nebude ztracen. Mimijo Klip na dudlík Tina je vybaven silikonovými korálky, které jsou jemné k dětským dásním a prořezávajícím se zoubkům. Díky nylonové šňůrce lze připevnit různé typy dudlíků. Vyrobený a testovaný v ČR. Netoxický, bez BPA, ftalátů, olova, kadmia a dalších těžkých kovů.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mimijo Podbradník Mimijo Sada silikónových cumlíkov
Mimijo Podbradník

Silikónový podbradník udrží vaše dieťa pri jedle v čistote a pohodlí. Mimijo Bryndák ponúka jednoduché zapínanie, mäkký materiál, ktorý neškrtí a hlbokú prednú kapsu na zachytenie zvyškov jedla. Prémiový silikón, netoxický, bez BPA, PVC a ftalátov. Vhodná do umývačky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mimijo Sada silikónových cumlíkov Mimijo Sada silikónových cumlíkov
Mimijo Sada silikónových cumlíkov

Sada silikónových cumlíkov ponúka unikátny dizajn z jedného kusu silikónu navrhnutý v ČR. Mimijo Sada silikónových cumlíkov disponujú veľkými ventilačnými otvormi pre bezpečnosť, vysokou odolnosťou a okrúhlym cumlíkom. Vhodné pre deti od narodenia. Netoxický, bez BPA, PVA a ftalátov. Vhodné do umývačky riadu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mimijo Silikónový cumlík modrý Mimijo Sada silikónových cumlíkov
Mimijo Silikónový cumlík modrý

Silikónový cumlík s unikátnym dizajnom z jedného kusu silikónu navrhnutý v ČR. Mimijo Silikónový cumlík modrý je vybavený veľkými ventilačnými otvormi pre vysokú bezpečnosť, vysokou odolnosťou a okrúhlym cumlíkom. Vhodný pre deti od narodenia. Netoxický, bez BPA, PVC a ftalátov. Možnosť ručného umývania alebo umývania v umývačke.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mimijo Silikónový cumlík šedý Mimijo Silikónový cumlík šedý
Mimijo Silikónový cumlík šedý

Silikónový cumlík s unikátnym dizajnom z jedného kusu silikónu navrhnutý v ČR. Mimijo Silikónový cumlík šedý je vybavený veľkými ventilačnými otvormi pre vysokú bezpečnosť, vysokou odolnosťou a okrúhlym cumlíkom. Vhodný pre deti od narodenia. Netoxický, bez BPA, PVC a ftalátov. Možnosť ručného umývania alebo umývania v umývačke.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mimijo Silikónový hrnček 3v1 Mimijo Silikónový cumlík šedý
Mimijo Silikónový hrnček 3v1

Multifunkčný silikónový hrnček 3 v 1 je ideálnou pomôckou pre deti, ktoré sa učia piť samy. Mimijo Silikónový hrnček 3v1 je vybavený odnímateľným náustkom, ktoré možno ľahko vymeniť za membránu chrániacu desiatu. Staršie deti môžu používať hrnček bez náustku. Netoxický, bez BPA, PVC a ftalátov. Možnosť ručného umývania či umývania v umývačke. Vhodné do mikrovlnnej rúry

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mimijo Silikónový tanier Mimijo Silikónový cumlík šedý
Mimijo Silikónový tanier

Silikónový tanier s prísavkou je ideálnou pomôckou pre deti, ktoré sa učia jesť samy. Mimijo Silikónový tanier disponuje veľkou prísavkou, pomocou ktorej je možné pripevniť k stolu. Vysoký okraj pre snané naberanie. Netoxická, bez BPA, PVC a ftalátov. Vhodný do umývačky aj mikrovlnky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mimijo Dojčiace korále Audrey Mimijo Dojčiace korále Audrey
Mimijo Dojčiace korále Audrey

Silikónové dojčiace korále sú nielen výborným pomocníkom pri prerezávaní prvých zúbkov, ale aj krásne vyzerajúci doplnok pre mamičky. Mimijo Dojčiace korále Audrey sú jemné k detským ďasnám, kombinujú silikón a neošetrené drevené korálky českej výroby a sú netoxické. Bezpečná plastová pracka chráni šiju mamičky pred odrením. Ľahko umývateľný pod tečúcou vodou.

môžete mať 04.10

Partner: MALL